Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lentilah
16. čer 2009

Ahoj Srdíčka,
Soklinko máš recht,dneska je den na hovno.Ale pořádný.Hladina hormonu nízká,na ultrazvuku nic.Nesmím strácet naději.Pokusím se.Každopádně se pořád něco děje,že?
Mimuško to je paráda jak to dopadlo,jen tak dál.
Zuby jsou svině i když je tak potřebujeme...já se sama sobě divím,že se tak týrám a nechodím raději každé 3 mesíce na kontroli,protože vím,co mě čeká,to co Raduš..muka.
Holčičky mějte se,dorazila jesm až teď tak jsem jak spráskanej pes.
Na další ultrazvuk mám přijít 26.6 i na krev..tak uvidíme..papapa

radpraj
16. čer 2009

dobrý večer holčičky,
tak to dnes teda moc optimisticky nevypadá...ale pořád nemáme nic ztracené!!!!!!!
Hned se to všechno určitě ujasní a hlavně se vyjasní....
U mně už snad začíná atb zabírat-poněvadž mi začíná splaskávat pusa....a bolest je kapet menší(nebo jsem si na ni už zvykla...) Takže si zánět dutin nepřipouštím-a hodlám o víkendu začít stimulovat!!!!!!!!

Takže se všechny na to všechno pěkně vyhajejte-a uvidíte-zítra bude líp a bude krásně svítit sluníčko...PA_PA dobrou noc a krásné miminkovské sny 🙂

annina
16. čer 2009

Ahój zlatíčka. Tak nějaké neveselé zprávy tu máme 😕 Rady doufejme,že nejhorší máš za sebou! Soklinko,co se to děje?? Snad tě zítra v R.uklidní a Lentil jaká byla ta hodnota,víš?? Já měla 9tý den 137,4 hcg a 14tý něco přes 500 teď to nemůžu rychle najít,ale byly dvě mimi! Holky psaly,že měly ten 14tý den hcg 76 a čekají normálně miminko!! A na prvním ultrazvuku může najít maximálně tečku-tečky! Tak to ještě nevzdávej 😉 ! Mimko aspoň ty,že máš dobré zpravy! Monajsku zdravím,teď nemám přehled jak daleko jsi ty 😅 ,ale hlavně že se manža snaží 😉 Holky já nevím,jak se sem teď dostanu. Malujeme a máme všechno vystěhovné a odpojené. Jinak v pátek jedeme do Brna na konzultaci s genetikem a ten rozhodne co dál,jestli plodovku doporučí nebo ne. Takže vám pak dám vědět! Mějte se krásně,všem držím pěsti ať je líp a doufám,že brzy PA

lentilah
16. čer 2009

Anni zlatíčko,co si tak matně vybavuju tak to bylo přes 400...jenže od pana doktora jsem pochopila,že by to mělo být přes 1000...takže prý za těch 10 dní uvidíme,jak to všechno porostě.Jsem z toho špatná,přiznávám.Ty moje nálady a chutě a všechno kolem mě oslabují a štvou...nejraději bych se zavrtala někde hluboko do země a bylo by to...každopádně v nedělu jdu za kmotru,tak aspoň nějaká radost u mě v rodině.
Hlavně ať všem všechno dobře dopadne a konečně se ty klacky z cesty vytratí..ludry jedny 😉 (myslím ty klacky 🙂 )
Tak papa a máte pravdu..hlavu vzhuru,není všem dnum konec.

mimka29
16. čer 2009

Ahojte bambulky,
ja som teraz prišla domov a som hotová do postele. Skúškové obdobie som zavŕšila A-čkom za poslednú skúšku a už sa môžem sústrediť na príjemnejšie veci.
Čo to tu čítam, keď sa u mňa vyjasnilo, tak u vás zase toto 😕 No nič bambuľky rýchlo do postele a pekne sa vyspať z tohto desného dňa, zajtra bude lepšie.
lenti - tú hladinu hormónov máš vážne dosť vysokú, tak hlavne nezúfaj

Ostatné žienky tiež sa držte a krásne sníčky.

