Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
25. srp 2011

Ahojky berušky,hlásím se po dlouhé době,nějak jsem přes prázdniny neměla čas přispívat,ale pravidelně Vás čtu 😉 😉 😉 ,takže v obraze jsem 😉
U nás vše v pořádku,byly jsme na 3D UTZ a čekáme zdravou holčičku,takže super 🙂 🙂 🙂
Co gabulenka,kdy bude testovat????
Nelatorko,máš krásné fotečky,jsi kočka,moc Vám to tam sluší,bomba 🙂 🙂 🙂 ,už to máte s mambičkou koukám za pár,my ještě musíme 4měsíce vydržet 😝
A co mufinka,kdy se chystá????
Valkat mamině velké pozdravy a bobánkům také 🙂 🙂 🙂

mamba555
26. srp 2011

@lola33 no ahoj lola tak to je krásne holčička som velmi rada že všetko je ok moc držim palce aj tebe to čoskoro uteče ani sa nenazdáš len sa držte a ozvi sa ahojikk

olafka
26. srp 2011

Nazdáárek Vám Všem.Taky se po delší odmlce hlasím,nebylo ani čím pořádným přispívat,ale četla jsem všechno od vás ostatních pravidelně.Moc pozdravuji Aiduli-dlouho tu nebyla,jestlipak tam už není bobasek na světě?Gabulenka by měla asi už pomalu testovat?Nelatorka s Mambou ty to mají taky za pááár?Valkat ta si těhu taky koukám užívá...?No a koněčně i Lola se k nám zase podívala a věřím,že je u nich taky vše o.k.?No a co se nás týče:začali jsme 26.tt,pravidelně co tři týdny jezdíme do Ostravy na kardio,nic se němění-ani k lepšímu ani k horšímu,v poradně taky vše o.k a v úterý jsem absolvovala nejbáječnější test v mém životě:test na těhu cukrovku-bllléééééé,ten kdo nezažil neuvěří co to byl za humus,alespoň pro mě,nevím jak které z vás bylo,ale mě fujtajblově...Jinak až na ty vedra superové těhulkování,vybavička,až na pár detailu koupená,kočárek už má dědeček vyhlidnutý,taška do porodnice taky skoro dobalená-nikdy nevíte kdy se rozhodnou vykouknout na svět...Jinak Vám Všem přeji pohodové těhulkování,lepší počasíčko,zdraví mimiskům i maminkám,pozdravy tatíčkům no prostě vše o.k.Brzo naslyšenou.Olafka.

lola33
26. srp 2011

@mamba555 Ahojky beruško,akorát ty vedra se moc nedají vydržet,že????A jaké máte vybrané jméno,já se pomalu začínám poohlížet po růžových oblečkách 🙂 🙂 🙂 docela si to užívám,kočár máme objednaný a pokojíček také vyhlídnutý,pak před vánoci už se mě nikde chodit nebude chtít 😝 😝 😝

lola33
26. srp 2011

@olafka jééé ahojky,já věděla,že jsem na někoho zapoměla.Teda super, páreček,to je bomba 😉 a co beruško na kardio,nás tam také poslaly,jdeme v pondělí,malá se ne 3D UTZ nechtěla ukazovat,tak paní doktorka nemohla pořádně zkontrolovat srdíčko komory a tak,ale bilo tak jak má,akorát prý pro jistotu,tak snad bude vše jak má 😉 .Jinak se moc opatrujte,pozdrav bobánkům papa L 🙂 🙂 🙂

mamba555
26. srp 2011

@olafka ahoj oli joj ten cukrovka tenst no fuj ani mi nehovor cely den som prevracala a bolo mi strašne ale strašne zlé ešte dobre že tam somnou bol cely čas manžel lebo ani neviem čo by sa stalo somnou takže určite viem o čom rozpráváš ako skoor ti to uteklo ani s anenazdáš q už to pride ja sa strašne bojim a ešte ani meno nemáme vybrate hahah tak sa držte ahojik zatial

mamba555
26. srp 2011

@lola33 no ahoij moja lola tak si predstav mi ešte nemáme meno lebo sa nemožmeme dohodnut hahah pre holčičku sme mali hned meno ale pre chlapčeka no ja neviem haha ale snád sa dohodneme a ja ešte ani nemám skoor nič kupene vy ste všetci šikovne a ja ešte nič strašne teplo tak sa opatruj a ozvi sa pa pa

