Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lentilah
6. srp 2009

Dobrou noc princezny....papa 🤐

soniela
7. srp 2009

Dobré páteční ránko 🙂
Mimuško, Panesko, moc moc držím pěsti ať vám to výjde na jedničku s hvězdičkou 🙂 Dejte pak vědět jak jste dopadli, jsme holky zvědavé 😀
Hodně štěstíčka!!!!!
Co Raduš? Pořád bléééééé? A Aninka? Co kopřivka? Už je to lepší?

ali.cka
7. srp 2009

ahoj holky!!všem držím moc palečky ahned se ozvite jak budete doma!panesko ty se maš,ty už to dnes budeš vědět!to je super tak držím palečky at to výjde!!

pavka111
7. srp 2009

Ahojky holenky!!!

Přeji vám krásný sluníčkový den,a hlavně Radunko ať je ti už líp a Aninko doufám,že už ta kopřivka ustoupila???

Jinak paneško a mimuško na vás moc myslím a podejte hlášení až dorazíte z Repromedy ju???Moc vám držím a mačkám pěstičky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Já jsem dneska vstala a motá se mi hlava,takže bude asi pěknej pařák tak dneska zalezu a nevylezu..... 😅 😅

zandanem
7. srp 2009

dobré ráno děvčata... 🙂 jak jste se vyhajaly???? já měla příšerný sen... mám fobii z hadů a samo že se mi o nich zdálo...fuj,fuj...
panesko a maji... držím moc palečky....
aninko.. teda ta kopřivka to je sila.... ja ji měla před asi 3 rokama a ležela jsme ve špitále.. ale asi sem to neměla tak strašné a navíc do mě rvaly kortikoidy a za par dni bylo vše ok... což ty nemůžeš ☹ ale myslim na tebe tak snad to pomůže 😵
raduško to mě mrzí že je ti zle ☹ ... no jo pro princeznu všechno... snad to brzo přejde... 🙂
leni teda ten zubař musí být kus... 😵 i já ráda hladím očičko, na tom není nic špatného 🙂 co by jsme z toho světa měly??? naši chlapy už nas mají jisté a tak občas na nějakou vonavku kašlou a o úpravě vizaže ani nemluvim.... takže já mooc rada hladim očičko.... když vidím v telce romču šebrleho tak se rozplývám... 😵
jinak berušky moc se opatrujte, budu na vás myslet...
přeji krásný den, krásný víkend... posílám všem obrovskou pusu 🙂
anince, aničce, janyskovy, radušce, panesce, leničce, pavlince, majence, lucince, soničce, aličce, bamsce, snad jsem na některou z vás nezapoměla.... 😵 já hlava děravá 😀
papa 🙂

lentilah
7. srp 2009

Ahojky berušky,
teda taky jsem měla noc nic moc.Teda děsnou.Bolela mě tak strašně hlava,že se mi z toho dělalo stašně zle od žaludku.Musela jsem si dát pulku paralenu.Teď je to lepší,krapet jí ještě cítím ale dobrý.

Žany,je to pěknej kousek 😀 ...má dokonce si stránky kde se holky rozplývají 😀 ...ale foto tam není 😠 .Hlavní,je,že zuby dělá fakt pěkný a hlavně po umrtvení,po tom odeznění mi zuby tolik nebolí,je to jen otázka dvou hodin a pak prostě paráda.Jen doufám,že má smlouvu s VOZP,no do 10-tého měsíce mi zuby spraví na starou pojišťovnu.Hadi?Noooo,to je hnus.Z čeho mám hruzu jsou pavouci( i hadi)...se ani nehnu a myslím,že bude za chvilku po mě 😝 ..no a po tom co za svinstvo se sem cpe z jiných zemí...uvažuju,že se odstěhuju někam kde je hruza sněhu a zima celej rok.

