Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paneska
15. črc 2009

Pavlíku, píchla jsem dneska 😉 , páč včera odpledne se rudoška zpustila a večer to bylo už jak za nároďák 🙂 , v pondělí jdu na kontorlu, jen mě ták nějak překvapil asi i zklamal postup Repromedy. Mezi 7-8 hodinou mám přijít na krev a na ultrazvuk až 11.50, holky chodily jste taky tak?

To je trochu postavené na hlavu, já to mám skoro hodinu cesty z domu, přemýšlím, co budu dělat, domů se mi to asi moc nevyplati, to bych se tady ohřála hodinku a pak zase hurá zpátky a poblíž žádnou kámošku nemám, abych za ní skákla na pokec. Jak jste to dělaly vy, co jste chodili při stimulace do práce? Na Obilňáku ti to udělají zaráz a pak si jen kolem 13 hodiny voláš, jestli nějak upravit stimulku :o)

A jaký výplachy, panenko milá 😨 , to jsem taky při 1IVF neměla :o)

pavka111
15. črc 2009

No voda taky ze mně někdy teče já tam pořád trochu mám,mi říkala v pondělí Hromadová.No a vaječníky už se mě zmenšují,minule byli 6cm a teď je mám 5,5cm.Říkala mě Hromadová,že to tak rychle nepůjde to zmenšování,že to jde pomale.No a někdy mám aji výtok,ale to je v těhu vše normální to může být aji z toho crinomu co furt zavádíme.No já už kartičku mám a tlak mi měří po každý,ale krev mi bude brát až teď po prvý.Jinak si myslím,že jim to asi nevadí,že to berou tak pozdě.No a moč ten tam nesu už po druhý.No ona mi minule gyn.řekla,že udělá takovou tu první kontrolu krev,moč a tlak.No asi jim je to jedno kdy.No a asi jsem to měla taky včera z toho přehřátí jak mi bylo zle,proto dneska nikam nevylezu a budu doma.Tady je zase pařák jak blázen. 😠 Jinak mě už začínají pěkně bolet prsa a dneska jsem teda utahaná jak kotě.No ale vařit budu čočku ta je hned a pak vlezu k televizce na gaučík a schrupnu si ať mimi taky odpočívá 🙂 🙂 A jak je tobě dneska?

Paneško kde se nám touláš??

pavka111
15. črc 2009

Paneško my jsme to taky tak měly.No zkus se s nima domluvit,jestli by ti to neudělali zaráz.Mě to ke koncu taky tak dělali.Oni čekají na výsledky z krve a ty dojdou dopoledne a pak dělají ten ultrazvuk.No to mají blbě mě to taky celkem vadilo.No ale ke koncu jsem tam zůstala a čekala do půl 9 na doky aby mi udělala ultrazvuk,mě už se taky nechtělo domů a zase zpátky.No zkus se jich zeptat,že to máš přes celý Brno ať ti to udělají zaráz a pak si zavoláš.No výplachy budeš dělat před OPU skrz hygienu.Koupíš si od nich takovou půl litrovou věc a k tomu jsou v sáčcích prášky na rozpuštění a půlku toho sáčku rozpustíš v převařené teplé vodě a naliješ to do tý nádoby co ti k tomu dají a k tomu přišroubuješ nádstavec asi tak 10cm dlouhý a ten má na koncu dirky,no a ten zavedeš dovnitř do pochvy a tu nádobku s tou vodou zmáčkneš no a ta voda ti vteče dovnitř a jakoby tě to vevnitř zdesinfikuje.Nic to není hlavně tu nádobu měj celou dobu v sobě zmáčklou a vytáhni ju ven zmáčklou a pusť to až to budeš mít venku.Mě to dělal manža,protože jak su tlustá tak se mě to blbě mačkalo 😀 😀 😀 No ale nic to není dělala jsem to asi 4-5 dnů.

paneska
15. črc 2009

Ajo, Pavlííí, tak to já znám, semtam dělám výplachy tantum rosa, aby byl ve vnitř klídek, pohoda, tabáček, jako prevenci. Je k tomu taková ružová umělohmotná nádoba, jak harmonika, tak to zvládnu, to je na pohodu 😉

V pondělí se jích na ten UZ zkusím zeptat, to mají trošku nevychytaný, to je fakt...

Holky, já už su z těch veder úplně hotová, člověk, aby byl furt ve sprše, ložní prádlo můžu převlíkat ob den, to je teda letos léto 😠

lentilah
15. črc 2009

Pany,Lenuško..přesně tak jsme to mili i my....trávili jsme čas tak ruzně..hlavně v hyperce a pak od 10 hod Ikea..A výplachy se dělají před odběrěm vajíček ay jsi nedostala třeba zánět a tak..a je to fááákt hustý 😀 ,pobaví Tě to 😀 ..

