Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

beryk
15. čer 2010

zazy držím pěstičky at na NT je vše OK 🙂

frozinka
15. čer 2010

Ahojík holky, jak se všechny máte?
Nelatorko, super zprávy, gratuluju 🙂
Mufinko, já ti taky doporučuju Repromedu, dr. Hromadovou, dělala mi transfer a na první pokus čekáme dvojčátka, jsme sice v začátku, ale snad všechno dobře dopadne. Ty peníze za to stály.
Beryk, kdy ty jdeš na NT testy?
My jdeme zítra, tak snad dopadneme dobře, bojím se. Ale zároveň se i těším, že zas uvidím prďolky. Tak mi držte pěsti. Já zatím oteklá nejsem, aspoň něco, ale dnes jsem byla na hematologii, mám to sice vše v pořádku, ale vzhledem k tomu, že čekám dvojičky, tak si musím píchat Clexane dalších 5 týdnů, ach jo ☹(((
Pavčo, dobře nakup a ať ti vyjde dobře kontrola ve středu. To jdeš na nějaký UZ?
Zazy, jak jsi dopadla?

martinov
15. čer 2010

Ahoj Bery, děkuji, že na mě myslíš. V poslední době nějak nestíhám, v práci fofry, doma taky... Ale to nevadí, zase se to zklidní. Jsem vážně moc ráda, že je u tebe všechno v pořádku.
Já byla včera na odběru, dopadli jsme úplně stejně jako posledně: 12 vajíček, 9 vhodných k oplodnění a podařilo se oplodnit 5. Tak uvidím, zda se všechny udrží. Moc bych si to přála. Můžu se tě zeptat, tys volala do embryolaborky i někdy jindy, než jak ti nahlásili? Hrozně ráda bych tam zavolala třeba hned zítra, abych zjistila, jak se embroušci drží... Ale nevím, jestli můžu nebo ne. Na ET půjdu asi v sobotu, to se dozvím v pátek. Tak nám drž pěsti.
Zatím papa a všem holkám tady na diskuzi přeji vše nejnej. 🙂

zazy
15. čer 2010

Martinov:i já ti držím pěstičky at ti to dobře dopadne.
Beryk,jak jsi dopadla,dej vědět.
Frozi tobě na zítřek držím pěstičky,vše bude ok neboj,ale i já měla trochu strach abych se přiznala.Dej zítra vědět.
Nelatorko i já gratuluji
Jinak já jsem dopadla dobře,jsem vyfasovala těhu průkajdu,dřív jsem ji nechtěla.Jinak rosteme tak jak máme,bude to asi plaváček,pořád se tam mimi mlelo a mělo ručičku přes obličej,jsem 12+5..

beryk
16. čer 2010

Ahojda holky 😎 ,
dnes to bude samá kontrola, moc na vás všechny myslím 😉

Veni hodně štěstí , at rezonancce dopadne dobře a konečně ti spadne kámen ze srdce 😉

Frozi držím pěstičky ,at NT dopadne dobře a oba dva mimáškové jsou v pohodě 😉 . Já jedu na NT do Brna 29.6.

Pavco taky držím pěstičky ,at UTZ je OK 😉

Nelatorko taky taky držím co se dá , at kontrola je OK 😉

Marti at z tech 5 jsou pořádný bojovníčci a vyvíjejí se na 1 a jsou z nich blastocysty 🙂. Já jsem tam volala 3x,určo máš na to právo zavolat i jindy a zeptat se jak na tom jsou. Vím, když jsem přes tím chodila do sanusu tak jsem měla volat každý den a oni mi vždy řekly kolika buněčný jsou nebo, že už jsou ve fázi ....