annina
16. čer 2009

Lentilku tak to je kráásné,já jsem se bála,že máš jen nějakých pár desítek do 50ti, 400 je normální a krásná hodnota!!!!! Hlavně ať roste a příště už bude i bublinka na ultrazvuku 😉 Zadej do vyhledavače na internetu Hodnota Hcg a měla by ti vyjet tabulka hodnot hcg-rozmezí v týdnech a uvidíš sama,že tě nešidím a neutěšuji jen aby řeč nestála a na ten ultrazvuk je opravdu BRZY! Já byla nejdříve po 3 týdnech od transféru,protože na krev sem si zašla ke svému Dr. a byly opravdu jen malinké dutinky a to ještě paní doktorka hledala 😅 takže klid mamino,ju!? Na špatné zprávy je vždycky času dost! Mimko blahopřeji k Áčku-jsi dobrá!!! Dobrou kočenky

aquila
16. čer 2009

Ahoj holky, jen na vás jdu po čase zase mrknout jak válčíte...
lenti, myslím, že ti můžu potichu gratulovat ať něco nezakřiknu...Já jsem měla první hodnotu nějak přes 200 a na UZV nebylo nic víc než vysoká sliznice. Takže buď úplně v klidu a užívej si to, že jsi těhulka 🙂
Jen jsem to tady zběžně prolítla...Držte se holky dál v úspěšném tažení... Pa pa

ob.soklina
16. čer 2009

Ahojte holky,

tak manže se před chvilkou vrátil domů tak jsem se sem za Váma musela ještě kouknout a dobře jsem udělala zítra bych Vás četal hodku vy spisovatelky 🙂

Mimuška moc gratuluji i když to už jsem dělala v minulé zprávě, věděla jsem že jsi šikulka.

Lenthi já se v tom teda moc nevyznám, ale co jsem koukala na netu, tak musím souhlasit s Anninkou. Takže se neboj a raduj se dál. Musíš však víš.

Anninka tak at máte to malování rychle za sebou. Jinak budu moc držet v pátek pěstičky at genetik poradí správně.
Přeji všem krásnou dobrou noc a zítra zase pa

ob.soklina
17. čer 2009

Ahojte sluníčka,

Tak jsem zpět z R. Dr. Hromadová byla opět moc hodná. No vypadá to u mě asi tak to. Je možné, že to je počáteční OHSS ☹ mám trochu tekutiny v břichu, ale prý to není zatím nic tak hrozného aby se s tím muselo něco dělat. Takže pít pít pít, jíst bílokoviny a odpočívat. Ale jinak mám prý nádherně velkou sliznici, tak uvidíme.
V pondělí mě čeká další kontrola a možná i krev. Sice říkala, že neví jestli to už půjde poznat, ale že když přijdu na kontrolu tak mi ji už vezmou. Tak musím do pondělí vydržet 😒
Jinak dnes ráno se zbláznil můj drahý, začal mě přemlouvat at si udělám test, že už chce něco vědět. A to vypadalo ze začátku tak, že bude muset hlídat on mě. Houbelec, je to obráceně. Ale vydržela jsem a nic jsem nepočůrala 😀

Přeji krásný slunečný den plný pohody a úsměvů

monajs
17. čer 2009

Ahoj kočenky,

Lenti: neboj se ,to bude vončo.ormonky určitě stoupnou.Fakt 🙂

Sokli: tak pěkně bumbej až k prasknutí a příště už nám oznámíš tu radostnou novinku,jo? A kdy to teda počůráš? 😀

Rady,tak jestli ti ta pusa splaskává,tak to už musíš být fešanda 😀 Manželovi se líbíš? 😉 Takže stimulace bude!

Mimka: tak zkoušky úspěšně zvládnuté!Jsi jednička!Konečně se můžeš soustředit na přípravu 😀 😀

Anni: a malujete všechno? A na barevno nebo na bílo?

Baruško: kdepak se nám touláš?

Aquilko: díky!Však už to máš za sebou a mi tě teď všechny doženeme 😵

lentilah
17. čer 2009

Holky jste vážně užasný,ani nevíte,jak jste mi zvedly náladu 😀 😀 😀 MOC děkuju!

