Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mimka29
14. črc 2009

Mne bolo vždy povedané, že keď dorazí do 18.00, tak to mám brať ako prvý deň. A v Repromede som sa pýtala, že čo keď začnem ešte len špiniť a povedali, že keď sa mi mrcha väčšinou tak rozbieha, že už vtedy si mám nalepiť náplasť.

pavka111
14. črc 2009

No paneško jestli budeš jen špinit tak to zítra nepíchej,mě vždycky říkali,že jestli dojdou MS odpoledne a jen špinění,že mám první den počítat až te druhej den.Tak nevím uvidíš jak se ti to rozjede. 🙂

mimka29
14. črc 2009

paneska radšej im zavolaj, lebo pavka má pravdu náplaste pred KET-om sú niečo iné ako inekcie. Vždy mi hovorili, že keď si s niečim nebudem istá, že mám určite vždy zavolať. Ale to mi povedali preto, lebo videli aké som motovidlo 😀

besinka7
14. črc 2009

holky moje zlatý, určitě se k Vám ještě budu vracet, jen teď to tak strašně moc bolí, že nemám vůbec sílu, sílu na cokoliv ..... děkuju moc za slova útěchy, věřte, že i to člověku moc moc pomáhá, jste skvělý, úžasný a strašně moc Vám všem přeju jen a jen štěstíčko a ať to všechno vyjde !!!!!!!!!!!!! nedejte se !!!!!!

raaad
14. črc 2009

ahoj holky, Besinko..... 😢 taky přeju moc-moc sil do dalšího boje....muselo to být fakt hrozné, vždycky jsem se toho 5.měsíce bála,kdy v tomto období je po špatném triple-testu amniocentéza a v případě pozizivity pak taky vyvolávají porod...to mi příjde ze všeho nejhorší,že člověk rodí a předem ví,že výsledek žádný.... Já tomu chtěla předejít a nakonec jsme o mimi přišli v 11tt.Bylo to moc smutné,ale s tvým případem nesrovnatelné....Je to vždy horší,když to člověk ví od samého počátku....pak to připadá,že je to mnohem dýl (než když se to někdo dozví po 3.měsíci..). takže Besi: hlavu vzhůru, hodně se vyplakat a hlavně si musíš věřit,že budeš mít sílu jít co nejdřív do dalšího pokusu....Nevím teda jak se budeš cítit, ale já bych nejraděj šla hned znovu.....Myslím,že to bude chtít min.3-6měs. Ale to uteče jak voda...já jsem po revizi v lednu a nyní čekám na výsledky UZV těhu...tak snad to bude dobrý.... Takže jsi silná ženská a určitě to zvládneš!!!!!!

Jinak Pany...mně Doky říkala,že počítáme mrchu až když se rozjede(ne špinění) tak pak až druhý den inj. Takže pokud jsi měla rozjeto pořádně do 18hod, tak zítra bych píchala....jinak až po zítřku....

Ostaní berušky se mějte krásně.....Kdoví co Léňa u Dr-zub? A jak se má Lucinka????
Já ležím (i s manžou) na terase,už je tady chládek....a dočítám co jste nakecaly....a představte si, že se manža chtěl na mě přihlásit...a chtěl Vám něco napsat(?)asi něco krásného(?)....tak pokud tady mým jménem něco bude...poznáte to...a nemyslete si,že jsem nějaká jiná 🙂 Pořád se vyptává,co si tady píšeme a já mu vykládám ty různé osudy....moc ho to zajímá....

Takže se mějte krásně.....mně před chvilkou volala moje Doky-kamoška z práce,že zítra slaví narozky,tak mě pozvala na snídani do rachoty...tak půjdu a nechám se opět opíchat...ať víme,či stoupá a jak 🙂

Tak pa-pa a krásný večer............Rad.

paneska
14. črc 2009

Holenky, mrcha se po obědě rozjela, hned červeno, žádné špinění, takže zítra píchám 😉 Jsem se na to Hromadové ptala, když jsem jí volala kvůli tomu svědění, říkala, že pokud to je už normální MS, tak se má počítat, jako první den.

