Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

moni34
8. zář 2009

Ahojky holky 🙂
žany to je teda mrcha,když má přijít nejde a když nemá,přijde raz dva... a ber jen hotel,jakej si představuješ,ať to stojí za to 😉
bams...hlavně že je mimi v pořádku,tak pěkně odpočívej
mimka zítra ti budu moc držet palečky 😉 a utrogestan je lepší zavádět,nejsi tolik ospalá a není špatně od žaludku...a o abstinenci teda nevím 🙂
monajs je mi to tak líto...

mimka29
8. zář 2009

Dík moni, ja si utrogestan zavádzam, len som myslela, že či pred transferom ho môžem zajtra ráno radšej prehltnúť, lebo keď si ho zavediem, tak potom vyteká a to bude blbé (aspoň teda pre mňa 😀 )

moni34
8. zář 2009

neboj,to nějak přežiješ a oni jsou zvyklí...zkus ho šoupnout co nejdál 😀

raaad
8. zář 2009

ahojte těhulky babulky. Radd leží v posteli a pochrupkává, tak to musím zachraňovat já. Pozor, právě se posadila a asi půjde blinkat. Jo, jde na to. Konec přímého přenosu z naší ložnice.

bamsmudla
8. zář 2009

rady moc děkuji. Teda to blinkání ti vůbec nezávidím.
Volala jsem do repromedy a zítra tam pro jistotu jedu na kontrolu. Tak jsem zvědavá, co mi řeknou. Jistota je jistota.
Monjas je mi to moc líto. uvidíš rychle to uteče.

mimka29
8. zář 2009

bamsmudla kedy ideš zajtra do Repromedy? My tam budeme asi o 10.15 hod.

ob.soklina
8. zář 2009

Ahojte holky,

já se dneska celá den válím a vůbec nic nedělám. Dneska na mě padla lenora 😒 No zítra mě čeká dlouhá cesta poprvé v těhu - jedeme s manželem do Ostravy. Potřebuji si tam vyřdit nějaké věci a hlavně tam mám už asi 5 měsíců hotový řidičák - nový. Tak snad to všechno proběhne ok. Nějak mám z toho cestování strach.

Mimuško - zítra na tebe budu moc moc myslet a držet ti pěstičky. At to všechno dobře proběhne.

Radu jsem moc ráda, že kontrola super. Malá je šikulka a doufám, že tobě už se taky udělá lépe. I když podle toho co psal tvůj drahý to moc nevypadá, ale jednou to přijít musí.

Lenthi - mám dotaz ty pohyby jak cítíš - mohla bys mi je nějak popsat???? Já asi stále nic. Pokaždé když si myslím že něco,tak je to zakručení nebo z trávení. ☹ No snad to brzo přijde.

Pavluško a jak se daří tobě????

Ostatní moc zdravím přeji krásný zbytek dne a já jdu pověsit prádlo a vyžehlit mému drahému aspon nějakou košili. - jééé mě se nechce tak papa

lentilah
8. zář 2009

Ahojky všem,
právě jsem dostříhala svojeho chlapa a chystala jsem se na kocoura,páč líná jak blázen,celoročně.Prchl.Tak příště 😀 .

Lucinko,pohyby cítit mužeš ale i nemusíš,tak se hlavně nelekej.Já pořád počítám s tím,že 20-tý týden to teprve začíná,takže toto považuji jako bonus.Ale...cítím to jako takový šimrání,střeva poznáš a zažívání taky,toto je takový jiný,v tom autě stažená pásem to bylo cítit fakt silně..od té doby jen takové jemné zalechtání v podbříšku.Včera si i chlap všiml,že mám nad a to řeknu nahulváta,nad ochlupením takový jakoby vystouplý pás,na dotek dost znatelný,ale pak najednou nic...takže předpokládám,že se nám prcina,chci říct miminko takto malinko ukázalo,konec koncu už má přes 10 cm.Na všechno se poptám doky a pak řeknu podrobnosti.Každopádně mimi cítíš taky akorát se v tom těle děje tolik,že se to v tom stratí 😉 .týden od týdnu to bude lepší a lepší.
Mě teď pobolívá podbříšek,jinak než při menzesu,tak jsem z toho krapet vystreslá,což je u mě normální.