Pavlínko,to je otrava,to motovidlo,že?Připadám si jak penzista,když lezu z postele....Dávám tomu tak tři hoďky než začnu "normálně" fungovat.

paneska
7. srp 2009

Ahoj holčiny,

tak jsme zpátky a pozitivní pocity teda nemám. OHSS to není, tak, jak jsem si to myslela. Sliznice je teda pěkná a ty bolesti můžou být čímkoli, může se zahnizďovat mimi, může to být ještě stimulkou, vaječník je stále zvětšenej, náplastě, co beru můžou MS zbrzdit, i když je na ní ještě brzo. Krev mi Hromadová nevzala, když není OHSS, bylo by to brzo, mám dál brát léky a ve čtvrtek udělat test. Kdyby mě ty bolesti moc zlobily, tak se mám ještě ozvat. Ráno to trochu pobolívalo, ale už to není ta hrůza, co včera dopoledne, ale jsou to prostě bolesti, jak na MS ☹

Takže vím prd, mametst jsem sice koupila, ale dneska je to 8 den po ET, nevím, jestli to není brzo. Mám strach, že to je opět v háji ☹

Mimušku jsem potkala, pokecaly jsme si, písne vám večer....

lentilah
7. srp 2009

Lenuuuuuuuuuuš,držím pořád pěsti!!!Věřím,že to bude dobrý.Jsi v děsný nejistotě a to je otrava,ale už se Ti blíží testování.Teď se musí Bohužel čekat...

soniela
7. srp 2009

Panes, tak to se určitě mimča zahnizďují... a oba naráz 😀 Moc ti držím pěstičky a doufám, že to bude v pohodě. Je tu přece těhuvlna!!! Tak hlavu vzhůru. No jo, to čekání je hrozné. A kdy teda budeš testit?

paneska
7. srp 2009

Holky, já tesla, páč mi to nedalo, samo sněhobílo, ale na rodince mi holky říkají, že 8-den, je strašně brzo ( i když Ani měla ducha, už, že) a hlavně, že já denně vypiju 5-6 litrů tekutin a to je hrozně moc, že mám řídkou moč, tak tak koleje být vidět ani nemohly. Tož nevím, co už, buď tam ještě budou, nebo nebudou, podbíšek mě od včera pobalívá, jak na MS, tak uvidíme po víkendu....

lentilah
7. srp 2009

No to jooo,to je ještě brzo a krom toho co vypiješ je jasný,že tam nic není 😉 ..ranní moč je nejlepší 😉

paneska
7. srp 2009

Leni, já vím, vždyť jsu kráva, ale mě zaráží ty bolesti, pobolívá mě děloha fakt, jak kdyby měla MS každou chvíli dorazit, fak si myslíte, že není ještě všem dnům a testům konec? Je ještě šance, že by se po víkendu // mohly ukázat, to bude víkend...., ta nejistota je fakt na budku, nevíš a ni tak, ani tak....

Jestli to ani tentokrát nevyšlo, 3IVF už asi teda nedám, finančně, psychicky .... ☹

annina
7. srp 2009

Ahoj Berušky,vy jste zlatíčka!!!! Beru ZODAC,tak vyrážka je pryč,ale já cítím,že je to potlačené. Pořád mám nepříjemný pocit a svědí mně dlaně. V pondělí budu v nemocnici na té cukrovce,tak zkusím zjistit víc nebo skočit na alergologii.
Moc na vás všechny myslím,Pany to je dobře,že to není hyperstimulák! tak je to určitě zahnízďování 😉 máš to stejné jako Raduš.
Mimušce držím pěsti na KETík ať má brzy bambulky u sebe.
Holky zubař mě čeká též,ale oddaluji jak se dá 😒 Večer odjíždíme pro malou na chatu na severní moravu,tak na vás kuknu až v pondělí a doufám,že budou samé dobré zprávy!!! A pokud to vyjde tak chceme zajet juknout na nějaké kočárky co mám vytipované z Netu tak podám raport 🙂
Děvušky vám všem krásný víkend a hlavně žádné problémy a bolístky 😵 PA

paneska
7. srp 2009

Aníku, kéž by, pokusím se hodit o víkendu do klidu, chovat se, že žádně sněhobílo dneska nebylo (asi jsem zpanikařila) a domlouvat drobků, jestli tam ještě jsou ať se drží, dál si naordinuji klidový režim a budu moooc doufat, že po víkendu uvidíme //...

lentilah
7. srp 2009

Jasně,to chápu....ale ujišťuju Tě,že na to Ti nedá nikdo pořádnou a jasnou odpověď...muže to znamenat dost vecí,každopádně to,že se uhnízďují je pravděpodobnější 😉 ...někdy mě chytnou takový bolesti,že je mi jasný,že je konec a že začnu krvácet a ono nic.Po ET jsem už nevím kolikátý den chytla ty staršný bolesti,myslela jsem,že si zavolám sanitu.No a třeba máš to samé...ty bolesti jsem měla i při menzesu...uvidíš,bude to dobrý 😉 ...mrknu se zpětně kdy mě to chytlo.Pa a pusinu na bříško ať nebolí a hlavně klid,to udělá moc,fakt.Když mám nervy tak mě podbříšek bolí strašně...