Pavli,no já je mám levej 4,4mm a pravej asi 4,1mm..takže tak.Jinak jsem se teď přecpala hrachem,tak čekám co bude 😀 ...možná bude 3-tí stupeň plynového zamoření 😀 😀 ..No a oběd?Nemám nejmenší tušení co si dám..člověčě ale ta čočka je super..musím mrknout do kuchařky. ..Prsa mě dost bolí,když si sundám podprdu...ségra na mě pořád,že mám malý prsa a že nebudu mít moc mléka a td...ale při tom mi manža říkal,že si nemuže stěžovat 😉 😀 dacan jeden 😀 ..kdyby ty bradavk nebyly aspoň tak citlivý...je jak utrženej z řetězu...jsem zvědavá,jestli si dneska co přijede bude zase hrát na ostrostřelce 😀 😀 ..

lentilah
15. črc 2009

Kurňa..já měla škodolibou radost 😀 ,že jsi si ještě výplachy nedělala..brala jsem to jako šokující kuriozitku 😀 ...

pavka111
15. črc 2009

No Paneško uvidíš,zkus to s nima nějak ukecat,aby jsi nemusela přes celý Brno zpátky a zase zpátky je to naprd.Já jsem to teda měla 20minut autem,ale taky mě to nebavilo.No ten výplach to je ono,no vidíš zkušenosti máš tak to už tě teď nic jinýho nepřekvapí.

Leničko čočka je rychlá a zdravá,no ale na ten hrách,aby tě to neroztrhlo 😀 😀 😀 ale doporučují nám papkat luštěniny tak proč ne.No manža mě taky vždycky mákne na bradavky a to je hrůza jak to bolí.No a vždycky z něho vyleze tak co já ještě můžu už nic ani dotkonout se tě. 😀 No tak mu na to říkám vydrž ještě měsíc a můžeš víc,no ale on to ne já do mimi píchat nebudu 😀 😀 on se strašně bojí,aby mi něco neudělal,no lae je to jeho rozhodnutí bude 9m bez sexu.Mě to teda zatím tak vyhovuje chuť není,hlavně ne tady v tom teple.To si nedovedu představit.

No ale víte holčičky co by bylo super,kdyby mimi vylezlo spíš a narodilo se 14.2 na valentýna.To jsme se s manžou poznali a měli by jmse výročí 3 roky spolu,to by bylo taky dobrý 🙂

lentilah
15. črc 2009

nevíte náhodou proč jsem k vaječníkum k těm velokstem napsala mm?Nemá tak být náhodou cm?Prorože jsem debil 😠 ...kurňa msím se sebou něco dělat...a Páji,do čočky pujdu i když mi to vyvalí bok 😀 ..

lentilah
15. črc 2009

Páji na sex taky nemám ani pomyšlení,ale i když bych to do chlapa neřekla,tak se přemužu abych mu nedala záminku najít si náhradu 😉 ..to je ovšem pro mě ten nejčernější scénář... 😨

No co víš,třeba se Vám to i splní,když ke konci budete řádit jak ehm...třeba králíci 😀 ....teda mě je ale zle..já ten hrách asi neměla... 😒 ..no,budu si to muset asi něčím nahradit 😎 ..papa

paneska
15. črc 2009

Leníku, ty škodolibko, hi,hi,hi ....., výplachy mě fakt nepřekvapí, ale kdo ví, třeba si na mě ještě něco vymyslí :o)

Leni, já před synátorem měla prsa, jak lentilky pod kobercem, při těhu se nalila do trojek, hned na prsou jsem poznala, že jsem v tom a mlíko jsem takřka neměla, po císaři jsem se pořádně vůbec nerozkojila, trápila se tak měsíc a půl s kojením a pak jsem to i na radu dr. vzdala, prostě to nešlo a tak jsem se na to těšila. Jo a ty trojky mi zůstaly, takže mi všichni říkají, malá - prsatá, tak to máte, holenky 😉

raaad
15. črc 2009

no, nazdáreeek babuše...
no Vás dočíst,ukecalky jedny 🙂
hlásím raport: ráno TT z repromedy //, HCG 140, dnes 12D od ET.....tak, to by bylo......kontrola v Repro: v pondělí ve 12hod. (měla jsem jít taky ráno na krev, ale vezmu si HCG sama tady a s výsledkem přifrčím až na UZV....Pany dáme scuka????
Teď jsem přijela z práce,moje Doky slavila narozky...ale opatrně- jsem se šetřila...nebojte 🙂
Pokusím se reagovat. Pany.....ty kontroly při stimulaci tak má každý.Já se pokoušela taky ukecávat,aby tam nebyl takový časový skluz..ale na UZV jsou už naobjednávané pacošky,tak to prý jinak nejde..Ale zase je lepší,že se dle výsledků domlouvá další postup osobně a ne jen po telefonu....Já vždycky odjela do Olympie a tam si s noťasem sedla do kavárny a brázdila si koníka...je tam wifi...jezdila jsem bez manži,protože on nemohl pořád z práce a taky by byl z toho čekání pěkně nerves.....celkem jsem si na to zvykla 😖
Co se týká výplachů,tak jsem měla ze začátku obavy,jak psaly holky,ale já zvládala v pohodě sama...jenom ze srandy jsem o tom řekla manžovi,že jim to dělají chlapi...a on na to:to po mně přece nemůžeš chtít!?...takže tak....nic to není-jmenuje se Rosalgin,je i volně prodejný v lékárně.Pokud máš doma irigátor,tak si kup jen sáčky...
Leňuli: co se týká čočky a hrachu dohromady...nedělala bych to,poněvadž pro mimi není až tak dobré,kdyby byly křeče po takové dávce ...ale to je jen můj názor....
Takže Besince přeju pevné nervy...a ještě jednou hodně pevné nervy...
a já bych si zašla k Doky pro nějaké prášky na uklidnění: existují moc dobré psychofarmaka na bázi třetí generace,které nemají vedlejší účinky(spavost,neřízení auta apod..),můžou se užívat dlouhodobě a zabere to až tak cca za týden...ale jsou vážně super...jsou třeba:Asentra,Sertralin....)My to dáváme i třeba na sklidnění,když má někdo žaludeční vředy z psychických příčin-nervy v rodině,v práci apod. myslím,že by to nebylo špatné. Bude se ti to s tím líp snášet (já to měla u rozvodu...je to vážně lepší)Kdyžtak se na to zeptej......