Mimuško zítra velký den!Budu moc držet pěsti a šťastnou cestu 🙂

Bam-hurááá,jsi doma a hezky v klidu,jsem moc ráda i když nešťastná za jakých okolností...ale hlavně že jsi v pořádku 😉

Moni...kurňa ale příště to už určo výjde!

zandanem
8. zář 2009

ahojky.... 🙂
monicko je mi to lito.....ale nevzdavej to.....
moni... jak je???? jojo mrcha jedna.... 15 dni spoždeni a nic a ted bastim noretisteron na 10 dni.... tak pak ji snad dostanu...
a ten hotel... samo že vybiram podle představ.... 😵 hotel park inn - madarsko, a hotel sofitel taba - egypt 🙂
majenko.... tfuj tfuj tfuj 😵 zitra mam taky doktora ale ocniho.... budu na tebe myslet ve zlině.... a držet vsechny palecky....moc moc moc
lucinko zitra klidnou a prijemnou cestu... jette opatrne... vezete sebou obrovsky poklad.... 🙂
zdravim manžu od radušky.... a preju aby už neblinkala....
panesko.... brzo se uzdrav...

hezky večer..

zandanem
8. zář 2009

jo jinak majenko..... krásne fotečky.... s manžou vam to mocinky sekne... 😵 a segra je krasna nevesta...

mimka29
8. zář 2009

Bambulky tak ja sa už chystám na zajtra - košielku, papuče, zoznam liekov čo mi chýbajú, papiere, ešte ma čaká sprcha a holenie, no a dúfam, že budem dobre spať.
Zajtra sa potom ozvem, sladké sníčky 😉

ali.cka
8. zář 2009

ahoj holky!mimka moc moc držím palečky.krááásné datum.určitě to vyjde.drž se!!! 😉 bam gratrujuju,hezky odpočívej a užívej si to!! 🙂

annina
9. zář 2009

Ahoj berušky!

Mimuško máš opravdu krásné datum a význam 9 je něco jako zakončení či dovršení z minulosti! Tak snad to pro vás bude jeden z nejšťastnějších datumů 😵

Já měla přesně před měsícem narozky,fuj to letí 😀

SOKLINKO já myslím,že pohyby se ještě vůbec nemusíš zabývat!!! Z jednoho prostého důvodu...budeš z toho ve stresu a je ještě BRZY! Tohle je mé čtvrté těhotenství a první pohyb jsem cítila přesně v polovině 17tého týdne. Bylo to jako rybička v břichu. Seděla jsem v křesle a něco se zlehka otřelo pod pupíkem. Hodně to taky popisují jako kdyby ti v břichu stoupaly bublinky nebo jako třepotání motýlích křídel v bříšku a já bych řekla,že je to výstižné přirovnání 🙂 Jenže ty pohyby jsou v začátku dost vzácné. Ze začátku třeba jen jednou za tři i více dní !!!!!!!! A není vůbec vyjímkou,že je holky cítí poprvé až PO 20tt a pravidelně ještě později! Já třeba až od 24tt a teprve od 28tt pravidelně! Byla jsem z toho na nervy,když jsem celý den nic necítila! Po měsíci už sem z toho byla opravdu špatná a sestřička mi trpělivě vysvětlila,že každé miminko je jiné,některé kope od večera do rána a od rána do večera a některé si jednou za den protáhne ručičku nebo nožičku a spinká dál. Na všech ultrazvucích mi řekli,že máme maleho ospalečka a lenocha,tak už to neřeším! Navíc má mimi kolem sebe ještě hodně plodové vody takže se hýbe a my vůbec nic necítíme! Opravdu můžu říct,že výrazné pohyby cítím až teď a pak je zase pár hodin klid! Prostě všem říkám,že budeme mít hodné miminko 😀 Můj syn kopal opravdu hodně a často a byl to malý nervák a terorista. Do dvou let sem nevěděla,co je to vyspat se,pořád křičel a vztekal se.

