Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

moni34
22. zář 2009

Ahojky holky,
mimka mamince držím moc palečky a neboj,taky si myslím,že na obličeji to bude tukový váček,jak psala lenti...
a zítra na tebe budu ráno opět myslet s testíkem...
žany úplně to prožívám s tebou a na ten KET se začínám těšit 🙂
zítra jdu za dr.Hromadovou na konzultaci,tak to všechno probereme a už si přinesu i léky...a tak budu prostě zase věřit tomu,že se to povede...
janny tak taky pohyby,to je paráda,tak hlaď bříško a užívej si to 🙂
lenti a co bolesti,už jsou pryč?
Ali držím palečky na OPU,ať máš co nejvíc vajíček 😉
Luci tak oni ti dali vysokou dávku?to je teda mazec...
všechny zdravím,pa,pa

ali.cka
22. zář 2009

holky moje,jste moc hodné,že na mě budete myslet.mám s toho hruzu.minule jsem mela jen 3 pekne vajka,tak se ani nemrazilo.ted mi dali velke davky tak uvidime.mám strach hlavně aby bylo vubec něco,když to je tak brzo po sobě.musím to vydržet a zítra se uvidí...já ted byla v práci na přesčasy musela jsem si všechno naddělat,protože u nás v práci mi řekly,že tohlo není normalní doky,ale něco nadstandart a tudíž my to neuznavaly a víte k čemu to přirovnaly ted se držte...prý je to něco jako bych si šla nechat voperovat třetí oko!!! 😠 ...takže jsem pracovala a pracovala,ale ted už budu doma a budu doufat,že se tam nebudu muset vracet.je pravda,že kdo tohle nezažil nepochopí,jaké to je když mimi nepřichazí...proto jsem ráda,že to tady mužu s vama probírat,že je aspon někdo koho to zajíma.takže holky moc na vás myslím a všem držím palečky 🙂

mimka29
22. zář 2009

Tak už som sa vrátila z návštevy od maminky. Ona je strašne silná žena, vôbec na sebe nedá poznať, že by sa bála a vôbec nemyslí na seba a nezabudla mi povedať, že bude mať voľných 100.000,- Sk ak by sme náhodou potrebovali. No čo vám na to poviem, raz by som chcela byť aj ja takou dobrou maminou a určite budem. Pozerala som jej správu od doktora a na tej obličke má cystu 2.2 cm. Na operáciu s prsníkom by mala ísť v pondelok, ale možno sa jej to posunie, lebo bude mať asi menzes.

alicka veď ti nepovedali na kontrolnom ultrazvuku, že koľko folikov sa ti tvorí? Ale určite ich bude dosť, držím palce na zajtra.

lentilah
22. zář 2009

Tak jsem dnes navštívila kamarádku Gábinku,ta její žabinka je tááák krásná.

Teď ale o něčem jiným...šoufl mi pořád je,dalo by se to vydržet až na ty hrozný bolesti v podbříšku a zádech a to jen večer.Táák že...idu zítra k doky.Musím mít v tom jasno,pokud se zase nevyspím,že mě to bude bolet,jako ze včerejška na dnešek,že jsem se každou chvilku budila bolestma,tak se od doky nehnu,dokud se to nevysvětlí.

Ali...to je síla Ti povím,fakt.

Zlatíčka letím,je mi fakt zle.Krásnou dobrou noc a držím všem pěstičky...Mimuš,Ali...papa

lentilah
22. zář 2009

Mimuško jinak teta měla to samé...tedy pokud to bude mít i Tvá maminka.Taky měla cystu na obličce (ledvině),zjistili,že je tuková a to je prý v pohodě.Tak hlavně ať to není nic vážného.Držím moc moc pěsti.Papapa

annina
23. zář 2009

Dobré ráno vlaštovičky 🙂 Kontrola nových událostí 😉

Mimuško přejeme mamince brzké uzdravení!!! Aličko hodně pěkných vajíček!

Lentíku k doky určitě zajdi,nemusí to být nic,ale soustavná bolest vpořádku určitě není!

