Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

vodni
10. srp 2010

@natulaaa to jo, správně! Ale na unice jsi právě všechno tuze srovnávala 😉, tak jsem nevěděla, že už ti to někdo zakázal 😀 😀 😀 To je mooooc dobře! 😉 Držím palce!!!!!!

natulaaa
10. srp 2010

zakázala mi to dr, na repromedě a právě ona mi detailně vysvětlila,že proč se nesmíme srovnávat,tehdy jsem si právě myslela,že když má jeden to,tak druhý to bude mít taky,ale fakt mi vysvětlila,že i když má někdo nasazeno to samé co já,že výsledek je uplně jiný .ted už tomu prostě jen víc rozumím,na unice mi nikdo nic nevysvětlil,tak proto jsem z toho byla taková udivena ze všeho,ale ted už je to jinak 😵

vodni
10. srp 2010

@natulaaa ale my ti to taky všechny říkaly 😉 😀 😀 Ale je zvláštní, jak je každý doktor jiný - s holkama jsem se nedávno bavily o přístupu doktorů. Mně tedy všechno detailně vysvětlili, z různých pohledů, z různých aspektů, tedy co by se stalo při jednom protokolu, co při jiném (celkem jsou myslím 3 už ani nevím), prostě vysvětlení jsme dostali ke všemu a maximální, probrali jsme anamnézu, u mně si dokonce vyžádali nějaké materiály navíc (od manželovy praktické doktorky, protože tam byl nějaký problém od mé gynekoložky atd.). No ale jak říkám, hlavně pohoda, když se člověk v centru dobře cítí, tak to je půlka úspěchu, takže je dobře, že se teď cítíš dobře 😉

natulaaa
10. srp 2010

tak po nás nechtěli nic,dr. Malý se neptal vubec na nic 😕 😕 ,vysvětlil nám jen icsi ,pak AH a PK a to bylo vše,jinak ozdíly mezi kátkým a dlouhým ,prostě vubec nic,mi přišlo,že se zajímá jen o peníze 😕 ,A pak mě zklamal ten polaktin ,byl i trochu jakoby zlý,že proč ho brát znovu 😕 ,přitom je to jen krev 😒 a ta genetika mě taky přesvědčila,měli by to dělat u každého páu,než se do toho pustíme a ne jen u těch ,co mají evidentní problém,nebo je věkově výš 😒 ,ale to není jen unicou,to neděla hafo center 😒 ,až po vícero neuspěších 😉 .A joo tam se fakt cítím dobře a ted mě zarazilo i to,že bych u toho dlouhého protokolu mohla víc pohořet,prý by mi ten vyvolaný přechod mohl ublížit a mohlo to dopadnout huř,ale to nevím,podle čeho se centra řídí,že jeden řekne tak a druhý tak

pavcahola
10. srp 2010

@natulaaa já mám sníženou funkci beru euthyrox50,ale na začátku jsem brala jen 3x týdně půl tabletky takže uplně minimum zato ted beru každý den celou.A jak dopadl ten spermiogram?

natulaaa
10. srp 2010

zase mi vynechává RRRRRRRRRRR 😠 😠 😀 😀

natulaaa
10. srp 2010

@pavcahola ještě nevíím,odepišou během dne,volat tam nechci,není to akutní 😵 ,Ajakou hodnotu si měla ?

pavcahola
10. srp 2010

@natulaaa ještě se chci zeptat ted čtu že u dlouhýho protokolu je vyvolaný přechod?

natulaaa
10. srp 2010

@pavcahola no něco na ten zpusob,na unice to byl dipereline,nebo tak nějak,na repromedě nevím jestli dávají to samé 🙂 ,ale myslím,že tam ten název padl 😉 .tys měla jaký,nevím,jestli si to sem už nepsala 😵 😵

natulaaa
10. srp 2010

tak spermio je v naprostém pořádku ,ale vzhledem k ochraně osobních udaju nebude formulář posílat mailem,ale předá nám ho osobně při další návštěvě tam 😵 😵 😵 ,ale asi je stejný fakt jak v té opavě,jsem fakt štastná za to 😵 😵 😵 ,že mám doma takového kanoura 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,zas bude chodit dneska s nosem nahoru 😀 😀 😀 😀 😀

pavcahola
10. srp 2010

@natulaaa tak to jsem ráda že je to v pořádku aspon ty další dětičky teda pokud nebudete mít nějaký mrazáčky,můžete mít přirozenou cestou,už jsi mu to řekla?Já měla dlouhý protokol stimulovat jsem začala 2.1.a odběr vajíček jsem měla 30.1. já stejně pořád nechápu jaký je rozdíl mezi dlouhým a krátkým protokolem. 😒

raduza2
10. srp 2010

@natulaaa jj četla jsem že druhý pokus bývá uspěšnější 😅 ,u mě měli strach začít s krátkým jelikož mám cukrovku,ale stejně mě to nemine takže budu muset být hned od začátku stimulky doma na neschp.což teda se mě vůbec nelibí 😠 jsem docela živej tvor a nedokáži si představit že budu muset být doma hrůůůůza 😀

