Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

pavka111
24. črc 2009

Leni no my máme na kluka jsem já chtěla Jakuba,Honzíka,Matěje ale neprojde mi to manža je Eduard a chce Edíka tak to bude asi Edík.No a na holčičku máme Martinku a nebo Elišku a nebo Adélku,ale asi to vyhraje Martinka.Neboj Leni to bude všechno v pořádku.Já jdu taky po dlouhý době na kontrolu a nejsem ani nervní 🙂 No já to všechno budu brát do 10.8 a ještě pak do 11.9 budu brát ten norprolac,já jsem měla zvýšený prolaktin víš.No a co se týče ještě těch jmen tak my jsme je měli vybryný už minulý rok a to jsme ještě nevěděli,že budem muset jít do umělka 😀 😀 😀 😀 takže tak no..A neplaš to je nejhorší co může být,vždyť máš všechno v pořádku tak na ultrazvuku tě už jen překvapí velký miminko-uvidíš bude to všechno dobrý.Já sem hned písnu jak dojedu v pondělí od doky ju,aby jsem tě trošku uklidnila...... 🙂

lentilah
24. črc 2009

Pavli asi máš pravdu..musím být v klidu...Jméno jsou to moc pěkná,to je fakt..mám dvě sestřenky Martinky a obě jsou super baby.A Edíka...no proč ne.Taťka aspoň povyroste 😉 😀 .

Už se těším na Tvoji fotešku,tedy na fotečku miminka.Bude tam u UZV s Tebou?Asi ne,že?Pokud chodí do práce a nemá zrovna dovolenou tak tam pujdeš asi sama,že?No já tak manžu budu chtít,jsme objednaný konec konců až na 15:40,to mě manža zrovna vyzvedne z bytu a razíme.Oni jsou chlapi moc rádi,když jsou u toho..teda hlavně ten muj zvědavec zvědavej 😀 ...

paneska
24. črc 2009

Leni, Pavluš, buďte v klídku, v pohodě a v tabáčku a vše bude v pořádku, nebojte 😉 , hlaďte bříška a jak budou fotéčky, sem s nimi ....

Rady, no to už jsou pomalu i Maledivy, ale co, důležité je, že to vyšlo a Deniska, píšu správně jméno ? se podařila, pak už člověk penízky nepočítá a čím přošel při IVF je zapomenuto 😉

Pavli, já mám ještě celou plnou krabičku synarelu, nechtěla jsem vracet tu načatou, mám dvě :o) a taky zbytky puregonu ve třech ampulích, jsem si říkala, že by to mohli nějaké kočence dát, víš, když jim to vrátím, že by se to mohlo ještě zužitkovat. Jinak po OPU vše, stříkačky, pera a atd dám ke kámošce, já to doma zese mít nechci, jsem pověrčivá :o)

Holky, právě mi psala moje kámoška, je v 7měsíci, že ji zjistili těhotenskou cukrovku, v pondělí jde ještě na podrobnější odběry a vyšetření. Nevíte, co se s tím dělá: Rady, to bude možná otázka pro tebe? Nevíš, kdy stačí dieta a kdy si bude muset píchat inzulín a nemůže to ohrozit Verunku (čeká holčičku, jméno už má? ), díky moc za info....

pavka111
24. črc 2009

No Leni půjdu tam sama manža je v práci,ale na ten NT-plus půjde semnou vezme si dovču.No a to povyroste jestli to bude kluk,no a všichni mě říkají že to bude kluk takže on s tím počítá,ale já se cítím na holčičku.No ale popravdě nám je to jedno hlavně že to bude zdravý krásný miminko. 🙂 🙂 To je pěkný že s tebou pojede manža,no jo chlapi se toho rádi zůčastňují......