Kéž bych Vám to mohla někdy oplatit 😉

radpraj
17. čer 2009

ahojky !!!!
tak se taky přidám k tomu optimističtějšímu dílu...
Všechno se to určitě v dobré obrátí:
Leni, taky myslím,že to hcg tak může být. Já si brala krev v prosinci každý druhý den a tak nějak to taky stoupalo...Je fakt, že jsem to tudíž věděla strašně brzo(ještě jsem neměla ani termín MS)a když jsem hned naběhla na gyn, nebylo tam taky nic moc vidět (měla jsem 312),pak to začalo skákat nad tisíc během 2 dnů....Takže to bude určitě všechno OK 😉
Luci: vydrž,vydrž,vydrž...a hlavně si dej na linku do řady min 5 flašek vody, aby jsi měla přehled,že jsi to určo vypila a za každou flaškou aspoň jeden jogurt a pak šunčičku🙂 , Takhle jsem to dělala,když jsem kojila-v létě a
v horku a nutila se pít i když jsem nepociťovala žízeň. Ale vždycky jsem mrkla na tu řadu na lince- a bylo jasno.... Protože jinak si to vůbec člověk nepamatuje a nemá přehled kolik vypil.....
Co se týká Majule, smekám.když tak pilně studuje....Mě to bude čekat, jakmile budu na mateřské(no už teď se toho děsím)Ale je to nutnost v tuhle dobu-prý musí být sestřičky vzdělané-aby nám pak na staré kolena neporoučely nějaké vystudované(leč nepraktické) mlaďoše-novuše.... No,četla jsem si jenom maturitní otázky syna-který končil úplně stejnou školu jako já(Kyjov),a nevěděla jsem víc než půlku:děs-běs. O testech v přihlášce na vysokou si můžu nechat jenom zdát...
Ale zase určitě budeme mít ty nejhodnější miminka pod sluncem,které nám studovat dovolí-že jo baby?!

No- a jak je na tom Móňa teď? Děje se něco nového? Kdy přesně má nastat ten "D" ?
Přestávám mít přehled ☹

Co se týká mé "splasknuté" pusy, psala jsem že mi ZAČÍNÁ splaskávat...no do krásky mám opravdu ještě daleko 😠 A jestli se manžílkovi teď líbím, to si neodvažuju ani připomínat...Myslím,že bych si lhala sama sobě 😖
Totiž on už i ten Prednison začal dělat divy ☹ Tak co by jsme ale neudělali pro mimi-no ne?
Hubnout a krásnět budeme až po šestinedělí, nebo až přestaneme kojit....a to bude za dloooouho, bo mateřské mléko je mooooc zdravé
😎
Tak kočičky PA-PA a jdu se podívat na výsledky té výšky pro synátora-už by tam mohlo něco být......
Opatrujte se .....a pak si jako pupkatice dáme scuka u Lucky,jak pojedem z Repro...

Hezké odpoledne.....Rad.

monajs
17. čer 2009

Rady v pátek mám teprve kontrolní UTZ a to bude asi 11 den stimulky na KET.Tak potom asi ještě v po nebo út a pak by to snad mělo být.Uvidíme co ta moje proklatá sliznice a pak co mrazáčci

lentilah
17. čer 2009

Mony,určitě bude v pohodě..bereš na to něco?To ani není možný jak to letí,nemyslím pro ty kterých se to týká 😀 .Mony,máš toho taky dost za sebou,prosím tě taky tě tak bolely záda a břicho?Bolí mě záda jak při krámech.Ty sice nemám...musím přestat,nechápu,jak mužu být jeden čas tak v pohodě a z toho jsem jak magor...děs.

Rady,moc mi pomáhá toto číst,to tak uklidní.Jinak ten zub..to je fakt děsný a to absolutně nechápu svého otce,ten už tam má jen kořeny...Jinak mi moje gynekoložka zakázala používat na co koliv ibalgin a ibuprofein,prý to likviduje vaječníky.Od své nechutně bolestivé menstruace jsem je jedla jako lentilky.Když mě chytlo břicho a zára,snědla jsem dve 400 ibáču naráz a padla jak pravá mrtvola.