Jinak svědění přestalo skoro úplně, Leni měla jsi pravdu, tak nic zavádět nebudu, ať si tam zase nepokazím prostředí, snad se během mrchy nevrátí, nebo po mrše....Já si uvědomila, že jsem i změnila vůni aviváže, mohlo to být i z toho, musím začít asi žehlit kalhotky a nebo chodit na ostro 😉

Raduško, určo stoupá, to je jasné 😉 , držíme palečky

Leni, co zubař?

Besinko, hodně, hodně sil ...., jsme s tebou...a až to čas zahojí, vyjde to i tobě, věř tomu....

lentilah
14. črc 2009

Holky nezlobte se ale já jsem po tom co tady napsala Besinka uplně vyřízená....BESINKO JE MI TO TAK STRAŠNĚ LÍTO...já takovou bolest prostě nezvládnu...promiňte
Pa zítra

ob.soklina
14. črc 2009

Ahojte holky, no vidím, že opět přešla éra dobrých zpráv.

Besinka strašně moc mě to mrzí, pláču tu jak malá. Nevím co ti říct, jen to at se držíš a nezapomen že čas pomůže, aspon trošičku. Ted hlavně prosím dávej pozor na sebe a nevzdávej to. Moc na tebe myslím a držím pěstičky. Nápodobně jako píše Paneška, určitě máš kolem sebe rodinu, ale jsme tu pro tebe.

Ani ted nevím jak to mám napsat já po Besince, ale nemám holky taky moc dobrou zprávu. Uvidíme jak to všechno dopadne, ale dneska večer jsem začala krvácet ☹ Zjistila jsem to ve sprše. Nedokážu vůbec popsat co cítím, je mi smutno a to zatím nic nevím. Takže si asi jen z 5% umím představit jak se cítí Besinka. NO opět mi nezvbývá nic jiného než čekat, jaké to krvácení bude. Holky no raději už přestanu psát, protože kdyby jste mě viděly asi byste ze mě velkou radost neměly. Omlouvám se že nikomu neodepisuji, ale jsem ráda, že se vám ostatním moc daří. myslím na vás dobou noc

Besinko a pro tebe ještě posílám jedno velké pohlazení po dušičce a drž se prosím.

raaad
14. črc 2009

Lucinkoooo, neboj...to nic nebude,uvidíš! Jenom Ti teď moc-moc-moc ředí krev, kvůli té tromboze....tak to zakrvácelo...Mimísek se určo drží a udrží se.uvidíš.Jenom Tě to vystrašilo.Přesně tak jsem reagovala já v sobotu...úplně jsem jančila,když jsem viděla tu červenou krev....Viděla jsem i za roh a v té nejčernější barvě....
Ale holky tady mi napsali,že to může být,tak se toho pořád držím..a držím..a držím. Tak to dělej taky tak,jo?
Na špatné zprávy je vždycky času dost!!!!
Určitě to dobře dopadne...a my všechny tu budeme mít mimušky!!!!!!!!!!VŠECHNY!!!!!!!

Takže berušky, všechny se držte... Luci,Leni,Pany,Ani,Pavli,Moni,Máji i Besi......bude dobře-uvidíte. jenom teď přišel mráček,ale ono se vyjasní...........a bude KRÁÁÁSNĚ
Přeju pěkné a klidné sny a pište,pište,pište...ať se z toho vypíšete.....pa

