Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

beryk
28. kvě 2010

Marti mooooooooooc vám držím pěstičky, aby to určitě klaplo 😉

Frozi gratulka ke kontrole 😉 Jak ti je?

Pavčo týjo už 25 cm,to je parádaa s pohybem mimi,neboj ještě chvilku vydrž😉

Zazy kde pak jsi ,jak je?

zazy
28. kvě 2010

Ahojky zlatíčka,já Vás všechny zdravím,dáváme do kupy baráček tak ted je trochu méně času.Jinak já se mám vcelku dobře,nebývá mi tedy teto týden moc dobře,tak už se těším až ty nevolnosti přejdou,ještě štěstí,že nezvracím.Jinak mě kontrola čeká v úterý,docela jsem mírně nervozní,tak snad bude všechno v pořádku.Už dostanu i těhu průkajdu.
Jinak Frozi já jsem 9+6,takže jsme skoro stejně,posledně mi dr v repro řekl,že předpokl.termín porudu je 24.12,super teda,to bude dáreček.Jinak hezký víkend přeji

venika86
1. čer 2010

ahoj holky, teda tady to nějak vázne.
Zazy má dneska kontrolu, tak držím palce.
Samozřejmě i všem dalším těhulím 🙂
U nás už začaly malé šťouchanečky a trošku lechtání v bříšku. Někdy je to dost sranda. Jednou mě malej zalechtal při placení v obchodě. Tak jsem vyjekla, že si prodavačka myslela, že jsem blázen 😀
Jinak v pátek jdeme na NT ve 20. týdnu. Budeme mít nahrané i DVD, tak se nemůžu dočkat 😵

beryk
1. čer 2010

Ahojda holky,všem pohodový den 😎

Zazy ať kontrola dopadne OK 😉

Denisa jde dnes na NT,držím pěstičky ať je vše dobré 😉

Veni gratulka ke šťouchanečkům,krásně si to užívej a v pátek budem držet pěstičky 😉

Já mám porád nevolnosti po celý den,dnes ráno k tomu ještě migréna 😝 . Ve čtvrtek jdu na kontrolu,tak už se moc těším na UTZ. 😉

zazy
1. čer 2010

Ahojky děvčata,Bery tak mě je snad dneska blbě,snad nejvíce co mi bylo,už asi tak dvě hodiny,už aby toto období bylo za mnou,kdybych se aspon vyblula a ulevilo se mi,ale ono ne.
Jinak kontrola super,jsme 10+4,mimi má 3,75cm od hlavičky k zadečku,srdíčko tluče,jsem moc ráda,že je vše v pořádku.taky koukám,že je tu poslední donou mrtvo,těhulky nám asi utekly jinam 🙂

pavcahola
2. čer 2010

Ahoj holky ne,ne neutekly jsme jen se zatím neděje nic nového.Nevím jestli jsem vám psala,ale mě už bobíšci taky začaly okopávat 🙂 ,ale spíš hlavně až na večer.Jinak nás čeká velký den v pondělí to jdeme na dva ultrazvuky jeden ten co se dělá v 21týdnu a druhý už bude ohledně miminek a jejich srdíček a tak.Tak snad všechno dopadne dobře.

Jinak všechny zdravím. 🙂 🙂 🙂 🙂

beryk
2. čer 2010

Ahojda holky,
mě je zas od rána blbě nevolnosti ,migréna 😝

zazy paráda kontrola OK 😉 ,nemáš fotečku? Za jak dlouho tě objednal na další kontrolu?

Pavco gratulka k okopávání 😉

denisa76
2. čer 2010

Ahoj holky, já jsem si taky říkala, že se toho tady v poslední době moc neděje. Tak to napravíme, ne?
Já jsem byla včera na NT, tak podle ultrazvuku je všechno v pořádku a příští týden budu mít ještě výsledky z krve, tak snad to bude taky ok. Už měříme 6,5 cm, jsem zvědavá, o kolik budeme větší na normální kontrole v pondělí.
Dneska večer jdu vyzkoušet těhotenskou jógu. Děláte to někdo? Je to o hodně jiné od normální jógy? Začíná to v 19:30, tak tam snad neusu, v poslední době bych klidně chodila spát i v osm.
Veni a pavco, kdy jste začaly cítit pohyby poprvé?
Beryk a zazy, nebojte, za chvilku ty nevolnosti přejdou (snad), mně je teď špatně už mnohem méně a většinou už jenom večer a ne celý den jako dříve, tak to docela jde. I když bych se vůbec nezlobila, kdyby to přešlo úplně.

venika86
2. čer 2010

ahojky,
tak všechny pokračujeme krásně, to mám radost 😉
Já jsem první pohyby začala cítit nějak kolem toho 19. týdne. Ale u každého je to jiné. Je to spíš opravdu jen takové šťouchání 🙂
beryk - tak snad po třetím měsíci budeš mít klid. Mě to tak nějak ustalo.