aidule
26. srp 2011

Tak já moc zdravím všechny známé i neznámé po 5-ti denní odmlce. S radostí můžu oznámit, že se nám 22.8. ve 23 hod. narodila dcerka Natálka, 2590g, 46 cm. Porod tentokrát proběhl naprosto úžasně a rychle, malá je v pořádku, já také. Jen musíme hodně papkat, aby brzy nabrala. Dnes jsme přijely domů z porodnice, bylo tam výborně, protože jsem měla klimatizovaný nadstandard a to se s tím, co máme v bytě nedá naprosto srovnat. Naštěstí se to má už zítra změnit, takže ten jeden den to určo vydržíme . Přidávám nějaké fotky naší princezničky(obou a 🙂), všem přeji trpělivé snaženíčko (stojí to za to!!!), pokud možno bezproblémové těhotenství a nádherné maminkovství 🙂!!!

mamba555
27. srp 2011

@aidule ahoj tak gratulujem k krásnej princezne fotky su nádherné tak nech je zdravá gratulujem ešte raz

valkat
27. srp 2011

@aidule velká gratulace,máš krááááásný holčičky........ 🙂

valkat
27. srp 2011

@olafka tak mi budeme spolu bojovat s těma dvojčátkama? Budu za tebou chodit na chytré rady.... 😀 vůbec nemám ponětí kolik toho mám nakupovat aby toho nebylo moc a nebo málo.....taky máš ten pocit???? 😒

olafka
27. srp 2011

@aidule Já to tak nějak tušila,že u vás už něco bude.Delší dobu tě tady nebylo.Mocinky vám gratulujeme jste nááádhernííí.Přejeme hlavně zdraví,štěstí a nádherný život.Papa Olafka.

olafka
27. srp 2011

@valkat Jo pro rady chceš chodit?No nevím,zda ku té pravé...Já jsem neměla kde chodit pro rady,jen jsem seděla v brožůrach a knížkach a teď mi toho připadá nějak moc...Dostala jsem ale snad dobrou radu,nekupovat ty nejmenší věci,tj.50-58.Začala jsem tedy na 62-68.Snad to nebudou mít moc velké a jinak jim to budu zahýbat...Už nic nekupuji,máme toho až až.Jen dědeček má vyhlídnutý kočár,babinka slíbila jěště fusaky a snad to bude vše...Brašule koupil chůvičky a monitory si pujčujeme v Ostravě na neonatologii.Mějte se moc fajn,bobanům dopřávej co nejvíce mňamek a ty se taky opatruj.Pa Olafka.

nelatorka
27. srp 2011

@lola33 děkuji a moc gratuluji k holčičce a držím palečky ať je vše jak má 😉 🙂

frozinka
27. srp 2011

@olafka ahojky Oli, tak z vlastní zkušenosti spíš radím koupit menší věci, páč dvojky bývají většinou menší, bo se rodí dřív. Já nejvíc využila vel. 50, i 56 pro nás byla obří a to jsme úplně miniaturní nebyli 🙂

Jinak všechny zdravím, nestíhám psát, ale průběžně vás pročítám. Novým těhulkám gratuluju, čekatelkám držím pěsti, maminám před porodem, aby vše klaplo jak má a aby přežily náročné poslední týdny a @aidule gratuluju ke krásné holčičce.
Zároveň zdravím moje spolubojovnice, snad se máte dobře. My teď bojujeme se zoubkama, je to celkem nářez, když pláčou oba, ale bojujem jak se dá 🙂

aidule
28. srp 2011

@olafka Moc dík za gratulaci! Taky přejeme pohodové těhotenství a pak i rodičovství 🙂 . S dovolením jsem si četla zprávičku o těch velikostech a musím říct, že mít pár kousků těch úplně nejmenších nemůže být na škodu. Právě naopak. Naše Natálka vážila 2590, při propuštění domů měla jen 2430 g, 46 cm. Musím říct, že v č. 56 totálně plave 😀 , tak za tu 50 bych se určo přimlouvala 😉 .