paneska
14. črc 2009

Soklinko, jenom to ne, držím palečky, ať mimuško stále bojuje, krvácíš moc? Já jsem to při malém měla ještě první měsíc taky, dokonce jsme byli v Řecku na dovolené, 2 dny před odletem zpět jsem začala krvavě špinit, jsem se úplně vylekala a měla hrozný nervíky, co tam se mnou budou dělat, když začnu mimi ztrácet. Modlila jsem se, ať to vydrží aspoň domů, že pak už se eventuálně u dr. něco vymyslí, zachrání. Jak jsme přiletěli, hned jsem volala do špitálu, tam mi řekli, že pokud nekrvácím, jak při MS, tak se nemám znepokojovat, že se špinění opravdu první měsíce může ještě dostavit, ale, jak bych začala krvácet, mám okamžitě přijet. No a nezačala jsem, hned druhej den po příletu zpátky domů se to zpravilo a mladýmu je už 11 let. Navíc jsou holky, co mají MS i několik měsíců, co jsou těhu a taky porodí zdravé mimi. Tak nevím, jestli jstem tě tím aspoň trošičku uklidnila, je mi jasný, jak se musíš cítit, ale bojujte, holka, může být všechno ještě stále dobrý, mooooooc na tebe myslínkuju a budu držet palečky, ať má zítra lepší zprávičky.....

Holky, je to hroznej boj těhulínkování a dokud se nenarodí zdravé mimi, jsou stále jen nervíky, že ☹

Leníku, těhulinko naše, mně taky valily slzy, jak hrachy, je to nespravedlivý a krutý, nechápu, proč se to musí dít, navíc, ty jse těhulko, o to víc to prožíváš, když se ti bouří hormony. Čas vše zahojí a besinka se zdravých miminej určitě dočká. Ty teď mysli na svoje, ať je mu u tebe dobře, zase svítné na hezké časy, člověk musí věřit, naděje umírá opravdu poslední...

paneska
14. črc 2009

...a Raduška ještě povzbudila zdravotně, že ti Soklinko teď moc ředí krev, tak to může být i tím, no vidíš, tak to bude určo dobré, držíme palečky, moc, moc, moc....

Já "teču" už jak za nároďák, no není divu, po dlouhé době bez antikoncepce a ještě po hormonech, ale ať, hlavně, že zítra už můžu píchat a šlapu vám na paty 😉

Mimuško, tak čekám ještě na tebe, jak písneš, že už jsi taky v akci 😉

Holky, musíme se pomyslně chytit za ruce a prostě všechno dobré a i to zlé spolu zvládnout, všechny a pak si dáme dětské rande s kočárkami, tak, hotové, vyřízené 😉

ob.soklina
14. črc 2009

Paneško gratuluji k na hodně dlouho poslední mrše, mám z tebe velikou radost. Doufám že ten Syneral bude ok a tvé svědění taky. Jdu se zahrabat do peřin,kdybych aspon tak mohla být doma se svým martou ☹

annina
14. črc 2009

Holky co se to děje 😢 Besinko,Soklinko holky naše.... Nemám slov! Pokaždé když sem odpoledne sedla k počítači a chtěla napsat Besince tak sem začala bulet a teď ještě Sokli. Já mám dnes celý den taky taky bolesti a stahy-fakt den blbec! 😠 V neděli sem tady seděla a zpětně hledala příspěvky od Besinky,kolik jich přibylo a jestli třeba nepsala jinam. Dlouho se neozvala a byly jsme stejně dlouho těhulky,i na prvním screningu sme byly na Veveří v jeden den! 😢 Jsem z toho fakt hotová. Moc sem chtěla vědět jak se jí daří,ale tohle jsem fakt nečekala... Besinko,jestli to budeš číst-zůstaň tu s námi!!!! Taky jsem přišla o dvojčátka po 14ti denním boji a třech operacích a i když sem zdaleka nebyla tak daleko jako Ty,bolelo to moc a do teď bolí,za pět měsíců sme přišli o tři mimíšky a i teď bojujeme za to jedno,ale my se těch mimínek prostě dočkáme!!! Všechny jak sme tady!Jestli existuje nějaká spravedlnost,budeš mít krásné zdravé mimčo! Já tomu věřím!!! A pokud najdeš sílu až ti bude malinko líp,napiš nám prosím co se stalo-třeba i jako varování nebo strašně moc smutnou zkušenost, protože můžeš pomoci někomu jinému aby se takové tragédie nestávaly 😢 Pláčeme s tebou beruško.
Soklinko bojuj,tolik neštěstí najednou snad ani nemůže být a mimísek to prostě musí zvládnout!! Děvušky brečím,to se nedá. PA

