Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lentilah
20. črc 2009

Pavlínko přesně tak,napsala jsi to dobře...Ráno si tam strčíš prstík a vybereš na co narazíš,nebývá to hluboko...máš kontrolu kolik ze sebe vytáhneš,pak jak si zavádíš nový tak to jde daleko líp,jak se říká,vyloženě ti to tam vklouzne...no a buď večer a nebo zase ráno si vytáhneš to co jsi zavedla..někdy i míň,když při čurání ti sem tam něco vypadne...Ale ráno se tam dostaneš snáz,večer je to jako nedobitná pevnost 😀

Já jsem z Fischera zpočátku byla uplně špatná,protože mě to při jeho prvním vyšetření bolelo jak čert(vaječník),ale pak v pohodě..pak teda ten šok,kdy se díval na ten muj první ultrazvuk s mimi velice tragicky,když tam nic neviděl...nemělo tam taky nic jít vidět,bylo moc brzo...ale pak mi pěkně zavolal,všechno znovu vysvětlil a byla pohodička..

Holky já přesolila večeři..musím to jít nějak vyžehlit,tak pa babulenky

raaad
20. črc 2009

hojky-hoj...když už jste zavedli takhle ůlehtivé" téma..... jak je to přesně se sexem po ET? Nějak se ty názory
tady na různých tématech různí...Někdo píše,že ZÁKAZ před OPU(kvůli prasknutí folíků) a taky po OPU(kvůli otěhotnění mimo IVF),a taky po ET...a někdo píše,že stačí abstinovat do uhnízdění embr.(cca týden),někdo píše do těhu testu a někdo píše,že zákaz až do konce I.trimestru.....a taky někde tvrdí pouze s kondomem a někde s kondomem stačí 14 dní po ET...... tak jsem z toho jelen....Ptali jste se na to Doky? Nám říkala Hrom.,že týden po ET nic a pak týden s kondomem...takže teď teda nevím,jestli to tak stačí... Ps,Ps..co říkali Vám? Manža je z toho nějaký nesvůj....když jsem ho dnes poprvé po celém procesu ivf svedla... 😉 ale jenom opatrně 😉
No....tak teď baby raďte!...nerada bych něco pohnojila.....
Takže čekám na infošky......a přeju krááásný večer,krásné tulení a krásnou dobrou noc dospělým i těm nenarozeným 🙂

pavka111
20. črc 2009

No Raduško já jsem si myslela,že ty to budeš vědět nejvíc co se týče sexu.......No ale mě taky řekla Hromadová,že po Et týden nic a pak druhý týden jen s kondomem.No ale zase jsem slyšela,že záleží co ti řekne tvá gy.No a taky jsem slyšela až po srdíčku.Já taky nevím jsem z toho jelen.No my zatím od května nic,manža má strach a říká,že kdyby se něco stalo tak by si to vyčítal,takže máme absťák.No a teď před chvilkou jsem si četla článek,že by nastávající maminka neměla mít orgasmus před porodem nějak 2-3 měsíce,že ty vztahy nějak při orgasmu vadí miminku tak nevím. 😖 😖

lentilah
20. črc 2009

Takže milé dámy,
týden po ET nic,pak s kondomem a pak bez...teda tak to bylo řečeno mě..od paní dokt. Hromadové.Zkusili jsme to bez a řeknu vám nic moc,páč mi svědila pipka..ale jen chvilku..chudina...ale teď (dnes 😀 )se šprc a paráda...

Jinak mi třeba řekněte jak se vyvarovat erotik.snům..to je přece takřka nemožné...po ET jsem je mívala dost často a ty bolesti byli strašné,takže jsem si sníky tohoto typu rozhodně nepřála...tak co když,jak na potvoru to na vás příjde právě v tu dobu..posledním trimestru...to je prostě síla......

Pavlínko až na to vlítnete tak Tě ujišťuji,že je to hodně zvláštní pocit 😉 ,jsi dole jiná a tak TO je i jiný....ale třeba jen trošku 😉 😀 😀

pavka111
20. črc 2009

No tak to vám pak sem písnu jaký byl náš první sex ve třech 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak holenky pěkně se vyhajejte a těhulky pohlaďte bříška 🙂 🙂

Já jsem dneska po dnešním výletu unavená tak už půjdu hajínkat.....

