Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

veruskaberuska
15. dub 2012

@terez80 Ahojky Terez, myslím na tebe a držím pěstičky 🙂 Kolik jste si nechali dát prcků?
No popravdě nejdřív jsem měla v plánu testovat opravdu ten 13. den, jak mi to pan doktor doporučil (vzhledem k té spoustě předchozích negativních výsledků jsem žádný test už kupovat nechtěla), ale po tom ET to začalo tak šíleně pomalu utíkat a taky jsem na prcka musela pořád myslet, což nevím, jestli se teď zlepší 🙂 Taky jsem se hrozně bála, že budu zklamaná a pěkně ve mě zatrnulo, když jsem tam nejdřív viděla tu jednu čárku, ale snad to dobře dopadne a až budu testovat ve středu, tak to bude lepší 🙂 Jsem teď aspoň trochu klidnější 🙂
No taky mám problém s trochu větším bříškem, ale na to upozorňovali už předem, tak doufám, že je to v normálu a postupně se to zaplní něčím mazlivějším 🙂. Mám občas takové pocity jako před menstruací a jsem docela unavená, ale to poslední je pravděpodobně kvůli Utrogestanu. Bereš ho taky?
@evickav Ahoj Evicko, držím pěstičky, ať to v pondělí dobře dopadne. Já se pořádně začala bát až na pokoji, ale všichni byli moc milí a dobře to dopadlo. Nejdřív se mi z odběrů krve dělalo zle a točila se mi hlava, ale díky léčebné kůře, kterou jsem za poslední rok prodělala, se ze mě možná někdy v budoucnu stane i dárce krve 🙂

aidule
15. dub 2012

@veruskaberuska Zdravím a moc přeji, aby ten zázrak středa potvrdila 🙂 😉 !!!

terez80
16. dub 2012

Ahoj holky, čtu jen dobré zprávy. Moc všem držím pěsti. Já jsem zůstala doma vzala jsem si dovolenou, nějak se necítím dobře, nevím zda to není i trochu psychicky.
@veruskaberuska jsem ráda, že píšeš, že se ti nafouklo taky bříško a hlavně jsem ráda, že se ti ukázala druhá čárka, moc držím pěsti ať je ve středu druhá čárka silná. Já budu dělat test v neděli tak uvidím jestli to vydržím, když teď budu doma, ale pořád spím a není mi dobře, tak snad to nebude chřipka. Jo nechali jsme si zavézt dvě embrya a Utrogestan taky beru.
Mějte se holky.

aidule
16. dub 2012

@terez80 Moc zdravím a doufám s tebou, že to určo nebude chřipka 😀 😀 😀 , ale ...... 😉 🙂 !!!!!!!!! Hezky spinkej, odpočívej (obojí vezmi, prosím, i za mě 😀 😀 ☹ ) a do neděle to uteče jako voda 😉 .

evickav
16. dub 2012

tak dievčatá hlásim 4 vajíčka,,, zajtra budem volať aké boli a či sa oplodnili,,,

@veruskaberuska
@terez80
tfuj tfuj aby mali testíky silné koľajnice //

aidule
16. dub 2012

@evickav Ahojky, moc držím pěstičky, ať je to co má být v té nejlepší kvalitě!!! 😉

veruskaberuska
17. dub 2012

@evickav Ahoj Evicko, to je super, teď už jenom, ať jsou z toho aspoň tři mimísci 🙂 Já to dnes testla a ta druhá čárka tam byla dřív a je silnější, ale pořád to nemá na tu srovnávací, no hlavně, že je tam 🙂

U těhu testů je i slabá čárka pozitivní výsledek, naproti ovu testům, že?

terka82
17. dub 2012

Ahoj holky, tak už jsem přeměřená a po týdnu žádná změna. Když jsem hodně tlačila, tak tam naměřila 13.6mm, jinak stejně, jako při příjmu. Takže dál pokračuju v klidovém režimu a uvidím, až dají hlavy dohromady, jestli přijdou s něčím novým nebo budem dál čekat. Za chvíli bude velká vizita, tak možná při té se něco dovím, ale spíš ne.

aidule
17. dub 2012

@veruskaberuska Zdravím a pevně věřím, že jsi opravdu těhu 😉 🙂 !!! I slabá čárka může značit těhotenství, ale jistota je až z krve, tak do výsledku hcg to ještě vydrž!!!