Takže jdu si dát melounek a půjdu vyhlížet manžílka z rachoty....jsem sama doma....mladej je ještě u tanínka....
Takže těhule...klídek a pohoda a pohladit mimísky...a čekatelky:klídek a pohoda a pohladit manžílky 🙂

Lucinko....moooc na Tebe myslím 😲 ............pa-pa.....Rad.

lentilah
15. črc 2009

děcka to čekání je fakt otřesný...Už aby se nám Lucinka ozvala..

Jinak nějakým záhadným zpusobem se mi podařilo sesmolit tu čočku...mňam!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jinak mě ten hrach prohnal..tedy šla jsem normálně na velkou..jinak bych asi zase musela zítra použ. probiotika abych se vyprázdnila.Vím,že v těhu je to uplně jiný,ale nikdy jsem neměla problémy s větry z luštěnin...jedině z papriky...a nebo pruvanu..děcka já asi dneska zalezu do koupelny a nevylezu,je tam nejstuděnějš....teče ze mě jak z prasete a to pardon...

Lenuško..promiň 😉 😀 😀 😀

Raduško,máš recht,ale už je pozdě,už mám čočkózu v sobě 😅 ...taky vím co nemužu..vajíčka.Takže vajíčka a meloun mi nakopávaj brutálně žaudek..Jsem ráááda,že to tak dopadlo,ty naše těhulinko 😉

zatím pa pa

lentilah
15. črc 2009

Tak si představte,že jsem se pustila do Mrože,jahodová dřeň...jsem prostě sebevrah 😀 ...
Mimuško,jak to zvládáš v práci?Musí tam být strašný dusno,protože venku je nazdechnutí...

Opatrujte se srdíčka

mimka29
15. črc 2009

Tak baby ja som bola dnes do 17-tej v práci a normálne mám z toho tepla spuchnuté prsty. V kancli máme 32 stupňov a stále nám nechce dať vedenie klímu ... des ... hlavne že oni majú. Idem si dať sprchu a keď sa tu už neukážem, tak som zaspala, lebo som fakt hotová. A čo ešte vy naše tehuľky, to horko musí byť pre vás ešte viac neznesiteľné. Radšej ani nechoďte von keď nemusíte. Bože ja sa už tak teším na PN-ku.

Dúfam, že sa dnes ozve soklinka

paneska
15. črc 2009

Radulko, HCG nám roste, tak toje super, jsi těhulinka, parádička 😉 , tak se opatruj

Jestli je v pondělí v Repromedě neukecám, ať mi udělaji UZ dřív, tak scuka dáme, to je jasná věc, snad se nemineme, jak s Leníkem. No, me to přijde nevychytaný ty kontroly, v tom je Obilňák lepčejší :o)

pavka111
15. črc 2009

No Leniku ty jsi teda číslo hrách,čočka a teď mrož 😀 😀 😀 No aspoň nebudeš trpět těhotenskou zácpou.

Raduško tak to je super zprávička 🙂 přeju ať HCG stoupá a stoupá těhulinko naše 😉 😉

Paneško je to fakt blbý jak to mají udělaný,no uvidíš co ti řeknou naštěstí jsem tam byla všeho všudy asi tak pětkrát skrz tu stimulku pak už bylo OPU,ET a teď mimi.No a jak jsem tam jezdila s tím OHSS tak jsem tam jela ráno na krev a pak počkala na ultrazvuk,páč jsem jim řekla,že mě je zle ať mě vezmou hned.No a tak jsem tam tak pak jezdila jen ráno.Bylo to lepší,ale to mě vyšetřily hned asi jen skrz ten hyperstimulák.No uvidíš....

Mimka to máš pravdu to počasí je děsný a to teplo katastrofa.Ani se nedá jít ven,jen sedím doma a potím se jako pras....No a ty chudinko ještě v práci bez klimy ☹

A co naše Lucinečka jak je na tom,broučku čekáme tady všechny na tebe 🙂 🙂

mimka29
15. črc 2009

Tak som si vás prišla ešte poriadne prečítať, čo ste písali cez deň a či nepísala soklinka.

raduš parádička tak to HCG pekne stúpa ako má a máme tu ďalšiu tehuľku. To máš super, že si takto vybehneš do roboty aby si vedela ako si na tom a netrápiš sa čakaním na krv až na Repromedu.

Soklinka Lucinka drž sa zlatko naše.

