Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

nelatorka
8. srp 2014

@terez80 moc díky! ....tak snad se brzy přidáš 😉 držím pěstičky 🙂

nelatorka
8. srp 2014

@aidule Moc díky 🙂 ano byl to dáreček nad dárečky :D snad bude vše jak má 😉

terez80
9. srp 2014

Ahoj holky, není tady náhodou někdo, kdo si nechal zmrazit vajíčka pro případné pozdější použití a jaká je s tím zkušenost. Mám kamarádku, která nemá přítele, ale časově má strach, že pak až najde nebude už v reprodukčním věku. díky

saandy123
12. srp 2014

Ahoj Terez80 moze si ich dat zamrazit. Do Repromedy bych uz nesla. Ide im iba o peniaze..

saandy123
12. srp 2014

@vsichni kto tu predava puregon?

nelatorka
13. srp 2014

Tak včera kontrola vše zatím v pořádku HCG 1200...... čekáme na srdíčko 🙂

aidule
14. srp 2014

@nelatorka Kráááásnéééé, jen tak dál 😀 😀 😀 🙂 😉 !!!

aidule
14. srp 2014

@saandy123 Zdravím a s dovolením si dovolím nesouhlasit. Apoň v tom smyslu, že finanční stránka problému neplodnosti je hold dosti podstatná pro jakékoliv soukromé zařízení nejen tohoto typu a nejen pro Repromedu. Stačí si projít nabídky jednotlivých zařízení a tak značné rozdíly tam nejsou. Jiné je to ovšem u nabízených služeb a u výsledků léčby, a to je, myslím, to nejpodstatnější. Tam je úspěšnost Repromedy nepřehlédnutelná 😉 !!!

nelatorka
25. srp 2014

Ahoj holky tak už nám bije srdíčko, ale mám hematom tak mám hroznej strach. V sobotu jsem musela do repromedy protože jsem v pátek začala krvácet. Ale miminko roste vše je ok. Ve středu opět kontrola tak doufám, že se hematom nezvětšuje a bude to dobré ☹

netanel
27. srp 2014

Ahoj holky, mám pár otázek. Snažíme se plus mínus rok, mám delší cykly (průměrně 37 dní). Dneska jsem byla na gynekologii, prvně si musím přeléčit zánět, za deset dní jdu na ultrazvuk a odběr krve (asi na hormonální profil). Když jsem se ptala na spermio, doktorka říkala, že nejlepší by bylo jít do centra, kde bysme případně pak řešili tu ,,neplodnost". Doporučila Repromedu. Chtěla jsem se zeptat, jak to tam funguje? Příjdeme, oni nám udělají vyšetření a pak doporučí postup, tomu rozumím, ale zajímalo by mě, kolik zaplatíme jen za ta vyšetření? Zatím vůbec nevím, jestli bysme přistoupili k nějakým alternativám přirozeného početí, nebo bysme požádali o adopci.

aidule
28. srp 2014

@nelatorka Tak držím vše, co se dá, ať je hematom v klidu a nedělá neplechu a nezabírá místo drobečkovi!!! Hold budeš sledovanější, ale aspoň budeš mít jistotu, že je vše v pořádku 😉 . Opatruj se a šetři se 🙂 !

aidule
28. srp 2014

@netanel Vítej mezi námi! Za základní vyšetření (UZV, hormonální profil, genetika, spermiogram) se neplatí nic. To až pak, rozhodnete-li se pro některou z forem umělého oplodnění. Hodně štěstí na cestě za miminkem a věřím, že v Repromedě budete, stejně jako spousta jiných, spokojeni a úspěšní 😉 🙂 !!!

alalas
30. srp 2014

ahoj holky.. taky navštěvuji REPROMEDU a mám za sebou své první IVF (ET , KET). mám 8letou holku (normálně) a nyní (jiný partner-špatný spermiogram) . chtěla bych vědět zda vám před dalším pokusem změnily léčbu, léky či doporučily nějaké vyšetření.. nevím jak to chodí.. měli jste několik stejných ivf a podařilo se vám otěhotnět nebo až nějaká změna vedla k // ?? moc díky za odpovědi...