Tak jsem si to ujasnila,měla jsem dát vědět svoji gynekoložce jak na tom jsem.je to taky fajn ženská...rozhodně se nehodlá pléct do "práce" Repromedy 😉 ,mám ji jen oznámit jak dopadl test a pod,jen ať je v obrazu.Hlavně ať se na mě z Repromedy nezlobí.Tak holky,jak na tom jsem 27.5 mi odebrali vajíčka,1.6 ET,16.6 mi dělali test a ten hormon je 811,nechápu kde jsem vzala těch 400...jsem prostě vystrašený starý trdlo.

Mimuško,Anni,Rady,Mony,Aquilko a Soklinko,jste prostě užasný a moc Vám děkuju za pomoc z té depky.
Opatrujte se

lentilah
17. čer 2009

Sokli,jsem ráda,že se to dá vyřešit pitím a baštou...musí se všechno podchytit..A hlavně sluníčko moje ODPOČÍVAT 😀 .

Mimuško,musím taky gratulovat k A...mimochodem,budu zřejmě na debila 😅 ,ale kde že to studuješ?Moment,Ty studuješ a zároveň precuješ?Muj mozek nemá takovou kapacitu,takže tady toto já obdivuju.

Rady,moje neteř chtěla jít veterinu,mohla se dostat na zdravku,škoda,že nešla,protože já to vždycky chtěla dělat ale šlo mi spíš malování a tak jsem skončila na textilním výtvarníkovi.

mimka29
17. čer 2009

Ahojte,
baby ja normálne ešte makám, ale už musím pomaličky vzolňovať tempo a zachvíľu si oddýchnem až, až.

Ani neviem či som vám tu písala, že chodím do školičky. Teraz som skončila druhý ročník Sociálnej práce a na druhý rok mám Bc. skúšky. Je to jedna z tých ľahších škôl, ale strašne ma to začalo baviť. Popri tom chodím aj do roboty ale v pohode sa to dá. Ja som rozmýšlala ako Radpraj, že si urobím vysokú školu popri materskej, ale už budem tretiačka a ešte nie som ani tehotná 😀

Za chvíločku odchádzam z roboty a večer máme sľúbenú návštevu, tak neviem či ku vám stihnem ešte prísť, ale už sa polepším, lebo vás nestíham čítať a potom strácam prehľad

ob.soklina
17. čer 2009

ahojte hlásím se po krásném spánku. Přišla jsem domů a vytuhla.

Lenthi neboj neboj odpočívám, dneska to bylo hodně poctivé odpočívání. Jen mě pořád tahá ven to sluníčko. Dneska bylo třeba nádherně, ale vaječníky mě pokaždé upozornily, že bych měla ležet.

Mimuška zanedbáváš nás 😉 ale zase jsi šikulka pracuješ studuješ. No my se některé jen válíme v postýlce. 🙂

Monajsku letí to letí, už to máš za rohem 🙂

Rady doufám, že puska je lepší a lepší a manža a zrcadlo má z tebe radost 🙂 Jo a počítám s tím plánem, jen musíte říct dopředu at uvařím a ukuchtím 😀

Tak já jdu dál odpočívat, jééé to pondělí je daleko. ☹

paneska
17. čer 2009

Ahojky holky,

já mám po prvním, bohužel neúspěšném pokusu IVF (bojovníci se neuhnízdily ☹ ) a to na Obilňáku, kde jsem max spokojená, všichni jsou tam příjemní, milí, vše vysvětlí, jak doktoři, tak sestřičky, tak na embriologii. Ale vzhledem k neúspěchu, přemýšlím, jesti do druhého boje IVF nezměnit CAR, tak sonduju, kde jste která spokojená 😉 Nevím, jestli neúspěch IVF může být vinou CARU nebo je to otázka štěstí a přírody, takže teď bojuju s myšlenkou, jestli zůstat věrná Obilňáku, nebo přejít. Budu ráda, když písnete svoje názory.