Soklinko vyddrrrž 😎 vím,že se na ty kopanečky moc těšíš,ale fakt je brzy navíc při prvním miminku! Já mám asi 5 let po plastice břišní stěny,tak i když sem silná,břicho mám pevné a opravdu ještě v tom 21-22tt jsem doktorovi na velkém UTZ říkala,že necítím pohyby-že mám strach a on se smál,že jsem málo lechtivá!

A vidíš,že i Pavlínka a Rady píšou to samé,tak si to krásné období nekaž a vůbec si nepřipouštěj,že něco není vpořádku! Já si teď za ty stresy kolem pohybů nadávám 😝

Žanetko myslím na tvou bojovnici/níka ať už je aspoň srdíčko! A máme skoro vyhráno 😉

Já byla včera s Haničkou po půl roce v nemocnici na Endokrinologii,sledují ji od pěti let nejdřív kvůli předčasné pubertě,měla moc hormonů a další problémy a teď zase kvůli opožděné,že je malá a čekáme na měsíčky,ale paní doktorka je hodně pečlivá,tak to raději absolvujeme aby mě pak nemrzelo,že sme něco zanedbali.
Ale včera,když sme tam 1 a 3/4h čekali než příjdeme na řadu sem vzpomínala,jak sem si tam březnu kupovala těhotenský test a ještě na záchodě sem si ho dělala 😀 a jak sem vyšilovala,jestli jsou ty čárky dost silné,jestli se mimi udrží,pak sem jela hned ještě ke svému doky na krev a odpoledne sem volala výsledek a Hcg bylo 13tý den po transféru 587,tak sem ještě volala Hromadové,ta mi řekla,že je to krásné a večer to ten můj dostal "všechno" k 40 narozeninám 😀

Holky fakt to strašně letí,uvidíte!!!

Jinak moje rýma mně už teda pořádně se.. 😠 Jsem protivná,nemůžu dýchat. V lékarně mi radili vincentku, pak našli nějaké kapky do nosu,které můžou i těhotné,jenže ty vůbec nepomohly,tak sem si doma zase stříkala ty zakazané,protože ty vždycky na chvíli zaberou,ale jsem naštvaná,protože nevím,jaký nepříznivý vliv to má na mimčo??? Stříkám Mukonasal Plus a ten mi lékarnice našla,že je zakázaný v prvním trimestru a dále pak jen na doporučení lékaře. Tak nevím.

Pěkný den žabky,dnes jsem doma,tak budu průbežně nakukovat co nové 🙂 Pa pa

paneska
23. zář 2009

Ahojky 😉

Mimuško, držím palečky, ať všechno zvládnete, máš úžasnou nejen maminku a celou rodinu. Co testík, dělala jsi dneska ???

Leníku, vzhledem k tvému tt, si myslím, že je to už tvrdnutí bříška. Kámoška se s tím taky pěkně dlouho potýká, rodit má za měsíc, doky jí a na to dal jen magnézko. Tak držím palečky, ať to není nic vážného, ale správně, dokud ti to doky nevysvětlí, nehni od nich.

Aličko, mooooooc držím palečky na folíky, určitě jich bude víc, než 3, teď tě víc nastimulovali a vyjde to 😉

Rady, už by sis to těhulínkování mohla fakt začít užívat, princezna si dává teda na čas ...

Holenky, všem vám držím palečky, ať jde vše dál v pořádku a tak jak má.

mimka29
23. zář 2009

Ahojte žabky,
test negatívny, tak keď sa dovolám do Brna, potom vám napíšem.

Myslín na alicku nech prinesie dobré správy

Pekný deň

lentilah
23. zář 2009

Ahoj děvčátka,
tak noc byla parádní,prospala jsem ji až na jednu návštěvu wécka celou,což považuju za skvělý úspěch.

Včera mi poštou přišla nová kartička pojištěnce od vojenský pojišťovny.Musím do práce dát tam lístek a ještě nahlásit změnu pojišťovny,akorát mám takový zvláštní pocit,říkám si,že s tím že v pulce neschopenky si měním pojišťovnu bude problém.Musím se poradit v práci.