paneska
14. črc 2009

Sokli díky, uvidíme, jak dopadnu, věřím, že to snad v Repromedě vyjde, navíc 2IVF, no uvidíme, nervíky jsou, to je jasné....

Teď je důležitější tvoje mimi, aby vše zvládlo a zabojovalo a ty nám pak jen písla, že jdete oba v pořádku domů, mooooooooc držím palečky, ani nevíš jak a Besince taky, aby jí čas rychle utekl, vše přebolelo a měla sílu pustit se do dalšího boje, jsi moc statečná, Aninko, ty taky, holky, fakt vás obdivuju a držím palečky, abyste všechny, abysme všechny se dočkaly zdravých miminek, taky tomu věřím...

Holky, tady je zase bouřka, ať už je synátor z tábora doma, nebo mě klepne, přijede v sobotu, už aby to bylo...

annina
14. črc 2009

Panesko díky! Já Repromedě věřím,udělají pro vás co půjde a mimi bude!!! Šťastný návrat synátora 🙂 Taky jsem na nervy,když nemám děcka doma. Když tu jsou,tak mě rozčilujou,ale když je chvíli nevidím-mám o ně strach a budeme mít celý život 😒 Už sem se uklidnila,ale v noci zas budu nad vším přemýšlet 😔 Raduško,tak aspoň od tebe čekám dobré zprávy o krásném Hcg a ostatní těhulinky držte se! Co Baruška a Monajsek?

paneska
14. črc 2009

Ani, přesně a já jak mám zatím jen jedináčka, tak to je kolikrát panickej strach u všeho, když je na škole v přírodě, když jede na tábot, když jede s taťkou na dovolenou, aby přišel v pořádku ze školy, prostě furt a jak píšeš, budeme se bát celej život. Mám pocit, že čím jsou víc samostanější, tak je to horší, protože je nemáš tak pod dohledem, jako, když byli malincí...

Aníku, ať tě bříško přestane bolet, kámoška je tak nějak jak ty, tuším začala 26tt a nebo 27tt, tak nějak a má bolesti, že vůbec nemůže chodit, jen polehává, tak se drž a kdyby se bolesti nedaly vydržet, tak raději to zkonzultuj s lékaři, ju, no však víš, co dělat, ti tady dávám rady, že 😉 , hold člověk má o vás těhulinky strach, aby vše probíhalo tak jak má a vše došlo ke zdárnému porodu a zdravému miminku 😉

Holky, tak v rámci možností krásnou, dobrou noc a zítra ahojek, snad s lepšími zprávičkami ....

zandanem
15. črc 2009

ahojky holky... přeji všem krásné ráno 🙂
je mi z těch zprav smutno 😢 snad dnes budou lepší.... asi byl včera opravdu den blbec, kolegini volali že jeji matce budou brat oko, má nádor.. ☹ takže kolem mě se to nějak sype
jinak všem držím palečky, zjištuju že asi celé těhotenství je jeden velký zázrak když vyjde...

no nic, dnes opět svítí sluníčku, přejme si krásný den s krásnýma zprávičkama, myslime pozitivně do dalších dní 🙂 já jdu makatí, pač toho mám víc než dost... ale zase práce šlechtí 😀 no já teda budu uplná šlechta 😀 😀

pusu všem a taky mimískám na břůško 🙂 papa

mimka29
15. črc 2009

Dobré ránečko,
babule nebojte bude zase dobre. Nezabúdajte, že raz sme hore a raz dole a keď sa teraz zrovna niektorým nedarí, tak to prejde a zase sa vyjasní.