lentilah
17. čer 2009

Ahojky Panesko,já teda nemám zkušenosti s jiným sanatoriem a přiznám se,že ani mít nechci 😉 .Každopádně jsem v Repromedě moc spokojená a doufám,že se moje IVF-ko dotáhne zdárně do konce.Mám známou,která je na Unice,prý tam byli taky super,že si nemuže stěžovat,jsou levnější ale...některé léky jsou prostě snesitelnější na podávání..brala jsem sprej do nosu(hormon),kdež to ona si píchala injekce(takovou dobu a samé modráky po sobě a bohužel se to nepovedlo)...je to asi individuální ale třeba ICSI se dělá,když má manža problémy s rychlostí spermii..no jí to ani nenabídli,což její chlap tento problém měl...Ale co,každý sanatorium má prostě jiný postupy a používá jiné léky....
Co jsem se sem tam mrkla jinam,tak s Obilňákem moc spokojeni nebyli,jsem ráda,že u Tebe je to jinak.Je mi líto,že jsi tak dopadla,ale druhý IVF bývá uspěšnější..teda aspoň v Repromedě.Tak se drž a papa

lentilah
17. čer 2009

Soklinko,jsem ráda,že jsi na sebe opatrná 😉 ,víš,že teď nejedeš sólo 😀 .Na sluníčku je krásně,ale já..jak mám návali horka jsem moc ráda,že jsem pěkně ve stínu domova 😀

Mimuško,teda ty dračice..pokud to ale pujde klidně studuj,pak budeš vzorným příkladem dětem 😉.Jinak dáváme Ti ještě "pár" hodin,pak Tě budeme častěji honit k netu,páč nám tady chybíš 😀.

Sluníčka moc krásnou noc a opatrujte se

mimka29
18. čer 2009

Dobré ránko zlatíčka
tak dnes som tu hneď prvá 😀 Včera sa návšteva nezdržala, ale potom som piekla tortu, lebo moja maminka má v sobotu meniny a v piatok jej ideme gratulovať. Dnes ju už iba ozdobím a bude hotová.

paneska - ja z vlastných skúseností by som po neúspechu v jednom care skúsila druhý. Repromeda je úplne úžasná, ale pre samoplatcov dosť drahá. Ja som rozmýšlala ešte nad Reprofitom, skús pozrieť ich tému - volá sa tuším Slovenky v Reprefit Brno. Druhý pokus ako písala ĺenti je určite úspešnejší, tak hurá do neho 😉

monajsku - chcem sa ťa opýtať, že už tretí deň som si našla na nohavičkach taký hustý hlien. Je to OK? Ja mám teraz čas ovulky, tak to môže byť aj preto, že?

soklinka - môžeš byť na slniečku, ale iba odpočívať, žiadna fyzická námaha. Cez víkend sa budem snažiť písnuť a možno ti trošičku skrátiť čas čakania.

Ahojte ostatné zlatíčka.

radpraj
18. čer 2009

Ahooooojky 😀
Tak se připojuji k přání krásného slunečného dne. Jenom hlásím,že už dorazila MS opravdově,tudíž zítra začínám se "sebepoškozováním ",ale ráda. Aspoň už se něco děje...Vypadá to,že kontrola UZV v Repro vyjde na pondělí. Tak s kteroupak z Vás se tam potkám??? Asi budu muset jet sama,poněvadž manža má zrovna příští týden perno v práci a nemůže si vzít volno(no brblala jsem,ale je v tom fakt nevinně-kolega,kteý by ho mohl zastoupit má dov-nahlášenou už dlouho).Tak to budu muset nějak zvládnout. Akorát nebudu moct jet po dálnici,protože já nemám na svém autíčku známku.Tak jsem zvědavá,kude mě ta navigačka povede....a hlavně doufám,že mi nebude nějak zle. Tímto jsem se na to chtěla vás zkušenějších přeptat: bylo Vám po Gonalu F a Cetrotide inj nějak špatně??????
Co se týká oblasti mé zlobivé pusinky-no tak není to zas až tak dobré,ale namlouvám si,že je (aby mě hlavně nenapadlo myslet na to,že by to mohlo něco nějak ohrozit). Ještě mám půlku antibiotik a hlavně bez aulinu či brufenu ještě nevydržím....Ale dávám tomu už jen pár dní,tak doufám,že až se mi začnou tvořit potřebné vaju,tak už budou v poho...