annina
7. srp 2009

Panesko opravdu testovat z ranní!!! Určitě není nic ztraceno. Já měla slabounkou čárku,ale zase se chytly dvě. Naopak kolegyňka ze spolubojovnic 8mý den vůbec nic! a 11tý byly // tak ještě počkej a hlavně klid,nějak už to prostě dopadne!

raaad
7. srp 2009

ahoj berušky..........
všechny zdravím 🙂
Pany...to je vážně brzo....my mluvili o neděli 😝 a jasně,že ranní moč...Tak hlavně žádné depky!!!! Já vím,že se to dobře radí a já tohle období prožívala taky hnusně. Stokrát raděj bolesti břicha a píchání s pilulema, než to čekání.....Ale, abych zase nekecala- na tohle blití fakt nemůžu říct, že to nic není... Večer(v noci) ze mě lítala večeře i nosem...Tak teď mám zase nervy z toho, že většinou vybliju i ty léky.Ale nemůžu si je přece brát pořád dokola....tak nevím, nevím. Snad to nebude mít nějaaký vliv. Crinone se naštěstí dává jinam 😀 ,tak ten nevybliju..a ten je podle prim.teďkm nejdůležitější.... Dneska je opravdu divný tlak- taky mě bolí palice...a nebo už je to z toho blití....Ale je to jak na houpačce....mám i své krásné chvilky, kdy mi nic není..a to si pište,jak si jich užívám 😉
Takže ještě počkáme, jak dopadne dneska Májenka...třeba přidá zprávičku o tom, že si jede zítra-či v pondělí pro drobečky.....tak to jí vážně moc přeju, po tom všem, čím už si prošla.....Držím všechny palečky 😉

Takže se babulky opatrujte...já se pokusím ušmrdlat meruňkovou buchtu (bo mi tchýně poslala plnou mísu a manža je jí pouze v buchtě)...tak uvidím, jak mi to půjde s tm blitím dohromady....
A taky musím mít něco na pohoštění Žanetky....bo mě přijde nakouknout...
Tak pa-pa..určo ještě na vás mrknu

lentilah
7. srp 2009

Ták to bylo 8.6. v pul 3 ráno....ET byl 1.6....snad to pomuže...páč pokud se to počítá ode dne ET tak 8-mí den to na mě přišlo...

lentilah
7. srp 2009

Rady,teda to je síla.Babulo vydrž Prtka vydrž!Držím pěsti!Jinak Žany od nás pozdravuj a příjemný den,pokud možno..chudino.

raaad
7. srp 2009

berunky, jen pro zajímavost:

Přichází nejmagičtějčí čas a datum století 12:34:56 07/08/09

pavka111
7. srp 2009

Paneško 8 den je moc brzoučko!!!!!Já vím píšou ti to všechny holčiny,ale tipla bych ty bolesti na to zahnizďování a testík udělej v pondělí z ranní moči a uvidíš,že to byjde.Já jsem dělala 10 den a to jsem měla tak slaboulinkou čárečku...Moc moc ti to přeju berunko naše.Je těžké na to nemyslet,ale zkus to a něčím se zabav,a když tě přepadnou bolesti tak si hajni do postýlky pusť si s drobečkama nějakou pěknou muziku a odpočívej,mě to vždycky pomůže 🙂 🙂 🙂

Leníku no jo dneska jsem jak motovidlo,ale polevuje to trošku 😝 😝 😝

Aninko přeji krásný víkend...... 😉

Raduško to bude tak krásná princeznička,broučku je mi tě tak líto....

lentilah
7. srp 2009

VOGO,máš recht holka...téda..jdu to oslavit nějakým dobrým žvancem. (Raduš promiň 😅 )

pavka111
7. srp 2009

Týýý brďo mě to došlo až teď 😨 😨 já jsem ale trdlo......velký 😅 😅

ob.soklina
7. srp 2009

ahojte berušky,

Paneško sluníčko vydrž na ten den, určitě to bude tím, že drobečci se zakusují a proto to tak bolí. Hlavně se na to moc nemysli ( vím že to moc nejde) ale hlavně nemysli na špatné věci, mysli pozitivně. Moc ti držím pěstičky uvidíš že to dobře dopadne. MUSÍIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi

Mimuška už se moc těším na zprávičku kdy a co a jak??!!!!! 😉 A co návštěva dobrý???Jsi ok zvládáš vše????