soklinka drž sa zlatko

besinka7
15. črc 2009

holky, jste všechny tak strašně moc hodný, děkuju za ty všechny odpovědi !!!! je to třetí den po zákroku a já ani nedokážu popsat ty strašný pocity beznaděje, bolesti ..... ani jeden s manželem jsme nekouřili, taď jen vysedáváme na balkoně a kouříme jednu za druhou, jsme rádi když se něčeho najíme nebo vylezeme na chvíli ven se psem.vím, že to bude bolet ještě strašně dlouho, ale vím, že jako všechno tak i tu největší bolest zmírní jen čas,nic jinýho.jenže člověku jako naschvál připadne minuta jako hodina atd. jsme teď úplně bez života holky.ano, hodně lidí nás uklidnuje tím, že to tak prostě mělo být,že to tak chtěla příroda a osud,ale to si člověk potom řekne "proč chce osud abych tři roky nemohla otěhotnět?proč když už mám skoro miminka doma mi je vezme???" a takto mi začal ten slavnej osud házet klacky pod nohy už od malička, protože moje dětství bylo ne zrovna šťastné a my se pořád ptáme "proč",jsme unavení, slabí a vyčerpaní,přitom nemůžeme spát ..... a já pořád slyším ty slova doktora "nemám vůbec dobré zprávy,probíhá potrat a už se nedá nic dělat", u kterých jsem málem omdlela a potom ten porod, který probíhal tak jak má "maminko zatlačte, ještě ...." stašně jsme u toho s manželem plakali a drželi se za ruce, já cítila všechno, jak mi praskla voda, jak mi miminka vylezli ven, jak přestřihli šňůru a pak je zabalily do pytle a odvezli na pitevnu (holky toto si fakt nikdo nedovede představit,je to jako mučení z hororu),pak mi dali narkozu a čistli dělohu,pak jsem se probudila nevěděla kde jsem, píchala se do tváře abych se probudila ze strašnýho snu ..... holky,byla to pro nás oba nejhorší noc v našem životě a přála bych si aby se tohle na světe vůbec nedělo. kdyby ten potrat aspoň proběhl tak že Vás opravdu uspí a nějak to udělají, ale nejhorší věc na světě je rodit miminko, aby mohlo umřít (holky já je tam ještě hodinu před zákrokem cítila jak se hýbou). Píšeš Anninko abych napsala "proč" a to je druhá nejhorší věc. Nevíme vůbec nic, nevíme proč. Do poslední chvíle bylo vše ok všechny výsledky, testy,miminka taky naprosto vpořádku, já byla vpořádku a najednou mě v neděli večer začlo bolet hrozně v podbřišku, krev netekla, nic .... bylo to sice něco jako stahy, já to tušila, ale pořád jsem si říkala, tak si mě tam nechají a bude to.ale tohle jsme nečekali ani jeden, ani v nejmenším. Doktor řekl, že by to mohla být nějaká infekce dělohy o které jsem ani nemusela vědět atd., ale že víc ukáží výsledky z histologie, nebo se taky nemusí zjistit nic. Takže ....... co teď já ??? Mám jít znovu na umělák, když nevím jestli třeba jsem vůbec schopná donosit dítě, natož dvojčata, když nevím proč jsem vlastně potratila zdravý děti, když se všechno jevilo vpořádku a už jsme byli skoro u konce ??? Mám si prožívat 9 měsíců těhotenství ve strachu ???? Co dál ...... Co mám dělat dál ..... ??? Holky, nevím nic a nechce se mi žít ..... To jsou teď moje momentální pocity. Ale pomáhá mi moc že se s tím můžu svěřit a dostat to ze sebe, tak třeba snad to je dobré znamení, že to nějak nakonec ustojím,co jinýho zbyde. Ale teď se moje chuť do života a čehokoliv rovná "nule". Přišla jsem o kus sebe, o něco co ve mně žilo půl roku a to se prostě nedá jen tak přeskočit a jít dál, cesta bude ještě hrozně bolestná a dlouhá a já nemám vůbec sílu ..... aspoň teď ne.A každou chvíli sedím u okna a plaču, že jsem se se svýma drobečkama nemohla ani rozloučit, dívám se do nebe a mávám jim a strašně na ně myslím, pořád na ně myslím a nedá se to zastavit ....
Takže ani nemám rady na co si dávat pozor, protože já prostě byla úplně v pohodě a najednou POTRAT. Jen se za Vás všechny budu modlit, aby jste byli ok a šťastný maminky, který uslyší pláš svýho miminka!!!!!!!! Strašně moc Vám všem držím pěsti, strašně moc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jsem strašně ráda, že Vás všechny mám !!!!!!!!!! Buďte na sebe opatrný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