Lentík má asi hodně čilé miminko 😀 a nebo je hodně vnímavá a citlivá. Taky záleží na síle břišní stěny atd...atd 🙂 Tak hlavně klid a pohodu. Všechno má svůj čas a každá z nás je jiná! Jinak koukni tady na koníkovi na diskuzi Těhotenství - Prvé pohyby bábetka-kedy a ako ste cítili 😉

U nás nic nového,dva dny sem byla v práci a dnes musím do ZN bo mi došly proužky do glukometru a kontrolu mám až příští týden 😠 Naštěstí je ten můj doma tak nemusím jet sama. Jinak sem se včera musela jít vyfotit na průkaz do firmy,ale bylo mi z toho do breku,vypadám jako reklama na Vepřové hody ☹ Fakt mám hubu jak půlměsíc, v zrcadle si tak vyžraná nepřipadám,ale na fotkách katastrofa tak sem v depresi 😀

Rady tohle musí jednou skončit a budeme doufat,že to nebude až porodem !! Mně bylo zle do patnactého týdne a stačilo,ale nezvracela sem! Jen bolest žaludku,nechutenství a pocit na zvracení. Je mi tě moc líto, strašně to bere energii! Ale hlavně,že je vaše princezna vpořádku a už se moc těším co zítra na UTZ a doufám,že budete mít fotečku 😵 Zdravím manžu 😉

Taky zdravím všechny ostatní babulky tady a přeju krásný den 😵

raaad
9. zář 2009

ahojte berušky.....
tak vás zdravím pořád ještě z postele.... Ráno mě dost píchalo v boku, tak jsem raděj cestu do města odložila.Původně jsem měla v plánu jít na OSSZ ohledně té neschopenky. Už mi to přišlo i poštou z mzdovky v práci...že PN bude už rok,ať si to vyřídím, nebo nebudu mít nějaký čas vůbec peníze. Mateřská by měla být až v lednu a PN končí koncem listopadu....Ani nevím,jak se mi to bude počítat...Asi se budu divit,co mi tam vypočítají.....ach jo-to bude almužna....
Jinak co psala Mája ohledně abstinence-už je na odpověď pozdě(včera jsem to nějak nezvládla-bylo mi zase hnusně)..však se zase ozýval manža. Ale určitě je abstinování povinné a to už od menzes!!! Tak jako po OPU až do ET, tak je tomu i před KET. Dr.Hromadová nám to popisovala, že by byl mooooc velký problém, kdyby se náhodou otěhotnělo v době do ET (či KET). Už se jim to tam stalo...a prý to bylo nějaké zlé... Tak snad Mája abstinovali a něco tím nepokazili.... Určo už to má teď za sebou...a je na cestě domů i s prckama.Takže MAJI...zdravím a pěkně ležet!!!!
Jinak co se týká pohybů...určo se Luci neboj, Aninka to popsala skvěle...A Ty jsi teprve prvorodička, tak máš spoouuustu času...To my-staré harcovnice jsme na tom trochu jinak...Jsem zvědavá,jak se bude činit ta naše prďolína.... A Ani, co píšeš o tom ksichtíku....tak to věřím.Já nejsem zdaleka tak těhu jako ty a čuničku mám jako melounek...Ale největší díl na tom má ten hnusný prednison...a u mě ty kila navíc... Takže já se fotit teda nemíním ani náhodou.....
Takže se všechny pěkně opatrujte a užívejte si těhu (teda aspoň trochu líp než já...)
Luci...tobě přeju pohodové cestování-a hlavně opatrně!
Takže se mějte všechny fajn...ještě určo mrknu(poud nebudu mít zase to "svoje odpoledne a večer 😖
pappaapapapaa

mimka29
9. zář 2009

Ahojte zlatíčka,
tak sa nám to v Brne trošku predĺžilo, ale už sme doma a drobcov mám u seba v brušku.

