Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

soniela
5. únor 2013

@aidule Tak dnes už dorazila i MS 😢 A co bude dál je zatím ve hvězdách...

cechulda
5. únor 2013

@soniela Berunko to mě strašně moc mrzí ☹ Moc bych Vám přála aby se na Vás konečně usmálo štěstí 🙂 Uvidíš co Vám řeknou dál, věřím, že není vše ztraceno a určitě se miminka dočkáte 🙂 A vyšetřovali Vám embryjka tím PGD?Hlavu vzhůru, budu na Tebe moc myslet. Drž se 🙂

terka82
5. únor 2013

@soniela mrzí mě to. Drž se. ☹

aidule
5. únor 2013

@soniela 😢 ☹ ☹ Slova útěchy se teď budou zdát tak nějak nadbytečná.....ale čas naděje ještě přjde....vyplač se a za pár dnů s čistější hlavou uvidíš, co podniknete dál 😉 . Hodně sil a vzájemné opory!!! 😉

terez80
6. únor 2013

@soniela Ahoj moc jsem na tebe myslela, mrcha MS, drž se, někdo tu cestu má bohužel hodně složitou, prosím vydrž, posílám hodně sil

terez80
11. únor 2013

Ahoj holky, mám dotaz pro moji kamarádku, snaží se dlouho o těhotenství a nechce umělé oplodnění a říkalajsem ji o minimálce ptala se na to a já o tom nic moc nevím, prosím o rady a zkušenosti díky

luciasek1982
11. únor 2013

@soniela Ahojky! Teď to tady trochu zanedbávám, takže než jsem se tím vším pročetla.....
Moc mě mrzí, že vám to nevyšlo :-/ Ale hlavu vzhůru!!!! Naděje umírá poslední 😉 Odpočiňte si a hurá do boje 😉

cechulda
12. únor 2013

Ahoj holky, tak hlásím, že na 95% čekáme malou princezničku 😀 😀 😀 Pan doktor si těch 5% nechal na příště, ale říkal, že už směle můžeme o miminku mluvit jako o holčičce, bylo to krásně vidět, vůbec se nestyděla 😀 😉 Tak jsme moc šťastní, hlavně, že je vše v pořádku, v koutku duše jsme si holčičku přáli o chlup víc, protože jednoho chlapáka už doma máme 😉

soniela
12. únor 2013

@terka82
@aidule
@luciasek1982 Ahojte, moc děkuji za slova útěchy. Je to sice už týden, ale pořád se s tím jaksi peru. Do dalšího boje zatím asi nepůjdeme. Ale sháním všechny možné informace o všech možných doplňujících vyšetření. Protože nechci prodělat další zklamání, aniž bych neudělala všechno proto, aby to v budoucnu už konečně vyšlo. V březnu nebo dubnu se sice chystáme do Repromedy, ale tentokrát jenom na konzultaci a chci tlačit na dr. aby mi i nějaké vyšetření pro nás vhodné doporučil. Tak uvidíme, jak to dopadne.
@cechulda Super zprávička!!!!!!!! 😵 😵 😵 Sice na pohlaví až tak nezáleží, hlavně že je maličká zdravá!!! (ale když už toho klučíka máte, a holčičku jste si přáli, tak je to ještě lepší 😉 ) Moc vám to vaše štěstíčko přeju!

suzule
13. únor 2013

Ahoj holky, já se podělím také o zkušenosti z Repromedy. Absolvovali jsme 1. IVF, u nás byl problém u partnera, bohužel nevyšel dobře spermiogram. K odběru jsme měli pouze dvě zdravá vajíčka, z toho bylo oplodněno jen jedno a nyní už nám hezky tluče srdíčko. 🙂 Jinak přístup fakt je moc fajn, jak doktoři, tak paní koordinátorka, všechno bylo v pohodě. Do dvou let se vracíme zpátky 🙂

marci
13. únor 2013

@soniela to mě mrzí, drž se a bojuj dál. Určitě se i na tebe musí usmát štěstí.
@terka82 teda ten čas letí, ty už máš doma tak velkou holčičku!!!
Mně se 28. ledna narodila Stella - taky made in Repromeda🙂

terka82
13. únor 2013

@marci říkala jsem si, kdy máš asi termín. Moc gratuluju a přeju hlavně zdravíčko. 🙂