Tak dobrou noc a krásné sníky vám přeju 🙂 🙂

lentilah
20. črc 2009

Babulenky krásné sny,a skvělý zítřejší den..papa

mimka29
20. črc 2009

Tiež vám prajem dobrú nocku
lenti pri zaspávaní skús myslieť na niečo iné, napríklad na bábo, čo nosíš a možno sa ti o sexe nebude snívať 😉 Mne sa niekedy sníva o tom na čo myslím, keď zaspávam, tak si môžem privolať sen aký chcem 😀

annina
21. črc 2009

Téda chvilku tady člověk není a takové zajímavé věci se tu probírají 😀 Takže mám stejné informace-po ET týden nic a týden s ochranou,kterou my teda nepoužili,ale pozor sme si dali! No a pak už úplně normálně! Můj doktor mi řekl,že sex je naprosto přirozená záležitost,která plodu nemůže ublížit (bavíme se o normálním milování né o bušení do kovadliny 😉 ) a pokud je příjemná ženě,je příjemná i miminku! Ale opravdu se bavíme o normálním průběhu těhu,ne o devět měsíců zavěšených nohach v luftu při vysoce rizikovém těhotenství! Páji já osobně si myslím,že ten článek byl pěkná blbost od nějakého puritána,ale nezpochybňuji cos četla,jen bych se na takové rady vyprdla a rozhodně vše řešila se svým doktorem/kou. Já mám zase úplně jiné informace o vyplavených endorfinech 😎 Takže za sebe,my se milujeme úplně normálně i několikrát týdně-pokud cítím,že mi tvrdne bříško nebo začne bolet-tak jen pomazlíme a reklamace ze strany prcka,ještě nebyla žádná! Děvušky káždá známe svoje tělo nejlíp a máme poslouchat jeho hlas. Většina chlapů to v tomto období nechává na ženě,protože se bojí,ale pokud vidí,že je ženská vpohodě-tak je naopak velmi potěší,když sama projeví zájem... viď Rady 😵
Jinak můj včerejší den stál za prd! Kamarádka chtěla,abych s ní jela na druhý ultrzvuk,byla sem i na prvním to byla bublinka 4+3tt a včera jí paní doktorka oznámila,že těhu zamlklo cca 5-6tt teď je v devátým týdnu. Nejsem doktor,ale poznala jsem hned,že je zle,když začalo vyšetření,protože bublinka sice vyrostla,ale byla prázdná 😢 včera už tam mělo blikat srdíčko a nic-černo. Byl to šok a její už třetí zamkle těhu a ona tentokrát tak věřila,že je vše OK 😔 Ten pláč byl pro mne hrozný a ta bezmoc ještě horší ☹ Dnes jde na výškrab-její
čtvrtý,tak pro ni pojedu,ráno ji vezl přítel,držte prosím pěsti se mnou ať zase nenarazí na nějakého blbce nebo packala. Už si vytrpěla svoje a čeká ji řada vyšetření proč. Bude jí 37 a má zdravého 17ti letého kluka vše bez problémů a pak už jenom potraty. 😢 Byli s námi na dovolené a na příští rok už sme to ve srandě plánovali i s dětičkami a vybírali jsme jména...no bylo veselo a teď tohle.
Bambulky opatrujte svoje bříška a pěkný den,zase kouknu co jste naštěbetaly 😀

zandanem
21. črc 2009

ahojky sluníčka.... nějak nestíhám...omlouvám se.... v práci děs bes, naše kuchty nejsou schopny pochopit základní normy vaření... a já šílím... nechápu jak mohly vystudovat obor kuchařka.!.
doma pořád něco dělám a na net se nedostanu... ted chystám oslavu a tak lítám i kvůli tomu... a nestíhám číst a radovat se s váma...
rady gratuluju.... a těším se s tebou.... pak budu chodit na čůhačku a rady, když bydliš skoro naproti 🙂 juchůůů 🙂
panesko... su napjatá jak to bude dál... a štastná s tebou
jinak holky moooc se omlouvám ale nejak nejsu schopna reagovat na ostatní...
všem vám posílám obrovskou pusu... držím palečky všem aby to vše probýhalo jak má.... budu se snažit si vás aspon přečíst... dnes vám píšu asi hodinu protože pořád někam odbíhám.. a od půl sedmé si vás čtu...!
raduš, pavli, panesko, leni, lucinko, maji, besinko, aničko.. sluníčka držte se... papa snad jsem na žádnou nezapoměla...