Zazy velikááááánská gratulka k NT a průkazce 🙂

Já včera na UTZ svého srdíčka dobrý, ale pro jistotu si mám tam v pátek přijít pro holtra budu ho mít do soboty a závěr dr. udělá podle toho co naměří.

venika86
16. čer 2010

Ahojky,

tak jsme se vrátili z Olomouce. S paní doktorkou, která mi dělala vyšetření, jsem mluvila jen v krátkosti, ale říkala, že to propojení je na první pohled jasné i jakási spojnice, takže to vypadá dobře. Komory jsou sice zvětšené, ale s tím jsme počítali. Je spousta dětí, co mají komůrky větší a v ničem jim to nevadí. Tak snad už nás zahrnou jen samé dobré zprávy. Určitě se mi ulevilo 🙂
Byli jsme si dát ještě dobrý obídek a teď relax

inach
16. čer 2010

Ahoj holky zas vás tu po delší době zdravím a všem přeji jen dobré zprávy.
Veni co se to tu dočítám?Je mi líto že máš takový starosti,doufám že ti to dnes dobře dopadne a miminko bude v pořádku.Držím ti moc pěstičky!!!
Jinak já se dnes vrátila z nemocnice,tak jsem viděla i našeho chlapečka a jsme oba v pořádku.

inach
16. čer 2010

Veni až ted mi tam naběhl tvůj příspěvek z dneška.Je dobře že je všechno v pořádku.Jen at už jsou jen samé dobré zprávy až do konce!

mufinka0
16. čer 2010

@yes79 Tak to je mazec. Měli by nám dodávat odvahy a néé ji ještě ubírat! Naštěstí vám ale všechno dobře dopadlo! Přeju už jen všechno dobré! 🙂

mufinka0
16. čer 2010

@beryk Ano, k paní doktorce Hromadové jsme objednaní. Psala jsem si s ní i přes net a zdá se mi moc milá, tak uvidíme... Uvidíme o kolik to vyjde víc,..každá ženská to má jinak. 🙂

mufinka0
16. čer 2010

@frozinka Díky 🙂 Gratuluju! Jsme k ní objednaní a už se na ni moc těším 🙂 Tak snad mi napodruhé udělá radost ...

mufinka0
16. čer 2010

@frozinka Můžu se na něco zeptat? Vy máte ve Zlíně taky nějaké centrum...známá od kamarádky tam byla a je těhotná. Jak to tam vypadá s úspěšností? Koukám že jsi za Zlína, ale chodíš do Repromedy..

beryk
17. čer 2010

Ahojda holky, všem pohodový den 😎

mufinka0 přeji hodně štěstí 😉

Inach supr ,že jste oba v pořádku, jen tak dál
¨
Veni dobré zprávy paráda!!!!!!!

Holky co jste byly na kontrole , myslím na vás podejte infošku

Marti jak ty, volala jsi ,jak to vapadá s embrouškama, držím pěstičky

pavcahola
17. čer 2010

Ahoj holky tak včerejší kontrola dopadla dobře dětičky jsou v pořádku,ale je menší změna místo holčičky čekáme dva kluky,ale nevadí hlavně když budou v pořádku.Na ultrazvuku byl se mnou poprvé i manžel a byl z nich taky unešenej. 🙂

mufinka0
17. čer 2010

@pavcahola To je nádhera!!! Dva chlapečky,..to bude veselo! Gratuluju!!!! 🙂

zazy
17. čer 2010

Pavčo gratuluji,chlapečci jsou paráda a jak říkáš hlavně at jsou zdraví.Jinak děvčata jak se všechny máte???Kde jste??

venika86
18. čer 2010

pavčo taky moc gratuluju k synům. Budou to určitě velcí parťáci 😉
Já se mám jinak jakš takš fajn. Čekám na příští pátek na kontrolu ...

nelatorka
18. čer 2010

Ahoj Pavčo to bude teda kluků. moc gratuluji!! No já jsem taky zvědavá jestli nebudu mít změnu. To muselo být teda překvápko 😲 jj manžel tam byl se mnou hned poprvé a byl taky z toho úplně na měko a teť už se taky těší pořád se mě ptá kdy jdu na ten ultrazvuk. 🙂

Jinak všechny moc moc zdravím ať se daří. Jen tak pro info byla jsem včera tady v Brně v CA a moc dobře jsem tam nakoupila mají tam slevy a akci když nakoupíš 3 ks oblečení tak tu 3 levnější máš zdarma. Takže super. Koupila jsem si takové 2 těhu košile moc krásné ks za 98,- a 2 svetříky taky po 98,- takže velká radost mám takové nákupy moc ráda.
🙂 🙂 tak kdybyste se tam náhodou dostaly tak doporučuji. Brno Vaňkovka CA myslým že akce trvá do 20.6.