besinka7
15. črc 2009

A PROSÍM NEPLAKEJTE !!!!!!!!!!!! VYPLAČU VŠECHNO ZA VÁS, ABY VY JSTE SE MOHLI JEN SMÁT A RADOVAT SE Z MIMINEK !!!!!!!!!!!!!! ZASLOUŽÍTE SI TO !!!!!!!!!!!!!!!

mimka29
15. črc 2009

besinka ďakujeme, že si našla silu a opísala nám svoje trápenie. Od včera som z toho mimo a stále som na teba myslela. Ale kľudne píš, nedrž to v sebe, vyplač sa, zakrič si, rob všetko na čo len budeš mať chuť, keď na to nájdeš silu.

lentilah
15. črc 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. ...a ten dopadl výýýborně čekáme zdravé krásné miminko

LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,příčina neplodnosti-endometrioza.. (mmj.zubař: 22.6.-další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-jedno krásné miminko, ko-10.7 (UZV-6cm,krásné srdíčko,předpokl. tepmín porodu 17.2.2010,nyní 8tt2d).Ko-29.7. poradna. 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno.

Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6. , OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno jedno mimi se srdíčkem, další ko ?.7. -pravděpodobně poslední v Repromedě

Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stimulace:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zavedena 1 hatsch.blastocystaXX, dopor.TT 17.7. ???

Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia

Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:začátek stimulace 7/09 ...

Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.

Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA
ET-1.6 odebráno 17 z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embryjek.ET 6.6 zavedena 2 embryjka a 3 mrazáčci.15.6 test pozitivní,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný.Srdíčko potvrzeno v 6 tt.Poslední kontrola v Repromedě 13.7. 8tt1d,všechno v pořádku,krásné mimi. 12.8. 9:20hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno.

Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..

lentilah
15. črc 2009

Ahoj srdíčka,
Besinko,včera jsem se doslova sesypala ☹ ..věř nám,že všechny toto trápení neseme s Tebou,když si na to vzpomeneme což je často,tak je nám vážně strašně.Bohužel...a to říkali dost často,že u umělka je do třetího měsíce a 20-tý tt kritický...je to strašný!Muže to potkat každou z nás,na to se člověk nikdy nepřipraví,mamka potratila v 7mém měsíci,chlapečka,udusil se pupeční šňurou...po roce se jí narodil další kluk.Je jak za deset 😅 .
Nedá se to porovnat,moje babička by na to řekla,že si pán Buh vybral,buď někdo hodně blízkého(manžel,maminka...) a nebo nenarozená mimi.Je to hrozný,to ani..to prostě vážně se na to nedá absolutně nic napsat...neexistují slova,která by nějakým zpusobem utěšila tu bolest.
Ale jak říkají holčinky,piš,piš,piš a pokud nám to pujde,pokusíme se Tě aspoň malinko povzbudit.Besi a kdy budeš vědět výsledky?Podruhé to bude jiné,věřím v to,že tentokrát to rozhodně výjde až do konce a moc Ti babulko budeme držet pěstičky!!!!!!!!!!Teď je tu víra,v Tvé tělo,Tvé blízké,štěstí a ve vše kolem toho,že se to povede!Naděje umírá poslední a tak to tak i je.

