Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
10. pro 2010

@lola33 včera s tím došla jedna doručovatelka a já se dneska vzbudila a už to bylo.....

lola33
10. pro 2010

@valkat jojo je to hned,stačí prsknout a je to 😝

valkat
10. pro 2010

@lola33 no a dostávat se z toho budeme aspoň týden......tak že s manželem soucítím a smrkám.... 🙂

lola33
10. pro 2010

@valkat jojo právě jdeme vařit coldrex.vyřídím a mažu na Vyprávěj,hezký večer 😉 😉 😉

paja1
11. pro 2010

@lola33 Tak díky u nás chumelí a hodně.To je krása.Ty umíš čarovat. 😀

elisabet
11. pro 2010

ahojte holky, chtěla jsem se vás zeptat, dělali vám v Repromedě imunologii? A kdy? Za jakých podmínek? Tento týden jedem do Repromedy domluvit se na druhé IVF a chtěla bych si o to zažádat, ale nevím jestli mi vyhoví, máte zkušenost??? Díky 🙂

tonytony
11. pro 2010

Ahoj holky, můžu se zeptat, je tady někdo, kdo absolvoval v Repromedě v rámci IVF i PGD( genet. vyš. embryí) a s jakými výsledky? Moc děkuji🙂

A ještě, pokud jste někdo přecházel z nějakého Caru do Repromedy, tak Vám všechny vyš. dělali v Repromedě znova nebo brali v potaz výsledky z předchozího Caru a vyžadovali je a za jak dlouho jste se dostali po přestupu tam na další pokus IVF?

tonytony
11. pro 2010

A kde ev. najdu ceník Repromedy? Díky moc.

paja1
12. pro 2010

@lola33 zlato už taje a taje.Chjo u nás je škaredě.Tak se mi to včera líbilo. 😀

jinak všem pěknou adventní neděličku.

bublenudle
12. pro 2010

Ahojky kočky,tak Vás moooc všechny zdravím...tak jsem byla v Repromedě na pohovoru..a třetí IVF podstoupím koncem unora nebo začatek března..musím i PGD takže mi to napočitali na 65 tis..musí mi dodělat par vyšetření...jinak jak se chystáte na Vánoce?? napečeno,uklizeno??? mějte bse krááásně a krásnou nedělu 🙂 🙂

paja1
12. pro 2010

ahojky,u nás napečeno,uklízí se pořád a není to vidět.Ale na vánoce se těšíme-hurá 😀 😅

valkat
12. pro 2010

@bublenudle Ahoj beruško,já myslela že ses ani nevrátila.JJ já jsem stihla všechno a teď mě schvátila nějaká choroba....A jak ses měla,odpočinula sis? Víš co se říká,do třetice všechno dobrého....teď už to vyjde.uvidíš........

valkat
12. pro 2010

@paja1 u nás jsme na tom stejně,já už bych zdobila stromeček klidně hned,ale doma mi to neprošlo..... ☹ 😀

valkat
12. pro 2010

@paja1 zítra už ten tvůj den D?

lola33
12. pro 2010

@paja1 Ahojky to u nás opět zase chumelí a chumelí 😉 😉 😉 ,posílám Vám to tam,ráno uvidíš,to už neroztaje 🙂 🙂 🙂 ,zítra držím moc a moc palečky a těším se na ty nejlepší zprávičky od tebe 😉 😉 😉

lola33
12. pro 2010

@elisabet Ahojky,nám jí dělaly po prvním nevydařeném IVF,zamlklém těhu ☹ ☹ automaticky

lola33
12. pro 2010

@bublenudle Ahojky tulačko 🙂 🙂 ,tak to je super,přesně tak do třetice všeho dobrého 🙂 🙂 🙂 to vyjde!!!
My jdeme příští týden domluvit se na 2IVF,tak jsem zvědavá,kdy půjdeme my.....

paja1
12. pro 2010

Holky děkuju nervy už pracují na plné obrátky.Začínám se bát a není mi cosi dobře,asi od stresu.diky ozvu se.

lola33
12. pro 2010

@paja1 Uvidíš to dopadne dobře!!!! 😉 😉 😉

valkat
12. pro 2010

@paja1 bude to dobré,uvidíš....budeme se těšit na skvělé zprávičky....

paja1
12. pro 2010

Holky dnes má být ve STŘEPINÁCH NĚCO O UMĚLÉM OPLODNĚNÍ.

zazy
12. pro 2010

Ahojky děvčata
tak mi jsme dneska dorazili z porodnice.Malá se jmenuje Verunka vážila 2980g a měřila 47cm.Je moc hezká.Všem co na mě mysleli moc děkuji a i já Vím všem ostanm přeji at to výjde

frozinka
12. pro 2010

@zazy: strašně moc gratuluju holka!!!! je to nádherný pocit, být máma, co? Všem to tady moc přeju! Jak budeš mít čas, tak sem hoď nějaký fotečky.
Já už jsem ve volné chvilce album vytvořila, tak se můžete všichni mrknout, jestli budete chtít 🙂

valkat
13. pro 2010

@frozinka jsou nádherní.......broučci malincíííí

valkat
13. pro 2010

@zazy Tak to moc velká gratulace...... 🙂

nelatorka
13. pro 2010

Ahojky Zazy moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Frozinko jsou opravdu jak dva andílci jsou krásňoučcí 🙂

lola33
13. pro 2010

@zazy mocinky gratuluji a přeji jen to nejlepší 🙂 🙂 🙂

lola33
13. pro 2010

@paja1 Tak co beruško,jaká???Doufám,že máš pro nás tu nejlepší zprávičku 🙂 🙂 🙂

lola33
13. pro 2010

@frozinka Broučci jsou úžasný 🙂 🙂 🙂

frozinka
13. pro 2010

Díky holky!