raaad
21. črc 2009

ANNI, tak to je síla s tou Tvou kámoškou...nějak jsem to oslzela...asi se mnou ty hormony vážně třepou...a taky jsem se představila na jejím místě.......kšá-kšá....to jsou ale chmury...i když realita. A jaké má problémy jiné? To měla po ivf,nebo přírodně... Protože pokud jde v jejím věku přírodní cestou,tak vývojové vady jsou ve stašném procentu..a při zamlklém těhu,pokud si nenechá vyšetřit genetiku,tak se na to vlastně ani nepřijde. Pokud už to má po4. a věk 37,tak jí předpovídám naši cestu....tudíž pgd. Pokud už má dítě,tak je asi gynekol.v pořádku....Ale to je jen moje úvaha....
Jinak já se cítím totál skvěle......lenošení mám přímo nakázáno....jenom změna-prsa se začali hlásit (a manža okamžitě podotknul,že tohle jsou aspoň těhu-kozy 🙂 a připadá mi,že mám pořád chuť na nějaké jídlo...tak to bude děs-pak to všechno shazovat...už teď po tom MA mi zůstalo 10kg...takže nechápu,co za velikost si budu kupovat ☹ AAAAle co,nějak se s tím pak poperu...hlavně ať je mimuška teď spokojená...... Jinak si vždycky něco málo naplánuju(jako poskládat prádlo v šatně, udělat pořádek v dokumentech...atd)a akonec to přesunu na zítra,protože mám vlastně spooouuustu času.... Tak abych to do porodu stihla 😉
Teď musím nachystat Márovi spoustu věcí: v pondělí odjíždí na fotbalové soustředění a v sobotu navazuje rovnou táborem na 15 dní (Buchlovice).Tak mi bude smutno....Pája(ten starší) podepsal včera smlouvu v Motole,tak z něj bude nakonec pražák 😒 jsem zvědavá,jak často bude jezdit k domovu.... Tak nějak na mě včera padl stín,když mi to zavolal,jakoby už prostě začal svůj život a jak rychle to uteklo...Ono se opravdu říká,že děti máme jenom na chvilku od života půjčené...a je to pravda..... Tak mi přijde si pořízení miminka po 20 letech jako správná volba....
no ne???!!
Takže tak...jdu teda na tu šatnu 😠
Berušky..moc-moc se opatrujte...........pozdravujte mimísky........a čekatelky pevné nervy do boje...
Máji,ozvi se,jak a co mrcha..... a Lucinko!!!!!!!!taky písni,ať jsme v klidu......... A kdoví co naše Monajs??? Snad není nějaký větší problém? Ani se neozve-darebačka...
Takže pa-pa................určo na vás ještě juknu...R.

monajs
21. črc 2009

Ahoj kočky, 😀
omlovám se,ale nemám přístup k pc.Zítra kontrola v caru a pokud bude sliznice ok tak prý na to vletíme. 😀
Tak uvidím.Zkusím vám ve čtvrtek písnout.Ani vás nestihnu dočíst ☹

monajs
21. črc 2009

Jéé Radu,moc gratuluju. 😀

mimka29
21. črc 2009

Ahojte krásky moje,

monajsku rada ťa vidím, tak zajtra nech to dobre dopadne, ešte ťa tvoja sliznica prekvapí, počkajj 😉

Baby ja stále krámy nič, ani príznak. V stredu je oficiálny 28 deň, ale ja som asi tri roky namala na čas, vždy maximálne do 25-tého dňa, tak možno sa mi to zrovna teraz upravilo.

paneska
21. črc 2009

Ahoj ženy 😉 ,

tož teda s tím sexem nevím, páč šlyším taky odlišné názory, i že až do srdíčka nic, ale příkláním se k Anince, k jejímu názoru :o), I když u nás taky už dlouho nic, snad jen po ovulce, jsem byla taaaaaak nadržená, svalovala jsem to na hormony, skoromanža se nestačil s mojí sexuální aktivitou divit, no a teď už zase nic, tak si to aspoň vybral dopředu 😉

Vaječník mě bolí a to docela festovně už dva dny, včera jsem nemohla ani spát, nemohla jsem najít vhodnou polohu, dokonce jsem musela vzít paralen ☹ , se to fakt nedalo, ale zabral, tak snad s paralenem nic nepohnojím, když bude nejhůř. I Leník ho bral, že, když chytly zoubky. Přes den ho neberu, snažím se to vydržet, ale noc se nedá, ach jo, ať už je po OPU ☹ Jo a taky mě pipka trochu svědí, tak snad ve výtěru nic nebude, už jsem si dala první výplach :o)

Ani, to je mi hrozně líto s tvojí kamarádkou, to je fakt holky na budku, když těhu vyjde, abysme se celých 9 měsíců stejně bály, aby bylo vše v pořádku ....