Ako som vám písala, že som sa dohodla s Dr. Veselým, že by som bola ráda, keby nám robila transfer Dr. Hromadová a on na to, že to nie je žiadny problém, tak som si myslela, že to prebehne, tak nejak v kľude a že máme právo si vybrať lekára, ale kdeže. Keď sme tam prišli a čakali sme v čakárni, tak ma oslovil Dr. Fischer, že či by som mohla ísť s ním do ambulancie. Hneď som vedela koľká bije. Povedal mi, že aj keď som si priala, aby mi robila transfer Dr. Hromadová, aj keď nevie prečo a že mu to ani nemusím vysvetľovať, že je to moje rozhodnutie. Tak, ale že Hromadová má dnes ambulanci a on nám je plne k dispozici. Ale že ak trváme na Hromadovej, tak, že budeme asi dve hodiny čakať. Povedala som mu, že proti nemu osobne nič nemám, len, že by sme si po toľkom trápení zaslúžili skúsenejšieho lekára a že sami v Repromede nám dali na výber.
S tým skončil náš rozhovor. S manželom sme odišli na zmrzlinu a vrátili sme sa po 12-tej. To už v Repromede nikto nebol a Dr. Hromadová dovolila manželovi, aby bol pri transfere a potom so mnou aj na izbe. Nezabudla mi však povedať, že Dr. Fischer je dobrý doktor a len dnes tam vraj mala dve tehotné, ktorým robil transfer on.

Všetko to dopadlo nakoniec dobre, ale poriadne som si poplakala. Ja som si vážne myslela, že to prebehne v tichosti, ale teraz vie o tom, že som nechcela Fischer celá Repromeda. No čo už, hlavne, že mám drobcov u seba a ideme odpočívať.

zandanem
9. zář 2009

ahojky slunička....
taky jsme ted dorazili dom....
majenko.... myslim že každá mame pravo si vybrat sveho doktora a kor když si ho platime... hlavne že už mas mimuska u sebe a mohl byt u toho manža, to je krásnééé.... ted hezky odpocivej, hlad bříško a zpívej si 🙂 takže žádné slzy, ale usmev a jen usmev... 🙂
zdravim aninku a radušku 🙂

lentilah
9. zář 2009

Ahojky holčiny,
všem přeju kráásný den 🙂

Lucinko-přesně jak píše Anička,já budu ke konci týdne začínat 18-tý týden,tak to zhruba sedí,ale jak se už psalo,je to jen vyjímečné bublinkování 😀

Mimuško-z Tvého příspěvku jsem měla husí kůži kdo ví kde!Fakt síla!Trapná situace,zvláště pro Repromedu,nezachovali se moc dobře!To je vážně vrchol!Hlavně,že máš u sebe miláčky,moc se opatruj a na TO už nemysli...

Po dlouhé době idu dělat buchtu,tak jsem pekelně zvědavá jak dopadnu.K tomu jsem si uvařila krupičnou kaši tak ji musím jít zbaštit,musela jsem ale dopředu vypít vincentku....to byla ale mňamka 😝 ...

Papa a všechny moc zdravím

ob.soklina
9. zář 2009

Krásný dobrý večer,

tak jsem ted přifrčela z Ostravy a hned k netu abych si přečetla co Mimuška. No dobrá zpráva je, že drobečky máš konečně u sebe. TO JE SUPERRRRR- hurááá. A s tím jak se k Vám zachovali no k tomu nemám asi moc co dodat - to je opravdu tak trochu hnus. Tak my jim tam platíme takové penízky, tak myslím že pokud někomu nedůvěřuješ, nebo ti nesedí, máš právo a to si myslím že je i i když si neplatíš. No důležité, je že jste konečně pohromadě. Ted odpočívej a nemysli na to co bylo, ale na to krásné co bude. 😉

Anninko a Lenulko - moc Vám děkuji za Vaše odpovědi. Já vím, že to tak je, ale jsem prostě trošku stresmen a už bych taky prostě chtěla 😀 No snad je drobeček ok a jen spinká a je lenivější - no jo kluci 🙂

Anni jinak se musím, přiznat že jsem se zasmála tvému popisu jak vypadáš. taková kritika 😠 ale opravdu jsem se musela usmát. No a jinak se cítíš dobře???? Už to máš za pár co??? Stejně je to šílený jak to letí. A dietku zvládáš, kvůli cukrovky???