Babulky moje krásne prajem vám dobrú nocku.

ob.soklina
15. črc 2009

Ahojky zlatíčka moje tak se Vám tu hlásím. Teda Vás dočíst tak mi utekla další půl hodinka. No zprávičky z dnešního dne: ultrazvuk krku proběhl hned ráno a výsledek zní tak, že v podstatě nedošlo k žádně změně, ale paní Dr. říkala že nemám být vůbec smutná že to je strašně krátká doba. Tak se dál píchají injekce a uvidíme jak to bude pokračovat dál. Co se týká mimiška - dneska se krev rpzhodla, že mi dá pokoj, ale i tak Dr. říkala že mě zítra vezme na ultrazvuk tak uvidím zítra, ale to bude asi zase až večer. Kdy půjdu domů vůbec netuším, ale už tu šílím. Je tu takové vedro že se nedá ani spát no prostě vůbec nic, chodím se 5x denně sprchovat a stejně to nepomáhá, aspon že po těch večerech sprchne. No takže to je asi vše.

Rady mám velikou radost z tvého HCG 🙂 jen tak dál at roste!!!!

Holky teda vy se normálně předbíháte s těma luštěninama 😀 já dneska měla dušenou mrkev, ale doma bych si ji asi udělala lepší. No jo nemocniční strava. Ale zase to mám všechno pod nos bez námahy, no já budu vypadat až od tud vypadnu. Jenom jím spím piju a chodím čůrat 😀 Jo s tím sexem - Pavli taky nemám vůbec chut, ale musím se pokaždé smát, když za mnou příjde manžula na návštěvu a loudí jestli si může sáhnout a at mu ukážu prsíčko atd 😀 jinak mě se teda taky pěkně nalily takže proto chce pořád šmátrat. No jo chlapi a taky už je týden sám doma chudák. Dneska fakt žadonil at jdu na půl hodky domů. No musí si počkat.
Holky a vy jste se objednali ke stejnému Dr. na ten ultrazvuk??? Já jsem ted tak strašně pozadu tím že jsem v nemocnici že pak to zase budu pěkně dohánet. No uvidíme.

Besinko jsi silná už jen tím, že o tom dokážeš mluvit. Moc na tebe a tvého manžela myslím. Musíte to zvládnout spolu proto jste dva. A určitě popřemýšlej nad tím co psala raduška s těma práškama, myslím si že to není špatnej nápad. Hlavě se držte a bojujte. Posílám pohlazení

Sluníčka tak já jdu zase ležet, přeji všem krásnou dobrou noc a mimuška ty už bys měla jít na tu nemocenskou, nebo tě tam odrovnají. Ppa a těším se až si zase zítra počtu jo a mám probém v śobotu se mi vdává kamarádka a já na ni budu asi koukat z nemocničního okna -nic moc. ☹

pa a dobrou

pavka111
15. črc 2009

Lucinečko ahojky jsem ráda,že krev už ti dala pokoj a mimi bude určitě v pořádku.No a broučku ten krk to je hrozný,no ale ono to uteče a bolest přejde a bude zase dobře uvidíš.No to vedro je šílený,dneska jsem si odpoledne na tebe vzpomněla jak ti tam asi v tom špitále je. ☹ No k tý dr.jak jdeme s Leničkou tak tam nás posílá Hromadová.No na gyndě mě to taky říkala,že tam půjdu na to veveří.Tak asi se nastávající maminky posílají jen tam.Jinak broučku měj se moc pěkně jsem ráda,že jsi se nám ozvala.Zítra dej vědět jak jsi na tom a jak je miminkovi 🙂 🙂 Tak pa pa

Holenky dobrou noc........ 😔

lentilah
15. črc 2009

Tý jo Lucinko,paráda,na jednu stranu velmi dobré zprávy..no ovšem na tu druhou(vedro,dusno,ten Tvuj krček).Hlavně,že jinak jsi v pořádku,JSTE 😀 ..mimušenko to krásně zvládne.Zítra nám dej určitě vědět,budeme netrpělivě čekat.Pavlínce pak zhruba povikládám,co muže na tom vyšetření čekat 😀 ..hlavně tu nádheru na ultz... 😀 kéž by to tak bylo.Zlatíčko naše moc se opatrujte,nebude trvat dlouho a vrátíš se domu 😉 .

No vedro strašnýýýýýý,hnus,tady byla bouřka jak snad nikdy..pořád hřmí a sem tam vypadává elektrika.Poklady moje,vy tady píšete jak se vám prsiska naívají a já je mám pořád stejný,akorát plnější a tak nevypadají jak nalejváky..ale i tak..Muj hrudník je prostě odkázán na to nosit mini jakbíčka 😀 ..horší bude,až z nich zbyde shnilé cosi 😀 ...no to jsem ale odbočila..Mimuško,vždyť v takovém vedru se nedá prcovat,to mi neříkej,že vám tam nedali aspoň větráky..ale to je kolikrát prd platný..Do toho někdy ti smradlaví lidi..omlouvám se moc,ale dnes jsem si šla na večer do obchodu pro rohlíky,jedna paní...víte,to je takový zápach,že se vám vážně zvedne žaludek..jindy to prostě neřeším,ale teď....snažím se ovládat.