lola33
30. srp 2011

@aidule Gratuluji k holčičce,malá je nádherná 🙂 🙂 🙂

lola33
30. srp 2011

Jinak včera jsme absolvovali vyšetření na dětském kardiu a maličká je naprosto v pořádku,srdíčko jak zvon 😉 ,tak jsme moc šťastní!!!! 🙂 🙂 🙂

aidule
30. srp 2011

@lola33 Dík za gratulaci!!! Od nás taky jedna pro tebe ke zdravé holčičce!!! 🙂

aidule
30. srp 2011

Nevíte někdo něco o gabulence, jak dopadla s testováním????

valkat
30. srp 2011

@aidule jsem na ni myslela ráno.....už by to měla vědět....... 😒

valkat
30. srp 2011

Ahoj holky,tak mám zprávy o gabulence......je v nemocnici má nějaký syndrom a výpotek na plicích bo co...moc tomu nerozumím.....ale je těhu!!!!!!!Povedlo se.......hlavně aby to všechno ustála a bylo to všechno v pořádku...... 😉

aidule
30. srp 2011

@valkat Moc dík za info! Snad to bude všechno v pořádku a mimi bude taky v pohodě!!! Je úžasné, že se zadařilo a další repromeďátko je na cestě do tohoto světa 🙂 🙂 🙂

lola33
31. srp 2011

@aidule Děkujeme moc,jsi zlatíčko!!! 🙂 🙂 🙂

lola33
31. srp 2011

@valkat Téééda jen tak dál,další těhulka,to je super!!! 🙂 🙂 🙂

kacnov
31. srp 2011

😵 ahojky holky můžete mi prosím říci jak probíhá IUI? já vůbec netuším chceme na to jít tento cyklus 😵

zazy
31. srp 2011

ahojkyženy
gabulena-moc na tebe myslím,ten hyperst.syndrom není žádná slast a to já měla jen náznak,ale taky jsem stím byla v nemocnici,ale ty to máš podstatně horší,držím pěstičky at je ti brzy dobře.
Aidule-moc mocgratuluji k miminku,je moc hezké.
Frozi ahojky,my se máme doře a se zoubky též bojujeme
Jinak všem tělkám přeji at se krásně těhulí

pavcahola
2. zář 2011

Ahoj holky moc vás všechny zdravím,zvláště olafku,frozinku,zazy .....Já jsem ted moc už nechodím,jelikož mi kluci dávají už docela zabrat zachvíli budeme mít rok,jak strašně to uteklo. ☹ Ale hlavně že jsme zdraví,jen nás ted zlobí zoubky a to zatím jen u jednoho takže si to všechno skusíme ještě jednou) A jak se máte holky co děti jsou zdraví?A která z vás už přemýšlí o dalším dětátku?Mějte se zatím papa 🙂

daguli
4. zář 2011

Ahoj holky, muzu vam se take s prispevkem? Pro vas, kdo se jeste rozhodujete...Toto je muj osobni nazor: Ja bych se na Repromedu vyprdla. Byla jsem tam zatim jen na pohovoru. U pani doktorky Vesele. Jednala se mnou jak s hadrem-je takova prisna a striktni, jako bych byla pes-sedni, lehni, nesmis...pripadala jsem si jako bych byla blba. Presto jsme se nechali presvedcit, ze manzel pujde na spermiograf. Ten prisel domu absolutne otresenej. Ze za dvermi se neustale nekdo hihnal, bylo mu tam strasne neprijemne a sestricka pry byla protivna. Takze jsme si akorat vyzvedli vysledky a trada pryc. Muj pribeh pokracuje tak, ze mi moje lekarka doporucila Reprofit.Zatim jsme tam absolvovali minim. stimulaci, ktera nam nevysla, protoze jsme mela jen 2 vajicka,ale jeste to tam zkusime.Pristup hodnotim docela vyhovujici a hlavne ty vysledky spermiografu z Reprofitu byly uplne jine nez z Repromedy...Tak ja mam proste na Repromedu nazor takovy, ze radeji ne...

daguli
4. zář 2011

Jeste k te cene, opravdu nejdraze z Brna vychazela Repromeda, pak UNICA. Ten rozdil vychazi ale jen v nekolika tisicich, zalezi na tom, co budete mit. JinakRepormeda se uplne nejvice prodrazi na transferech z tech uz zamrazenych embryi (KET), to nechapu, co na tom muzou mit o tolik drazsiho nez jinde ☹