Paneško tak to jo já jsem myslela,že to máš načlý.No a co se týče těch ampulek nevyprázdněných tak ty jsem tam taky donesla a oni je stejně vyhodí,takže je nkomu nedají.Já jsem jim to donesla všechno zpátky,injekce a ty ampule a všchno to vyhodily.Akorát mě zbylo to pero kdyby je někdo potřeboval třeba.Jinak nic nemám....

raaad
24. črc 2009

Hoj-hoj...
holky a proč ty léčiva neprodáte tady na MK? Je tady diskuze: ale nesmíte psát: prodám! musíte napsat . zůstalo mi.... Je to tady celkem často a holky si to kupují předem,když počítají s ivf apod... Kdybych to věděla dřív,tak jsem si ty poslední dvě pera Gonalu koupila taky tady a mohla jsem ušetřit min 10tis. Holkám to zbylo-a oni doplácely jenom k pojiš´tovně a já ty poslední musela platit i "chlupama"...Prodávající by byla ráda,že dostane to,co za to doplatila a mně by to vyšlo levněji.....Ale na tyhle praktiky jsem přišla pozdě.... Takže žádné vracet-když jste to platily...pěkně prodat 🙂 Třeba se vám aspoń něco vrátí..a nebo někomu uděláte radost... Mně nezbylo vůůůbec nic-já to měla tip-ťop....

raaad
24. črc 2009

Jinak Pavli...Eliška je náádherné jméno.... To je druhá možnost u nás(jenom nám trochen vadí,že má Elišku bratránek...)
Co se týká jména po rodičích: já už nikdy více!!! Taky jsem se nechala ukecat a dodnes toho lituju. Strašně se to plete: voláš na malého-ozve se tatínek a tak pořád dokola.Pak až povyroste a má třeba svou poštu...tak je taky problém(tady totiž nefunguje žádný jr.sr.) A nakonec,když jsem byla na školení jako dětsjká sestra: psychika dítěte ovlivněná stejným jménem rodiče: tak jsem byla úplně sděšená: prý se dítě cítí jako náhrada něčeho a nemá vlastní identitu.Vždycky je brán jako druhá kopie originálu..a následný problém může nastat u druhého dítěte...to si zase může myslet,že je něco míň,než jmenovec rodiče..... Tak jsem Vám zase udělala přednášku...klidně mě ukamenujte svýma názorama...ráda budu reagovat....
Já jsem chtěla u prvního martínka...a ještě při cestě do porodnice jsem přemlouvala tatínka,že bude ve 20letech "starý" Pavel...ale on NE a NE a že mu to nevadí.....A moje ctěná máti mi už tehdy říkala,že jsem ještě mladá a blbá a že na to pak dojdu.......no-a došla jsem 🙂 Takže-tak 😉
Co se týká těhu-cukrovky..nelze se takhle říct,jestli bude jenom na dietě,či bude na inzulínu. Záleží v první řadě na hladině glykemie v krvi a taky na dalších odběrech...a na funkci ledvin...apod.... Takže faaakt to nejde takhle na dálku.

Berušky..............pádím se trošku načančat...zachvilku přijede manža-tak ať tu neležím jako vorvaň:nečesaná,škaredá,oteklá.....brrr...........Papušky

lentilah
24. črc 2009

To já taky Rady,měla jsem dvě pera,myslím jako poslední várky a ty jsem jednu dávku slepovala ze dvou per...tak akorát mi to vyšlo..jinak jedná li o ten sprej,tak ten mám uplně nový,nenačatý....

Páji 😀 ,právě koukám na holčičí jména 😀

paneska
24. črc 2009

Tož, jestli to v Repromedě vyhodí, tak to já jim tam nedonesu nic. Já myslela, že to někomu dají. V předešlém CAR mi takhle taky dávali zbytky Puregonu zadarmíko, ještě jsem něco málo potřebovala, tak, abych nemusela doplácet, mi paní dr. takhle pomohla od holek, co jim zůstaly zbytéčky. Proto jsem to chtěla vrátit, ale, jestli to vyhazují, tak nic...., to to raději dám holčinám, co to potřebují, jen nevím, do kdy se musí načaté ampule spotřebovat :o), možná tam budu mít takovej 300 UI, necelejch, asi, tipuju...., pera mám dvě, ale ty se dávájí s injekcemi, takže to tak nedostatkové zboží není....