frozinka
18. čer 2010

Ahoj holky, jak se všechny máte? Snad dobře 🙂
Pavčo, gratuluju ke dvěma klučíkům 🙂
Nelatorko, to tam máte dobré akce, tady je v CA všechno dost drahé, plátěné těhu kalhoty kolem tisícovky... A šla jsem v nich jednou a už jsem je měla ošoupaný mezi nohama ☹
Veni, myslím na tebe, určitě to bude v pořádku, musí!! Když i v Olomouci řekli dobré zprávy, tak musí i teď!!
Mufinko, tady je Klinika reprodukční medicíny a gynekologie...Já jsem tam jít nechtěla, vadí mi některé jejich praktiky...Nevím, jakou mají úspěšnost, ale asi jsou krapet levnější, než v Repromedě. Ale já nedám na Repromedu dopustit 🙂
Beryk, ty se drž, ať máš srdíčko v pořádku...
Kdoví, co Olafka po KET....
Inach, jsem ráda, že je vše ok, jen tak dál 🙂
Martinov a co ty, jdeš zítra na ET?

My jsme byli ve středu na NT. Byly to celkem nervy. Krom toho, že jsme čekali přes dvě hodiny, než na nás vůbec došla řada, tak jsme si zažili svoje. Prcci se neustále otáčeli zádičkama a zadečkem k nám a nechtěli ukázat nosní kůstky. U nás tenhle UZ dělá dr. z ciziny, asi neumí moc dobře česky, nebo nevím, ale byla nepříjemná, sondou mi bolestivě mydlila do břicha, aby se otočili, furt si tam mlela jen svoje odborné termíny, nic nám nevysvětlila, neukázala, nedala nám ani šanci se na něco zeptat, ani fotku nemáme, najednou jsme stáli za dveřmi s tím, že nosní kůstky jsou nevyšetřeny a máme si raději dojít za dvě hodiny pro výsledky krve, že se to musí porovnat a podle toho nám řeknou závěr. Sesypala jsem se hned v autě. Nikomu takové nervy nepřeju, než se dozví výsledky, čekali jsme na ně dvě a půl hodiny, všichni co byli na řadě až po nás je už dávno měli, jen my jsme furt čekali...(Veni, obdivuju tě, jak to čekání zvládáš). Nakonec to dobře dopadlo, hodnoty krve byly velmi dobré a druhá dr. nám vysvětlila, že to nebylo tím, že by prcci nosní kůstky neměli, ale že se nechtěli otočit.. Kdyby nám to ta doktorka při tom UZ řekla rovnou, tak se člověk nemusel tak vynervovat, no prostě přístup jako prase. Spadl nám kámen ze srdce, ale na UZ ve 20. týdnu půjdu nejpíš na Predico. Sice se platí, ale kamarádky co si prošly jak Oskarem tak Predicem říkaly, že je tam úplně jiný přístup, žádné velké čekání, věnují se vám, všechno vám ukážou, vysvětlí, navíc mají nádherné fotky i video... Kdybych to tušila, tak tam jdu rovnou :(

mufinka0
18. čer 2010

@frozinka No na penězích mi sice záleží, ale ne zas tolik abych šla zase někam kde to bude stát za prd! Děkuju za odpověď,..Mohla bych se ještě zeptat, jaké praktiky ti tam vadí?? Víš,..myslela jsem že dělají všude všechno stejně.. ☹

yes79
19. čer 2010

@pavcahola tak to je super, že jsou mimča v pořádku, tak dva klučíky, to bude nářez co? dva rarášci najednou, ale hlavně, že jsou v pořádku 🙂

martinov
20. čer 2010

Bery a Frozi, díky, že se ptáte.. Na ET jsem byla včera, opět byla šikovná pouze 2 embryjka, ostatní nevydržela. Ale říkám si, že zůstala ta nejsilnější, tak určitě se tentokrát aspoň jedno uchytí... 🙂 Určitě dám potom vědět.
Frozi, kde jsi byla na tom NT, že jsi byla tak zklamaná čekáním? Ať vím pro případ... 🙂

beryk
20. čer 2010

Ahojda holky, krásný večer 😎 😎 😎

Marti,hezky odpočívej,AT SE EMBROUŠCI POŘÁDNĚ ZAKOUSNOU 😉, věřím, že ted to jsou ty pravý bojovníčci a až budeš testovat at tam jsou //. 😉

Olafko myslím na tebe , jak se cítíš?

