Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
14. led 2011

@paja1 Děkuji jsi zlatá 🙂 🙂 🙂 a už se těším,až najdeme konečně ty // ju?Krásný víkend!!!

elisabet
14. led 2011

holky, takže následující těhulky, já začínám, na záda mi dýchá Nelatorka, hned za ní je Lola33, pokračuje Paja, za ní hned Valkat a Mufinka, doufám že jsem na nikoho nezapoměla 😉 , takže harmonogram máme daný a jedem podle grafu!!! 😀 😀 😀

valkat
15. led 2011

@elisabet to je dobrýýýýý.to je jasný pěkně popořadě ať vtom máme přehled... 🙂 🙂 🙂

valkat
15. led 2011

Holky krásný víkend.... 😉

nelatorka
15. led 2011

@elisabet děkuji. Ano dvě.

nelatorka
15. led 2011

@mufinka0 ahojky v jakém byly stádiu nevím. měli jsme zamražené 4 po dvou a rozmrazili dvě a jedno bylo dobré a druhé v menší kvalitě , říkal doktor. jinak ti vše potom pisnu. 🙂

Jinak vám všem děkuji. Necháme to osudu 🙂

mamba555
15. led 2011

@mufinka0 ahojik bola som v repromede a idem na ten ket ale joj ja sa tak bojim hm a ty si na tom ako hm?

paja1
15. led 2011

@lola33 I tobě krásný víkend.Já ho mám pracovní.Ted jsem došla a ruce tahám pozemi.Jsem vždycky vycuclá jak citron.Ale práce mě baví a to je důležité.Jo už se nám to krátí.Tak ted ten boj musíme vyhrávat.Letos nám hvězdy přejou-né?Pa a dobrou všem. 🙂

lola33
15. led 2011

@elisabet Beruš,krásný harmonogram 🙂 🙂 🙂 ,už se všichni těšíme na krásné výsledky a na // 😉 😉 😉

lola33
15. led 2011

Zlatíčka,tak dnešní OPU dopadla výborně 🙂 🙂 🙂 ,budu informovat jak pokračujeme papa krásný víkend 🙂 🙂 🙂

mufinka0
15. led 2011

@mamba555 Ahojky 🙂 Já půjdu na KET až na jaře, asi tak duben 😉 😉 Taky se bojím, ale to je myslím přirozené. Kdy jdeš Ty?? Budu na Tebe moc myslet 😉 😉 Snad tentokrát to dotáhneš až do samého konce. 🙂 Moc Ti to přeji. 😵 😵

mufinka0
15. led 2011

@nelatorka Myslím na Tebe... ano, osud máme každá jasně daný, ale doufám, že Tvé výsledky budou také pozitivní 😉 😉

mamba555
16. led 2011

@mufinka0 ahojky nado dakujem ti velmi pekne aj ja ti prajem iba to najlepšie snád už s ato podari budem držat palce joj idem nabuduci tyžden ale strašne s abojim

nelatorka
16. led 2011

@mufinka0 Děkuji jsi hodná. Snad to vyjde cítím se tentokrát tak divně pořád mám myšlenku, že to nedopadne. Nevím proč. Mám z toho tentokrát nějaký divný pocit. Achjo už mě z toho asi hrabe nebo co. Budu na tebe taky moc myslet!!!!! 🙂

nelatorka
16. led 2011

Holky nevíte některá při KETU, když se lepí ty náplasti tak před jsem si lepila po 3 dnech a teť po transferu mám v transf. kartě po 4 dnech je to tak správně.?Jsem z toho nějaká zmatená.

nelatorka
16. led 2011

@elisabet to je dobrý 😀 😀 😀 tak snad budeme všechny úspěšné a budeme se podporovat až dokonce 🙂
Kdy budeš testovat?