Jinak, ještě, co se týká té PK, ICSI a AH, my jsme taky nechávali u 1IVF dělat vše, když už, tak už, ať má člověk pocit, že udělal max, ale na rodince holky řešily, že ne vždy je PK dobrá, jak u koho. Někdo zastává názor, že je jepší vědět, že se embrijka dobře vyvíjí, dát jim delší zkumavkovou šanci a vědět, že se zavedla kvalitní a někdo vám zase řekne, že neee, že je jim líp hned s nimi do bříška, takže na rodince jsou i holky, které si PK nepřiplácely a zaváděli jim třeba dvoudenní embrijka, těžko říct...., my dáme asi zase všechno, pokud nám to embriolog doporučí

paneska
24. črc 2009

Ráďo, díky, jsem si myslela, že to nebude tak jednoduché říct, a těhotenská cukrovka je jiná, než normální, může se jí asi stát, že jí to zůstane po porudu a nevíš, jestli jí může mít i mimi, že by muselo třeba být od malička na inzulinu, panenko milá, my jsme z toho s Evou vyplašené ☹ .Ona se víc dozví v pondělí...

mimka29
24. črc 2009

Ahojte slniečka,
dnes sme celý deň s manželom behali. Zomrel nám starý otec z manželovej strany (to bol jediný správny člen z ich rodiny) tak som taká nesvoja. Doteraz som žehlila veci na pohreb a zajtra ráno zase skoro vstávame, lebo musíme nakúpiť ešte nejaké veci na kar. Pohreb sa vybavil za jeden deň, ani som neverila, že sa to stihne. Tak zajtra sa vám tu asi neukážem.

Čo sa týka mňa, tak od dnes beriem náplaste estrahexal, papám estrofem, prednyson, anopyrin a teraz pri vás pijem čaj Kontryhel. V pondelok 3.8. ideme do Brna kontrolu sliznice ak bude dobrá, tak za tri dni transfer, ak bude nízka, tak mi zvýšia dávky a o tri dni ďalšia kontrola sliznice a tak ďalej.

paneska, zlatinko zajtra sa držkaj. Ráno budem na teby myslieť a keď sa mi večer podarí, tak dúfam, že si prečítam samé dobré správičky.

Dobrú nocku

zandanem
24. črc 2009

ahojky slunicka... su na chvilu na netu.... tak zase su jak alenka v risi divu.... tech per je vic druhu???? a za ne se plati tolik penez... no porad se dozvidam neco noveho... a porad su nejak vyvalena... teda ta častka u tebe rady je fakt sila.... to se muj manza pekne zapoti nez to vydela.... ale hold se asi neda nic delat... tak dlouho to rodicovstvi odkladal že ted bude platit jako murovaty.....
ale jeste se vratim k tem peram... doktor mi rekne jaké si mam koupit a podle toho bych pak mohla nejaké tady na netu sehnat levnejc?? teda ja su asi fakt trupka ale asi to nechápu.... to je tolik informaci ze su z toho vseho fakt asi magor... nekdy mam pocit že je to vsechno v poho a z toho že toto proste nemůžu zvladnout ..
panesko.... nevim presne jak je to u tehotenske diabetes, ja se dioušama nezabivam... ale neboj, dnes se to da zvladnout v poho.. a v brne bych ti pak mohla doporučit jednu sestricku v diaporadne..... ta je opravdu kapacita a nej v republice.... pracuje v sv anny...
rady ty tvoje vysledky jsou super... tesim se na obrazek..... a vlastne i u lenulky....
lucinko... su rada že mimi je v poradku a ty už brzo taky budeš....myslim na tebe...