Frozi ňáký dokrory nechápu,hlavně ,že to dopadlo dobře, velkááááááááááááááá gratulka k výsledkům super! 😉

Pavco tak gratulka ke dvoum chlapákům a výsledkům.😉

frozinka
22. čer 2010

Martinov, držím pěsti, tentokrát to určitě vyjde!!! Jinak byla jsem v Baťovce na Oskarovi. Ty jsi taky ze Zlínska? 😲
Beryk, díky 😉
Zazy, co ty jak je? Kdy se stěhujete? A už tě přešly nevolnosti? Mně ne ☹ Ale co už, musím vydržet, aspoň každé ráno vím, že jsem ještě těhotná 😀

zazy
23. čer 2010

Ahojky děvčatamjak se Vám všem vede
Frozi,no nevolnosti pomalu ustupují,ale ještě to není ono.Taky si říkám,že je aspon vše snad v pořádku.Pomalu už dokončujeme úpravy a asi tak za 14 dní se přestěhujem.Na jednu stranu je to na pikaču,že jim nemůžu pomáhat,ale co nadělám.Ikdyž abych pravdu řekla,mimi bude asi odolné protože zdi jsem škrabala,ted maluju,ale samozřejmě,že v mezích možnosti,moc to nepřeháním,za to by mi to nestálo.A kdy jdeš na kontrolu nebo utz??

beryk
23. čer 2010

Ahojda holky, všem bájo den, dnes je tam zas pohádkově 😎

Marti, Olafko myslím na vás, at to klapne 😉

Frozi, zazy u mě taky nevolnosti porád dokonce mě začly i v noci,před tím byl klid ,jen jsem chodila čůrat.

Jak se mají ostatní těhulky?

Já jsem si včera volala pro výsledky z krve kvůli štítné žláze byly v poho, sice mě o půlku zvýšila dávku,ale to říkala kvůli těhu.Pak jsem volala na kardiolo pro výsledky kvůli srdíčku, jak jsem měla holtra , dr. miřekla, že tohle ještě neviděla, že od 13h. do 22h. tam nemám záznam,že jsem to musela vypnout , tak jsem jí říkala, že to bych si nikdy nedovolila,spíš jestli pístroj není porouchaný to říkala, že ne,že pak od 22h do rána tam je záznam a před tím od 8h. do 13h. taky. Pro mě je to záhada, musela jsem psát celý den záznam ,co jsem ďála a od 13h jsem čučela na MS ve fočucu 2 utkání pak prochajda se psem a vím ,že jsem nic nevypínala, a pak nezapínalaani neodpojovala ty přísavky, takže jsem asi ňákej exot. Jsem z dr. domluvená, že mi to dají znovu,ted budou mít dovču, tak si mám přijít pro holtra 27.7.

nelatorka
24. čer 2010

Ahoj holky, mám špatné zprávy. A jemi hrozně smutno na duši ☹ ☹
O víkendu kluci chtěli ven jelikož jsem byla dvacátý týden nedalo se nic dělat byla jsem už otevřená na 4 cm.
Přišli jsme o oba. ☹ Teť letím k doktorce se zprávou z nemocnice, abych se domluvila co dál. Pak ještě pisnu co a jak a proč. Pořád jen brečím a nejde to zastavit ☹ ☹ Takže vše půjde zase od začátku.

beryk
24. čer 2010

Nelatorko to je šílený,brečím,je mi to moc líto, vím ,že ted slova nepomůžou,nechápu ,proč je život tak zlý???? Holka myslím na tebe drž se!!!!!!

venika86
24. čer 2010

pane bože 😢 😢
na to slova nestačí, jsem s tebou 😔

zazy
24. čer 2010

Nely,to je šílený,úplně se mi udělalo špatně,a už slzičky tečou,je mi to moc líto.Opravdu je někdy ten život nespravedlivej.Proč zrovna nám,které ty děti máme tak těžce vybojovaný.Myslím na tebe jsem stebou a na dálku obejmutí.