terez80
31. srp 2014

@saandy123 Ahoj díky za názor, já byla v repro nadmíru spokojená, neměla jsem s nimi žádné potíže a finančně to je asi u všech stejné. Přeji hodně štěstí k mimču.

terez80
31. srp 2014

@nelatorka Ahoj to je milé, že píšeš zprávičky. Snad se ti ten hematom nebude zvětšovat a vstřebá se držím moc pěsti, hlavně, že miminko roste tak se mu daří. Drž se.

terez80
31. srp 2014

@netanel Ahoj všechna vyšetření, hradí pojišťovna ve fázi vyšetřování nehradíte nic až v případě IVF. Myslím, že je dobré jsem zajít i na vyšetření, protože vám toho udělají dost a pak vám ještě poradí, jak spontálně počít a kdy také jsme nechtěli hned IVF. Tak se neboj oni vám poradí a vyšetří. Budu držet pěsti

@alalas Ahoj, my jsme podstoupili IVF PICSI úspěšně a u druhého kam jsem chodila na KETY tak se nám zmrzlouš nedařil kvůli mé sliznici a to paní dr. zkoušela vše. Myslím si, že je to vše individuální podle toho jak ti léky sedí. Mé kámošce u druhého IVF léky nechali stejné a taky otěhotněla. Však uvidíš to je asi těžké říct, třeba tě dovyšetří a změní léky. Hodně štěstí.

kelinkanatalka
9. zář 2014

Repromeda zklamala,rovnou posílají na IVF,IUI neradi dělájí,že je u mě pravděpodobnost mnohočetného těhotensví.Jsem naštvaná.Počkám si ještě na výsledky genetiky a budu si stát za IUI pokud ho odmítnou udělat,půjdu jinam.A rovnou nám řekl,že si máme připravit cca 28tisíc. Takhle se vydělávají peníze.

nelatorka
16. zář 2014

Ahoj holky tak se zase po krátké pauzičce hlásím 🙂 Od včerejška mám průkazku 😵 vše je zatím jak má 🙂 hematom už je pryč a tak jsem si oddychla a konečně si to trošku užívám i když s tím rarachem co máme doma je to trochu někdy vyčerpávající...., ale myslím že nejhorší nevolnosti a únava je za mnou a už mi je o něco lépe, i když teda asi to ještě přijde jak poroste pupík a myslím,že bude opět velkej. Už teť ve třetím měsíci mám bříško jak některé v pátém :D a už asi 3,5 nahoře takže to bude veselé :D :D
A co jinak? není tu zatím nikdo kdo se ke mě přidá? tfuj tfuj přeji všem moc štěstíčka 🙂 😉

terez80
19. zář 2014

@kelinkanatalka Ahoj a u koho jsi byla? My jsme byli u dr. hro a v pohodě vše s náma probrala. Ono asi záleží jaký máte problém, ale myslím, že IUI ti určitě můžou udělat, to vím, že dělají kámoška na tom v repro byla. Tak držím pěsti, ale kliďo si o to řekni, že by jsi chtěla začít s něčím menším, v tom tě asi chápu taky jsem chtěla začít s čím nejmenším pro mě v závorkách zlem, ale nakonec jsme skončili i IVF po mém dlouhém snažení a hned se zadařilo.

terez80
19. zář 2014

@nelatorka Ahoj jéé tak to je fajn, moc jsem na tebe myslela, to je dobře, že se hematom vstřebává. My jsme byli už na konzultaci vzali mi ještě nějaké odběry a jdeme do druhého IVF, snad bude stejně úspěšné jako to první tak to štěstí se bude hodit. mějte se.

aidule
28. zář 2014

@nelatorka MOc zdravím po delší pauzičce! Jsem ráda, že se vše v pořádku vyvíjí a naopak, že hematom už se nevyvíjí 😀 . Snad už bude dobře 😉 . Bříško nechej, ať hezky roste, tak to přece má být. Každá těhulka nemusí vypadat v závěru těhotenství jako po větším obědě a z porodnice oblíknout původní riflíky, ne??!! 😀 😀 🙂 🙂
Opatruj sebe i dětičky a jak budeš mít nějakou fotečku, ukaž nám ji tady, ať se můžu aspoň pokochat. Kdybych už doma neměla dvě cácorky a byla mladší, snad bych šla i do třetího 😕 😉 ...