to je hezke jak tu resite jmena... zase mam rozsirene obzory... a dalsi informace 🙂 ja o jmenech jednou premyslela a dosla k zaveru ze je mi to naprosto jedno..... tak to asi pak necham na manzovi..... libi se mi obyc ceska jmena eva...katka... honzik... petr...pavel... vlastne se mi fakt libi asi vsechna jmena.... 🙂

tak pekne zase piste... ja budu cist a nabirat dalsi info....

přeji vam vsem krásný večer, krásnou noc a hlavně krásné sníčky..... posilam obrovské pusinky na plna bříška a maminkam a čekatelkam na líčka...
slunicka opatrujte se..... i když jsem ted nenapsala každe z vas zpravicku tak i presto na vas myslim... 🙂

zandanem
24. črc 2009

maji to je mi lito...

zandanem
24. črc 2009

a zitra.... paneska.... ja to uplne zasklila.. promin.... držííííímm palce... 🙂

pavka111
25. črc 2009

Ahojky holčičky.

Paneško od rána na tebe myslím tak jak jsi dopadla beruško naše????????

paneska
25. črc 2009

Holénky, tak mě tu máte 😉 ,

Fišer byl v pohodě, milej, vše mi vysvětlil a vycucl 9 vajíče, ale 2 hned embriolog vyřadil, nebyla dobrá, takže nám jich 7 bojuje, v pondělí si mám volat.

Dneska jsme na OPU byly tři a měl tam i nějaké ETY....

Mimuško, to mě moc s dědečkem mrzí, bohužel, ne jen rození dětí, ale i úmrtí je koloběh života. Nevím, teda kolik měl let, ale já říkám, když umře starej člověk, to tak prostě je, byl na světě dlouho, ale děti a mladí lidé by umírat neměli, takhle jsem si to říkala, když mi umřela babička, tak se držte...

Tak to mi za chvíli budeš šlapat na paty, jupííííí, holky, ten kontryhle se pije jen do ET, že?

Jo a ještě ta antibiotika budu brát je do ET, v den ETU už je vzít nemám, tak snad to bude vše OK 😉

lentilah
25. črc 2009

Ahojky babulenky,
dneska je uplakanej den...sem tam vyleze suníčko,ale ten vítr a déšť,to je síla.

Mimuš tak též jak holky,je mi to moc líto,zvlášť když odejde tak báječný člověk...to vždycky bolí a nedá se na to připravit.Jinak holka teda toto letí,pokud bude všechno ok tak už valíš na věc!To je bomba!

Lenuš!Teda jako říkala jsem si,že pokud mrknu na net dřív,než tady napíšeš jak jsi dopala,tak si snad okoušu nehty 😀 ..takže až teď a vyplatilo se!No nádhernáá úrodička!V pondělí budou pěkné zprávičky!Jo a beruško,uvidíš jak to poletí teď...do teď to letělo,ale pak to čekání,to je mazec 😀

Žany,je to v pohodě,neboj 😉 .Oni Ti tam normálně dají ty pera na píchání,liší se barvou podle velikosti jednotek,měla jsem 3,jedno červené,pak modré a pak světle modré a to mělo myslím jen 300jednotek.No a pak zase jaký ty gonadotropiny napíší, Gonal F a nebo Puregon...já měla Gonal.Pak záleží na tom kolik si toho budeš píchat,pokud hodně,tak si pak budeš muset celý hradit,já to nevěděla,páč jsem se do určitýho množství vešla.To už Ti poradí spíš Raduška.No a pokud by sis to musela celé hradit sama,tak to už je lepší koupit si to od holčin,kterým pera zbyly za daleko nižší cenu...uvidíš co bude,ale myslím,že u Tebe to bude v cajku a moc si píchat nebudeš(vaješníky Ti budou pěkně pracovat a tak nebude potřeba moc stimulovat)....

Holky jsem si dala kuřátko jen ve vodě pečený,hezky posolený,pak jsem tam přidala zeleninu a k tomu jsem si dala rýži a červenou řepu.To byla taková mňamka,že jsem se z toho uplně unavila 😀 .