akashka
13. únor 2013

Ahoj holky, zítra jdeme s manželem poprvé do repromedy, tak bych se ráda přidala do diskuse, pokus mne vezmete mezi sebe 🙂 máme za sebou zatím jen spg se špatným výsledkem, zítra jdeme teda za urologem v repromedě a já příští týden na hysteroskopii.. Snažím se pročítat vše možné, abych byla na vše připravena, ale to je asi nemožné 🙂 tak budu ráda za jakékoliv rady i povídání 🙂

terez80
14. únor 2013

@akashka Ahoj, doufám, že se vám dnešní konzultace vydařila. I my jsme měli špatný spermiogram, udělali nám PICSI a máme chlapečka. Jsou šikovní tak se držte. Když něco budeš potřebovat piš holky radí i já jsem zde začínala, prošla a snažím se věnovat a podporovat snažilky

aidule
14. únor 2013

@cechulda Tak to od nás letí jedna velká gratulace pro malou princezničku šikovničku 😀 🙂 !!! Je to super, jak to ten osud nádherně zrežíroval, co??!! Tak se hlavně opatrujte, rozmazlujte a užívejte si každého dne, který přichází 🙂 😉 !!!

aidule
14. únor 2013

@soniela V boji za mimíska je třeba vyzkoušet cokoliv, takže super přístup!!! Hlavně neztrácej naději, někomu ta cesta za miminkem trvá hold o něco déle 😉 . Drž se a opatruj se! 🙂

aidule
14. únor 2013

@suzule Velká gratulace k repromiminku 😀 😀 🙂 !!! Ať jste zdraví a rostete, jak se má 😉 !

aidule
14. únor 2013

@akashka Vítej u nás! Tak jaká byla 1.návštěva? Věřím, že nejste žádný beznadějný případ a že se i vám v tomto centru splní sen o vlastním miminku 😉 . Pokud budeš potřebovat zeptat se na cokoliv nebo třeba jen sdělit své dojmy, obavy či smutek a beznadějné pocity, klidně piš a piš....od toho je nás zde dost, které už tohle máme většinou za sebou anebo tím právě taky procházíme, takže do kupy nám to všem půjde líp a hlavně s úsměvem a optimismem. A o to jde 😉 🙂 !!! Takže hlavu vzhůru a hurá do boje za mimískem 😉 🙂 !!! Držím palce 😀 !

akashka
15. únor 2013

Ahoj holky, tak včera návštěva ok, manžela jen vyšetřil urolog a je u něj po této stránce vše v pořádku. Jsme na první konzultaci objednaní hned na pondělí k paní doktorce Hromadové, četla jsem tu všude, že je dobrá, tak jsem si řekla, že chci rovnou k ní a šlo to takto rychle 🙂 Předpokládám, že tam se s námi bude domlouvat na dalším postupu, co, kdy a jak 🙂 Ve čtvrtek mě čeká ta hysteroskopie, tak mám trochu obavy, ale moc doufám, že u bude vše ok, a žádné další kompliakce už se neobjeví.Chtěla jsem se zeptat, jak Vaši pánové zvládali špatné výsledky spermiogramu? Ten můj to bere až nějak podezřele v klidu, alespoň navenek, ale mám obavu, že uvnitř sebe to dusí a trápí ho to a nevím zda to s ním mám nějak probírat, nebo ho nechat být 🙂

suzule
15. únor 2013

@aidule Ahoj, moc děkuji, snad bude vše jak má, z toho mála, co jsme měli se nám podařilo zadělat na zázrak 🙂 Moc nevěřili, že to dopadne dobře. Hlavně teď se nenervovat a bejt v pohodě. 🙂

aidule
15. únor 2013

@akashka Super, paní doktorka je moc milá, budete, myslím, spokojeni 😉 . My jsme se spermiogramem problém neměli, byl problém u mě. Manžela bych zbytečně nezpovídala a nepitvala, pokud něco bude, ještě bude příležitost o tom mluvit 😀 . Zatím si užijte pohodový víkend a v pondělí ať jsou hvězdy skvěle nakloněny 😉 🙂 !!!

