Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

terez80
26. srp 2012

@aidule Ahoj ty jsi zlatíčko, že holky tak stíháš podporovat, já jsem si také říkala, že se budu moc snažit je podporovat, protože mě to strašně moc při léčbě IVF pomáhalo, bylo to super, ale zatím to při pracovním procesu moc nestíhám, chodím domů unavená, tak snad jak nastoupím MD tak to bude lepší už se to blíží tak se moc těším. A co ty jak se máš, byly jste někde na dovolené?

evickav
26. srp 2012

@terez80 bruško rastie tuším každým dňom viac a viac 😉
teraz v piatok ideme do Brna na screening a moc sa tešíme na malinkého,,, bude aj dvd, tak ho hneď ukážeme mojim rodičom a budúcim krstným, lebo cez víkend sú u nás hody, tak k nám prídu trošku pooslavovať,,,
inak pekne nám to uteká,,, ty už máš 27 tt, to je neskutočné 😵 a pred malou chvíľou sme stimulovali a báli sa pichať injekcie 😀
už chystáš výbavičku?

soniela
28. srp 2012

Ahoj holky. Omlouvám se, že vám vstupuji do debaty 😉 5.9. jdu na první konzultaci ohledně 2 IVF do Repromedy k dr. Koukalovi. Byla jste u něho některá? Ráda bych dostala všechny informace, pokud máte 🙂 Děkuji!!!

aidule
28. srp 2012

@terez80 Ahoj mamino! Vidím, že ti to těhu krásně a hlavně rychle utíká 🙂 . Byli jsme na týden v Krkonoších a jinak u našich mimo Brno. Byla pohoda, ale už jsme se včera vrátili a najíždíme do navyklého režimu ☹ 😒 . Příští týden už zase frrrr ráno do školy se starší, odpo kroužky atd., atd. Uteklo to volno jako voda, ale to je ostatně každoroční pocit 😀 . Malá je v poho, učíme se chodit, zatím jen za ručky, ale lítala by pořád 😀 . S tou podporou je to asi to nejmenší, co člověk, který tím prošel, může udělat. Taky mi to moc pomáhalo a jsem ráda, pokud to ostatní cítí podobně. Až se ty vaši mimísci narodí, tak pak si uděláme nějaký repromeďácký minisrazík, ju? Je fajn, že těch miminek se daří čím dál víc. Je-li slyšet a vidět dětský smích kolem nás, není to s tím světem až tak špatné 😉 🙂 ! Tak se zatím opatruj, s prací to moc nepřeháněj a pohlazení i pro bříško 🙂 .

perrolina
28. srp 2012

@terez80 děkuji moc, jak se Ti vede jak se cítíš mamčo 🙂 doufám že je vše v pořádku 😵

perrolina
28. srp 2012

@soniela u pana dr. Koukoala jsem byla jen na ko.UTZ a nemůžu říct nic špatného byl přijemný a pro mě i simpaťák 😀

soniela
28. srp 2012

@perrolina děkuji za info.

evickav
28. srp 2012

@soniela dr. Koukal má zlaté ručičky 🙂 jeho pričinením budeme mať miminko,,, na prvej konzultácii sme boli u dr. Hromadovej a bol tam s ňou aj dr. Koukal,,, na ďalších konzultáciách už bol len on,,, robil mi folikulometriu, OPU a aj ET,,, pri transfere ma upozorňoval, že ma to bude asi dosť bolieť, lebo mám pevný obal - vchod cez krčok a musí ho prepichnúť,,, no ja som vôbec nič necítila 😉 a čakala som, že kedy to prebehne a on že už je hotovo 🙂
je veľmi ústretový, všetko nám max. vysvetlil, podporil, pochopil,,, aj sme posrandovali,,, fakt moc zlatý človek 😵
pred transferom som sa ho dokonca pýtala, že kedy môžem začať znova stimulovať a on mi na to hovorí, že to nebudem potrebovať,,, a mal pravdu 😀
ak chceš ešte nejaké info, kľudne mi napíš IP

soniela
28. srp 2012

@evickav moc děkuji za vyčerpávající informace! Hned jsem klidnější, když vím, že vám tak pomohl. Gratuluji k těhulkování 🙂

blana12
28. srp 2012

@soniela připojuji své pozitivní info k evickav, pan doktor Koukal je hodně příjemný, v pondělí jsem byla u něj na ketu, a jsme se u toho i zasmáli 🙂 Doufám, že nám do třetice k miminku pomůže právě on 🙂 🙂 Přeji hodně štěstí 🙂

soniela
30. srp 2012

@blana12 Děkuji! Držím pěsti, ať jsou brzy // 🙂

blana12
30. srp 2012

@soniela děkuji, no snad se už konečně zadaří 🙂

aidule
30. srp 2012

@blana12 Zdravím a držíme, co se dá, ať se za pár dnů rozbuší srdíčko dalšímu miminku z úžasné Repromedy a udělá vás těmi nejšťastnějšími rodiči na světě 😉 🙂!!!