Tak pa pa navečer 😀

raaad
25. črc 2009

Panyyyy,gratulace............sedmička je šťastné číslo 🙂 tak ať to vydrží!!! A necháš si zavést jedno nebo dvě?Hhavně teď jenom lež,protože bříško bude bolet...asi ještě zítra(soudím dle sebe).
Tak vidíš,jak se Fischi snaží....von to nakonec bude ještě kabrňák...von se to všechno naučí.Myslím,že praktik je dobrý,jen by měl ještě nastudovat psychologii s takovejma hormona postiženejma holkama-jako jsme my 🙂
Jinak Májenko,taky je mi líto dědečka.Ale to je život....a moje bábinka vždycky říkala,že když umře někdo v rodině-narodí se tam nový člen....Tak to totiž bude i u Vás 😉
Berušky,dnes je venku příjemně,my pooběvali po dlouhé době na terase . Teď jsem s mladým sesmolila balení na fotbalové soustředění.No to je vážně hrůza: to nechce,to nechce...všechno jenom značkové...takovou voňavku a takový sprcháč...no po kom to dítě jenom jeee???? 🙂 Zítra má zápas a v pondělí ráno frčí-tak snad má být celkem dobré počasí:ani hic ani déšť....pak okamžitě přesídluje na 3 týdny na tábor....Pája už taky jede směr matička Praha.....To bude doma klid-budu si muset najít nějakou činnost....nebo se tu unudím....

Takže jdu podat mužíčkovi pivečko....dělá zahrádku před barákem...ale má to pěkné-musím ho pochválit,bo ho už asi pěkně bolí záda.......
Takže se mějte babulky krásně....těhulinky pozdravujte mimísky.....a čekatelky manžílky 😉

pavka111
25. črc 2009

Mimuško dědečka mi je taky moc líto,ale jak píše Raduška někdo umře a narodí se nový člen rodiny.No a to jsi na řadě ty a věřím že se vám to povede a zachvilku budeš mít už mimísky u sebe. 🙂 🙂 🙂 Moc moc ti to přeju....

Paneško no obrovská gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 to je super 7 vajíček to je krásný,určitě se oplodní všechny a ještě ti zbydou mrazáčci.Moc na tebe myslím a držím a mačkám všechny palečky co mám.......To je krásný a hlavně odpočívej pij hodně vodičky a papkej bílkoviny.Hlavně hajinkej a jestli tě bude bolet bříško tak já jsem měla povolený si vzít jakýkoliv prášek,no ale po pravdě mi to vůbec nepomohlo.Nejhorší bolest jsem měla 2-3 den.Ale u tebe to bude všechno v pořádku 😉 😉 Tak hlavně odpočívej beruško naše......

Raduško jde vidět,že se doma s dětma nenudíš,ale je to pěkný aspoň o nich víš 🙂 🙂 A obídek na terase to bych si taky dala,je to takový romantickýýýý.Tak se taky opatruj těhulinko naše.... 🙂

Leničko kuřátko bych si taky dala,mám aspoň inspiraci na zítřek.......mňamky už se těším..... 🙂

Tak pa pa holenky a dávejte na sebe pozor........pa 🙂 🙂 🙂

paneska
25. črc 2009

Ahojky 😉 ,

to víte, že polehávám a piju mooooc vodičky, vaječník je citlivej, ale zatím jsem dala jen algifen, uvidíme, za jak dlouho se zklidní, snad mě moc trápit nebude, už jsem si těch bolestí užila fakt hodně. Jsem říkala Fišerovi, že mě chytala kostrč, nebo co mě to furt bolelo, jako hned ještě na zadku, ale já to mívám i u MS, říkal, že to nebude asi souviset s IVF, no jasně, když mě to chytne i při MS, asi hold trpím na bolestí kříží, když není něco v bříšku v pořádku.., je to ale strašný, v noci jsem usnula až kolem 2.30 vůbec nic mi na to nezabíralo, myslela jsem, že snad budeme muset jet na píchanec, pak jsem asi vyčerpaná usnula a ráno to už moc nebolelo, no chápete to, ale když mě to chytí, tak si rvu vlasy, fakt. Snad už to teď po OPU bude dobrý...

