Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

zandanem
2. únor 2010

pavca... oblečky jsou od 0 do 9 měs... takže tak nějak na každy měsic něco... mati je na floridě a nakupuje jako o život...maniak do nakupovani... a ja zas nakupovani nesnáším, tak su ráda že mi to všechno koupi... mám ještě mladší segru tak aspon bude mit co dědit a navic ja bych chtěla vic dětí, tak snad se zadaří... TP mam 23.5.

pavcahola
2. únor 2010

Ahoj zazy mě bolelo břicho akorát ten den,a prášek ti dají když si o něj řekneš.

venika86
3. únor 2010

Zazy - ono je to asi u každého jiné. Záleží taky na tom, kolik ti toho budou brát. Já vím, že jsem tam byla nejdýl a taky nejvíc trpěla, ale na bolest ti určitě něco dají. Mě dali ihned injekci.
zanda - krásný pupík 😵 kéž bych už taky měla takový 🙂

minka051
3. únor 2010

Ahojte pekné ránko 🙂 🙂

Aj vás tak hrozne sneží.. Ved sa ani z domu nedostanem zajtra do práce 🙂 🙂

zandanem
3. únor 2010

venika... neboj taky budeš mít pupek 🙂 ja si počkala asi 4 roky a o to víc si ho ted užívám, manža pusinkuje a hladí a prožívá to snad ještě víc jak já...

venika86
3. únor 2010

zanda - to je krásný 😵
Aspoň vy mi tu musíte zlepšit náladu. Na témičce KET je katastrofální nálada. Baby, které stimulují od ledna jsou bez jedné všechny negativní. Je jich snad sedm. A to jsme si u některých opravdu myslely, že to výjde.

zandanem
3. únor 2010

venika ... tak to je teda fakt smutnéé... a ta nalada musi byt hrozna...chjo... ale vy tady nesmíte byt smutné.... to se prostě zakazuje.... ted musite myslet na to že mate v břišku velky poklad, musite hladit břiško... byt v klidčku a hlavně myslet pozitivně... nerviky jsou k ničemu.... takže hlavu vzhuru.. to prostě musi vyjit... 🙂

zazy
4. únor 2010

Ahojky děvčata,tak jsem dnes vyfasovala ještě nějaké injekce a v pondělí mě čeká OPU.Mám prodlouženou kultivaci takže ET asi tak v pátek.Už se nemůžu dočkat,už abych to měla za sebou.Všem čekatelkám a stimulkácm přeji moc štěstíčka

venika86
5. únor 2010

Ahojky holčiny 🙂
Zazy - budu držet v pondělí pěsti, aby bylo co nejvíce folikulů a co nejvíce budoucích miminek 😵
Uvidíš, že pak už ten čas hrozně poletí a už budeš slyšet jen samé dobré zprávičky.
Mě zatím občas pobolívá bříško a prsa. Dneska jsem poprvé cítila takový zvláštní mravenečky v podbříšku, tak snad je to dobré znamení. To čekání je hrůza ....

zazy
5. únor 2010

Venica:I já si myslím,že je to dobré znamení,kámoška tady to mravenčení měla taky,takže to je určitě dobré znamení.Čím se mi to více blíží,tak mám trochu nervičky,ale to je asi úplně normální,ale co by jsme pro ty mimisky neudělali,že

pavcahola
5. únor 2010

Ahoj venika mužu se tě zeptat jak ty jsi daleko už máš embrijka v sobě?

venika86
5. únor 2010

zazy - Tak to je super, že je to dobré znamení. Akorát jsem vůbec nešpinila a z toho mám strach. Většina ženských prej trochu špinila, ale uvidíme
pavca - jsem dnes třetí den po KET. Zaváděli mi dvě blastocysty.
Teď už by asi měly být chycený, ne? Nevíte, do kdy to tak bývá?

pavcahola
5. únor 2010

Tak já jsem dneska druhý den po zavedení,a jak se cítíš?

venika86
5. únor 2010

celkem dobře. Bříško mě sem tam pobolívá, ale není to nic hroznýho. Mám akorát nateklý a bolavý prsa. Jinak je mi fajn. A jak ty?

zazy
5. únor 2010

To špinění bych řekla,že nevadí,ted jsi nejsem jistá,ale myslím,že kámoška malinko taky špinila.Děvčata vidím to dobře mimiška se určitě udržej jsou to bojovníci.

pavcahola
5. únor 2010

Já se cítím tak normálně ale prsa mě nebolý,jen mám břicho takový nafouklý.Kolikátý je to tvuj pokus?

nadis.h
5. únor 2010

Ahoj holky,

Veni-ze špinění se vůůůůůbec nestresuj!!! To je naprostá zbytečnost!!! Já jsem od začátku nešpinila ani miniaturní kapičkou a taky je vše v pořádku!! 😉 Stejně tak jako že mě nebolela a nebolí ani krapet prsa! Tak se zbytečně nestresuj,že nemáš něco co mají ostatní!!! 🙂