terez80
17. dub 2012

Ahoj holky, vy jste zlatíčka, tady vládne tak skvělá obrovská podpora, je to něco úžasného.
@veruskaberuska - to je super, že se ti drží čárka, určitě u těhutestů se falešně pozitivně neukazují spíše naopak, to bude dobrý neboj
@evickav díky moc a to je super, že máš čtyří vajíčka, moc držím pěsti, ať se dále vyvíjejí
@terka82 ahoj tak se držte, ať ti to tam utíká a kéž by jste mohly brzo domů

evickav
17. dub 2012

@terez80
@aidule
@veruskaberuska
konečne nám ide elektrika 🙂 od rána od ôsmej nešla,,, tak píšem až teraz,,, tak zo 4 vajok boli vhodné na oplodnenie dve,,, a na transfer je vhodné iba jedno,,, tak zajtra si ideme pre naše zlatíčko 😀

veruskaberuska
17. dub 2012

@evickav Ahoj Evičko, moc ti přeju, ať to vyjde a prcek se pěkně zaklube 🙂

aidule
17. dub 2012

@evickav Tak to bude ten nejlepší bojovníček ze všech 🙂 !!! Přeji mu šťastnou cestu do maminky a pěkné zavrtáníčko a tobě hlavně spoustu klidu a pozitivních myšlenek 😉 🙂 !!!

evickav
17. dub 2012

@veruskaberuska
@aidule
som mužovi hovorila,že ich musím v centre poprosiť,aby nám k tomu embryjku šupli aj zúbky,aby sa dobre zakuslo 😀

terka82
17. dub 2012

@terez80 děkuju

Všem čekatelkám na // držím pěsti. 🙂

evickav
18. dub 2012

@aidule
@veruskaberuska
tak sme si dnes doniesli domov štvorbunkového drobčeka 🙂
moc vám ďakujem za palčeky 🙂

aidule
18. dub 2012

@evickav Jééé, to je roztomile napsané 🙂 ! Podpora a přání toho nejkrásnějšího konce a vlastně i začátku je zde na místě. Kdo jiný může lépe porozumět a pochopit, než ten, který prožil......Kéž váš andílek cítí, že se nachází v tom nejlepším hnízdečku lásky a už se vás nepustí 😀 🙂 😉 !!!

terez80
19. dub 2012

@evickav Ahoj tak držím moc pěsti.
Holky chtěla jsem se zeptat, jak se léky berou dlouho po udělání testu. Řekli mi, že mám zavolat výsledek a domluvíme se co a jak dál. Já asi do neděle nevydržím nějak se mě to táhne.

evickav
19. dub 2012

@terez80 ahoj,,, mne povedali,že lieky nemám vysádzať ani ak by som začala špiniť,,, mám si urobiť test a dohovoriť si krvičku,,, až podľa HCG sa uvidí čo ďaľej,,,
držím ti palce,aby boli //,,, a už sa ti to kráti 🙂 už sa len 3x vyspíš a testuješ 😀

veruskaberuska
19. dub 2012

@terez80 Ahojky Terez, přesně jak píše Evička, mě taky lékař řekl, abych léky nevysazovala až do výsledků krevních testů. A co to břicho, ještě pořád ho máš nafouknuté? Mě se včera večer hodně zvětšilo, tak jsem si radši zavolala na nouzovou linku a tam mi řekli, ať přijedu na kontrolu. Tak jsem dnes byla na ultrazvuku a odběru krve. Mám hyperstimulační syndrom, ale jsem i ráda, protože už včera do telefonu mi říkali, že se to děje povětšinou, když se to povede. Zatím mi to nepřekáží, až na to že vypadám jak ve čtvrtém měsíci 🙂 Jsem zvědavá, jak to budu teď zatloukat 🙂 Dostala jsem injekce, takž se asi zas toho píchání do břicha chvíli nezbavím 🙂 No nakonec to bylo ale celkem fajn, protože mi udělali odběry krve a HCG mám 300. Celkem mě to uklidnilo, protože jsem měla ty testovací čáky vždycky slabší, než kontrolní. Teď zas budu doufat, že se mimísek usádlil tam kde má a ne někde mimo.

