Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
22. črc 2011

@zazy u mě docela pohodička už mě konečně přešly ty nevolnosti,ale ta pachuť v puse přetrvává,takže mi nic nechutná což je děs,ale snad to taky brzo přejde...... 😒

bublenudle
22. črc 2011

@valkat zlati,urco to Olympie na podzim jisti 😉

stepanka0
22. črc 2011

Ahoj Holky, zkusím napsat svojí zkušenost. Repromedu jsem dostala doporučenou od svého gynekologa, je to hodně starý pán,který má své zajímavé metody a jistě by nedoporučil nic špatného. Před tím jsem ale podstoupila vše možné, vejcovody... Nakonec jsme skončili s manželem tedy v REpromedě. (12 let čekání) . Naprostá spokojenost od počátku do konce. Velice milý a ochotní. Placení, no to je asi všude, ale přístup je tu podle mě velice pěkný. Hned na poprvé se zadařilo. Bohužel v 6 měsíci jsem o to přišla. Nahlásila jsem to na Repromedu a i poté byl jejich přístup velice profesionální, což mě dnes ocením. Sice jsem se rozhodla po tom všem, že už žádné experimenty a IVF a že prostě děti nebudou. A výsledek, po neuvěřitelném smutku a psychyckém kolapsu jsem otěhotněla. Ani nevím jak, ale najednou jsem to nedostala. A dnes mám krásného 16 měsíčního chlapečka. Ale možná právě i díky Repromedě, protože oni jsou jedni z těch, kdo mi pomohli, když jsem potřebovalal pomoci porodit moje první mimi v tom 6 měsíci. Stepanka

stepanka0
22. črc 2011

@olafka Ahoj Olafko
drž se, vím co prožíváš, mám to za sebou, v té Praze jsou super tým. Zvládnou to, miminka v tomto věku hned po narození jsou neuvěřitelně bojovní. Chtějí žít a být zdravá. Vydrží víc než kdokoli dospělí. Měla jsem tu čest lékaře z Prahy vidět, když mi tuto diagnozu řekli ale už ve třetím měsíci, bohužel v 6 měsíci už bylo jasné, že nemá cenu pokračovat, tak jsem musela dát miminko pryč, věř mi nejhorší rozhodnutí mého života. Ale ti lékaři umějí zázraky. Takže pokud Ti řekli , že to zvládnou, tak to zvládnou, jen musíš být statečná. A kdyby jsi už nemohla napiš mi, ráda si tě vyslechnu, vím jaké to je. A je potřeba o tom mluvit. Mě to moc pomohlo. Stěpánka

bublenudle
22. črc 2011

Holky,brali jste neco na rust sliznice???? aby se miminka krasne zavrtali???? nejake ceje se myslim pijou.. 😨

valkat
22. črc 2011

@bublenudle já nic,nechala jsem to jen na nich.....jj snad se konečně sejdeme i když já už budu asi jak soudek.... 🙂

bublenudle
22. črc 2011

@valkat zlati urcite,ja pak pojedu na chajdu odpocivat,nez pujdu na ET a po nem,tak doufam,ze bude pekne,teda leto 😀 a pak dame spicha,ju--moooc se tesim...

valkat
22. črc 2011

@bublenudle určitě budu se mooc těšit....

gabulenka
24. črc 2011

@aidule @zazy moc děkuji 🙂 už jsme zpět, odpočatí a nachystaní jít do boje. Zítra v 8.30 Repromeda a injekce. Jsem z toho kapku nervozní 😒
@olafka mám radost, že čekáte páreček, ale úplně jsem měla husí kůži z toho, co jsi psala. Ale naprosto souhlasím s holkama, holčička bude určitě ta největší bojovnice na světě a vše dopadne dobře uvidíš!!!!! Budeš na specializovaným nejlepším pracovišti a tak určitě v nejlepších rukou. Hlavu vzhůru!!! Myslím na Tebe.
@valkat tvůj screening dopadne určo taky dobře neboj 😉 a kdy na něj jdeš? chtěla jsem se Tě zeptat, po jak dlouhé době po embryotransferu děláš těh. test a kdy Tě předávali do péče ke tvé gynekoložce?
@bublenudle ty už jsi o krůček napřed než já 😀

bublenudle
24. črc 2011

@gabulenka Ahojky..ja jdu zitra v 8h na krev a pak 11.2O na utz...pocitam,pokud bude vse ok,tak v pondeli OPU... 😵 😵