Jonak pokud bych měla říct svůj názor Panesce: já na Repromedu slyšela taky většinou klady.A bylo to hlavně co se týká profesního zaměření:výsledky a metody použití. U nás to byla hlavně výborná PGD,kterou tady dělají (myslím,že se to neprovádí v každém CAR).Co se týká ceny, opravdu jsou nejdražší,ale pokud člověk platí za kvalitu,je to úplně ve všech odvětvích a směrech. Jasně,že to není záruka 100% úspěchu,ale snažíme se jít tou nejlepší cestou(aspoň si to myslíme). Co se týká všeho ostatního v Repromedě, doposud jsem neměla s ničím ani s nikým sebemenší problém.Ale je fakt,že jsem v tom kole teprve poprvé a hlavně úplně na začátku...Ale u mě je vyštření PGD na prvním místě...Toť můj názor.

Tak holčiny: těhulinky-opatrujte se a hýčkejte sebe i miminka..... My čekatelky se začněme konečně psychicky připravovat na to,že za chvilku budeme taky na jejich postu a hlavně jim budeme celých 9 měsíců šlapat na paty (a nakonec je přece jen doženeme!!!!bude to cca koncem března-či začátkem dubna 🙂 🙂 🙂

Tak PA-PA....... za chvilku jedu do Mor.Žižkova na samosběr jahod,tak už se těším,až se těch jahod konečně pořádně nadlábnu...mňam,mňam...ještě si musím koupit zakys.smetánku(ale vezmu light-nebojte 😝

paneska
18. čer 2009

Ahojky,

díky moc za rady a podporu, možná zkusím aspoň konzultaci jinde, třeba v Repromedě, když si jí chválité, jaké jsou tam ceny ?

Obilňák :

Stimulační protokol: 5.300
PK 4.000
ICSI podle oocytů: 1-3 = každý 2.000
4-6 = jednotná cena 8.000
každý další + 1.000
AH 3.500

Obilňák není soukromý CAR, tak netuším, jestli třeba Repromeda to nemá dražší 😨 , nebo se ceny pohybují přibližně stejně...

radpraj
18. čer 2009

Přehled nejčastějších výkonů a technik nehrazených ze zdravotního pojištění a
jejich ceny
ICSI (1 - 10 oocytů) 10000,- Kč
ICSI (každý další oocyt nad počet 10) 1000,- Kč
komplexní péče o embrya
Zahrnuje prodlouženou kultivaci, použití špičkových
zahraničních kultivačních médií a materiálů, průběžné
sledování fyzikálně-chemických parametrů kultivačního
prostředí a 24 hodinovou pohotovost pro případ výpadku
elektrické energie nebo dalších nehod
7700,- Kč
asistovaný hatching Provádíme zdarma 0,- Kč
kryokonzervace (zmrazení embryí do 1
pejety) Počet embryí 1-3, zahrnuje skladování po dobu 1 roku 2500,- Kč
kryoembryotransfer (transfer
rozmrazeného embrya)
Zahrnuje klinické vyšetření ženy v průběhu přípravy,
rozmrazení embryí a péči o embrya před transferem,
transferový katetr
7500,- Kč
užití spermatu dárce
Zahrnuje klinické, hematologické, genetické,
cytogenetické, molekulárně genetické, opakované
sérologické a mikrobiologické vyšetření dárce, zmrazení a
rozmrazení a zpracování spermatu dárce.
6000,- Kč
zmrazení spermatu partnera Včetně vyšetření na pohlavně přenosné nemoci – HIV,
syfilis, hepatitis A,B 3500,- Kč
užití darovaných vajíček
Zahrnuje klinické, hematologické, genetické,
cytogenetické, molekulárně genetické, sérologické a
mikrobiologické vyšetření dárkyně, kompenzaci nákladů
dárkyně
39000,- Kč
preimplantační genetická diagnostika –
screening aneuploidií (PGD-AS)
Zahrnuje biopsii embryí a cytogenetické vyšetření
maximálně 8 chromosomů, počet embryí není limitován. 39000.- Kč
preimplantační genetická diagnostika
strukturálních přestaveb chromosomů
(translokací)
Zahrnuje genetickou analýzu případu s návrhem a
výběrem sond, individuální testování sond a dalšího
laboratorního materiálu, biopsii embryí a cytogenetické
vyšetření blastomer.
indiv. kalk.
preimplantační genetická diagnostika
monogenních chorob
Zahrnuje předběžné geneticé šetření o možnosti a
způsobu provedení PGD, vyšetření rodinných příslušníků,
návrh a výběr primerů, biopsii embryí a molekulárně
genetické vyšetření blastomer.
indiv. kalk.
MESA, TESE, TESA (metody k získání
spermií z varlete či nadvarlete)
operační výkon, anestézie, pobyt na lůžku, embryologické
a histologické vyšetření materiálu 18000,- Kč
elektroejakulace u klientů postižených paraplegií, zahrnuje případné
sledování anesteziologem, zmrazení spermií je zdarma 6000,- Kč