Květinky krásnou dobrou noc,opatrujte se všechny jak těhulinky tak i čekatelky,hlavně v tomhle dusnu(i po dešti..o to větší prekérka).

raaad
15. črc 2009

berušky...jenom jsem vás dočetla....a mrkla,jak je na tom Lucinka-myslela jsem si,že se večer ozve....
Takže já jen na skok...právě tady skončila šílená bouřka 🙄 ...a vyčistil se vzduch..paráda,bude se líp spát...i když já si dáchla odpoledne hodinku....a ráno budu zase jako ranní ptáče....
Takže Luci...pohoda,hlavně že se zastavila ta hnusná červená...a zítra se pochlub-jak je mimi na tom..... A píšeš,že tam je hrozné horko...v Bohunicích není na pokojích klima???Tak to se vážně divím-to je pro mě překvápko....tak to u nás teda je(teda v té druhé zástavbě)...
Leni...se divím,že Ti z toho všeho není špatně....ale pokud Ti to chutná..tak je to v poho....mimísek bude zdravý!!!!
Jinak Pavli,ty máš dle všeho všechno "vychytaný",tak není co dodat....
Pany .....se už vesele opichuje...tak doufám,že je vše v OKeji 🙂
A Májenka,ta je upracovaná za nás za všechny......už se jim na to vykašli 😒
Aninka dneska odpočívá...taky v tom vedru...a mimčo -už největší z naší klaky,tak to dá asi zabrat....ale určitě se nám zítra ozve-co nového...a jestli fotbalista trénuje.....
Besinko...myslím na Tebe....a bojuj-hlavně sama se sebou-ať to máš jako uzavřenou jednu kapitolu v životě....a nachystej se na další....a hlavně s lepším výsledkem....to pude-uvidíš!!!Za chvilku jste zase v tom kolotoči plození...
A kdepak máme moničku? nebo ona už je s manžou na těch líbánkách???? Ne-snad měli jet až začátkem srpna-ne?
Tak Moni,kdepak máme nějakou zprávičku????

Berušky.....jenom popřeju krásnou dobrou noc......pa-pa Rad.

mimka29
16. črc 2009

Dobré ránko,
Babuke ja musím teraz chodiť do roboty, aby si mohli zobrať kolegyne dovolenku a potom, keď ja budem na PN-ke tak budu pekne makať oni 😉 Robím na úrade a tam si nevyberiem, keď sú ľudia, tak sa musí robiť, ale zase keď nie su, tak si urobíme volnejšie. V robote si vybijem všetku nadbytočnú energiu a potom som doma kľudná ako baránok 😀
Prajem vám krásny deň

zandanem
16. črc 2009

krásné dobré ráno děvčata.. 🙂 jak se spinkalo? ja jako mimi.... mooc dobře se mi spí za deště... dobře se dýchá.. paráda.. ale dnes už je od rána zase hyc... ja sice nenám v kaclu jako maja ale i tak se špatně pracuje, větrák je na plno.... a jinak takovou teplotu znám, když jsem pracovala ve špitále tak jsme v kanclu měli 34-36°C no děs běs... ve zdravotnictví a nikdo s tím nehodlal nic dělat.... ted mám krásných 26°C 😀

raduš... tak to je krásnéé.. stoupá to.. mám radost... a jak to tak dál čtu tak pokud ty návštěvy v repromedě jsou takové na celý den, tak to tam asi manžu nedostanu ☹ ... ale já mu to dam asi příkazem.. 😀
doma ses porád sama? 😲 ten starší synátor je někde na prázdninách nebo v práci? když píšeš o melounku tak jsem si ho musela jit koupit, dostala jsem na něj takovou chut, že jsem slintala už v obchodě a myslela že ho tam rozbiju a začnu baštit.... 😀

jinak ta čočka.... hmmm mnam... dnes ji vaříme na jeden výběr... asi si taky dám.... pak si dám zákusek buchtičky s krémem... 😀 já su takový otesánek nenažraný... 😀 období kdy spasu vše a pak období kdy nesním skoro nic.... leni asi mame stejný apetit... vše namyxovat.. mnam, mnam

lucinko... su ráda že je vše v poho.... a dnes bude obrázek mimi?? jééé tak to budeš mít krásný celovečerní film.. manža je super.. aj sem se zasmála, no jo chlapy, ted asi fakt chudák strádá.... my ženské jsme jinéé... jinak se opartuj a zase pisni...

hezký den všem holčinám, zalést někde do chládku a přežít ten sluníčkový den...