Mimuška docela dost napíná,asi prasknu zvědavostí a hlavně očekáváním na //.
Ali-úrodička bude 🙂

Anni,Lenuš,zajdu se aspoň poradit,no a když pujdu než tam bude moje doky,tak Janíček je taky super....Hlavně abych věděla víc.

Pa pa pa babulenky moje,krásný den

pavka111
23. zář 2009

Ahojky babulenky....

Mimuško maminka bud určitě v pořádku a to že ti vyšel test negativní to ještě nemusí nic znamenat,zašla by jsem si na tu krev.Měsíčky jsi ještě nedostala tak to je hlavní...Pořád by jsem to nevzdávala,pořád ti držím a mačkám všechny pěstičky...

Aninko máš pravdu,strašně to letí.Ty zachvilku budeš ten svůj pokládek chovat a my tě z Lucinkou,leničkou a Raduškou budeme následovat.No a pak se k nám přidá Žanetka,paneška,mimuška a další naše holčiny 😉 😉

Leni já jdu 8.10 na veveří na utz,jdeš taky tam???Je dobře,že jsise vyhajala a nic tě celou noc netrápilo a na radu zajdi aspoň budeš klidnější...Včera mi Gábi psala,že jsi tam byla a psala mi,že ti závidí to krásný bříško 🙂 🙂

Jinak všechny holenky zdravím a přeji krásný sluníčkový den...

lentilah
23. zář 2009

Mimuš...kurva drát!!!!!!!!!! 😠 ☹

Pavlínko,mě to bude dělat moje doky tady v Třebíči.Protože mi ten tripletest dopadl dobře(jinak by mě poslala na to Veveří)...

mimka29
23. zář 2009

Tak som sa dovolala do RM na 1.krát. Keď som povedala, že je test negatívny, tak sa ma pýtali ako sa cítim, že či sa mi dobre dýcha a či mám nejaké bolesti a že sa mi Dr. Hromadová behom dňa ozve. Tak uvidíme. Inak od včera večera mám hrozné bolesti v krížoch, nohách aj bruchu, celú noc som nespala. Vôbec som nemohla uležať, najlepšie mi bolo, keď som sa prechádzala po byte. Náš pes zase cítil, že mi niečo je, chodil za mnou a celú noc ma strážil. Už aby mi vysadili tie hnusné hormony, aby som dostala krámy, lebo mi asi utrhne celý spodok.

mimka29
23. zář 2009

Baby ja si vážne myslím, že mi držia mrchu tie náplaste estrohexalu, lebo aj minule, keď som mala prípravu na KET, tak som ich lepila až do 30 dňa cyklu a mrchu som dostala až keď som ich odlepila do troch dní.

lentilah
23. zář 2009

Berunečky razím,pak hned jak přijdu podám hlášení..je super,že se tady člověk muže se vším svěřit,pak to pomuže i jiným holkám,pokud mají podobné potíže.

Pavlínko 😀 někdy mám pocit,že se mi velikost břucha zarazilo a neroste dál...až když si natáhnu kalhoty 😀 ...No hoď sem taky fotečku břišánečka,večer bývá luxusní 😀 ...kolikrát je to mazec jak to ze všech stran táhne.

Mimušenko,doufám,že Tě Hromadová uklidní,taky si myslím,že když Ti krámoše nedorazily,tak je tady ještě špetka naděje...Držím pěstíky...MOC!

lentilah
23. zář 2009

Mimuš,člověk je uplně bezradný!Drž se beruško..

pavka111
23. zář 2009

Aha Leni tak to jo,no hlavně ať nám to dopadne dobře že jo???Dívala jsem se na tvoje album,máš tam krásný bříška a už pěkný věcičky.Musím tam taky něco dát.Zkusím vyfotit bříško a uvidím,jestli je tam změna 😀

Mimuško uvidíš co ti řekne Hromadová...drž se babulenko naše.. 😉

mimka29
23. zář 2009

Dík babulky aj vy sa držte. Ja to zvládnem, musím, veď som silná ženská a keď si už človek myslí, že nevládze, tak zvládne ešte dva krát toľko.