Mimuš, tak to se ti asi mrcha upraví, jak říkáš, ale už by mohla přijít, teda, jedna, no dej jí čas do čtvrtka a když nic, volej, co s ní .....

Rady, mě taky bylo smutno, když byl mladej na táboře, teď sice bude pár dní doma, ale pak valí s taťkou na dovču, ale zase na druhou stranu budu mít klid na OPU i případný ET, nebudu muset tak lítat kolem plotny :o)

mimka29
21. črc 2009

Myslíte, že keď do štvrtka nedostanem, tak mám volať do Brna, alebo svojej gynde?

paneska
21. črc 2009

Minuš, já myslím, že můžeš i klidně do Brna, mně Hromadová řekla, že když to nedostanu do 34 dnů, tak jí mám zavolat, ale já mívám cykli, když neberu antikoncepci klidně i po 33 dnech, :o)

bamsmudla
21. črc 2009

Ahojte holky,
jsem tady asi po týdnu a čtu tu hroznou zprávu od Besinky a je mi strašně.
Besi je mi to moc líto. Je to strašně nespravedlivé. Nevím jakým způsobem tě povzbudit a nemám na to ani slova. Hlavně buď silná a nic nevzdávej. Určitě bude líp.

baruska2
21. črc 2009

Ahoj všechny snažilky, tehulky a maminky. Zdravím pořád z nemocnice, ale už ne 3v1. Včera v 10.45 přišel na svět Milanek, přirozený porod. Váha 2290g, délka 44cm. V 11.15 přišel na svět Matysek, císařský řez, váha 2380g, délka 46cm. Holky pořád na vás myslím a držíme vám palecky a přeju ať to dotáhne tak daleko, jak my. Kluci jsou zdraví a já moc šťastná a strašně unavená.

mimka29
21. črc 2009

baruska veľkáááá gratulááááácia, až mám zimomriavky. Prajem vám veľa, veľa zdravíčka. Malinkým a aj tebe posielam pusinku.

raaad
21. črc 2009

Baruško...taky velikááánská gratulace....Teda mamino,to musela být fuška 🙂 Ale ty sis chtěla vyzkoušet obě varianty porodu,žejo?? 😉
Takže přeju brzké zotavení maminky a hodně zdraví sil chlapečkům...a ať jste brzo doma u taťky... 🙂

paneska
21. črc 2009

Baruš - velikááááááánská gratulace, to se tak krásně čte, takové pozitivní zprávičky, že holenky, vědět, že to funguje do konce, jupíííííí. Báro, to musel být docela fičák, normální porod a pak císař, to je mazec, se ti nedivím, že jsi unavená, tak hezky odpočívej, dej prckům za nás pusinu, váhu mají na dvojčátka krásnou, tak ať ještě trošku brzy přiberou a ať jste brzy u taťky, ten musí být pyšnej, hned dva syna, to aby ješta postavil dva baráky a zasadil dva stromy 🙂

Brzké zotavení dvojnásobná mamko 😉 a zase nám sem písni, jak se vám daří 😉

mimka29
21. črc 2009

Ahojte zlatíčka, kde ste všetky 😕 asi ste z toho tepla zničené a už leňošíte na gauči, tak dobrú nocku a krásne, nôžu byť aj erotické 😀 sníčky.

annina
22. črc 2009

BARUŠKO nádhera-jsme šťastné za tebe 😵 😵 😵 V tom nejlepším smyslu slova ti závidím,že už máš svoje zlatíčka u sebe ,i když takovou komplikovanou cestou 🙂 I když jak píše Rady,komu se zase podaří mít porody 2v1 😉 Hlavně,že jste všichni tři vpořádku!!!!!!!!!!! Bříško se zahojí a kluci porostou jako z vody! Moc se těšíme na fotečky 😀

mimka29
22. črc 2009

Dobré ránko,
baruška je úžasná, najprv bola 3v1 a pôrod mala 2v1 😀

Baby ja stále mrcha nič ☹

Dnes bude strašné teplo a ja som v robote do 17-tej. Len dúfam, že ľudia budú radšej na kupku a nie behať po úradoch.
Prajem vám krásny deň zlatíčka