raaad
16. črc 2009

čauuky 🙂 🙂 🙂
Taky přeju krááásný a pohodový den.....
já právě sprášila ke snídani čokoládový pribináček(mňam)...a jdu si uvařit kafíčko(teda Karo)-moc mi to chutná.Je to podobné jsko Velvet kafe,které mám nejraděj..... K obídku usmažím cukety...já je miluju jenom tak samotné (manžova parketa to sice zrovna není...ale co,je to zdravé a taky mi toho přivezla kamarádka hafo)...
takže plán na dnešek je jasný 🙂 No,to je teda dřiny,co? mám tady prádla na žehlení plný koš,ale mám zakázáno-od manži...hlavně tahat to prkno...prý mi to nachystá...ale nenachystal,tak se žehlení odkládá ....ještěže má tolika košelí do práce (je vedoucí,tak je to třeba ☹
Žany, co se týká dětí: doma mám natrvalo jenom toho nejmladšího, ten starší je od 16let u tatínka(v puberťe si to přál a protože dosti "zlobil" bylo to asi nejlepší řešení)Zprvu jsem to nemohla vůbec rozdýchat,ale nakonec se karty obrátily a já byla ta hodná maminka,která si se synem vypije kafíčko,popovídá-v klidu,uvaří,upeče,nakoupí pěkné oblečení a dá kapesné....a všechny starosti má tatínek...předtím jsem byla pouze ta,co mu pořád všechno zakazuje, nutí ho do činností,které se mu nelíbili-učit se atd.,musel doma pomáhat....atd-atd. Takže zprvu to mělo být jenom na zkoušku, ale pak si našel v bydlišti otce holku(vedle ve vchodu)-a celkem na vážno,tak už to tak zůstalo... Takže Pája jezdí na víkendy-tak různě,jak se mu hodí, většinou i s pipkou.Teď má volno-je po maturitě...a čekáme na odvolání na vysokou. brigádně nastupuje 1.8.na kardiochirurgii v Motole...tak bude mít změnu-a rovnou pražskou.
No a manžův syn z předešlého manž.jezdil dřív pravidelně každý druhý víkend...no ale teď už mu bude 16,tak je to různě-dle toho,jaké má záliby...takže už míň....A taky se dostal do zdravotnictví:v září nastupuje v Brně na merhautovce-masér sportovní a rekondiční...Tak se těším,až bude něco umět..a masage budou častěji 🙂 . Vůbec totiž nevěděl,kam jít a čím být..prostě nic...Tak jsem tak zkoušela co a jak....a protože jsem už tak dlouho doma,měla jsem čas hledat různé obory a nakonec z tohoto byl nadšený... a na přijímačky tady byl dlouho a já se s ním přpravovala z biologie....Tak jsem ráda,že to mělo svůj výsledek..... Ta Biologie už mi teda pak lezla i ušima...protože z ní maturoval i Pája...tak jsem si opakovala maturitní otázky i já. Ale je to děsné,co všechno člověk kdysi uměl.....a to uvažuju o tom,že se dám dálkově na vysokou.... No-snaha by byla,uvidíme jak to půjde v reálu....

ježíííši,zase spisovateluju...ale nevadí,aspoň si počtete.....................................tak berušky...opatrujte se všechny: těhu i netěhu........
a nakonec to bude jednodužší....pak budu přát krásný den jenom TĚHU...a přitom popřeju VŠEM!!!!!!!!!!!!!!!!

a od Lucinky čekáme zprávy o miminku......... jenom dobré

🙂 🙂 🙂

zandanem
16. črc 2009

ty jo.... teda raduš ty máš doma samé chlapy.... jak to můžeš zvládat.... ja bych asi zošalela.... 😨
na merhautce jsem taky studovala... učila mě nynější profesorka odstrčilová.... teda ta byla ale pes... ale zase naučila, ta ma obory biochemie a potravinářská chemie...
no ja tak nějak na merhautku nedám dopustit a byla bych asi stastná pokud budu mít děti, tak aby studovali na teto škole, teda pokud budou chtít... a ten obor cos vybrala je fakt super... v dnešní době opravdu potřeba.. lidí co mají kurs maséra je mraky, ale to nejsou odborníci... a já jim nevěřím... já su zastánce toho že na to je potřeba studovat lidské tělo... a maser sportovců... to je fakt super, třebas jednou bude masírovat nějakého federera nebo jagra.. 🙂 pak budu po něm chtít aby mi sehnal autogram... 😵
na školu jsem taky chtěla, dělala jsem příjmačky do prahy na lekařskou obor výživa, ale hold byly lepší jak já... a po duhé jsem to už neskoušela... nebyla bych schopna jezdit do prahy..časově.... a ještě chodit do práce.. a tento obor jinde nebyl... v brně je jiný... ten jsem nechtěla.. zatím mám doškolovák a ten mi stačí, nic víc po mě nechcou, teda jen ty body... ale to je v poho... už mám 39 takže pohoda.. registrace mi platí do 2011 🙂

ježiš mě se dnes fakt nechce makat 😠

lentilah
16. črc 2009

Ahoj Babulky,
teda holky co pracujete,upřímně Vás obdivuji a lituji...teď na netu jsem četla,že v pátek bude tropické vedro...Hlavně pitný režim poctivě dodržovat a pokud možno se nerožčilovat...Teda holky vy jste šikulky...já byla v době,kdy se rozhodovalo po základce kam jít na školu,v lázních,bylo to neplánovaný...na měsíc v Karlových Varech.Nejdřív v páté třídě,pak v osmičce...kvuli cholesterolu..byla jsem jak vižle...a při tom jsem byla mezi obezníma 😀 ..mslím,že jsem měla 7 nebo 8...K tomu šelest na srdci..v 8 třídě jsem vážila,když jsem přijela 45kg a tam jsem 3kg zhodila..byli zděšení 😀 😀 😀,hodně jsem se vytáhla..tak to vypadalo,že jsem podvíživená .Když jsem si chtěla něco přidat a čekala jsem s talířem u kuchyně,vylítla pořádně robustní kuchařka,která když viděla,že si dieářka s takový číslem jde přidat,málem jí trefil šlak,o to víc,když mě viděla... 😀 😀 😀 😀 holčinky dostala jsem pořádnou porci navíc 😀 😀 .Teď jsem odbočila,tak jsem nestihla nějakou pořádnou školu..prostě jsem zaspala.Tak jsem šla na pánskou krejčí,po té jsem se přihlásila na Francouzskou v Brně na Textilku,obor textilní výtvarník.No a pak bych mohla i na "nástavbu",to bych nemohla být debil na Aj..jsem vážně tupec.. 😅

