Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
3. únor 2011

@valkat Tak to jo,už jsem se bála,co se děje...,tak to je fajn,odpočinek chválím 🙂 🙂 🙂

valkat
3. únor 2011

@lola33 neboj,my to spolu zvládneme....... 🙂

lola33
3. únor 2011

@valkat taky tomu věřím,my ten dárek k vánocům prostě dostaneme,ne???

nelatorka
3. únor 2011

@mufinka0 To jsi nemohla vědět taky tady mám v tom zmatek , jak nás je tady víc. Už jsem vpohodě opravdu. 😉 čas to tak nějak vyléčil, ale v srdíčku to zůstane však víš. Těch 14 dní jsem chodila do práce, ale jak mi těhu doktor potvrdil tak už jsem rači zůstala doma.

nelatorka
3. únor 2011

@mufinka0 Alveo znám piji ho už asi tři měsíce abudu pokračovat asi celé těhu.

valkat
3. únor 2011

@lola33 tak to si piš....🙂)))))))))))

nelatorka
3. únor 2011

Holky moc Vám držím palečky ať už se konečně zadaří a pokud budu moci tak Vás tady budu podporovat. Však budu mít na to dost času 😀 😀 myslím na Vás, držte se jste silné to zvládnete. 🙂 😉

lola33
3. únor 2011

@valkat si píšu 😉 a věřím tomu 😉

lola33
3. únor 2011

@nelatorka Děkujeme moc jsi zlatíčko 😉

valkat
3. únor 2011

@nelatorka jsi hodná,my se ti pak přijedeme ukázat s pupíkama.... 🙂

lola33
3. únor 2011

Holky a kde se dá Alveo sehnat??? 😉

paja1
3. únor 2011

@lola33 Loli i tobě jsme říkali,že se to podaří.Víš moc si to přeju,a moc mě to pak vždycky mrzí,ale už po 13?No nevím.Je pravda zlatíčko,že já se asi oklepu dřív ikdyž nás to stojí moc peněz a nervů.Já mám dceru a upřímně je mi vždycky líto tech co nemají a věřím,že to prožívají hůř.Já to jednou zažila.To bylo před 15 lety-mé první oplodnění,v Brně sanatorium Helios.Tam mi odsáli asi 4 vajíčka,2 bez obalu a 2 oplodnili.My jsme tam spali do druhého dne na hotelu.A rano mi stejně řekli,že už se nevyvíjí.A řekli tehdy,že děti mít nebudu.Byli jsme tam autobusem,A tak jsem plakala,že manžel obědnal taxi a ten nám udělal cenu,tehdy za 1500,kč nás dovezl domů ke Zlínu.Ted už prostě vím co to s každým udělá.Nechci,říct,že mě to netrápí,ale prostě to mám o ždibíček lehčí.Je to kruté,ale je to tak je smutno za Vás všechny.Já po pravdě mám sen větší rodiny mám děti ráda já vím i ostatní,ale já bych jich měla aj 10.jsem cvok.A proto už máme vypsané žadosti a pokud to nevyjde tak je podáme o adopci nebo pěstounství.Opravdu vzala bych si jasně-miminko,ale i 3leté a max i do 5let.A kdyby mi dali 2 malé --beru je a nevadí mě to .Jsem divná,ale mě to naplnuje a baví mě to.Proto mě asi baví i mé zaměstnání,jsem pečovatelky v sociálním zařízení pro seniory.A nevadí mě to.Ráda s nimi klábosím a mají se u nás na domově fakt dobře.Tak zase tromán,to je hrozný semnou.tak zítra kuknu,dcera šílí co tu poslední měsíce pořád dělám.Tak dobrou a drž se.Jsi moc silná osobnost a taky nás tu podporuješ a to potřebujeme všechny.

holky dobrou všem. 🙂

valkat
3. únor 2011

@paja1 ty jsi prostě ženská s velkým srdcem......a cheš rozdat všechnu lásku ostatním......taky jsem ráda za svou práci,bez lidí by mě to nebavilo.....s lolinkou jsme si slíbili že na vánoce budeme spolu jezdit s kočárkama po Olympii a to taky dodržíme......dobře to dopadne nám všem a budeme skvělé mámy....... 🙂 🙂