annina
22. črc 2009

A teď ahojík vám sluníčka 🙂 Já sem včerejší odpoledne strávila v nemocnici u kamarádky M. a shodou okolností,ležela na stejném pokoji i posteli,jako já před 15ti lety po porodu syna. Tak to beru jako dobré znamení 😉 že mimi prostě bude!!!! Revize dopadla dobře jen ji trochu bolelo bříško,ale jinak OK. Už sme se i zasmály,když říkala zážitek po narkóze,jak držela saniťáka 5 minut za ruku a chtěla po něm,aby ji říkal něco pěkného 😀 Prý byl super a opravdu ji povídal,než musel odvézt další paní. Tak za hodinku jedu pro ni,protože si ji tam nechali přes noc. Rady všechny potraty byly po spontáním těhu,vždy jen vysadí antikoncepci a je v tom, ale nejdéle po 3 měs.je po všem ☹ Nemá vůbec problém otěhotnět,ale něco jiného je špatně! Včera sem ještě večer byla za jednou kamárádkou vědmou až v Třebíči a ta mi řekla,že M. má špatně kostrč,pánev jako po nějakém nárazu nebo pádu na zadek ,tak sem čučela,protože M. hrála závodně házenou a těch pádů bylo a v pr.... kolena což je taky pravda,ale ta paní ji nikdy neviděla!! ani sme se o ní nebavili a dokonce mi popsala jak vypadá- vyšší,štíhlá,dlouhý tmavý culík no prostě vnitřní oko a prý doktoři nic nenajdou-genetika,krev,imuno 😕 tak nevím!! Mě zprdla,že chodím na podpadkách a tvrdě,že to by tvrdlo břicho každému a že mimi do toho listopadu donosím,ale ne až do termínu,ale tak 14 dní dřív což by bylo vpohodě-hlavně prcek ať je vpořádku,ale pohlaví mi říct nechtěla a se smíchem mě odbyla,že se máme nechat překvapit 😀 Berušky letím se chystat,mám mokrou hlavu a zase písnu. Panesko moc ti přeju ať už to máš za sebou a nebój... sexík bude 😎 Mimuško klidně zavolej do R.ať ti řeknou co a jak! Děvušky PA

raaad
22. črc 2009

čauky berušky................tak přeju krásné slunečné ránko! Dnes mají být tropy,takže doma ráno vyvětrat a zabednit domovy....a být celý den v chládečku..... Tak jak jsem sluníčkomyl...a vydržím klidně na přímém slunci i celý den.. .tak teď teda ani omylem. Včera jsme si s manžou lehli na lehátka naterase-a to už bylo skoro navečer...ale za chvilku jsem šupandila dovnitř,nedělalo mi to vůbec dobře....Takže dneska nikam...tchýně mi poslala zase várku knížek z knihovny..tak si budu číst samé zaaamiiiilované romány....
Jinak včera jsme se s tu kamoškou(z novoroz.odd) bavili o Barušce-a já vyzvídala,proč a jak.....tak říkala,že u dvojčátek jsou miminka položena proti sobě v poloze 69 a tudíž po porození prvního musí druhé miminko zrotovat,aby prošlo taky hlavičkou.Ale někdy to nejde a tak musí jít ven přes stěnu břišní.Ale sama naznala,že to bylo strašně za dlouho(bývá to do 10min) a že si musela chudinka Baruška pěkně protrpět...Takže tímto ještě jednou Barrru gratulace,že jsi to tak skvěle zvládla 🙂
Takže tak,tak tuhle komplikaci my mít nemůžeme...tak aspoň budeme ty případné komplice pomalu proškrtávat,no ne???? Všechny to budeme mít ukázkově a tou nejlehčí cestou......Tak tak(i když já mám plánem plánovanou sekci...pokud teda nenastane neočekávaná změna...)
Včera večer se můj milovaný manža rozhodl vstupit na váhu...bo mu prý každý říká,ža je tlustý..a on narcis to nemá rád......ale totálně se výsledkem zhrozil a rozhoným gestem bude hubnout!!!!???? No,prý jsme "tlustí"...(no ale já aspoň vím z čeho...a taky s tím nic moc teď neudělám...) Ale samotnou mě zajímá, co bude dělat on
🙂 Nasadil si MERIDII-tak jsem sama zvědavá...a odpoledne mu udělám pěkně čerstvý zeleninový salátek k večeři....no digi ukazovala 114-tak to je na pováženou-i když má skoro 2m. Co má nad sto,tak má nadstav😢