Jinak raduško,šouf mi nebylo,ještě jsem si večer dala jogurt s rohlíkem,bez něj by mi pálela žáha.No a super...ale nemohla jsem spát.Chlap byl včera v hospodě,jeho kolega odjíždí 17.7 do Kábulu,manža měl taky,ale zjistili mu špatnou štítnou žlázu,tak proto nejel..možná příští rok...No došel docela v pohodě,ALE....když si dá třeba i jedno pivisko,chrápe jak ani nevím kdo..no hruuuuuuuuuza.Tak jsem šla spát do obýváku,je to tady super na válení ale rozhodně né na spaní,je to na mě moc tvrdý...pak jsem se teda konečně přemístila roztrpčená z5 do ložnice,páč chlapisko stával pěkně vyspinkaný do práce..

Jinak mám dobrou zprávičku,mamka mi psala a soud to stihl a 30-ti dení vyhoštění pro mého otce platí,tak se nevrátí a mamčina advokátka zase žádá o dalších 30-ti dní dokud nebude vyřízený soudní vystěhování..Uf..paráda.Ale mám strach o vánocích,co s ním bude a tak.Kdyby ho zavřeli,byl by v bezpečí,nic by se mu nestalo...Hlavně,že bude daleko od nás.

Sluníííčka moje opatrujte se,Lucinečko hlavně opatrně..a těšíme se na zprávičky 🙂 ..

paneska
16. črc 2009

Krásné ránko ženy,

včera jsem se už za vámi nedostala, páč mě chytli snad porodní bolesti, ženy, katastrofa.
Večer začal bolet tan můj chudáček jeden vaječník, jak sviňa, myslela jsem, že se mi snad utrhne, do toho spodek to stejné. I když by se prý moc neměl ibáč při stimulce (snad se míň pak tvoří folíky, nebo co), musela jsem vzít hned dva a naložit se do horké vany, protože jsem se svíjela, jak had. Ženy, vylítlo ze mě hafo krvavých hlenů asi během hoďky se to pak uklidnilo, ale řeknu vám, tohle se mi fakt ještě nestalo. Skoromanža byl jak na potvoru dlouho v práci, došel až kolem 22 hod a zajímalo ho, jestli je něco k jídlu, jsem myslela, že mě škrábne. Je fakt, že mi pak už bylo dobře, no ale první otázka mohla být, jak ti je, miláčku, co injekce, ne, prostě : "Máme něco k jídlo? ", no prostě chlap, tak jsem se teda ješitně urazila a nemluvila s ním...., už mi asi zase začínají blbnou hormony 😉

Tak vám holenky nevím, jestli mi normálně neprdla nějaká cysta, že to včera tak ukrutně bolelo, jsem normálně myslela, že si budu muset zavolat záchranku, aby mi něco píchli, ale na štěstí ta horká voda s ibáčem pak zabrali. Možná je to taky ještě po hormonech s první stimulky, čert ví, to tělo je teď chádáček doblblé. Ale zatím je to dobrý, MS dneska - skoro nic, no bodejď, když to včera tak hrklo, jak niagáry. Vaječník už začíná být citlivý, ono je to všechno dopupy, snad to už bude dobrý. Jo a koupila jsem i gynopevaril, raději ho dneska zavedu, páč se mi zdá, že to svědění není úplně OK, Hromadová říkala, že se může i při MS a pokud bude už slabá, tak snad se to nevyplaví :o)
Tak takhle já to mám, to abych se nenudila

Raduško, můj synátor mi oznámil, že jestli budeme mít mimi, tak se stěhuje k taťkovi :o) a to má 11. On se bojí toho, že mimča furt brečí a on se nevyspí, navíc, je jedináček, zvyklej na svůj klid v pokojíku atd, atd...
Ale to on jen tak vykládá, už vidím, jak by s kočárem venku balil spolužačky, hi,hi,hi
Jo a ten Rosalgin na výplachy, to je přesně ono, co si já sem tam udělám, oni to přejmenovali a u nás v lékárně to mají teď v létě se slevou, tak to je super, to já si koupím jen sáčky.

Soklinko, moc držíme palečky na UZ, písni nám, jak to vypadá, ale určitě bude všechno v pořádku a krk taky poleví, neboj, takže už nekrvácíš?

Leníku, já bych si klidně mezi krví a UZ do Ikede zajela, ale já jezdím po brně MHD, auta má skoromanža, takže to je dost a dlouho, kamkoli zajet, než se před Brno dokobrcáš, kolikrát jsi už autem třeba ve Vyškově. A jak na potvoru já bydlím zrovna na opačném konci Brna, skoro až u Glóbusu, takže mi to MHD trvá takovejch 45 minut, než do Repromedy dojedu :o) No něco vymyslím, Raduška kdyžtak dojde dřív v pondělí, že Rady, hi,hi,hi a dáme pokecat, ale ty asi pojedeš s manžou na kontrolu, ne?