Holčinky zubař dopadl tak,že prý je to na korunku,tak mi tu pulku zubu zbrousil aby se mi víc nelámal,zalepil plombou a po porodu,se mi na to mrkne víc z blízka.K tomu jsem neplatila ani těch 30kč...to on mě oškube v srpnu.
Mamka mi psala,že soud nestačí projednat další 30-ti denní vyhoštění z domu,tak muj otec se v sobotu vrátí domu...to bude strašný,tak proto si beru sestřičku k sobě...Ani nevím,jak to vypadá se soudním vystěhováním...prostě hruza.

Zlatíčka opatrujte se,moc..Besinko moc na Tebe myslím zlatíčko naše..

A Soklinko,opovaž se nás tak strašit,všechno bude určitě DOBRÝ a jak říkají holčinky,je to těma lékama 😉 .

paneska
15. črc 2009

Já už pro slzy ani na řádky nevidím, to je besi fakt horor. Víte holky, co nechápu, proč v takových případech aspoň neudělají císaře a rodičům tak neuleví, já vím, že je operativní zákrok, mladýho jsem císařem rodila, ale já si vůbec neumím představit rodit a vědět, že to miminka nepřežijí. Co se mohlo tak rychle stát, že byli v pořádku a najednou - prázdno...

Besinko, musíš být statečná, čas vrátit nejde a musíš věřit, že se zdravýho miminka dočkáš, nevzdávej to, kdo jiný by si mimi zasloužil víc než ty, než holky, které mají tolik bolesti za sebou... ☹

lentilah
15. črc 2009

Pavlínko,bylo mi jasný,že Tvé mimi je určitě krásně velký,že jsi o 5 dní později a dělí nás tak 2-3 dny 😀 😀 ,je to radost toto probírat.Tak ať nám hlavně dopadne dobře to Brno...Pavli a kdy jdeš do poradny?

Lenuško,no to je super,že rudoška je v plném proudu 😉 ...a až budeš dělat výplachy,tak se taky z počátku nebudeš cítit dobře,myslím tím pipinu..nebo ani ne...jen to říkám podle sebe.

Raduško a jak ty?V pátek jdeš znova na krvičku?..

Idu snídat..papa

zandanem
15. črc 2009

bes.. drž se holka... určitě seš mooc silná a ani o tom neviš.... piš, piš.... je potřeba se z toho vypsat a vykřičet.. vyplakat a asi o tom hodně mluvit.... hlavně to nedrž v sobě... ono se to lehko řekne, co? mě když doktor řekl že manžovo sperma je špatné ja myslela že zblázním... ten první moment mě tak praštil že jsem se sklátila v ordinaci.... pěkná sračka su, co? pořád jsem nad tím přemyšlela, kde je chyba, manža jí zdravě, rybama se cpeme protže je milujem, ovoce a zeleninu na kyla, nekouří, nepije a tak jak je možné že je na tom tak špatně... ano jsou to otázky, je jich moc... toto je sice slabí odvar, není to ani zdaleka tak strašná věc jako dojit o mimi, ale když to člověk nečeká tak je to prostě rána, at už je to taková nebo maková zpráva nebo událost...
já o tom napsala kamrádce která pracuje v zahraničí... psala jsem si s ní pořád, pořád dokola jsem omýlela svoji bolest... a už jsem se vypsala... řekla mi o těchto stránkách... našla jsem si repromedu ktera je my sympaticka a o které uvažuji že nám pomůže z problému... začala jsem si psát s holkama.. jsou zlaté... a už od nich ani nechci odejít... ted mám sice dost práce v práci ale nedá mi to a su na těchto stránkách a čtu a píšu... začínám být závislák 😀 a pomáhá to.... je mi s hokama moc fajn... takže ty taky piš.... holky a já s nima jsme tu od toho aby jsme vyslechly a podrželi 🙂 pusu na líčko 🙂

