Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
2. únor 2011

Ahoj holky,zeptám se,jste některá Doležalová???? 🙂

paja1
2. únor 2011

@lola33
@lola33 Zlatíčko jak je?jsem s tebou a od rána ti držím upřímně pěsti. 🙂

valkat
2. únor 2011

@paja1 myslím na ni celý den tak,že mi ani nevyšla kasa dneska.... ☹ ☹

paja1
2. únor 2011

@valkat Tak třeba to aspon bude mít dobrý důvod a bude v pohodě 🙂

valkat
2. únor 2011

@paja1 čekáme tady na ni a ona nikde....loli kde jsi\????? 😉

paja1
2. únor 2011

@valkat Až jsem z toho špatná jestli to není blbý.Že se neozvala,snad to není fakt zlý?Se dorána zblázním..No snad jen nemá čas.Chodí do práce narozdíl odemně,já mám ŘD ještě až do kontroly. 🙂

Loli drž se.

lola33
3. únor 2011

Ahojky berušky,tak nám se bohužel nezadařilo,odešlo to s MS ☹ ,dáme si pauzu a budeme to zkoušet dál papa L. 🙂

mamba555
3. únor 2011

@mufinka0 nadi dakujem ti velmi pekne si moc hodná aj ja dufam že to už tentokrát dopadne ok aj ked sa strašne bojim a tebe prajem aby ti ten Ket vyšel a aby si bola štastná neboj bude to okkkk drž sa

nelatorka
3. únor 2011

@lola33 Ahoj Loli ach jo, je mi to moc líto. 😔 Hlavu vzhůru kočko. Máte ještě mražáčky ne? KET už se určitě povede. 😉 🙂
Myslím na tebe moc!!!!!!! Vůbec to nechápu je to fakt nespravedlivé!!!!! ☹

paja1
3. únor 2011

@lola33 Ach jo,kde je spravedlnost.A tady končí iluze,protože tolik prohrání člověk vnímá už jen negativně.A kde brát tu sílu jít dál.Je mi to moc líto,fakt jsem věřila,že to bude a měla jsi //,tak proč se tam ukazovali.Nevím co napsat je mi ztoho na nic. ☹

paja1
3. únor 2011

@lola33 A nemyslíš pokud to bylo u vnitř nachystané,že je lepší tam dát ty mražáčky hned?

mamba555
3. únor 2011

dobre ranko je tu niekto?

mamba555
3. únor 2011

@lola33 ahoj lola hm aj mne to je velmi luto asi ti to teraz nepomože,ale snád to bude lepšie ešte ani ja nemám vyhraté na ultrazvuku zatial neni nič vidiet takže aj ja som stoho taká nejaka drž sa

paja1
3. únor 2011

Holky musíte být statečné.A věřit,že náděj umírá až poslední.MOc na všechny myslím.Upřímně jsem si ráno jak všichni odešli dala na stůl test,že ho udělám.Ják jsem si to vše přečetla,tak jsem ho zase schovala a nemám už na to nervy,a stejně mě bolí břuch jak u mrchy.Asi to nechám až na tu středu .Moc se držte . 😕

nelatorka
3. únor 2011

@mamba555 je to ještě brzo , ale příště už tam něco určitě bude vidět neboj. 🙂

valkat
3. únor 2011

@lola33 zlatí,to mě fakt mrzí,je mi z toho moc smutno,já taky byla dneska překvapená dorazila mrcha o den dřív,takže zase nic.....tak si dojdu vyzvednout ten lék a znova do boje..... ☹ ☹

lola33
3. únor 2011

Berušky moje 🙂 ,všem moc děkuji,včera jsem neměla ani sílu zapnout notebook ☹ ,ale dnes už je to mnohem lepší,máme přece mrazáčky 😉 ,dáme si pauzu a pak huráá do KETU 🙂

lola33
3. únor 2011

@nelatorka Děkuji moc 🙂 ,přesně jak říkáš,sněhuláci na nás čekaj a tentokrát to prostě vyjde 🙂 ,opatruj se,chodíš ještě do práce? Nebo už jsi doma??? 😉

lola33
3. únor 2011

@paja1 Pájinko děkuji 🙂 ,a neboj,tobě to vyjde,prostě musí!!!Držím palečky a nám to vyjde hnedle po tobě!!!!

lola33
3. únor 2011

@mamba555 Neboj,bude to v pořádku,příště na UTZ už bude krásně vidět,držím palečky 😉

lola33
3. únor 2011

@valkat jejej,moc mě mrzí,ta mrcha,měla se nám tentokrát vyhnout,že???Tak si aspoň půjdem dát něco dobrého,ne???Na nervy!!!

paja1
3. únor 2011

@lola33 A je to jisté?Dělala jsi test?Už musím za chvílu kuknu,dcera mě vyhazuje.

lola33
3. únor 2011

@paja1 ☹ ,bohužel,bylo to falešně negativní ☹

lola33
3. únor 2011

Holky nemáte někdo vyzkoušené nějaké dobré vitamíny na spermíky???Děkuji 🙂

nelatorka
3. únor 2011

@lola33 už jsem od tohoto týdne doma a fakt nevím co budu pořád dělat 🙂

lola33
3. únor 2011

@nelatorka Tak to je fajn,odpočinek je potřeba 😉 ,taky bych to už příště radši nepodcenila ☹ .Tak nějaké pěkné knížky,internet a procházky 😉

nelatorka
3. únor 2011

@valkat
@lola33 ach jo holky moje to to fakt není možné ☹ je mi to opravdu moc líto 😔 Tak si alespoň jděte dát něco na ty nervy, ještě je budete potřebovat 🙂 příště už Vám to určitě vyjde. Vím to 🙂 🙂 Jsme silný ženský ne? nejsme žádná párátka 🙂 popereme se s tím!!!

valkat
3. únor 2011

@lola33 beruško my máme vitamín E,selen a zinek a výsledky super.....

valkat
3. únor 2011

@nelatorka ahojky,no co naděláme....zajedeme si na gulášovku v chlebu a pečený žebra,dáme desert a bude nám aspoň trošku líp......

mamba555
3. únor 2011

@lola33
@nelatorka ahoj dievčata tak dufam že to tak bude ja už som stym mala skusenosti tak už sa bojim všetkeho ale snád ano a vám držim palce nelatorka aby aj tebe už bolo vidiet miminko a lola ty sa drž bude to ok