Rady, dáme určo dvě a když bude na mrazáčky, budu jen ráda, hlavně, aby ta šťatná 7 bojovala, a já si pro dvě mohla příští týden jít. Ty nervíky, to je taky fičák, aby se oplodnila, přežila, no však to znáte, snad z těch sedmi bude dobrých víc, v pondělí budu volat v 11 hod....

Zandi, já ti taky nevím, že per je víc, já píchala puregon a pera mi dali dvě (ke každému IVF dávají nové) a jsou stejná, takže to vůbec netuším...

paneska
25. črc 2009

Já hlava děravá jsem se zabudla zeptat, jestli výplachy Rosalginem už taky nedělat, asi nee, že, když už zítra ráno zavedu crinone, tak si myslím, že výplachy jen do OPU, co holenky ???

lentilah
25. črc 2009

Ahojky Lenuško,jj jak píšeš,výplachy si už dělat nemusíš,tedy nemáš...aby sis nevypláchla crinone...ovšem to by sis musela dělat výplachy chvilku po zavedení 😉 Já si ho dělala těsně před ET velmi brzy ráno.Ale v klidu,to rozhodně dělat nemusíš....

lentilah
25. črc 2009

No já měla takovou nehodu,učila jsem se jezdit na kolečkáčích a padla jsem přímo na prdel v asistenci manži a nestydím se říct,že je to jeho vina,je totiž děcně tvrdohlavej a strašně chytrej 😉 😀 ,to musíš tak a to zas takto...no a že když se moc rozjedu...chytí mě 😠 ,udělal to tak,že slítl taky ale na mě...naštěstí kostrč nemám vychýlenou,ale byla jsem kvuli tomu přes měsíc,skoro dva na nemocenský,pálení,štipání a všechno do toho(to ale až tak po týdnu)...spodek jsem absolutně necítila a jen co jsem chvilku stála,tak jsem se klátila k zemi...prostě jsem omdlela,hustý,že?Kdo by to řek.No a sem tam se mi kostrč ozve a to je pak hruza!

A jinak podobné potíže mívám i já,přesně jak popisuješ,je to děsný....teď je to zatím bezva.Takže s tím počítej,že se to zpraví,to je něco na uklidnění 😉

paneska
25. črc 2009

Leníku, tak ty si taky užíváš takové bolesti, to je na po...., že. Oni to nejsou ani tak kříže, jako pod nimi, prostě jak konči prcka, pánev, kostč, nebo co to je a je to fakt maso, zvlášť, když ty ještě u toho omdlíváš, tak to musí bejt pěknej záhul. To tě možná potká i u porodu, nechci strašit, ale já u mladého taky měla tyhle bolesti, hopsala jsem furt na bolónu a to mi pomáhalo....

Pavlí, já se nemůžu dostat na rodinku, jde ti to a ty jsi výplachy dělala do kdy, Rady, co ty, jsem z toho magor, Leník písne, že nemusím, ale můžu, tak co teď 😉 . Já se vždycky zapomenu na něco zeptat, asi na příští kontrolu půjdu se seznameme, hi,hi,hi

lentilah
25. črc 2009

Lenuš,když jsem se ptala já na výplachy tak mi řekli rázné NE...

lentilah
25. črc 2009

Netušila jsem,co crinone dělá,on mi pan doktor řekl,že to tělo nevstřebá a tak musí pryč...no ale jak to bude vypadat jsem netušila...tak jsem si tam volala,že mě to jak svědí tak že ty hrudky mám i děsně divně zbarvený...tak mi řekla,že si mám večer udělat výplach...pomohlo,teda kusu ze mě padalo pořádně...pak mi doky Hromadová poradila ať si crinone vybírám pokaždé před zavedením..nehromadí se Ti tam a pak i nesvědí...