valkat
24. črc 2011

@gabulenka ahojky,já jsem test udělala až 11 den po ET,měla jsem strach...ale vyšlo to.....z Repromedy mě poslali pryč myslím po měsíci od zjištění těhu,prý už pro mě nemůžou víc udělat tak mi udělali zprávu pro gyn .a páááááá....skončila jsem tam..... 😉

aidule
24. črc 2011

@gabulenka Tak vítej po relaxu zpět v krásné realitě vedoucí k boji za vytoužené miminko 🙂 ! Budu na tebe myslet a držet, co se dá, určitě to vyjde. Letos to vypadá na rok plný zázraků, tak proč bys měla zůstat bokem 😉 ?

gabulenka
25. črc 2011

@aidule děkuji moc 🙂 tak dneska jsme byli v Repromedě, neplánovaně jsem byla u doktora Fischera, ale byl docela milý. Vše ok, takže ode dneška stimulujeme, za asistence sestřičky jsem si rozechvělou rukou píchla první puregon 🙂 je to celkem věda obsloužit to pero atd. Připadala jsem si jak blb, když jsem tu ampulku strkala na opačný konec, když jsem si to měla vyzkoušet 😀 😀 😀 Taky jsem vyfasovala Rosalgin na preventivní výplach pochvy. Měly jste to taky? V pátek jdu na krev a kontrolní ultrazvuk. Snad na ty injekce zareaguju 😉

gabulenka
25. črc 2011

@valkat díky 😉 no já začínám přemýšlet dopředu, jak to bude s prací a mým nástupem k nové gynekoložce. 25.8. bych měla jako učitelka nastoupit do práce a obávám se, že zrovna v těchto dnech se teprve dozvíme, jestli se nám zadařilo 🙂 já všechno asi moc řeším, jak jim to říct atd. a 15.9. jdu k té nové gynekoložce. Kdyžtak se tam aspon zaregistruju a až by mě z Repromedy předali, tak bych tam šla znovu 🙂
@bublenudle ahojky, tak jak jsi dopadla?

bublenudle
25. črc 2011

Takze hlasim,že foliky ok,akorat rostou trochu rychle,tam mi Fischer zmensil davky,pichala jsem 300ui Gonalu...OPU asi uz v patek 😵 😵 tak snad tam budou dobre vajucha....

bublenudle
25. črc 2011

@gabulenka Ahojky,ja dofrčela do Repromedy pozdě,až skoro v pul 9 hahah..nesedela jsi nahodou s manželem u ordinace v něčem červenem??? koukala jsem jestli tě neuvidím...ja ok,jak jsem už psala,OPU bude asi už v patek....tak uvidime,ve středu jdu zase na krev a utz....

gabulenka
25. črc 2011

@bublenudle jééé tak to jsi byla ty!!! mě to napadlo až jsi odešla 😀 jojo byli jsme to my 😀 😀 😀 tak OPU v pátek, to je supééééééér 😉

aidule
25. črc 2011

@gabulenka Velká gratulace k začátku!!! Taky jsem si tak připadala, zručnost získáš, neboj 🙂. Rosalgin jsem taky měla....to je mazec, jak tak o tom teď píši, tak se mi to celé počínání z loňského léta úplně vybavilo 😀. Tak ať to jde jako po máslíčku a má to stejně krásné pokračování jako u nás 😉!

bublenudle
26. črc 2011

@gabulenka hahah,ja jsem si ještě řikala,jestli to nebudeš ty,tak ti bude divné,že tak na tebe koukam,než jsem šla pryč... 😀 😀 jj.moooc se těšim,zitra už budu vědět vše přesně....

gabulenka
26. črc 2011

@aidule moc a moc děkuji. No holky, dneska jsem si to píchla sama a dobrý, jen to byl proces jak hrom. Ještě že jsem sama doma a měla jsem na to klid 😀 Já jen doufám, že na ty injekce zareaguju 😉
@bublenudle hahahaha a já jsem říkala manželovi, že tak koukáš a docvaklo mi to hned jak jsi odešla 😀 psala jsi, že tam máš být dřív, tak jsem si to hned nespojila 🙂 kdy jsi šla na první krev a kontrolu po těch injekcích? já jdu v pátek, to je 5.den injekcí tak uvidíme. Jo a kdy jste platili zálohu? Po nás ji chtěli včera, ale to nám nikdo neřekl, takže jsme nebyli připraveni 😀 tak příště 🙂