aidule
28. zář 2014

@kelinkanatalka Zdravím! Ještě bych si s nima zkusila promluvit, ale je možné, že vzhledem k vašemu broblému a výsledkům vědí, proč by IUI nedělali. Ale ještě bych to zkusila prosadit.
Co se týká ceny, nevím, proč se spousta lidí hned pohoršuje a poukazuje na vydělávání peněz! Byznys to je, ale je v každém tomto soukromém zařízení, podle ceníků od jinud jsou ty ceny velmi, velmi podobné a vyrovnané. Tak hodně zdaru!

kelinkanatalka
28. zář 2014

@aidule Netvrdím,že mají ceny vysoké,jen mě štve,že první co je zajímá jsou peníze a na druhém místě teprve pomoc párům.

terez80
13. říj 2014

@kelinkanatalka Ahoj já jsem se léčila a teď se zase léčím v repro a mě to tedy nepřijde co píšeš. trochu mě to mrzí, protože co jsem se i seznámila s holkama co se léčily v repro, tak určitě bych řekla, že se zajímají o člověka a řeší problém páru, bohužel je pojišťovna skoupá na korunu a holt si něco musíme doplatit. Mám, ale zase sestřenici v Německo a tam pojišťovna na IVF nepřispívá nic. Na druhou stranu je to škoda, že centrum je limitované a ty si něco musíš doplatit takzvaně to lepší, ale zaplať panbůh, že většinu hradí jako vyšetření konzultace a výkony to by jsme se jinak asi nedoplatily. Měj se hezky a držím pěsti v nelehkém boji, který ale za to stojí.

cechulda
18. říj 2014

Ahoj holky, dlouho jsem se mezi Vás nepodívala, zdravíme všechny a přejeme Vám hodně štěstí v boji o Vaše malá štěstíčka. Vkládám fotku toho našeho vymodleného zázraku Anetky a jejího staršího brášky, chtěla jsem k roku, ale trošku nám to letí, už nám bude příští týden 15. měsíců 🙂 Věřím, že se všechny dočkáte tak jako já 🙂 Držím pěsti 😉

evickav
20. říj 2014

Dlllho som tu nebola, ale mala som toho pred porodom akosi moc, no uz sa to snad trosku utrasie a bude viac casu 🙂
Hlasim do Repromedackeho zoznamu dalsie narodene dievcatko 🙂
Je nim nasa Viktoria a stalo sa tak 6.10.2014 o 8.57 hod. s 2850 g a 48 cm
Ani tomu nemozem stale uverit, ze po dg. ze ja uz nebudem mat deti, som porodila kratko po sebe dve krasne zdrave deticky 😵 obrovske DAKUJEM patri REPROMEDE 🙂

lev1
20. říj 2014

@evickav Gratulujem 🙂 zázraky sa ešte dejú 😉

netanel
20. říj 2014

tak po další MS a probrečeným dnu jsem zavolala do Repromedy a objednala muže na spermio. O mých vyšetřeních se budem bavit potom. Zatím jsem si nakoupila spoustu červenýho vína, grepy, ananasy, vitamíny na početí a další kontryhel. Začíná se ta marná snaha podepisovat na mojí psychice, chování k manželovi i sexu...

cechulda
20. říj 2014

@evickav Moc a moc gratuluji 🙂 🙂 Krásná holčička, přeju ať jste hlavně hodně zdraví 🙂 🙂

aidule
21. říj 2014

@cechulda Ty jo, malá je už táááák velká!!! To šíleně letí! Jsou i s bráškou bezva dvojka, co 😉 🙂 ?! Tak se opatrujte a ať se daří! p.s. V srpnu jsme taky navštívili zoo ve Dvoře Králové - bylo fakt suprové! 😉