raaad
23. zář 2009

ahoj berunky....
Májenko........jsem z toho nějaká nesvá....byla jsem si jistá, že se mimča chytili..... Uvidíš, co ti řekne Hrom.
A pokud to opravdu nevyjde, dala bych si schůzku s Vesel. a řekla si svůj názor o tom, že Ti slibovali nějaký určitý počet embryjek za ty peníze ...a že vlastně nedodrželi, to co slíbili...Tak jak se k tomu postaví. Měli by Ti nabídnout ještě nějaká embryjka třeba od jiné dárkyně (většinou jich mají víc, než zavedou či nabídnou...aspoň dle mě)..... Ale nenechala bych to jenom tak. Za tolik peněz by měli dodržet co slíbili..... A třeba to nebude ani trvat dlouho....Za zkoušku to přece stojí. Vím, že ti mamka nabídla prašule, ale třeba by to vyšlo takhle.....
Hlavně se drž ..ať si silná na nějaké řešení..... Ale stále mrcha nedorazila, tak to není úplně v prd....
Moc na Tebe myslím......nejraděj bych Ti ty těhu-bacilky dovezla i osobně.....kdyby to pomohlo.

Jinak Lenti.....čekám na to, co ti Doky poví.... Já osobně senecítím úplně redy....Včera mi nebylo dobře- bolelo mě břicho...moc to přes den nepřešlo-ani když jsem poctivě ležela....a taky jsem špinila...Tak jsem zvedla ascorutin na 3x2. Myslím, že to pomohlo, ale úplně super to teda není.... Tak teda ležím.... Ale je to hnus 😢
Tak snad to přejde-doprčic!!!

Všem ostatním berunkám přeju krásný, příjemný a hlavně pohodový den..................papapapa

mimka29
23. zář 2009

raduš, veď ja keď som tam volala, tak som sa hneď dožadovala Dr. Veselého a jasné, že mi povedali, že tam nie je. Ja to s ním budem riešiť, ak sa mi s ním podarí spojiť, ale už vidím čo mi na to povedia. "viete veď to sa stáva, my nemôžeme dopredu vedieť koľko bude vajíčok" ...bla...bla. Ja dúfam, že mi ponuknu nejaké rozumné riešenie, ale ak nie, tak 5. IVF už u nich neabsolvujem. A vtom máš pravdu, to mi tiež Dr. hovoril, že niekedy majú toľko vajíčok, že ich dávajú aj dvom, trom príjemkyňam, tak by nám mohli nejaké ponúknuť za nejaký doplatok. No už aby mi volala Hromadová, bolesti teraz síce nemám, ale v noci to bolo hrozné a to ja teda nie som žiadna padavka.

Držte sa bambulky 😉

soniela
23. zář 2009

Ahojky ženy!!!
Mimuško, to je mi strašně moc líto!!! Věřila jsem, že tobě se to určitě podaří 😢

Ali, držím pěsti!!!

Lenti, Pavli, moc hezké bříška 🙂

Rady, už aby ti bylo líp a mohla sis užívat těhotenství 😉

Dnes jsem volala svojemu gyndařovi, co s tou mojí mrchou, když nedorazila. Tak prý mám nejlépe příští týden naklusat, udělá mi ultrazvuk a pak se uvidí. Prý to může být cysta nebo těhotenství. Řekla jsem mu, že test byl negativní, ale to prý vůbec nevadí. Prý se na to podíváme. Ale u mě to bude spíš ta cysta ☹

lentilah
23. zář 2009

Ahoj holky,
tak jsem z5.....Mám 168 cm a vážím 61 kg....pro info...pan doktor Janíček,mi říkal,že jsem drobná a naše krásná holčička mi čurá do dělohy a tak a na to děloha prostě není zvyklá,proto ty hnusný,dlouhý někdy nesnesitelný bolesti podbříšku,zad a spodku...Takže vše je v pořádku,těhotenství se mu moc líbí,břicho pěkně měkký a že jediný co se mu nelíbí je ten vítok.Tak mi dal Macmiror complex 500.Ale spodek mi i s kostrčí bolí jako by mi ho tahali zvonem.V krev. testech bylo cosi pozitivního..zřejmě ta toxoplasmoza ....V práci v pohodě...