pavka111
15. črc 2009

Besinko je to fakt hrozný,čtu to a tečou mi slzičky jak hrachy.Je to fakt nespravedlivý a hrozný jak ti doktoři to maminkám ani neusnadní.Ach jo,ale broučku piš jen piš,když se ti trošičku uleví.My jsme tady všechny s tebou a myslíme na tebe....

Leničko já jdu na kontrolu ke gyn. až 27.7 ráno bude mi brát krev a moč si mám donest.Takže teď mám od doktorů nachvilku pokoj. 🙂 A ty jdeš kdy na kontrolu už taky chodíš jen na gyndu že?A jak ti je mě teď poslední dobou bývá trošku špatně večer,teda včera my bylo aji šoufl,ale já jsem to asi přehnala s vycházkou.No dneska budu doma sedět a nic nedělat 😀 😀 musíme s mimi odpočívat.

Paneško tak co pícháš dneska a nebo až zítra?Pak tě taky čekají ještě výplachy no přesně jak psala Lenička,ale to nic není,to určitě zvládneš.

Holenky jak je asi Lucince,doufám že mimuško je v pořádku a Lucinka taky.A večer nám napíše jen samé dobré zprávičky.....Lucinečko drž se myslíme na tebe.

lentilah
15. črc 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. ...a ten dopadl výýýborně čekáme zdravé krásné miminko

LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,příčina neplodnosti-endometrioza.. (mmj.zubař: 22.6.-další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-jedno krásné miminko, ko-10.7 (UZV-6cm,krásné srdíčko,předpokl. tepmín porodu 17.2.2010,nyní 8tt2d).Ko-29.7. 15:40hod poradna.... 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno.

Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6. , OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno jedno mimi se srdíčkem, další ko ?.7. -pravděpodobně poslední v Repromedě

Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stimulace:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zavedena 1 hatsch.blastocystaXX, dopor.TT 17.7. ???

Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia

Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:začátek stimulace 7/09 ...

Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.

Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA
ET-1.6 odebráno 17 z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embryjek.ET 6.6 zavedena 2 embryjka a 3 mrazáčci.15.6 test pozitivní,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný.Srdíčko potvrzeno v 6 tt.Poslední kontrola v Repromedě 13.7. 8tt1d,všechno v pořádku,krásné mimi. Předpok. termín porodu 22.2.2010. Ko-27.7. ráno poradna... 12.8. 9:20hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno.

Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..

lentilah
15. črc 2009

Takže Pavlínko,jsem dopsala zdovolením Tvé info do tabulky..Takže já jdu později do poradny,až 29.7 v 15:40...prý mě vypíší kartu,vezmou krev,změří tlak atd...zvláštní,že?Tak pozdě,že né ráno..ale co si vybavuju,tak tady to dělají běžně...A Pavli,máš recht,jě mi večer taky šoufl 😠 ....docela usměvný..a taky z tebe teče voda?Mě paní doky moje gyndařka říkala,že mám trochu volné tekutiny v oblasti malé pánvy,ale že je to dobrý..a co Tvé vaječníky?Já je mám ještě krapet zvětšený,pravej je o něco měnší..
Jinak včera to byla hotová katastrofa...víš jak nás upozorňovali aby jsme se nepřehřály,a ani nepodhadili....tak včera jsem se venku doslova uvařila..taky mi pak bylo pěkně mizerně!!!!!!!!!Hnus!Musíme na sebe dávat daleko větší pozor..

lentilah
15. črc 2009

Žany,děkuju moc 😉 😀. Každopádně máš pravdu,vypovídat se z toho je to nejlepší..