A jak je na tom Májenka s tou proradnicí proradnou???,večer žádná zmínka....takže asi nic??? Asi bych taky volala do repro,tak jak radila Pany....
A copak a jakpak je na tom LUCINKA?? nějak se neozývá...tak snad je to jen z důvodu nepřístupu na net...a doufám,že jsou oba v pořádku......Držím palečky jak sběsilá.....
A dnes má kontrolu v Repro Mininka...tak čekáme infošky.....i když ona psala,že má teď problém s netem...ale snad to nějak vymyslí a dá nám vědět,že je na startu Ketíku..a miminka bude mít brzo u sebe...moc Ti to MONI taky přeju....
a jinak těhulinky-začátečnice 🙂 (Pavli a Leni a....).....všechny se pěkně hýčkejte a opatrujte.......bo už máte(máme 😉 ) veeliikááánskou zodpovědnost za ty drobečky maličké...
Pany...ty se drž,víme všechny,že ta stimulka není úplný med...ale aspoň se něco děje a výsledky jsou viditelné..takže opatrně s bříškem..ať bubušáci nepopraskají(žádný sex a žádné ležení na bříšku a ani dřepy či ohýbání......)
A copak dělá malý fotbalista u Aninky? Kopká-kopká???A co bříško,pořád tvrdne,nebo dalo pokoj?..
Ještě taky pozdrav pro Žanetku...ta je zatím ve stádiu pozorovatelky..ale už se to taky blíží.......

Tak papušky babulky...................pěkný den

raaad
22. črc 2009

Ještě Ani: co se týká té kostrče...tak na to je nejlepší cvičení dle Mojžíšové a taky je nutná rehabilitační náprava kostrče dle Mojžíšové. Tak tímto směrem bych se tou kamoškou vydala určitě.Protože tím nemůže vůbec nic pokazit a taky bych tomu věřila(než se pustí do boje s ivf a genetikou). Hodně jsem o tom četla a vím,že ta posunutá kostrč má za následek neplodnost v mnoha případech(i když už bylo vyšetřeno úplně všechno). Tímto se zabývají specializované rehabilitační sestry.Jejich seznam je i na netu-už jsem na to koukala dřív. To vyšetření se dělá přes konečník(není sice moc příjemné,ale co v této oblasti je,že?) a pak se musí hodně pravidelně cvičit přesná cvičení...Takže tak...třeba to pomůže.

Pa-pa

paneska
22. črc 2009

Ahoj ženy 😉 ,

tož jaká dneska, to jsou zase vedra, co, uf......

Rady, já vím, že stimulka nic moc. Při první jsem měla vaječník trochu citlivej pár dni před OPU, ale teď mi to teda dává zabrat. Svádím to na to, že přece jen stimuluju tak brzy, vyšší dávku, no snad se nepředávkuju :o)
Ale je fakt, že sem tam musím dát paralen, protože mě to i v noci budí a nemůžu spát. Snažím se teda co nejmíň, když už je fakt zle, hrozně to bodá až do nohy a do boku.

Zítra jdu ráno na krev a pak zase v 11.50 na UZU, tak by mi už mohli říct třeba termín OPU, že. Jsem zvědavá, kdo na UZ bude, snad ne Fišer, byl tam teď prý 2 dny úplně sám s dr., všichni měli asi dovču a naše Lenička Hromadová jí má prý celej červenec, jak na potvoru....

Holenky, co ta naše Soklinka, už jsem taky napjatá, jak na tom jsou , soklinko, haló, haló

Mimuš, volala jsi do R kvůli mrše?

mimka29
22. črc 2009

paneska, ešte jej dávam do zajtra čas a potom tam zavolám. Dnes má hrozne bolí hlava, tak možno už príde. Teba už tak hrozne trápi ten vaječník, zlatinko? Zajtra sa teším na správičky 🙂

paneska
22. črc 2009

Mimuš, tak držím palečky, ať už tě MS nezlobí a dorazí...

O vaječníku ani nemluvím, to jsou kolikrát takový bolesti, že už mám i strach, jestli tam není něco špatně ☹ Paralen vždycky na pár hodin zabere, ale pak to začne znova a hlavně se s ním moc nechci dopovat, ale musím, protože se to už nedá, ach jo. Snad to na UZ bude zítra dobrý, v pondělí bylo všechno v pořádku, ale musím jím to říct, chvilkama mám pocit, že už další píchanec nezvládnu, fakt ☹

Musím je udělat ať mi už udělají OPU. Dělají ho v Repromedě i o víkendech?