Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

soniela
23. led 2013

@aidule Intuici máš pravda velice dobře vyvinutou 😀 Šlo to tentokrát velice rychle. Pouze 3 dny jsem stimulovala, minulý týden v úterý jsem byla na odběru vajíček a teď v pondělí byl ET. No uvidíme, jak to dopadne. Moc děkuji za držení všeho co se dá, snad to pomůže 🙂
@terez80
@evickav Maminky, moc děkuji za podporu a držení pěstiček!!! 🙂

cechulda
23. led 2013

@aidule Ahoj,krásné holčičky 😀 😀 😀

cechulda
23. led 2013

@soniela Ahoj taky moc a moc držím pěstičky aby Vám to dopadlo 😉 🙂 To byl teda fofr 😉 Tak se drž a dej určitě vědět 🙂

aidule
23. led 2013

@cechulda Děkujeme za pochvalu zázračníčci 😀 😉 🙂 ! Pohlazení andílkovi na bříško 🙂 .

pavlk
23. led 2013

@aidule Jestli bude sraz a budu moct ráda se k Vám přidám.Taky máme doma 10měsíční zázrak z repromedy.

aidule
23. led 2013

@pavlk Zdravím! No jejda, o tom žádná...bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic 😀 😀 😀 🙂 !!! Ať všichni vidí, kde umí dělat roztomilé děti!!!!!!! 🙂 😉

aidule
23. led 2013

A vůbec, když už o tom srazíku tak debatujeme, nač to odkládat ....ráda bych, aby se přidali všichni, kteří budou mít chuť podělit se o svou radost s ostatními, udělat si výlet do Brna a seznámit se "na živo " s ostatními, kteří se nějakým milým způsobem s Repromedou "zapletli" ....takže všem bývalým, současným i budoucím snažilkám, těhulkám i maminkám 😉 🙂....pošlete to dál i svým známým, které třeba na koníka nechodí,ale mají dítko za asistence Repromedy 😀.....a navrhněte klidně i termíny, kdy se sejít a jak byste si ten maxi sraz představovali....ať to pak dáme sumasumárum do kupy a je z toho prima den pro nás všechny 🙂 🙂 😉. Těším se na všechny zájemce i jejich podněty....pozvání patří samozřejmě i zahraničním spolubojovnicím (vděčnost a radost z pomoci k dětem hranic stejně nezná 😀 😉 🙂)!!!

terez80
26. led 2013

@evickav Ahoj nejsem moc zručná ve vkládání fotek, ale snad se s tím někdy popasuju.

@aidule to bude fajn se sejít, já bych to dala až tak na jaro, ale nevím co ostatní

pavlk
26. led 2013

@terez80 já jsem taky pro jaro.

evickav
26. led 2013

@terez80 ani ja nie, ale prišla som na to, ako dať sem fotečky 😉 a aký ste už veľký? koľko váži malinký?

pavice
27. led 2013

@terez80 Ahoj Terez.Já si bohužel při 4IVF musím platit všechny léky sama.O jiné možnosti nevím.Díky Petra

soniela
28. led 2013

Ahojte všechny!!! 🙂 Prosím, mám k vám dotaz. Dnes jsem 7. den po ET. Kdyby se nezadařilo, MS by měla dorazit v pondělí 4.2. Na těhotenským testu je psáno "včasné zjištění těhotenství již ode dne očekávané menstruace". Znamená to tedy že nemá smysl testovat dřív než toho 4.2.? Že to tam stejně nepůjde vidět?
Snad jsem to napsala dost srozumitelně 🙂 Díky za odpovědi!!!

terka82
28. led 2013

@soniela teď tě nechci nabádat k předčasnému testování, abys pak nebyla víc nervozní, než teď, ale já nikdy nevydržela do termínu, který nám dali v CAR nebo do MS. 😅 Vždy jsem testovala týden po transferu, max. jsem vydržela jednou do 9.dne po transferu. Když jsem byla těhotná, tak už se i ten 7. den na testu duch ukázal(4x). Ale také záleží na tom, jak dlouho jsi od pregnylu - jestli si ho měla, aby nebyl výsledek testu zkreslený. Navíc některým holčinám se // ukázaly až později, takže ani neg. test nemusí znamenat neúspěch. Jo a vždy jsem používala testy s citlivostí 10. Držím pěsti.

evitaa
28. led 2013

@soniela Spousta holek radí počkat 14. dní po ET, ale moje zkušenost je trochu jiná. Pokud to má vyjít, je čárka na mamatestu vidět 8. den po ET. Pokud je na tt bílo, bude tam i za 14 dní. Sice jsem slyšela případy, že se čárka ukázala později, ale u mě to bylo vždy takhle. I po psychické stránce mi vyhovovalo testovat dřív. Čekat pro mě bylo hrozný utrpení a proč ho prodlužovat? Když jsem měla negativní test, samozřejmě jsem to zkoušela i později, ale zůstal bílý. Po posledním ETU jsem testila 8. den a už tam duch 🙂 Platí, jak jsem četla v jedné recenzi - mamatest ukáže pravdu, i tu, kterou člověk nechtěl vidět.