Raduško moc pěkně si se žanetkou poklajdejte a pozdravuj ji. Třeba ti pomůže na chvilku zapomenout na to hnusné zvracení. Drž se

Já ted frčím do repromedy pro ty poslední papíry, tak jsem zvědavá jestli se uvidím s Hronmadovou asi bych ji viděla ráda. No uvidíme. Tak zatím přeji krásný den a já pak utíkám koupit ještě nějaké kalhoty nebo šaty protože se do ničeho přes břicho nedostanu ☹ a když jo tak mě to stahuje.

Nebudu vyjmenovávat protože jsem hlava děravá tak všechny repromedačky zdravím přeji krásný i když šíleně horký den a posílám pusinu na čelo papa

paneska
7. srp 2009

Holenky, děkuju moc, modlím se, abyste měly pravu, uvidíme po víkendu, co se má stát, stane se...

Raduš, to bude super princezna, když ti dává takhle zabrat..... s těmi léky, nevím, když blinkulínuješ, aby ses nepředávkovala a zase aby princezně nechyběly, co já vím, tak se poraď v CAR, Hromadová je super a určo ti řekne, jak to při zvracení brát, co ???

lentilah
7. srp 2009

Lenuško ode dne kdy máš mimátka u sebe budeš mít strach....pořád,je to normální...
Až přestanete babulenky brát na konci toho 12-tého týdne léky,bude z Vás crinone krásně vytíkat.Nechutné,ale je tomu tak.

Právě jsem se opila z hroznového vína 😀 ,tak to jdu vyspat.papa

pavka111
7. srp 2009

Leni tak to jsi mě potěšila s tím crinomem,já když si ho zavádím,tak ten starej nevytahuju mám strach sáhnout moc hluboko a přes to stejně ze mě nic nejde ven.Tak budu ráda až to tento týden doberu a půjde to ze mě pěkně ven.Jinak zbyde mi 5 ks crinome,5ks prášků prednison+anopyrin je to málo,ale kdyby jste někdo chtěl tak vám ho pošlu...

Leníku ty opilče 😀 😀 tak se běž vyspat a doufám,že nebudeš mít kocáka... 😀

lentilah
7. srp 2009

Pavli,vubec se divím,že přes to obložení crinonu šlo mimi vidět.Jde to pěkně ven,pokaždé když jdeš na wécko.A kocku,jo holka tak to asi mám 😀 ,po čuni bych měla dostat,tak se nacpat.Musím něco skousnout ale jsem táááák strašně líná,nic se mi nechce dělat!!!!!!!!!!!Nikdo mi neřek,že hrozí,že v těhu se z Tebe stane zhnilotina líná...bych si našetřila na osobní kuchařku 😀 ...no nedá se svítit,nemužu být krkavčí matkou..idu se nakrmit.

jerry1
7. srp 2009

Zdravím, chtěla bych se Vás opět na něco zeptat. Mám dlouhý protokol s anopyrinem, prednisonem a synarelem. Měla jsem začít píchat puregon jakmile dostanu menstruaci a to hned 2. nebo třetí den. Menstruace jakoby začala, ale hned se zastavila a měla jsem jen jakési špinění, o kterém jsem doktorovi řekla. Bylo mě řečeno, že mám vše brát dál, že se to stává a mám počkat do normálních měsíčků.Dnes je to týden od začátku špinění a nedalo mi to a volala jsem paní doktorce, abych se ujistila v postupu. A jsem teď zase celá pryč, protože mi paní doktorka řekla, že to už jsme asi pravděpodobně měsíčky prošvihli a objednala mě na příští pátek na ultrazvuk a další domluvu. Možná budu začínat s injekcema až jakoby týden po měsíčkách(hodně slabých) a tak jsem chtěla poprosit, jestli s tímto máte některá zkušenosti. Mám se bát toho, že by se mi celý ten cyklus přípravy na umělý posunul nebo byla tímto menší šance na úspěch.Předem moc děkuji a držím pěstičky všem.

paneska
7. srp 2009

Jery, tož to já vůbec netuším, jak začít se timulkou, když se při MS jen špiní, já jen vím, že za druhý den máš považovat den, kdy se opravdu krvácí...., špinění ne..

Třeba jsou tu holky, které s tím zkušenosti mají a poradí ti 😉