Jo a v Ostravě jsem byla u kamarádky kadeřnice, tak jsem zase střihlá, poprosila jsem ji abych to mohla dát do gumičky tak to dám, ale vzala to asi o 10-15 cm. A asi se cítím i lépe.

Rady cesta byla fajn, chtěla jsem jet zítra s manžou i do Prahy, ale dva dny po sobě bych to asi nedala. Přece jenom ta dálnice není moc rovná a ta naše brambora BMW s nízkým posazením, není nic moc. Jde tam cítit každá díra, tak zítra zůstávám doma, apson si zase odpočinu a možná i něco udělám. - no nevím 😉

Tak a já zase budu pomalu končit všechny baby 🙂 z této stránky moc moc zdravím, přeji krásný večer a zase brzy papa

mimka29
9. zář 2009

Dík baby, že ste na mňa tak mysleli. Fakt som sa na tento deň toľko tešila a trošku mi ho v Repromde pokazili, ale môj muž povedal, že zlý začiatok znamená dobrý koniec 😉

Dobrú nocku.

moni34
9. zář 2009

Ahojky holky 🙂
bams tak jak dopadla kontrola?
raaad holedně toho abstinování,nám při ET vše zakázali od OPU,až 2.týden po ET s ochranou,ale při KET nám nic nezakázali,jen nás upozornili na riziko vícečetného těhu,ale žádný zákaz,tak teď nevím,jak to teda je...
mimka to je teda otřesný zážitek,nejdřív mě to rozbrečelo,jak mi tě bylo líto a pak mě to pěkně naštvalo,že se tak blbě zachovali v takovou chvíli,kdy se člověk těší a má být v klidu a ne se cítit trapně a plakat...ale teď už jen odpočívej a hlaď bříško 🙂
anni ten popis je šílenej,myslím,že tvoje zrcadlo o tom nic neví 🙂 já jsem nic nestihla shodit po porodu a ještě jsem přibrala při stimulce,takže v obchodech i všude jinde se na mě lidi culí a koukají mi na břicho a já rudnu vzteky,mám plný zuby toho,všem vysvětlovat,že nejsem těhotná...dneska se mi to stalo zase v restauraci,no děs...no a teď si zkus představit,až těhotná budu,to bude mazec 😀
všechny ostatní zdravím,pa,pa