pavcahola
2. čer 2010

Já jsem je začala cítit tak trochu více až ted od soboty takže v tom 20týdnu.

beryk
2. čer 2010

Deni gratulka ke kontrole supr 😉 ,ještě držím pěstičky at krev testy dopadnou OK 🙂 Jéééé těhot. jóga ,dej určo vědět ,jak se ti to líbilo a jestli jsi zvládala.

já už zítra na kontrolu hurá 🙂 ,mám si sebou vzít moč a ručník,to už mě asi nebudou dělat vnitřní UTZ už asi přes břicho?

denisa76
2. čer 2010

Beryk, já si myslím, že už Ti budou dělat UTZ přes břicho, mně ho minule taky už dělali, to jsem byla myslim v 10. týdnu. Držím pěsti! Chodíš ještě do Repromedy?

venika86
2. čer 2010

deni - já jdu dneska s kamoškou taky na těhu cvičení na míčích, tak jsem zvědavá.
Byly jsme už i na plavání, to se mi taky líbilo, ale je to jen do prázdnin 😒
Pak dej vědět, jak jóga probíhala, to jsem ještě nezkusila 🙂

beryk
2. čer 2010

Deni už chodím k dr. v Pardubicích. Deni kde jsi byla na NT? Já jsem domluvená 29.6.do Brna k Vlašinovi🙂

denisa76
2. čer 2010

Veni, dej vědět, jak bylo na míčích, zní to dobře!
Beryk, já bydlím v Německu, tak jsem byla tady.
Ještě jsem se chtěla zeptat, jak dlouho jste braly Crinone? Já jsem 12+5 a dneska jsem si vzala poslední. Slyšela jsem, že se to má brát do konce 1. trimestru, což už skoro jsem, tak už si nemusím kupovat nové balení, ne?

beryk
2. čer 2010

Deni koukala jsem se do zprávy, co mám z repromedi,crinon já mám zavádět do konce 12tt. Takže u tebe už v poho 😉

beryk
3. čer 2010

Ahojda holky,
stalo se vám někdy,že když jste šli na malou a tak při utření na papíru nacházím kousky sliznice ,mě se to stalo před 4 dněma pak to bylo dobrý a včera a dnes znova, dnes docela víc, jsem z toho pěkně vyklepaná ,dnes mě čeká v 9h kontrola.

venika86
3. čer 2010

Dobré ránko,
tak cvičení bylo super. Docela jsem se u toho i nadřela a dost mě bolí stehenní svaly. Navíc je super, že nás tam naučí, jak dýchat. Včera jsem to moc nezvládala 🙂
beryk - to se mi nestávalo, já spíš špinila. Radši se zeptej, ale myslím, že to nebude nic vážnýho.

denisa76
3. čer 2010

Beryk, mně se to taky nestalo. Jediné, co se mi stalo bylo minulý týden, že celý jeden den jsem po utření měla kusy crinonu. Pak to ale přestalo. Doufám, že Ti kontrola dopadla dobře a nic to není.
Yoga byla fajn, i když úplně jiná, než na jaké jsem chodila coby netěhule. Spíše to bylo něco jako stretching než joga. Uvidíme, jaké to bude příští týden.

yes79
3. čer 2010

Ahoj holky, jdu vás podpořit a ukázat vám, že Repromeda je fakt dobrá. Na první pokus se nám povedla a nedávno narodila zdravá holčička.

denisa76
3. čer 2010

Ahoj Yes, mooooc gratuluju, je nádherná! Já jsem si říkala, že už určitě něco musíš mít, že se neozýváš. Jaké je být maminkou?

yes79
3. čer 2010

No je to nádherný a náročný v jednom, jelikož nechce v noci spát 😀 , ale mě to je jedno, hlavně že ji máme. Už se probudila, musím letět, však to rychle uteče a taky budeš mít mimčo u sebe 😀

nelatorka
3. čer 2010

Ahojky holčiny!
Yes gartuluji krásná holčička.

Beryk taky jsem byla u Vlašíma je to super užij si to a pokud může tak ať jde s tebou i manžel bude to i pro něj zážitek. Manžel z toho byl úplně vykulenej jak jde vše krásně vidět moc se mu to líbilo. A jestli chceš vědět co budete mít tak se ho zeptej pokud už to půjde dobře vidět tak ti to už řekne. Nám už to řekl a i nám to ukázal. Fotečku ti dá taky tak ji sem potom hoď ať se můžem mrknout. 🙂 Tak držím palečky aby bylo vše ok.

Venika tobě doktorka plavání nijak nezakázala? Chodíš normálně do bazénu pro veřejnost? nebo někam jen pro těhotné?
mě to doktorka zakázala asi abych něco ve vodě nechytla. Ráda bych totiž chodila.