Holky @terez80 a @evickav držím pěstičky ať vyjsou ty dvě // 🙂

A Terce, ať se prckové pěkně vyvíjej tam, kde maj 🙂 . Utíká ti v té nemocnici?

evickav
19. dub 2012

@veruskaberuska to môže byť OHSS aj po transfere? asi ešte stále pracujú hormóny,nie? to som netušila,,,
takže HCG je potvrdené 🙂 to je na koľký deň?

aidule
19. dub 2012

@veruskaberuska Tenhle syndrom je sice prevítek, ale hold se stává. Hlavně že to opravdu vypadá na vydařený pokus a další mimísek z repromedy je na cestě 😉 🙂 ! Věřím, že se usazuje tam, kde má....opatruj sebe i miminko! 😉 🙂

veruskaberuska
20. dub 2012

@evickav@aidule já měla větší bříško už dřív, ale teprve ve středu (12.den po ET) se hodně zvětšilo. Pochopila jse to tak že tělo je ještě trochu zblblý té stimulace a když ještě k tomu začne produkovat hcg, tak se vaječníky můžou trochu zbláznit a zvětší se. Nic moc příjemnýho, ale dá se to vydržet. Dneska jsem radši zůstala doma, ráno to bylo horší a taky mě dopoledne bolelo v křížích, ale teď už je to v pořádku, jen to břicho je pořád nafouknutý. Hlavně, aby byl prcek tam, kde má. Dík za podporu holky a mějte se krásňučko. 🙂
@terez80 Vydržela jsi to, nebo jsi nakonec testla? držím pěstičky 🙂

aidule
21. dub 2012

@veruskaberuska To je fajn, že to není nic dramatického. Hlavně se opatruj a šetři a těěěěěěěěěěěěšššššššššššššš séééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

terez80
22. dub 2012

Ahoj holky, tak já to vydržela, protože jsem se bála, abych třeba nebyla zklamaná a každý den naděje byl dobrý. ALE JE TO TAM DVĚ ČÁRKY, my jsme tak rádi je to výborný, jen ještě aby vše dál bylo dobré. Zítra si budu volat do Repromedy, díky moc za informace, co se týká léků. Hlavně všem moc děkuji za stálou podporu.
@veruskaberuska - taky mám nafouklé ještě břicho, to je mi líto, že máš další injekce, ale hlavně, že ti to vyšlo z krve to je výborný.

evickav
22. dub 2012

@terez80 jéééééj to je supééééér 😲 😀
test si si robila poctivo na 14 deň? ja mám robiť 1.5.,,, aj si cítila nejaké príznaky, že by si mohla byť tehu?
ja sa nechcem stresovať, hovorím si,že keď to má byť,tak to bude, ale aj tak mi to niekde v hlave vrtá 😀

veruskaberuska
22. dub 2012

@terez80 Ahoj terez, to je super, jsem zvědavá, jestli to bude jeden mimísek, nebo dva 🙂 jseš dobrá žes to vydržela 🙂

aidule
22. dub 2012

@terez80 No supééééééééééééééééér 😀 😀 😀 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je nádherná zprávička!!! Další malý zázrak na cestě, to je fakt úžasný....!!! Jsem moc ráda, že to období čekání do testíku máš za sebou s tak nádherným zakončením. A vzhůru do dalších dnů nejistoty a obav a čekání a těšení atd., atd., atd........a tak už to bude s dětma pořád až do konce života 😀 😀 😉 ....Ale teď jste na začátku toho všeho, tak si to krásně užívej, opatruj se, šetři se a nechej se rozmazlovat, už nikdy to pak takové nebude 😉 🙂 🙂 🙂 ! Jsi šikulka a já z tebe mám opravdu velkou radost a v Repromedě ji určo budou mít taky. Jsou tam prostě šikovníčci šikovní a hold to tam umí 🙂 😉 !!! Držte se a podávej průběžné info, prosííííím. 🙂

terez80
23. dub 2012

Ahoj holky, děkuji moc, na kontrolu do Repromedy jdu tento týden ve středu, jsem zvědavá, co a jak bude dál, léky mám pořád užívat.
@evickav budu ti moc držet pěsti, to je zrovna první máj lásky čas. Příznaky jsem nějaké moc neměla, jen mě bolelo a trochu se nafouklo břicho, ale to říkala, paní doktorka, že je po stimulce normální.
@veruskaberuska taky jsem zvědavá kolik jich tam bude, snad bude vše ok . A co ty, jak ti je?
@aidule díky moc jsi zlatíčko, dáváš lidem podporu, protože sama víš, jak je to důležité, taky se budu snažit holky podporovat, protože je to skvělé.

gabulenka
23. dub 2012

Ahojky, omlouvám se, že vám sem takto lezu 🙂 Ale jsou tu holky, které si mě budou pamatovat z našeho snažení o mimi v Repromedě. Tak hlásím, že se nám 4.4. 2012 narodila holčička Terezka - 2360g a 44cm - je to drobeček. Pospíšila si o 4 týdny dřív, ale je zdravoučká a má se čile k světu 😉 Takže naše velké díky Repromedě 😀 Držím všem pěstičky, aby se jim splnil jejich sen tak jako nám 😉