Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
3. lis 2010

@lola33 děkuju,mám po dnešku hned lepší pocit a jsem víc v klidu,paní dr. byla fakt moc milá,tak jsem se psychicky dala více do klidu.. 🙂 .

paja1
3. lis 2010

@bublenudle Podle těch testu jo už nevěřím rozdýchávám to.

nelatorka
3. lis 2010

@lola33 jo jo taky to sleduji 🙂 rok 2011 bude obzvláště plodný 😀 Super budeme se hezky povzbuzovat a plivat na sebe těhotenské bacilky 😀 😀

paja1
3. lis 2010

@lola33 jsi hodná ale dnes je to 7 den a nic.vlastně od 27.10.

paja1
3. lis 2010

@bublenudle Ty jsi super,ale v tento den už mívají holky //.a tak ani náznak už to bylo 7dní a kousek.

paja1
3. lis 2010

@nelatorka Já včera a dnes,už 3x.Transfér byl ve středu 27.10.ve 13.30hod.

bublenudle
3. lis 2010

@paja1 Zlati,bude to v pohodě..je to ještě moc brzo na testování..vyprdni se na to,už netestuj až do středy...ja budu v utery testovat...budeme ok,uvidíš..no a jak se cítiš??ještě tě tak bolí bříško??? ja teda vubec nic..akorat mam nafouklí prsa...

lola33
3. lis 2010

@valkat 🙂 🙂 🙂 také chodím k paní doktorce,je fajn,z člověka hned spadne stres 🙂 🙂 🙂

lola33
3. lis 2010

@paja1 Pájí,je opravdu brzo věř mi 😉 ,někomu se vyloupne až dokonce 14den!!! 🙂 🙂 🙂

paja1
3. lis 2010

@bublenudle Břicho trošku,a prsa mám taky nafouklé a pobolívají.Ty jsi tak hodná,ale smiřuji se s tím.Opravdu by ten duch měl být.......... 😒

lola33
3. lis 2010

@nelatorka Rok 2011 bude plodný 🙂 🙂 🙂 ,těším se!!! 😵

nelatorka
3. lis 2010

@valkat ahojky lola33 má pravdu já tedy nemůžu moc porovnávat, protože jsem šla do repromedy rovnou ale jsem tam opravdu moc spokojená hlavně s dr.Hromadovou je opravdu super. Určitě jsi udělala dobře 🙂

lola33
3. lis 2010

@paja1 Pájí to je opravdu brzičko,teprve se mimoušci krásně zavrtávají aby Ti mohly udělat brzo radost!!! 🙂 🙂 🙂

paja1
3. lis 2010

@lola33 Víš já jsem tu pročetla hodně stránek ale na takovy zázrak jsem nenarazila,vesměs už ho měli// a když ne tak fakt né.Já bych ráda věřila,ale opravdu to už nevidím pozitivně,Ale to se nedá nic dělat,.

bublenudle
3. lis 2010

@paja1 Ne ne ne,moje kamaradka testovala 13 den večer,nic tam nebylo,ani duch..tak se z žalu opila,a druhej den šla na krev a byla těhotná...nechmuř,budeme mamky a hotovo....už hlavně netestuj...budem testovat až přiští týden,ju.. 😉

bublenudle
3. lis 2010

@paja1 Vždyt máš 4mimuška ty mamko jedna 🙂 to musí klapnout... 😵

paja1
3. lis 2010

@lola33 Píšu pořád dokola.Miláčku probrouzdala jsem tu ty stránky ale nikoho kdo by měl nic a až později // jsem nenašla a,že jsem toho pročetla.To je ponorková nemoc. 😉

lola33
3. lis 2010

@paja1 Já jsem to poprvé měla takto 7den nic,8den nic,9 den nic a 10 se vylouply // a to se tam schovávaly dvojčátka 😉 ,takže opravdu žádný stresíky!!!! 🙂 🙂 🙂

nelatorka
3. lis 2010

@paja1 ještě netestuj opravdu ještě počkej a hlavně se hoď do klidu a nestresuj se zbytečně!!! Dopadne to dobře uvidíš 🙂

valkat
3. lis 2010

@nelatorka já jsem taky u Hromadové a byla fajn,,,ty už tam chodíš dlouho?

lola33
3. lis 2010

@paja1 taky jsem brouzdala,když jsem byla zoufalá,hned Ti to přepošlu,ju??? 😉

paja1
3. lis 2010

@lola33 Ted se mi nechce věřit tomu co píšeš?Upřímně jsem se hodně pospátku koukala i na tebe,sice si to vše nepamatuji,ale takovy zázrak bych tam snad viděla.A Ty máš dvojčátka?

lola33
3. lis 2010

@paja1 Já si dělala první test 11.den po KETu a byl jasně negativní a už jsem zoufala,ale přesto jsem dva dny počkala a zkusila si testík 14.den a byla tam druhá/ taky slaboučká,ale to mě nakoplo a hned druhý den tam byla už zřetelně druhá čárka...Dnes mi lékařka potvrdila z krve že jsem těhotná ale zítra musím na UZ pro kontrolu:|
Doporučila bych ti nestřídat testy a zkoušet stejné at tě to nezmátne a pokud tam druhá čárka byla (i když slabší a po limitu) tak je velká pravděpodobnost že to dopadne //,moc držím pěsti!!
Ahoj, mě se stalo to samý. Nejdřív jen jedna, šla jsem se vybulit do polštáře (měli jsme za sebou spoustu neúspěchů + jeden porod mrtvýho miminka) a pak když jsem šla znovu do koupelny (zapoměla jsem ho tam), jsem byla jak opařená, byly tam dvě čárky. A další den znovu dvě, to už v limitu. Tak držím moc moc palečky, ať jsou zítra taky dvě a ať jste taky šťastný z miminka.
Já měla 9. 10. 11. 12. 13. den po KET pořád negativní testy a najednou pak 14. den pozitivní a jasně pozitivní,takže nezoufej a počkej vážně na krev

paja1
3. lis 2010

@nelatorka Já vím,že kdybych netestila tak to stejně neovlivním,ale ted všechny ty mé kamarádky tady co jsem jim to upřímně přála tak fakt testovali-nic a taky to nevyšlo.Už je to dost aby tam byl aspon duch.?Nemyslíš?

lola33
3. lis 2010

@paja1 Pájí a to jsou jen tři případy a po KET a to jsou šance ještě menší po ET tuším 50% a po KET 35%,jestli si dobře pamatuji paní doktorku 🙂 🙂 🙂

paja1
3. lis 2010

@lola33 Popravdě i když už nevěřím dám se do kupy.testit nebudu.teda asi ne,.

lola33
3. lis 2010

Omlouvám se,za zkopírovaní zkušeností od děvčat,ale nám to dost psychicky pomáhá,že Pájí 🙂 🙂 🙂

lola33
3. lis 2010

@paja1 Bohužel jsem měla v 8tt zamlklé těhu,ale tím se rozhodně nestresuj!!! 😉

paja1
3. lis 2010

@lola33 Já se omlouvám pořád já........Moc gratuluju super. 🙂

bublenudle
3. lis 2010

@lola33 moooocinky ti gratuluji mamko 😵 😵