Zandinko, ty máš vyšetření v srpnu, jsi psala, že? Budu ti moc držet palečky, aby mimi šlo třeba ještě jinak, než IVF 😉

Mimka, co mrška, zatím nic, já jsem, jak na trní, kdy se začneš připravovat na KET, víš, abych v tom nebyla tak samotinká, když už jsou tědy všechny těhulinky.....

lentilah
16. črc 2009

Holky tady bych ráda pisla o mém potomku,protože co tady píše Pany a Raduš...jrásně se to čte..

Monička mi Rady taky dělá starosti,byla bych ráda kdyby písla.

Lenuško to mě mrzí,teda holka a měla jsi k těm boletem studený pot,zalehlé uši a šla jsi do omdlení?Páč já takový stavy při krámech měla desný a pak i po ET..to jsem možná přišla o toho jednoho poklada..asi...nevím.Hlavně se optruj a snad ta pipina se umodří a nebude Tě tak trápit svěděním...

raaad
16. črc 2009

čauky-čau................zdravím od toho"děsného"nicnedělání.....
Žany,ty musíš taky sbírat body do té děsné registrace? Tak to asi chodíš i na normální semináře od špitálu,že? Tak to jsme se tam asi už potkali...nebo musíš chodit jenom na svůj obor? Já Ti ani nevím,kolik bodů mám,ale už jsem na konferenci přednášela,tak to je bodů dost....Tak se budu muset kouknout,jak jsem na tom...Ale nějak mě ta rachota netrápí...včera (jak jsem byla za holkama na těch narozkách),tak jsem prý měla volat vrchní,že mám jít podepsat ten nový platový výměr...tak jí volám: (no ne že bych byla z toho odvázaná,protože protivnější babu jste nezažily ☹...a ona v telefonu dělala,že vůbec neví s kým mluví(hlavně,že mi podepisuje každý měsíc výplatnici)-a až jsem jí asi po3 zopakovala kdo jsm a že mám jít něco podepsat...tak mi řekla,že už to všechno dala pryč,když jsem se tam od února neukázala!!! Myslela jsem,že mě trefí a úplně mě z ní rozbolela hlava...Je to tak strašně povýšená,nepříjemná a náladová osoba-hnus. Holky mě chlácholily,ať to hodím za hlavu...ale to moc nejde. Dělám na této ambulanci 10let..a ona mi tak dá na jevo,že jsem totál nic!!! A to vám ještě řeknu, jak reagovala,když jsem jí oznamovala v tom listopadu,že jsem těhotná: "nevím,co od toho čekáte,ale ve vašem věku je pravděpodobné,že to za chvilku potratíte.Tak je od vás nekolegiální,abych za vás brala náhradu a pak jí zase přeřazovat."-konec citace...takže jsem z jejího kanclu vypochodovala jako spráskaný pes(a to jsem celkem hubatice-hubatá)...a na amb.se pak rozplakala...Když jsem to oznámila doma manžovi,co nám naše vrchní přeje,tak jsem ho vážně holky musela držet,protože jí chtěl jet dát do huby(a to v životě ženu neuhodil).Byl rozzuřený šíleně... A nejhorší na tom všem byloí,že když jsem se v lednu dozvěděla o MA(11tt),tak první na koho jsem si vzpomněla,byla fakt ta hnusná vrchní.... No- to jsem trochu odbočila....už je to pryč..............nikomu nic zlého...ale jí to nejhorší 😀

Tak holčičky...vidím,že máte spoustu trablů.hlavně Pany....tak přeju,ať to bylo na posled...Mě teda při stimulce taky bolely vaječníky,ale nějaké stavy na omdlení to nebyly...ale je fakt,že já měla pořád ještě ten bolavý zub...a taky měla brufen....Takže pro zub jsem nevnímala břicho.....vím jenom,že jsem nosila úplně volné oblečení a ľegíny,bo břicho bylo jak 6.-tý měsíc těhu.....dávala jsem si pozor,abych neležela na břichu, moc se nemohla ohýbat a nemohl samo na mě nikdo ležet...bez vyjímky 😉

Tak se berunky opatrujte...jdu obalit tu cuketu a udělat si zelen.salátek..............pa-pa

mimka29
16. črc 2009

Babule ja mám v dnes v robote úplný kľud. Chválobohu sa ľuďom v tom teple nechce chodiť ani po úradoch.

paneska krámy ešte nič, ani ma už brucho nebolí, tak neviem. Dnes je to už tuším 22 deň a to je na mňa už dosť, ja mávam maximálne 25 dňové cykly. Tak bolesti prvý deň o tom viem svoje. Na strednej škole som vždy ostávala prvý deň doma (mala som to dovolené od riaditeľky školy). Ale neviem či je dobré dávať si počas stimulky horúce kúpele. Snáď budú vedieť poradiť ostatné baby.

lenti ani ja nemám žiadneho potomka a manžel vraj tiež o žiadnom svojom nevie 😀