blana12
31. srp 2012

@aidule Děkuji za podporu 🙂 Už by bylo na čase 🙂 Z ETbylo biochemické, 1ket nevyšel, tak snad do třetice všeho dobrého 🙂 Nejhorší je že nám nezjistili žádnou příčinu proč nám to nejde, já i partner jsme v pořádku 😒

aidule
31. srp 2012

@blana12 Jo beruško, jsou věci mezi nebem a zemí, na které jsou veškerá technika, postupy i znalosti odborníků krátké 😨 😒 . Důležitá je naděje a vaše odhodlání bojovat o své miminko a nevzdávat to! Snad to tentokrát opravdu vyjde a bude u vás platit do třetice všeho dobrého..... 😉 🙂. Určo pak písni, jak se vše vyvíjí, budu na tebe myslet!!! 🙂 Hezký víkend 🙂 !

blana12
31. srp 2012

@aidule Určitě pisnu jak jsem na tom 🙂 testovat bych chtěla až příští týden v neděli, ale moc tomu nevěřím, že to nebue dřív 😀 😀

aidule
4. zář 2012

Tak berušky zdravíme opět po prázdninách! Naše roční!!!! 😀 😀 🙂 preventivka dopadla výborně-Natali má 10 kg a 74 cm, stále tak pohodová, usměvavá, ukecaná a líná na pohyb 🙂 ! Přejeme snažilkám, ať to klapne a těhulinkám bezproblémové těhu 😉 . Těšíme se na další nová miminka, pak domluvíme nějaký ten srázek 😉 . Zatím všem krásné babí léto!!

blana12
10. zář 2012

@aidule Ahoj, takže na testíku mám dvě/, tak doufám, že bude další repromeďátko. ve středu jdu na krev tak uvidíme jestli nám to potvrdí.

evickav
10. zář 2012

@blana12 teším sa s tebou 😵 na stredu držím palčeky, nech je HCG pekne vysoko 😉

aidule
11. zář 2012

@blana12 Jupííí, jupííí, jupíííí....tak to je nádherná novinka 🙂 ! Ve středu se těším na další (jsem holka neskromná, že jo?) 😀 😀 😀 . Bylo zde několik dnůtakové tich po pěšině, tak aspoň se zase něco děje 😉 🙂. Drž se i miminko a podávej indo!!! 🙂

aidule
11. zář 2012

@evickav A jak se daří naší těhulince a miminku? Doufám, že prožíváte krásné babí léto a máte se prima 😉 🙂 ! Moc zdravím 😉 .

blana12
12. zář 2012

@evickav
@aidule holky takže je to dobrééé HCG 1000 a potvrzena jedna bublinka, 26.9 utz na srdíčko 🙂

evickav
12. zář 2012

@blana12 to je teda krásne HCG 😵 to bolo koľký deň po ET? ja som mala 15.deň 252 HCG,,,
aj malinký sa teší s nami,,, od radosti začal kopkať 😀

terka82
12. zář 2012

Ahoj holky. Koukám, že je tu spousta nových tváří. Pro ty, co si mne pamatují:
Dlouho jsem tu nebyla, ale teď už se Vám snad mohu pochlubit dalším repromeďátkem. Pája se narodila 7. 5. ve 25+3. Kolem 20tt se mi začal zkracovat čípek. V nemocnici jsem ležela měsíc před porodem, ale bohužel čípek se zkracoval dál a nakonec mi rupla voda, takže bylo jasné, že děti musí ven. Bohužel Míša tento extrémně předčasný start do života nezvládl a po pár hodinách od porodu zemřel. Pája ten start také neměla jednoduchý, ale o své místo pod sluncem se opravdu statečně porvala. Po dlouhých 6ti letech, 3 potratech a dalších peripetiích jsme si tak na konci srpna odvezli domů vytouženou holčičku.

Všem snažilkám přeju hodně trpělivosti a hlavně, aby se brzo dočkaly //, těhulkám přeju poklidné a dlouhé těhulení a všem mrňouskům hlavně zdraví. Opatrujte se.

blana12
12. zář 2012

@evickav jsem dneska 16-tý en po ET, říkala pí. doktorka že je to krásné 🙂

blana12
12. zář 2012

@evickav jééé maličký taky drží palečky ať nám to dobře probíhá 🙂

evickav
12. zář 2012

@aidule je nám krásne 😉 boli sme zase na screeningu v Brne a všetko je v poriadku,,, aj to naše obávané srdiečko je zdravučké 😵 termín sa nám pomaly posúva k silvestru + nový rok 😀 tak som moc zvedavá, kedy sa malinký naozaj vypýta na svet
u vás už aj škola začala 🙂 tak máte teraz také iné povinnosti, ale dúfam že príjemné 🙂

evickav
12. zář 2012

@blana12 to je tak na dvojčatá vysoké, ale keď je potvrdená jedna bublinka, tak to je fakt krásné 😀

blana12
12. zář 2012

@evickav Je tam fakt jenom jedna, leda by se ta druhá někam schovala 😀

evickav
12. zář 2012

@terka82 krásne a smutné zároveň,,, jeden anjelíček v nebíčku a druhý anjelíček u maminky v náručí,,, život je naozaj nevyspytateľný,,,
teraz je dôležité, aby malinká bola zdravučká a robila svojim statočným rodičom len samú radosť 🙂