terka82
28. led 2013

@soniela a také samozřejmě může výsledek takhle brzo ovlivnit délka kultivace embryí. Ale já měla 3 i 5 dní a výsledek byl i u třídenní.

terka82
28. led 2013

@evitaa souhlasím s tebou, taky jsem byla klidnější, když jsem věděla, jak si stojím po týdnu, než se napínat 14 dní. Ale zase znám spoustu holek, které se nechtěly trápit předčasně.

cechulda
28. led 2013

@soniela Ahoj já bych určitě počkala, aspoň ještě pár dní, ta citlivost taky není úplně zázračná a budeš se zbytečně stresovat, určitě to dobře dopadne neboj, jen vydrž 🙂 Navíc ty hormony by to mohly dost ovlivnit 😒 Já měla úplně slabého ducha a to už jsem byla 7 dnů po MS a test jsem si koupila s tou nej citlivostí, ještě vydrž 😉 🙂 Držím všechno co se dá 😉 😀

soniela
28. led 2013

@terka82
@evitaa
@cechulda Holky děkuji za odpovědi. Ještě počkám. Ne, že bych nebyla zvědavá nebo nervózní, to jsem strašně 😅 ale dost se bojím, že opět nic. Mám takový blbý pocit. Nic mi není, nic mě nebolí, žádná změna, prostě nic. Tak se s tím pomalu snažím smířit ať to potom tolik nebolí, i když... 😢

terka82
28. led 2013

@soniela mám v okolí spoustu holek, které měly hafo příznaků a těhotné nakonec nebyly a pak, když nebyly příznaky žádné, byly tam // jak vyšité. Hlavu vzhůru, úsměv na tvář a tfuj, tfuj, tfuj. 🙂

soniela
28. led 2013

@terka82 Krásně napsané!!!! 🙂 Děkuji!!!!

aidule
28. led 2013

@soniela Smekám před tvou trpělivostí, to já nikdy nevydržela!!!!! Od mé sestry, která je ve 24.týdnu, jsem ti uloupila několik významných těhu bacílků, tak ti je posílám-tfuj,tfuj,tfuj 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ne, že si je necháš ulítnout 😕 😉 🙂 !!! Drž se 😉 ! 😉

terka82
28. led 2013

@soniela není vůbec zač. 🙂

aidule
28. led 2013

@terka82 Moc tě zdravím po delší době! Chceš mi říct, že Pája má už témeř 3/4 roku?????!!!!!! 😀 😀 😕 😕 😵 😵 Snad ani není možné, aby ten čas tak nehorázně utíkal 🙂 ! Doufám, že jste v poho, zdravoučké a daří se vám výborně. Moc zdravím a snad se i my spolu uvidíme v Brně na jarním setkání "made in Repromeda, made in the best" 😉!

terka82
29. led 2013

@aidule také zdravím. Jo, už máme doma velkou holku. Příští týden 9m, korigovaně teda 5,5m. Za chvilku budeme slavit rok. Musím uznat, že se svištěm ten čas úplně zběsile letí.
Na sraz bych dorazila moc ráda, ale pro nás to není zrovna za rohem a tak bude záležet na Páje. Zatím jí to cestování moc nesvědčí. Jak jí naboříme její režim, tak je hrozně protivná. Ale pokud by to šlo, moc ráda se zúčastním. 🙂

soniela
29. led 2013

@aidule S trpělivostí mám teda obrovitánský problém, ale chci si užít ještě ten pocit, že tam třeba to miminko je 😒 Moc děkuji za bacílky!!!! Všechny jsem si sobecky pochytala 😀 Včera jsem byla na návštěvě u švagrové, začíná teď 7. měsíc, tak jsem tam snad taky nějaký nadýchala 😀

aidule
29. led 2013

@soniela No jejda, o tom žádná! Jen doufám, že jsi dýchala bacílky těhotenské a ne ty chřipkové 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!!! Smekám před výdrží, ale chápu ten důvod...dobře si to vše pamatuji 😉 🙂 ! Neboj, budej dobře, tak se ještě chvilku uchlácholuj (hrozný výraz, češtináři snad prominou 😀 ). Pak písni, prosím.... 😉

cechulda
30. led 2013

@soniela Vím, že to pro Tebe teď musí být hrozně těžký, ale věř že to dobře dopadne 🙂 Moc na Tebe myslím a držm pěstičky 🙂

aidule
3. únor 2013

@soniela Tak jak, ještě pořád jsi netestovala???

soniela
4. únor 2013

@aidule Dnes na testu opět sněhobílo ☹ MS stále ještě nedorazila, tak musím ještě čekat do středy. Ale na zázraky už dávno nevěřím. Bohužel se s tím budeme muset smířit.

aidule
4. únor 2013

@soniela Pokud není MS, tak ještě nezoufej, nakonec to může potvrdit až testnutí z krve. Ještě pořád naděje žije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