bublenudle
26. črc 2011

@gabulenka ja byla včera na prvni krvi,a zitra zase....ja to platim vše dohromady vzdy..už tam jdu po 4 tak me vsichni znaji,i uklizečky,hahahah..ale to sisi asi všimla,že se tam ze všema vybyvuju 😀 ..ja platim vzdy hormony,a pak ostatni.... 😉

gabulenka
26. črc 2011

@bublenudle 😀 😀 😀

zazy
26. črc 2011

Ahojky ženy
Gabu a Bubli
Holky já na Vás pořád myslím,i já jak to tu píšete ty injekcičky,návštěvy,krev,utz,na vše si vzpomínám,jak kdyby to bylo včera,úplně to svámi prožívám znovu.TAkže mě nezapomente informovat průbežně jak jste na tom 😉
Gabu,Bubli holky a odkud jste??
Jsem si říkala,že by jsme se taky mohli my repromedačky někdy sejít,co vy na to:
Kdo ví jestli sem nakukují moje spolubojovnice Frozi a ostatní holky,ráda bych věděla jak se jim daří
Aidule:jak je už nějaké náznaky,nebo zatím vše v poho?

venika86
27. črc 2011

@zazy ahoj babo, já nakukuju, jak holky pokračují, ale nechci jim do toho moc lézt 😉
Já jsem byla včera u doktora a máme potvrzené miminko se srdíčkem 😵 začínám osmý týden a rodit bych měla někdy začátkem března 🙂

nelatorka
27. črc 2011

Ahoj Zazy, taky sem občas nakukuji Verunka už je velká tak strašně to utíká 🙂 Já mám termín 1 října tak už se mi to pomalu krátí už se strašně těším až bude drobek venku 😵 🙂 A jak Vám se daří ?

bublenudle
27. črc 2011

@zazy Ahoooj beruško,tak ja dnes byla na utz zase a OPU mam v sobotu v 8.ooh .tak se těěěěšim..ja jsem Brnačka,ale ted bydlim za Brnem...ale srazík určo,jsem pro...už jsme to planovali tak před pul rokem,i vice,v Olympošce,ale sešlo z toho.... 🙂 měj se krasně

bublenudle
27. črc 2011

Tak hlášení 😵
dnes na utz vše ok,v sobotu OPU....už se moooc těšim...snad bude dost vajuch....na PGD 😵 😵

gabulenka
27. črc 2011

@zazy ahojky, to jsi hodná, že na nás myslíš 😉 já jsem z Drásova, je to kousek za Brnem 🙂 co se týká srazíku, jsem samozřejmě pro 😀
@bublenudle jéé tak ty už valíš na OPU 🙂 super, budu moc držet pěstičky 😉
Holky, tak jsem se dozvěděla, že můj manžel jede zas na týden do Ruska. Jenže už 14.8., tak se modlím, abysme vše do té doby stihli. Mám velký strach, aby mi narostly nějaký ty folíky. Těžko ty jeho odjezdy snáším a bude to asi v době čekání na výsledek. No odběry se snad stihnou a přinejhorším si pro miminko (nebo miminka) budu muset jet sama ☹ Taky řešíme, kolik mimisků si nechat případně zavést jestli 1 nebo 2. Holky a měly jste nějaký mražáčky?

nelatorka
27. črc 2011

@gabulenka držím palečky ať to všechno zvládnete 🙂 jinak na tvoji otázku ... mi jsme si poprvé nechali dát dvě a hned na poprvé se obě chytli, ale špatně to dopadlo ☹ měla jsem ještě 4 mražáčky. Asi za půl roku jsme šli na KET a znovu jsme si nechali dát dvě a jedno se chytlo 🙂 1. října máme termín už se na prcka moc těšíme obzvlášť po prvním neúspěchu. Těžko se to radí, ale za sebe bych si nechala dát určo dvě je to větší šance na úspěch, ale zase vetší riziko když se obě chytnou.

gabulenka
28. črc 2011

@nelatorka moc děkuji, i Tobě držím pěstičky ať jde všechno pěkně jak má 😉 za chvilku to uteče a máš miminko u sebe 😉 Moc děkuji za názor, opravdu nevím, není to lehké se rozhodnout...