lola33
16. led 2011

@nelatorka Ahoky,já po KETU měnila také každý 4den,ale brnkla bych do Repro a přeptala se,pokud si nejsi jistá,hezký večer L. 🙂 🙂 🙂

nelatorka
16. led 2011

@lola33 OK díky, ale asi to bude teda správně 🙂

lola33
16. led 2011

@nelatorka 🙂 🙂 🙂 jojo také jsem to tak měla,je to lepší lepit sit o takhle přes zimu,já to lepila na podzim,což bylo supr,ale neuměla bych si představit být takto polepená v teplých měsících 😉 😉 ,držím palečky a přeji ti // ve finále 🙂 🙂 🙂

nelatorka
16. led 2011

@lola33 no to máš pravdu v létě by to bylo pěkně na prd. A kam jsi si to všude lepila už nevím kam si to mám nalepit 😝 😀 Děkuji snad bude finále šťastné 😵

lola33
16. led 2011

@nelatorka 😀 tak nejlépe to drželo kousek nad podbřiškem,tak aby to bylo schované pod prádlem i pod riflema,jinak když jsem to nalepila na přechod u pásku kalhot,tak se to odlupovalo 😝 a super držely i na půlkách zadní části těla 🙂 🙂 🙂 ,taky pod kalhotkami,tak asi tak 😀
Jasně,že bude šťastné je totiž super rok 2011 😉 😉

nelatorka
16. led 2011

@lola33 jj nad podbříškem to drží opravdu dobře, a na půlkách to taky docela jde ještě jsem to měla i na stehnách, ale když to musí být pokaždé jinde tak už fak nevím kam to nalepit 🙂 No snad už to někdo těma dvěma // odstartuje a bude to úspěšně pokračovat 🙂

lola33
16. led 2011

@nelatorka Jasně je potřeba,aby to tu úspěšně někdo odstartoval 🙂 🙂 🙂 a pak už to půjde samo,věřím tomu 😉 😉 😉

nelatorka
16. led 2011

no tak snad bude mít pro nás elisabet dobrou zprávičku 😀

elisabet
16. led 2011

@nelatorka jé jsi zlatíčko že na mě tak myslíš, já mám taky myšlenky různé, na začátku jsem byla převědčená že tento druhý pokus dopadne super, teď mám občas strach jestli to výjde 😒 ... no ale to je asi normální, že 😝 ... ne testovat zatím nebudu, ani mě to nechytá, za prvé je ještě dost brzy, dnes jsem 5DpoET a navíc mám strach že tam nic nebude a budu zklamaná. Stejně mám dostat ve čtvrtek ms, tak to už snad nějak vydržím. Jo kdyby se mi přidal nějaký echt těhu signál-zvracení a tak tak bych testla, ale zatím nemám myšlenky 😉 tak čekat, čekat.
No ale je fakt že to mi došlo až teď-že jsem letos první, tak uvidíme s jakým výsledkem, ale musíme věřit že určitě s dobrým! Papa

nelatorka
17. led 2011

@elisabet aha ty jsi teprve 5D to jsem nevěděla. Tak to je ještě opravdu čas. Ale taky se bojím potom testovat mám taky strach že se nic neukáže, ale na tom je tak asi každý. Já jsem 3D po KETU takže taky ještě daleko k testování. Jsem ještě dnes a zítra doma, ale ve středu jdu normálně do práce jinak by mě asi doma hráblo. 🙂
Tak děkuji a držím palečky papa

venika86
17. led 2011

Ahoj holčiny. Tak koukám, že už opět bojujete 🙂 to je dobře.
Přeju Všem čekatelkám //
My budeme mít za chvíli taky výročí. 2.2.2010 jsem poprvé našla dvě čárky, tak pěvně věřím, že to tak bude i u Vás.
Jak jsem psala, nám Ket vyšel, takže máte velkou naději. Já testovala 8. den a už byl pozitivní, ale taky jsem měla bobany.

valkat
17. led 2011

Ahoj holky,tak vidím že jste to pěkně rozjeli...to bude // //,tak snad od vás ty bacily taky pochytím....nejdete některá ve středu do repromedy? 🙂

zazy
17. led 2011

Ahojky drahouškové
Veni zdravím,jak se máš ajak to zvládáte??
Zlatíčka moc na Vás všechny myslím a všem přeji // dálnice,je to moc krásný pocit,když to výjde.Posílem na dálku bacilky,když ne těhu tak aspon ty maminkovské. 😎

venika86
17. led 2011

@zazy ahojky 🙂
Zvládáme to dobře. Čím je Adámek starší, tím je vše lepší. Až na pasení koníků, to nám nejde a proto musíme cvičit Vojtovku. Je to děs, malej ječí jak najatej 😒 Dneska jsme byli na třímesíční kontrole. Áďa váží 6130 gramů a měří 62,5cm. Jinak nám dělá samou radost.
A co vy s Verunkou??