raduza2
10. srp 2010

@pavcahola tak s tvou úrodičkou jsi musela být spokojená a já budu jen tiše závidět 😀

raduza2
10. srp 2010

@natulaaa s tím souhlasím mám ten stejný problém 😀

natulaaa
10. srp 2010

@raduza2 a to vadí,že máš cukrovku,co ti říkali? myslím,že si s tím dovedou poradit 😉 😉 ,dneska už joo,díky bohu,že žijem v takové době, 😵 😵 .jdu něco dělat 😵 ,mám tu čubes,dneska jsem koupala psa,to zas byly nervy,ale chtěla jsem ho mít okoupaného,během stimulky a po ní se s ním nemužu natahovat,tak ted rapluju a myju okna 😵 ,aspon mi to čekání uteče a ještě k tomu to bude hotovo 😵

natulaaa
10. srp 2010

@raduza2 😕 😕 😕 😕 ted nechápu jaký máš stejný problém,asi si sedím na vedení nebo co 😀 😀 😀 😀

raduza2
10. srp 2010

@natulaaa mylsím s těma vajuchama 😢

raduza2
10. srp 2010

@natulaaa to víš ,že si dovedou poradit i stímto,ale je to trošku složitější musím do toho zasvětit i mou diabetoložku a sledovat hladiny denodeně

natulaaa
10. srp 2010

@raduza2 Achjoooo no joo,ty naše vajucha 😠 😠 😠 ,ale neboj,něco snesem 😀 😀 😀 😀 néé 😀 😀

raduza2
10. srp 2010

@natulaaa no jasně že jo ,hlavu vzhůru 😀 😀

natulaaa
10. srp 2010

Mufiiiiiiii,neutopila ses nám dneska na lodičkách 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀

zazy
11. srp 2010

Ahojky děvčata,tak koukám,jak jste se tu rozepsali.Natulko neboj zadaří se to.Já měla obdobný problém,ale já jinak než úměle iotěhotnět nemůžu.Měla jsem díky endometr.větší dávky 300.Jinak já byla s repromedou spokojená a to jak s dr.Hromadovou tak s dr.Fišerem,byli na mě vždy příjemní.Nakonec se mi to na druhý pokus podařilo,ikdyž jsem tomu moc nevěřila.Takže nezoufej,výjde,budu držet pěstičky.
Jinak já byla od pondělí do dneška v nemocnici,začala jsem špinit,ale byl to jen menší hematom,tak mám jen odpočívat.Mrnousek je naštestí v pořádku a zítra nás čeká kardio,tak taky doufám,že tam bude vše OK.Jinak děvčata,všem Vám držím pěstičky.

natulaaa
11. srp 2010

@zazy jejda,těch hematomu je nějak hoodně,co mluvím s těhulkou,tak má hematom 😕 😕 ,Jinak děkuji,a jaký si měla ty potokol,taky krátký?

zazy
11. srp 2010

Na poprvé dlouhý a pak krátký

natulaaa
11. srp 2010

@zazy takže krátký zabral,jej,tak to mě těší 😵 😵 😵 😵 😵

nelatorka
12. srp 2010

Taky koukám,že se to tady rozepsalo 🙂 Všechny moc zdravím.

Ahoj Zazy to je super, že je vše ok.
Já se k Vám zas kolem prosince nebo ledna doufám přidám to už některé z Vás budou mamči 😉 🙂 Zazy a ty budeš mít dáreček na vánoce 😵
Tak se všechny držte a nováčkům držím palečky !!!!

zazy
12. srp 2010

Ahojky děvčata ano to bude hezký dáreček.Dneska jsme byli na kardiu,vše je v pořádku,máme vše co mít máme a k mé velké radosti to bude holčička a nejspíše Verunka

yes79
13. srp 2010

@natulaaa jj, nechali jsme jim tam fotečku s údaji, kdy se narodila, kolik měřila a vážila, no smála se tam na ně, mluvili jsme paní doktorkou Hromadovou a přidal se k rozhovoru i pan doktor Fišer

yes79
13. srp 2010

@zazy všechno bylo v pohodě, ale tak do půlky těhu to byli nervy, lítali jsme po vyšetřeních a až pak, když se prokázalo, že naše zlatíčko bude zdravé, tak jsme si to začali užívat, vyšlo nám to na první pokus, jsme Repromedě vděční za naši holčičku

natulaaa
13. srp 2010

Jéé ahojte holky,jsem ráda,že sem taky někdo nakouk 😲 😀 😀 ,je tady poněkud mrtvo 😲 😲 😀 ,měli by jsme to tu trošku rozhýbat néé 😀 😀 😀 😀 .

@yes79 hned napoprvéé joo,tak to je náádherné to dodá náděj 😵
@zazy gratuluju k holčičce 😵 😵 jinak holky nechali jste si zavést jedno nebo dvě embrijka? 😕 😕