Hodně štěstí všem!! 😉

venika86
5. únor 2010

nadis - tak to jsi mě trošku uklidnila 🙂
pavca - je to náš druhý pokus. První ET/ICSI jsme absolvovali koncem listopadu a KET tedy toto úterý.
Už ale nemáme žádné mrazáčky, takže pokud to nevýjde, tak to musíme absolvovat celé znovu. Snad to nebude potřeba.

nadis.h
5. únor 2010

Veni jen trošku? 😀 Já vím...Je to na hlavu. 😝 I když si člověk řekne že se nebude pozorovat tak se pozoruje a ještě je nerves když někdo něco má a my ne. 😀

venika86
5. únor 2010

Já se na to asi bojím upnout, abych potom zase neprožívala tak velký zklamání.
Museli nám rozmrazit všech 5 embryjek, protože se některé špatně vyvíjely a prý to mohlo způsobyt i to, že jsem poprvé neotěhotněla. Tak teď mám strach. Ale je fakt, že to celé prožívám úplně jinak než minule.
Poprvé jsem měla tak 5x za den obrovskou křeč v podbříšku a to teď nemám vůbec a měla jsem ho více nafouklé, ale to mohlo zase být po OPU. No těžko říct, každopádně už bych chtěla znát výsledek.
Jinak jsem si četla, že jsi to (nadis) taky neměla zrovna jednoduchý, ale zadařilo se na poprvé a to je nádherný 😵

nadis.h
5. únor 2010

Veni to jsi byla nafouklá kvůli stimulce a OPU předtím. A určo teď vybrali siláky co vydrželi rozmražení. 😉 A kolikátý den jsi od ET dneska?

No u mě to bylo napínavý.Vypadalo to už dost blbě,že budu muset mít darovaná vajíčka což by neprošlo bohužel přes přítele. Takže jsem byla na mrtvici a jsem štastná že to vyšlo. 🙂

venika86
5. únor 2010

nadis - už jsem psala o něco výše. Jsem třetí den po ET. Snad vybírali dobře. V podstatě se cítím naprosto normálně, asi se moc pozoruju 🙂

venika86
5. únor 2010

Přítele chápu, ale zase co naděláš jiného. Buď můžeš adoptovat a nebo získat vajíčka od dárkyně.
Ale osud ti přeje, takže se už můžeš jen radovat 😵

nadis.h
6. únor 2010

Veni tak to je brzy ještě na nějaký pozorování.Ale vm že to nejde.Já se nepozorovala,ale zase jsem dělala místo toho testy už od začátku jako blázen. 😀

inach
6. únor 2010

Ahoj ja jsem sem radši vůbec nechodila abych se nenervovala,vždycky mám špatný pocit když to někomu nevyjde.
Naštěstí vidím že je tu i pozitivní Nadis a to je super!!!!
Člověka to hned potěší když vidí že ten úsěch prostě je!

Venika přečetla jsem si tu všechno za ty čtyři dny co jsem tu nebyla.Měla jsi ten den teda pěkný stres,to je síla takový zprávy v den transferu.Hlavní je že ti aspon zůstaly ty dvě!
Podle tvých příznaků bych řekla že ti to dopadne dobře.

inach
6. únor 2010

veniko v to úterý jsme si sebe moc na tom pokoji neužili,co 😅 ani jsen ti nemohla dodat té pozit. energie.
Já se po cestě tam taky docela vynervovala,mě ale naštěstí vždy tam dodá pozit. en. prostředí v repromedě,personál a hlavně doktor,mám tam opravdu dobrý pocit.

venika86
6. únor 2010

Ahoj Inach, konečně si se na nás přišla podívat. Pravda, moc jsme to nevychytaly. Byla jsem tam o něco dřív, aby jsme teda zjistili, jak to vypadá s embryjkama. Vzali mě v podstatě hned, tak jsme byli rychle hotoví. Doprovod mi dělal taťka, byl z toho celý na nervy, tak snad to dopadne dobře. A jak se cítíš ty?? Hrozně mě zajímá, jestli na sobě něco cítíš. Určitě napiš.

inach
7. únor 2010

Ahoj Veni,já zatím nemám nějaké extra příznaky,před včerejškem mě trochu píchalo v bříšku,bolí mě bradavky a na dotek i nad něma ale to jen málo,takže nic moc.Už na sobě poznám kdy jsem těhu nebo ne,myslím,že je ale ještě moc brzy.

venika86
7. únor 2010

Mě taky ten 3. den píchalo v podbříšku, snad je to dobře. Takže už jsi těhulinka byla?? A jak to na sobě poznás?

zazy
7. únor 2010

Ahojky děvčata.je tu někdo z vás kdo momentálně podstupuje IVF,já jdu zítra na OPU,docela mám strach