mimka29
18. čer 2009

radpraj paráááda, tak ty už budeš stimulovať. Ty si budeš asi pichať včeličky sama ako zdravotník, že? Ja som brala síce merional a cetrotide, ale nemali na mňa žiadne vedľajšie účinky. Normálne môžeš šoférovať a fungovať, len si treba potom dávať pozor na bruško. Budeš cítiť vaječníky a bruško sa ti bude nafukovať. Jaj ja sa teším 🙂

paneska žiaľ taký podrobný cenník z Repromedy nepoznám

mimka29
18. čer 2009

radpraj teda klobúk dole, zdravotník sa v tebe nezaprie 😀

monajs
18. čer 2009

Dobré ránko,

Mimka: ten hlen,to bude asi ta ovulka.To je v pohodě.

Rady: možná se v pondělí potkáme.Nevím.Zítra kontrolní UTZ a počítám že v pondělí nebo út bude asi ještě jeden.Mám strach,aby bylo vše ok.Ale snad jo a pak ti naši mrazáčci...taky doufám,že to naši bojovníci zvládnou a rozmrazí se v pohodě.!!! Musí a basta!!!

Lenti a Sokli: pěkně odpočívat a lenošit!!! To je rozkaz! 😀

Paneska:
Zkus Repromedu nebo ten Reprofit. Oni ty ceny nejsou zase tak rozdílné.Když to všechno spočítáš,tak v závěru to vyjde na stejno.Někde se za něco platí víc a někde zase míŇ.Já se koukala na ceník Reprofitu a když jsem to sečetla suma sumárum,tak to vyjde skoro stejně.Tak držím palečky,ať se rozhodneš pro jakýkoliv car,aby ti to na podruhé vyšlo!!! Když nám písni jak se daří.

paneska
18. čer 2009

Holky díky, no musím to tento víkend se skoromanžou rozetnout, protože doktoři radí, že do dalšího pokusu můžeme jit už za měsíc, na což jsou teda taky rozdílné názory, co Dr, to prostě jiný názor. Někdo říká, že je lepší další IVF neuspěchat, ať si vaječníky odpočinou a druhej zase, že naopak, že právě teď jsou v dění, takže je naděje na úspěch, když se do toho pustíme hned...., to je fakt těžký, určo za vámi přijdu a dám věděr, jak jsem dopadla. Všem po ET držím moooooooooc palečky ať jste těhu 😉 a samo i těm před stimulací 😉

mimka29
18. čer 2009

monajsku dík za odpoveď, už sa usi prestanem toľko sledovať 😀

monajs
18. čer 2009

Mimka,neblázni,to je úplně normální 😀 Já se pozoruju pořád.Akorát je divné,že se sama sobě nelíbím 🙂 nechápu proč.když manžovi jo,a to máme stejný vkus... 😀