cechulda
18. únor 2013

@aidule Děkuji moc, jsme moc šťastní 😀 😀 Navíc už týden cítím pohyby a vždycky se usmívám jak blázen, tuhle se mě kolega v práci ptal proč se pořád tak žulím 😀 😀 😀 Je to opravdu zvláštní, jak se to vyvrbilo, ještě před pár měsíci jsme si mysleli jak hrozně dlouhá cesta za miminkem nás čeká a teď už se mi v bříšku hemží malinkej zázrak 😉 😀

cechulda
18. únor 2013

@akashka Ahoj vítej, ze špatného spermiogramu si nedělejte hlavu, to se může rychle změnit, nám na spermiogram napsali pravděpodobnost přirozeného početí 0,0% a diagnozu azoospermie a za 2 měsíce po odběrech jsme počali přirozeně a to mám špatnou průchodnost vejcovodu nalevo a úplnou neprůchodnost vpravo, tak neboj, určitě se Vám zadaří 😉 😀 Přeju hodně štěstí 🙂

akashka
18. únor 2013

Ahoj holky, tak dnes jsme byli na první konzultaci, vzali nám krev na genetiku a manžel jde ve středu na kontrolní spg. Já na začátku března na hormonální profil no a prý v květnu by to už šlo, když bude vše ok 🙂 Tak jsem ráda, že se to trošku pohnulo a že můžeme s něčím počítat. Jen jsem se zapomněla zeptat jak je to s pojišťovnou - četla jsem tu někde, že se posílá nějaká žádost na pojišťovnu, ale ani doktorka ani sestra o ničem takovém nemluvily, poradíte?

@aidule Paní doktorka je opravdu moc milá, všechno s námi probrala a jsme domluvení na duben na další návštěvu 🙂

@cechulda Díky to by bylo fajn 🙂 Ale já si z toho hlavu nedělám, jsem ráda, že se konečně něco děje a nějak to postupuje, a jestli to bude přirozeně nebo ivf, to je mi jedno, hlavně že bude 🙂 Na miminko se těším už moc dlouho 🙂

aidule
18. únor 2013

@akashka Bezva, je fajn, že jste byli spokojení. Je to dobré pro psychickou pohodu a tak vůbec celkově 😉 . Žádost na pojišťovnu posílalo centrum, tedy aspoň před těmi 3 roky, kdy jsme tam chodili. Takže pokud se nic nezměnilo, včas vám řeknou a pošlou za vás. Schválení bylo, myslím, do 14 dnů. Tak ať to všechno pěkně odsýpá 🙂!

akashka
18. únor 2013

@aidule Super díky, tak to tak asi je i teď, jinak by nám snad něco řekli 🙂

mica21
18. únor 2013

Ahoj holky, ráda bych se přidala do diskuse. V Repromedě jsme byli zatím 2x. Na spermiogramu, který nedopadl dobře a podruhé na konzultaci, kde nám vzali krev na genetický rozbor. Podle toho, co tu čtu, je postup různých vyšetření idividuální. Zatím jsme s přístupem spokojeni, rozhodně byli optimističtější než my dva... Do další návštěvy se máme snažit, třeba to prý vyjde. My tomu už moc nevěříme...

akashka
19. únor 2013

@mica21 Ahoj, tak to jsme na tom skoro stejně, my jen ten kontrolní spermiogram neseme až zítra, udělají si ho podrobnější než byl od našeho doktora. Genetiku nám brali včera taky, jen mě štve, že se na výsledky čeká 7 týdnů a celé se to tím strašně zdrží :( A vidíš, nám ani neříkali ať se dál snažíme :D Chce to hlavně to brát pozitivně, a ono se to povede, má to i svá pozitiva, aspoň se nemusíme stresovat každý měsíc, jestli se povedlo nebo ne, ale pěkně nám to naplánujou, zavedou a je to ;) Trošku to zlehčuju, ale jinak by mi muselo hrábnout :D

mica21
19. únor 2013

@akashka Ahoj, Je to všechno na dlouho, ale jak píšeš, chce to trochu nadhled. S manželem si občas zavtipkujem na téma líných spermií apod..My jsme od oběrů na genetiku objednaní na konzultaci za 2 měsíce, taky se mi to zdálo nekonečné, ale jak se to blíží, začínám mít spíš obavy z toho, co nás čeká..O kontrolním spermiogramu nám zatím nikdo nic neříkal..

aidule
19. únor 2013

@mica21 Vítej mezi náma! Optimismus je určitě na místě a v těchto prostorách jej nikdy není nazbyt 😀 😀 !!! Držím palce,ať se i vaše situace s mimi vyvíjí optimisticky, ať už spontánně anebo s dopomocí profi týmu centra Repromeda 😉 🙂 !