Deni jinak ten crinon můžeš už vysadit má se brát do konce 12 týdne. Jak píší holky.

Jinak u mě zatím vše OK. Za 3 týdny jdu zase na ultrazvuk k tomu Vlašínovi tak už se těším. Doufám že bude vše ok a klukům se daří dobře. Jinak už pořizuji výbavičku atd. tak jsem přidala pár foteček.
Ať se všem daří. papa

zazy
3. čer 2010

Ahojky děvčata,
Beryk:mě se to tedy taky nestalo,tak jak u Deni ze mě šli kousky crinonu.A mě už v úterý dělali taky utz přes bříško,byl to nádherný pocit,už se mimi i mlelo.A jak jsi dneska tedy dopadla,jsem holka zvědavá???? 😀
Yes jinak moc moc gratuluji,je opravdu nádherná,taky bych chtěla holčičku.
Jinak holky moje už Vám docela závidím ty pohyby,aspon víte,že je to už opravdu.
Taky se na to cvičení a plavání musím zeptat,úplně jsem na to zapoměla.

venika86
3. čer 2010

Yes - no je to nádherný zlatíčko. A jak probíhal porod, vše v pořádku?
nelatorka - byli jsme na těhotenském plavání a tam je přísnější hygiena, takže by to nemělo vadit.
Já už se nemůžu dočkat zítřka, až prďolku uvidím. Teď si ho budu na DVD pouštět snad každý den 😀

yes79
3. čer 2010

ahoj veniko, no mě minul klasický porod, rodila sem císařem, takže můžu maximálně popsat jak to probíhalo takhle 🙂 ale naštěstí bylo vše v pořádku, tak mě bylo celkem jedno, jak přišla na svět, hlavně, že už ji máme venku a můžeme se s ní mazlinkovat a radovat se z ní a chlubit se s ní 😎

nelatorka
3. čer 2010

Nějak mi nefunguje odpověď na fotoblogu nechápu to!
Venika moc děkuji!!! taky se mi to moc líbí nemůžu se na to vynadívat. Už se na prcky moc těším až tam budem fungovat 😀
Pavčo oblečky mám z Bazárku tady na modrém koníku. Jsem strašně spokojená vše je jako nové. I ty zavinovačky mám od tam.
Dájí se tam pořídit fakt super věcičky i klidně nové za pol. ceny. Ty polštářky jsou také od tam jeden za 50 Kč nové.
Jinak přebalovák dělal manžel a zbytek je koupený nový. Ale většinou mám vše z bazárku už jsem ušetřila dost peněz. Nemám po kom dědit tak musím vše nakupovat, takže jinak to nejde asi bych se nedoplatila 😒
Pavčo už máš vyhlédnutý nějaký kočárek co by jsi chtěla? To jsou sumy co?

beryk
3. čer 2010

Yes gratulka k holčičce,nádherná princezna 😉

Nelatorko mě plavání taky zakázali,že to nemá cenu riskovat ,kvůli zánětům

Zazy co fotečka mimíska,nemáš?

Veni zítra držím pěstičky na NT,at je vše 😉 OK

Deni cvíčo máš jednou týdně?

Frozi jak se máme?

holky u dr byl pěknej nával zpoždění přes hodinu ,pro mě nekonečné čekání,do toho nevolnosti ,popsala jsem to dokymu a on že to není normální a že než mi udělá UTZ at si nejdřív v lezu na kozu ,když mě prohmatal,tak já nedočkavá jak to vypadá a on ,že ted nejdůležitější bude mrknout na UTZ jestli mimi žije,no to byly nervy.....Mimi v poho krásně mu bouchalo srdíčko ,velký 2,02 cm,akorát mi od 2 dny dál posunul termín porodu dle velikosti.Řekl mi, že hematom nikde nenašel a že já jsem ucpaná pěkně crinonem a asi jak to naráží na čípek,tak proto ty krvavý cancy.Mám hodně ležet a hlídat a kdyby začla krvácet tak hned přijet.Crinon mám asi na dva dny vysadit. l Mám obrovitanáááááááááááááááááááánskou radost,že mimi je v pořádku . 😎 😎 😎

nelatorka
3. čer 2010

Uf Bery už jsem myslela že to ani nedočtu už jsem se lekla. 😨 Ale je vše vpořádku tak je to super. Ten Crinon je ten gel na zavádění takovej bílej že? je to pěkná potvora !!!! Taky jsem ho dostala a doky mi ho musela vyměnit za utrogestan měla jsem z toho mikózu nebo co a potom jsem si ty zbytky crinonu musela vyplachovat tím rosalginem nebo jak se to menuje fakt hnus.
Tak držím palečky a odpočívej 🙂

spempik
3. čer 2010

@baca konečně dobrá zpráva. i já jsem obědnaná k paní hromadové, ale jedeme tam poprvé tak jsem zvědavá jak dopadneme.