Mimuško,máš pravdu...určitě.

Raduš,to je prostě nahovno,pořád něco...léky mám brát do toho 8.10 do poradny a pak se uvidí co a jak.Doufám,že u Tebe to taky nebude nic vážnýho,ale taky se cítíš jak spráskanej pes,že?

Musím jít udělat si nějaký jídlo...papa

lentilah
23. zář 2009

Soni,doufám,že je to těhu...cysty jsou naprd 😉

Pavlínko,jj hlavně aby to bylo všechno ok.Kéž by.

mimka29
23. zář 2009

Tak volala mi Hromadová a raduš nemala si pravdu, vôbec tam nejdem na kontrolu. Pýtala sa ma či mi opakovane vyšli negatívne testy a keď som povedala, že áno, tak mi kázala odlepiť náplaste, vysadiť všetky lieky a do troch dní dostanem mrchu. Ak budem chcieť hovoriť s Dr. Veselým, tak sa mám skúsiť s ním spojiť na druhý týždeň v utorok.
Ešte mám jednu nádej. Moja sestra je ako darkyňa vajíčok v jednom centre u nás a akurát dnes tam bola pre lieky a začína od budúcej mrchy stimulovať dlhý protokol, čaká na ňu jedna príjemkyňa. Dr. ku ktorému chodí vie o mojej situácií a dnes mu hovorila ako som zase dopadla, tak mi ponúkol, že by z tých vajíčok čo vyprodukuje ségra dali aj mne. Čiže už budúci cyklus by som sa pripravovala na príjem čerstvých embryjok. Ak mám záujem, mám sa s ním spojiť a dohodneme sa. Čo vy na to?

sonielka ty ešte stále nemáš mrchu 😕

lentilah
23. zář 2009

Mimuš,bulím jak tele!To je TAK úžasný,mě to dostalo,ale brutálně..

mimka29
23. zář 2009

lenti nebul 🙂 Ale keď mi to ségra volala hneď sa mi rozjasnilo. Počkám na manžela, kým príde z práce a porozprávame sa o tom. Ak bude súhlasiť, tak píšem tomu lekárovi e-maila a dohodneme si s ním rande.

raaad
23. zář 2009

Máji...tak to je teda něco.... tak to mě v Repro pěkně zklamali ☹ Bez kontroly, bez krve...a pokud se nepovedlo, tak pryč se všema. Tak to je pěkný hnus......
Májenko.....s tou ségrou je to perfektní nápad.....Mně samotné by se to líbilo ještě víc, než od cizí dárkyně. Bylo by to v rodině.....Jediné, co by mohl být problém je v tom, jak tohle bude zvládat ségra. Pokud je dárkyně pro cizí, je to něco jiného...jenom jsem se pokusila vžít do její situace, jak potom bude zvládat tvoje-svoje děti...asi bych tohle já nezvládla...Ale těžko se vžívá do situace, když v ní člověk není..... I když jsme si jako mlaďošky se ségrou taky slibovaly, že pokud by nemohla mít jedna z nás děti, tak by jsme si je odrodily navzájem..... Vím, že se ségra rozhodla darovat.....občas jsem nakoukla do vašeho tématu..... Pokud by ale ségra tohle všechno zvládla, měly by jsme jí všechny složit poklonu. Je stejně dobrá, že se rozhodla tohle podstoupit i když ještě nemá svoje děti...Já bych do toho nešla, tak proto mi to od ní připadá úžasné..... moc ji pozdravuj....
Pokud by Ti tohle všechno vyšlo.....do vánoc by jsi byla těhu...to by bylo přece senzační.Strašně moc bych ti to přála..... Ale i tak bych to s repromedou řešila....třeba pro příští těhu...Nedarovala bych jim to. Takhle se sliby neplní!!!!!Darebáci....