lentilah
25. črc 2009

Takže pokud chceš být maximálně poctivá a žádná rebelka 😉 ,tak výplachy nedělej 🙂 ..uvidíš co Ti řeknou holky.

raaad
25. črc 2009

hoj-hoj...........
Pany, já výplachy po OPU už nedělala. Crinone mi nedělá žádný problém. Ptala jsem se Hrom,jestli si to mám vyplachovat a ona řekla,že není potřeba-jenom v nejnutnějším případě...Takže přes den,jak jdu čůrat,tak to pomalu vypadává.Nic mě nesvědí a ani mě to nějak netrápí...Takže tak 🙂 (jenom jsem četla na jiné diskuzi,že je to trochu rozdíl v tom,jestli už žena má děti či nemá...asi jsou jiné proporce 😀 )
Takže Pany,žádný stres,to půjde samo a pokud budeš mít problém,tak to budeš řešit pak.Taky si myslím,že ten Crinone tam má svou práci a vyplachovat to není až tak dobré...To se pro mimušku vydrží 🙂 A Pany,co by sis přála za pohlaví(a co tvůj muž či syn?)

Tak se berušky opatrujte.......a přeju krásný večer a klidné spaní 😉

paneska
25. črc 2009

Jo, tak takhle to je holenky, už tomu rozumím 😉 ,

Rady, no my se skoromanžou bysme raději holčičku - Terezku, ale když se chytí kluk, budeme vděční i za něj (skoromanža ještě nemá vlastní děti, víš), hlavně ať s mimi chytí a nepustí 9 měsíců...

Synátor o IVf neví, jsme mu to neříkali, možná to tuší, není hloupej, když furt brouzdám po umělým oplodnění, taky mi řekl, že jsem nějak přibrala, jestli nejsu těhotná, ale nebavili jsme se s ním o tom. Až kdyby se to chytlo a vše do 12tt bylo v pořádku, řekneme mu to....

raaad
25. črc 2009

Pany...tak to jste dobří,že jste to před ním utajili...i když vlastně nebyl doma,že? A jak to bylo při minulém ivf? tak to u nás by to fakt nešlo....náš Mára je malý šiškin.Ale je fakt,že jsem to ani netajila.on se o to tak strašně zajímá: a jak se to dělá a jak se ty emryjka v misečce dělí a rostou a co znamenají vývojové vady atd... Aspoň nebude při zmínce ivf jako tele. Myslím,že je v tomto celkem rozumný.....Pořád mě pozoruje a ptá se mě,jakmile si lehnu,jestli mě nebolí břicho...a nejlepší je,když nechce něco poslechnout(např.úklid či jídlo...),tak okamžitě vyrukuje s tím: Ale mami,nesmíš se přece rozčilovat a nekřič...miminku to vadí 🙂 Tak to je vždycky milé a mě to totálně odzbrojí...Ale taky nezapomínám i na to,že je ještě moc brzo a mohlo by se stát,že to nevyjde(aby nebyl pak moc zklamaný).... Takže já si to od chlapů tudíž užívám od samého začátku...(a o tchýni ani nemluvě: sms na denním pořádku: nepotřebuješ něco,nebolí tě nic, nemám přijet pomoct-prádlo,jídlo,úklid...vždycky to potěší 🙂

Tak paušky
( jo Terezka je již několik let(cca 4-5) na prvním místě v nejčastěji používaném jméně...ale je pěkné 😉

raaad
25. črc 2009

Jo a Pany,proč říkáš skoromanža??? není lepší: můj muž? Já jsem před svatbou taky nechtěla používat přítel a u skoromanži mi jednou známá řekla,že to vypadá,že bych se vdávala a on mě asi nechce 😢 Tak jsem přešla na "můj muž" a vůbec při tom nekecáš. Muž přece neznamená manžel a to,že je tvůj je přece pravda 😉