raaad
10. zář 2009

ahoj berušky.....
tak hlásím raport z NT+. Máme za sebou UZV (výsledky krve mi Doky zavolá odpoledne-prý to nestihl-měl dov.)
No na UZV to bylo super, nakonec nám to nahrál na dvd,že mu blbne PC(ohledně té flasch), ale bylo to jenom za 250,-,takže dobrý. Natáčl rovou půl-hodinu. Manža byl se mnou- a jenom zíral a culil se. Všechno vypaddá dobře, malá se teda mlela šíleně, že to musel pořád dokola přeměřovat. Takže má všechny prstíčky, nožky,ručky...všechny obratle, játra, bránici....srdíčku nám změřil i EKG a taky průtoky pupečníku...takže zjevné velké vady žádné...podrobnější a konečné je to stejně až ve 20-21tt. Takže tak-máme malou gymnastku -samé salto....(říkal doky).
Co se týká mého blití..tak včera jsem POPRVÉ nezvracela, sice mi bylo blbě, ale ustála jsem to...a to jsem snědla dokonce mozzarelu s rajčátkem.... Tak,že by se blýskalo na lepší časy (pššššštttt-ať to nezakřiknu). Teď sice ležím, protože jak mi celkem dost mačkal tou sondou břicho, tak se mi udělalo teda doooost blbě. Uvidíme, jak zvládnu celý den... Na jídlo mi udělala Lenti chuť na krupičku-tak to prubnu 🙂
Jo- a Máji.....udělala jsi to moc dobře, že sis stála za svým. A neboj, není na tom nic trapného a vůbec neměj nějakou výčitku. Oni na to musí být připravení. Jenom hřeší na to, že to spousta pacientek neřekne nahlas. Já jsem si nepřála Fisch.pokaždé při dalším objednávání kontroly a vůbec jsem se s tím netajila. Ale je fakt, že Hrom. mi na to taky řekla, že je Fisch.profík a já jí s klidem odpověděla, že si to až tak nemyslím, když říká takové věci a je si tak nejistý...Jenom se na to usmála. Setřičky na recepci už se na mé poznámky na F. jenom smály a poslední kontrolu už mi samy objednaly Hrom.(jenom mě upozornily,že budeme dýl čekat)...a já jim řekla, že klidně do večera, ale k F. nejdu... Takže Májenko, neber to jako nějaký nepodařený den. Udělala jsi moc dobře 😀 Takže si teď pěkně zalenoš a podávej zprávy, jak se mimčům daří..... Akdy hodpáš testovat? Určitě máš doma testů-habakuk.....že jo?
Luci..to je dobře, že jsi cestu zvládla v pohodě a myslím, že jsi udělala dobře, že jsi Prahu vynechala...proč něco pokoušet-no ne?
Takže se pěkně berunky opatrujte a Moni, nic si z toho pupku nedělej....u mě si sestřička dnes taky myslela, že jdu na uzv ve 20.tt (dle panděra)...ale co, teď ho začínám nosit velmi hrdě.....sice si budou lidi myslet, že jsem těhu nějak dlouho...ale kašlu na ně 😝
tak papapapapppaaa

mimka29
10. zář 2009

Ahojte zlatíčka,
no tie vaše opisy vaších postáv a tváre a tak to je niečo strašné, ešte, že máte v albume svoje fotky, lebo by som si vás predstavovala ako kvasimodá 😀 Mne tiež stimulky na kráse nepridali, hrozne sa mi zhoršila pleť. A teraz keď som bola pred svadbou u vizážistky, tak mi niekoľko krát povedala, že by som mala začať používať krémy proti vráskam a hlavne okolo očí.
S tým včerajškom som sa už zmierila a som úplne kľudná.

raduš tak vy ste dnes mali takú veľkú kontrolu, to musela byť krása, mohla by si pridať ďalšie foto princezničky.
moni ako sa cítiš?

Ja testovať budem určite skôr. Možno začnem už 8 deň, veď mi zavádzali blastocysty, tak tie by mali už dnes-zajtra zahniezďovať.
Babule čo sa týka toho sexu (aj keď u nás radšej nebol 😀 ) tak pred ketom sa asi môže, pretože tam nehrozí otehotnenie, lebo náplaste Estrahexal a tablety Estrofem zabraňujú tomu, aby sa tvorili v tele ženy foliky a aby prebehla ovulácia. A keď sa pri tom použije aj ochrana, tak by to nemalo vadiť, ale nechceli sme nič riskovať.

Prajem krásny deň

lentilah
10. zář 2009

Ahojky berunky,
tak jsem je prospala a teď se hlásím.Kontrola dopadla poměrně dobře.Prostě dobře 😀 .Bude to holčička a je prý krásně velká.Výsledky krve na TT mi přijdou meilem za týdem.Tak snad všechno dobrý.Ptala jsem se jak je na tom "úspěšnost",prý dvakrát do měsíce jsou testy na hranici,u starších rodiček je to pokaždé špatné,ale žádný případ přerušení těhu.Tak mě uklidnila.Poptala jsem se jí ještě jednou na moji mentálně postiženou sestru,říkala,že toto je něco jiného a nemusím se bát.K tomu mi ještě pro jistotu udělali testy na toxoplasmozu,ale prý to bude zaručeně pozitivní,že protilátky už budu mít,což by bylo bezva.
Manža se mnou nebyl,byl v autě a dospával kocku...prostě mi příjde,že čím je starší,tím je nepoučitelnější....byl na výstavě body cosi...mazec,prý.Pak to musel zapít,mizera.Že prý se ženy už s vajíčky rodí,2500 vajíček,pak se jen postupně uvolňují či co....zajímavé....Taky tam byli,jak to mám napsat,plody 14-18-20 týden,z toho byl pěkně vyjevenej.Za info neručím,né že bych mu nevěřila 😀 ...Až se ten lajdák vzbudí,tak tam dám fotečky.Papa babulenky