Jinak Lenti....máš pravdu, jsem pořád jak spráskaný pes.....snad to bude časem lepší....
no nic.....musím letět-někdo zvoní ..........zatím papapap

mimka29
23. zář 2009

raduš s RM je to stále u mňa otvorené, aspoň im poviem čo si o tom myslím, keď už nič viac. Dnes som podľa ich príkazu vysadila lieky, odlepila náplaste a už mám návaly tepla, bolia ma nohy, kríže a to ešte neni večer. Myslím, že si túto mrchu pekne odtrpí, ale dala som sa na boj tak musím bojovať.
Čo sa týka ségry, tak ona sa dlho rozhodovala či ísť do toho a ona to vôbec neberie tak, že bude mať deti ona, ale tak, že dá niekomu (mne) jednu bunku, stavebnú jednotku zo svojho tela aby urobila niekoho nekonečne šťastného. Vie do čoho ide a čo je to IVF, lebo to so mnou 3xprežila.
No a s manželom sme sa o tom rozprávali a bol z toho nadšený, kázal aby som čo najskôr dohodla stretko v tom centre.
A ešte jedna dobrá správa - manžel dostal dobrú zákazku a ja tiež doma neleňoším, ale robím trošku do realít (choroba z povolania) tak sa mi rysuje nejaká dobrá provízka, tak baby prachy budou, ale už viam, že ich znova neinvestujem do RM. Nikdy nehovor nikdy, ale zatiaľ to tak cítim.

Tak a dosť bolo o mne 😀

paneska
23. zář 2009

Ahojky,

mimuško, nevím, co říct, moc mě to mrzí. Ale ty jsi tak obdivuhodně statečnej a pozitivní človíček, že to ani není možný, nechceš mě to naučit 😉

Jen mi přijde divný, že ti nevzali krev, protože si holky představte, že ta kámoška, co měla ducha na testu, měla HCG 0,2 tuším, takže těhu není, pak věřte testům, už tomu vůbec nerozumím... 😒 , já už bych asi opravdu spolíhala jen na HCG. Mimuš a mrchu prý drží i Crinone, to mi říkala Hromadová, náplastě asi možná taky, to nevím, ale je fakt, že mě teď mrcha přišla taky až jsem vše vysadila.

Švica je teda úžasná, jsem o tom tak přemýšlela, kdyby potřebovala moje ségra, tak bych jí asi taky "buňku" dala, ale stejně je to zvláštní pocit, když to řeknu na plnou pusu, to bych já měla dítě se svým švagrem 🙂 , no jak píše Rady, je to úžasně krásný, že to tak dokáže brát a klobou dolů 😉

Alíííí, tak kolik, kolik, kolik ???

mimka29
23. zář 2009

Paneska ja čerpám energiu z môjho muža a našej celej veľkej úžasnej rodiny. Vždy je nejaké riešenie len ho treba nájsť. Ešte v pondelok som sa cítila úpne beznádejne a dnes je streda a všetko vidím inak. Niečo sa končí, aby mohla začať niečo nové a tak to beriem.

Ali veru ako?

paneska
23. zář 2009

To je úžasný, fakt jsi v tomhle šťastnej človíček 😉

My jsme taky v pohodě, jen s penízkama je to u náš horší ☹ Naši, Lubošovi rodiče mají baráčky, jsou rádi, když mají na obhospodařování a my svoje dali do bytu, půjček a IVF, ale není všem dnům konec 😉 , snad se příští rok taky najde řešení, abysme mohli do 3IVF (nebýt půjček na byt, jsme v pohodě, ale takhle jaksi není z čeho šetřit-zatím)....

Pak dej vědět, kdy jdeš na konzultaci ohledně vajíček od sestry

Rady, Leni, holenky, to je teda těhulinkování, ach jo, když si vzpomenu, jak jsem před 12 lety ani nevěděla, že jsem s mladým těhu, vůbec nic mi nebylo, no jo, hold asi přirozené těhu je jiné a taky o 12 let mladší, že...., tož babulky, ať už to blééé a bolesti jdou pryč, pryč od Rady, Leni, Anulky a všech těhulek, které tím prochází. Pavka je v pohodě 😉