Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

cechulda
16. lis 2012

@luciasek1982 jé tak to moc držím palce ať to nedostaneš 😉 🙂

luciasek1982
16. lis 2012

@soniela
@cechulda
@dendinka
@aidule Ahojky holky..... dnes první lehounké náznaky špinění 😒 Tak to jsem teda zvědavá, jak tohle dopadne!!!!!

terez80
16. lis 2012

@aidule Ahoj děkuji moc začínám se bát, aby vše dobře dopadlo. Vánočním novorozeným dárkem určitě uděláme radost všem, protože je to vytoužené miminko, ještě, jak píšeš mají v Repromedě šikovné ručičky.
HOLKY všem na pondělím držím šíleně moc pěsti DRŽTE SE

soniela
16. lis 2012

@luciasek1982 Luci drž se!!! Určitě se embryjka tak zakusují!!! Neztrácej naději!!!! Moc na tebe myslím a držím pěsti!

@terez80 Díky za držení pěstí! A neboj, vše určitě dobře dopadne s tím vaším vánočním dárečkem 🙂

cechulda
16. lis 2012

@luciasek1982 Taky moc držím pěstičky štěstí 🙂 Že špiníš ještě nic neznamená, já dokonce ve čtvrtek krvácela a v pondělí jsem znova špinila a jinak nic, budu na Tebe myslet aby se mimi udržela 🙂

cechulda
16. lis 2012

@terez80 taky díky a neboj určitě bude vše v pořádku 😉 🙂

aidule
17. lis 2012

@luciasek1982
@cechulda
@soniela
Berušky moje maminkovské!!! Jak já vám všem držím vše, co se dá, a to nejen na pondělí 😉 🙂 !!! Ale věřím, že to všem v to úžasné pondělí dopadne co nejlépe a přibude tu rázem několik nových těhulinek 🙂 . Takže všem přeji pokud možno klidnou neděli a v pondělí se těším na záplavu těch nejsladších zpráviček 😉 🙂 !!!

luciasek1982
18. lis 2012

@aidule
@cechulda
@terez80 Dnes termín menstruace a od dopoledne plně silně krvácím! Asi nemá význam si dále zavádět Utrogestan co???

aidule
18. lis 2012

@luciasek1982 Určo nevysazovat do té doby, něž budeš mít výsledky krve!!! Nevzdávejte, ikdyž chápu, že to není lehké 😉 😉 !!!

luciasek1982
19. lis 2012

@aidule Už jsem psala paní doktorce Hromadové. Utrogestan mám vysadit. Prednison, Anopyrin a Femibion mám užívat dál. Až trochu ustoupí silné krvácení, tak si mám udělat test a kontaktovat ji ohledně dalšího postupu!
Tak uvidíme jakou další strategii na mě použijou 🙂

aidule
19. lis 2012

@luciasek1982 O.K.,pokud už to máš od dr., tak udělej, jak ti řekla. Nechci tě nějak na plano utěšovat....ale krvácení ještě nemusí znamenat , že se to nepovedlo. Já jsem u starší dcerky (přiroz.otěhotnění) měla ještě cyklus, ikdyž už jsem byla těhu 😉 . Drž se! 🙂

luciasek1982
19. lis 2012

@aidule Děkuji ti moc za podporu!!!!!!!!!!!!! Jsi hodná...... uvidíme jak to nakonec dopadne!!!!

aidule
19. lis 2012

@luciasek1982 Jasně, jak říkala Simona Stašová v Románu pro ženy...uvidíme, uvidíme, uvidíme 😀 😀 😉 !!!

luciasek1982
19. lis 2012

@aidule 😀 Miluju ten film 😀 Díky moc 😉

cechulda
19. lis 2012

Ahojky holky tak hlásím, že naše miminko se uhnízdilo pěkně v mojí děloze 🙂 🙂 🙂 Máme zatím pěkný žloutkový váček.Tak zatím super, 5.12. máme kontrolu na srdeční akci, tak snad to dobře dopadne 🙂 Spadl mi velký šutr ze srdce 😉 Tenhle uplynulý týden byl hroznej nervák 🙂

cechulda
19. lis 2012

@luciasek1982 Ahoj myslím na Tebe, věřím, že to u Vás dobře dopadne 🙂 🙂 Drž se, vím že to musí být hrozný sres, ale naděje umírá poslední 🙂

cechulda
19. lis 2012

@soniela Ahoj tak jak Ty, jak jsi dnes dopadla???? Doufám,že Ti jich vzali co nejvíc 🙂 🙂

luciasek1982
19. lis 2012

@soniela Ahojky 😉 Tak kolik???? Povídej a přeháněj...... jsem zvědavá!!! Snad jich bylo co jak nejvíce a hlavně výstavní kousky 😉

soniela
19. lis 2012

@cechulda Gratuluji k miminku!!!! 🙂
@luciasek1982 Drž se!!! Musí to přece už konečně dopadnout dobře!

Tak u mě teda žádná sláva. Vzali mi 7 vajíček, z toho vhodných k oplodnění zůstaly 4. Tak se modlím, aby se mi oplodnily aspoň všechny, když už jich bylo tak málo. No uvidíme, zítra budu chytřejší a určitě dám vědět, jak to vypadá.

luciasek1982
19. lis 2012

@soniela Moc, moc, moc držím palečky a zítra dej určitě vědet!!!! V kolik si máš volat?

dendinka
19. lis 2012

@cechulda no to je super, tak ať se tam pěkně na tom nejlepším místečku drží až do 40.tt 😉 😉 😉

soniela
19. lis 2012

@luciasek1982 Volat mám v 10:00. Tak snad mi bojovníčci vydrží.

soniela
19. lis 2012

@luciasek1982 A samozřejmě moc děkuji za podporu a držení palečků 🙂

luciasek1982
19. lis 2012

@soniela Nemáš vůbec zač, zítra budu očekávat super zprávičku o krásných čtyřech embryjkách 😉 Bojovníčci, kteří si probojují cestu ke svým šťastným rodičům 😉

dendinka
19. lis 2012

@soniela přeju a držím pěsti, aby bojovníčci bojovali a bylo i na zamražení 😉

soniela
19. lis 2012

@luciasek1982 Moc krásně napsané!!!! Kéž by to tak opravdu bylo.
@dendinka Děkuji moc! Jste holky moc hodné!

luciasek1982
19. lis 2012

@soniela Ale to víš, že to tak bude 😉

terez80
19. lis 2012

Ahoj holky moc jsem na vás všechny mc myslela
@luciasek1982 je mi to líto, že jsi začala krvácet, ale neboj vydrž, miminka se určitě dočkáš. Vím, že je to těžké.
@soniela Jak se cítíš po odběru, pro mě byl hrozný první večer, ale snad jsi v pohodě. Stačí jedno krásné embryjko, držím pěsti
@cechulda Tak gratulace to je moc dobře, tak ať vše probíhá dobře

cechulda
19. lis 2012

@soniela Ahoj tak třeba zrovna vzali ty super co nejlépe zabojují 🙂 Držím moc pěstičky ať se všechny oplodní a vše dobře dopadne🙂 🙂 A jdete do toho PGD co je na to ta vánoční akce???

cechulda
19. lis 2012

@soniela @terez80 @dendinka @luciasek1982 moc moc děkuji za podporu, s gratulacemi opatrně až do 5.12. pan doktor říkal, že zatím ať s tou informací zacházíme velmi opatrně, že se ještě může cokoliv přihodit, věřím, že snad ne, ale člověk nikdy neví, nechci to naše křehké štěstíčko zakřiknout 😉 🙂