bamsmudla
10. zář 2009

Ahojte holky
mimka, byla jsem tam hned ráno. Přeji ti hlavně hodně štěstí.
Teda čtu tady o Fisherovi a popravdě ani já z něho nemám dobrý pocit. Včera mě prohlížel on a bříško mě po tom prohlížení bolelo jak blázen. Říkal mi, že ví, že to bolí, ale že musí zjistit proč. Nakonec mi řekl, že mám zvětšené vaječníky po léčbě. A že to špinění nemusí být špatné. I když na jednu stránku mě pak řekl, že bublinka je větší, ale vidět v ní nic nejde. Takže mě docela rozhodil. Včera moc příjemný nebyl. Ale je fakt, že se snažil. Vzal mi krev a pak sem mu volala, vysvětlil mi, že zánět nemám a že HCG taky hezky roste a že uvidíme příští týden. No a kdyby se něco zhoršilo, že mám hned dojet. Dneska mě v břichu teda taky píchá, ale včera jsem myslela, že se zblázním. Tak jen ležím a mám strach jít jen před barák. Holky myslíte, že se bublince nemohlo nic stát, jak tam s tím ultrazvukem jezdil? Já jsem už asi cvok. Už bych chtěla být taky alespoň v 30 TT 🙂
Leni je super, že jste OK

mimka29
10. zář 2009

jej lenti bude ďalšia princeznička 😉 A ty chlapy sú jeden ako druhý, ale ten môj je teraz taký dobručký, bodaj by taký ostal. V noci som zakašľala (mala som tak sucho v krku) tak sa hneď na to zobudil a povedal, že mám kašľať opatrne 😀 Ráno mi preistotu zakázal kašľanie aj kýchanie 😀

bamsmud - mne pripadá Fišer hrozne neistý, stále sa radí so sestričkou a včera mi povedal, že je tam len tri mesiace (veď to je kratšie ako som v Repromede ja), tak preto som chcela Hromadovú, keď tam zase Veselovci neboli. Mňa teda vyšetroval ultrazvukom raz, ale tiež ma to pri ňom bolelo, mala som pocit, že sa tam pocikám od bolesti. Veď keď sa tam budeš zase objednávať, tak sa skús opýtať, že kto robí ambulanciu, ja myslím, že sa striedajú a nemusela by si ísť k nemu. A neboj, hlavne veľa odpočívaj.

lentilah
10. zář 2009

Bam ahojky,no mě když vyšetřoval poprvé tak to bylo strašný,měla jsem co dělat abych mu neřekla,že ať už toho nechá jinak vrnu,jak mi bylo zle.No a pak už to bylo dobrý,myslím ty jeho další vyšetření.No a pak mi po 16-tým dnu ET řekl....že se mu to nezdá,že by už tam mělo jít něco vidět 😠 .Táááák jsem si volala ke svoji doky,pak zase jemu a uklidnil mě,že je všechno ok,tak nnechápu,proč mě tak blbě stresoval....ale saží se,no...Každopádně si myslím,že Ti to Tvé bublince neuškodilo 😉 .Moc se opatruj!

lentilah
10. zář 2009

Mimuško ahooooj,teda to je mazec!Kvuli Tobě doufám,že mu to vydrží až do porodu,to starání bylo super,pak už spíš lenoší 😀 ,musím na něj pořádně zatlačit 😀 .Moc na sebe dávej pozor! 😉 Těch 14 dní bude mazec něž to uteče,ale kdo ví,Tobě to třeba vážě uběhne jako voda.Což bych Ti moc přála.

bamsmudla
10. zář 2009

Holky moc děkuji za podporu.
Mimu těch 14 dní je fakt hrozný. Já jsem přemýšlela celou dobu co dělat, nejlepší je mít pořád někoho u sebe, kdo tě bude bavit, abys myslela na něco jiného. Ať ti to hodně rychle uteče. Já už jsem se ptala, jenže mám jít na kontrolu kvůli srdíčko a zrovna ten den to vychází na něj a čekat na další týden přes víkend, to asi nevydržím. A ty dny před tím taky nemůžu. Je to jak naschvál. Doufám, že to výjde. A bude opatrný. Asi musí nabrat tu jistotu. Jestli je tam tak krátce, tak se ani nedivím, že je takový rozhozený.
Lenti já byla pro jistotu taky u svého gynekologa a ten mě ujistil, že je vše v pořádku. Že hlavně mám odpočívat.

raaad
10. zář 2009

ahojky berunky.....tak mi volali výsledky krve z NT+. Tak riziko úplně minimální (na můj věk úplně ukázkový), jenom mám trochu zvýšený beta-HCG, tak se to prý bude kontrolovat raděj častěji. Ještě jsem nestačila nastudovat, co to přesně znamená(tak pak písnu). Ale rozhovor ukončil tím,že je to dobré. Tak snad je....
Prý zůstávají nějaké 2% rizika a pokud by jsme chtěli vyloučit i ty, takjedině amnoicentézu....a to si můžeme rozmyslet podle sebe. Nutná není, ale je to pak prý jistota..... Ale když jsem četla tady na MK o amnio, tak tam zase holky psaly, že spoustě to vyjde falešně pozitivní...a pak se jedině stresovaly až do porodu a všechno bylo dobrý.... Takže pokud to nemáme vysloveně indikované, asi to nedám. Riziko potratu po amnio je dost velké... Takže doufám,že u nás je vše OK. Jo-fotečka je už taky...a co stáhne manža z dvd to nevím....
Dneska jsem pozvaná k naší doky z práce na grilování...tak se asi na chvilku zastavím..a večer už nám měli začínat zase taneční...bo já mámklidový režim, tak jdu jenom za diváka (a manža bude pokračovat s jednou "volnou" holkou, které se tanečník odstěhoval...Až budu redy, budud se to muset všechno doučit.....(za rok)...
Takže se všechny opatrujte.... a já jdu hledat, co je zvýšené beta-hcg... papapa
Jo- a Máji....my měli zavedenou hatschující blastocystu(nejvyšší stupeň) a uhnizďovala se 7.den po ET...takže tak 🙂

paneska
10. zář 2009

Holčinky ahojky po delší době ....

dneska jsem se vrátila z nemocnice, rozjel se mi zánět vaječníku jako "prase"(pro Raduš CRP 286 ☹), na štěstí ATB do žil zabrala , takže mi ho nemuseli vzít (zatím) a ani dělohu, kdyby to bylo rozjeté vše, tak by mě museli vybrat celou, ale pánbůh nade mnou držel ještě ochranou ruku 😉 , tak snad se doléčím úplně.

Cysta je tam stále, i když doky v nemocnici říkal, že to může být klidně ještě folík z ubývajícím hnisem, protože při příjmu tam bylo strašně mooooc folíků, snad bakula o velikosti 5 cm, dneska už jen 2,5 cm, což není na operaci, jak píšu, uvidíme, co mi osud přinese dál...

V pondělí paní z našeho pokoje porodila císařem, v úterý jí teprve převezli na šestinedělí, protože měli plno, tak jsem tam furt courala za mimuškama, úžasný pohled na ty narozené drobky 😉

Ani Vás nestíhám dočíst, jen jsem si všimla, že Rady stálé bléééé, no je toto možné a Mimuška má u sebe dva drobečky, jupíííííí, mám z tebe velikánskou radost, kdy budeš testovat, držím palečky na //...

Jinak písněte, co máte nového, těhulky všechno v pořádku, vyšetření, výsledky ???? Opravdu to dočíst nestihnu, jsem celkem unavená po té škále antibiotik, dávali mi troje, ještě je dobírám, tak teď musím udělat nějakou čistící kůru...a chtěla jsem vás pozdravit 😉