nelatorka
3. únor 2011

@valkat doufám, že mě vezmete sebou? 😉

valkat
4. únor 2011

@nelatorka no tak to je jasné.....dej si pozn. do kalendáře..... 🙂

bublenudle
4. únor 2011

😵 AHOJ BERUSKY MOJE, 😵
moc moc Vas zdravim,a dekuji Vam ,ze jste si na me vzpomnely..ja si dala pauzu od vseho...po tech vsech nezdarnych IVF a Ket nam to i doma trochu skripalo,tak jsem odpocivala od vseho...ale uz je vse opet jak ma byt,takze se budu chystat na dalsi boj..musime nejdriv dodelat nekolik testiku a na ivf chci jit tak kveten cerven..budou mi delat i PGD,takze setrime...ja si vas musim vsechny docist,at vim co se deje noveho,jestli mame nove tehulky atd..doufam,ze ano...musime dat nekdy skupinove kafco v Olymposce treba,a pokecet,to by bylo faaajn 🙂 🙂
takze zlaticka,mejte se krasne,cekajicim drzim vsechny palecky,tehotnym hodne stesticka do vysneneho dne porodu a nam co teprve pujdem opet bojovat,at je tenhle rok lepsi nez minulej a pevne verim,ze tento rok budeme mamky vsechny...paaa krasnej den 😵

mamba555
4. únor 2011

@mufinka0 ahoj nadi ano presne tak bud alebo joj budem držat palce aj renate už musim napisat ako dopadla

lola33
4. únor 2011

@paja1 Pájinko,jsem moc ráda,že jsem tě tu poznala,jsi opravdu úžasná ženská s velkým Ž!!! 🙂 Tolik pokusů a všeho a pořád si jdeš tvrdě za svým cílem,to mi dodává chuť do dalšího boje a já ti za to děkuji!!Věřím,že se ti to povede a mě taky i všem zatím netěhotným tady ,prostě se už to štěstí musí unavit a sednout i na nás,ne???To by to bylo na světě sakra nespravedlivý,my prostě jednou maminky budeme a ne že ne!!!!
Jak říkáš,také jsme se s manželem bavili na téma adopce,zkusíme dva KETY a pokud se nezadaří,nebudeme se rozhodně dál trápit a půjdeme i do tohoto 🙂
Takže ženská,už se těším až nám tu nahlásíš // a my se budeme radovat s tebou a pak půjdeme ve tvých šlépějích!!!
A k těm peněžům je pravda,že člověk na ně nekouká a dá je,nebo prostě někde sežene,klidně i půjčku si vezme,aby byl zase o krok k tomu miminku,jak říká manžel peníze budou,ale my nebudem 😉

lola33
4. únor 2011

@nelatorka jasně v prosinci sedánek v Olympii s kočárkama u kávičky,už se moc těšíme!!! 😉

lola33
4. únor 2011

@bublenudle ahojky beruško,včera jsme na tebe zrovna vzpomínaly 🙂 ,tak to je moc fajn,že jsi zase tady 🙂 🙂 🙂

nelatorka
4. únor 2011

@lola33 já taky 🙂 🙂

bublenudle
4. únor 2011

@lola33 Ahojky zlati,jj ja vim,dostala jsem i smsku 🙂 ..jste slunicka...jsem ted prac.pryc ale zase sem budu chodit..potrebovala jsem pauzu...a co ty;;nejake novinky????

lola33
4. únor 2011

@bublenudle jojo,bohužel ne dobré,2IVF také nevyšlo ☹

bublenudle
4. únor 2011

@lola33 berusko,tak to je mi opravdu lito....a chystas se na dalsi?? ja musim ne nejake testiky a pak chci tak v cervnu jit...

valkat
4. únor 2011

@bublenudle ahoj zlatínko....tak hezky odpočívej a pak se ozvi a zajdeme.... 🙂

olafka
4. únor 2011

@lola33 Drahá přítelkyně,dnes jsem teprve dočítala všechny vaše příspěvky za poslední dva dny,protože jsem byla u našich v Těšíně a notebook zůstal u chlopka doma.Nestačím utírat opět po delší době slzy,tak strašně moc mě to Loli mrzí,sama jsem prožívala to samé.IVF a KET u nás neúspěšné,tak si domyslíš jak nám bylo.Ve středu jsem byla u Dr.a vyfasovala jsem 21kusů Decapeptylu 0.1ml,mám počkat na mršku a pak prý rozjezd stimulky na 2IVF.Pořád musím myslet na nás všechny,co máme takovou smůlu,tak strašně moc bychom chtěly a osud né a né zasáhnout.Včera mě musela "skoro"tchýně utěšovat,protože jsem po reportáži,co vysílala Nova málem chtěla vraždit.Zase našli malé novorozeně někde pohozené.My co bychom za dítě dali třeba i svůj život,není dopřáno a takovym mrchám se nic nestane.Nezlobte se,že to tak surově píšu,ale samy posuďte,že tak je na světě rozdělená spravedlivost....Chvála bohu,že máme ty naše chlopky a manžílky,tak milující a chápavé...Já toho svojeho miluji už 12let a ani k tomu nepotřebujeme oddací list,snad někdy kvuli mimi,do toho taky praštíme...Moc na vás myslim,držte se a brzo se zase ozvěte.Papapapa Olina.

lola33
4. únor 2011

@bublenudle beruško máme sněhuláčky na dva KETY,ale zatím nevím kdy..... ☹

olafka
4. únor 2011

@paja1 Zlato moje,nemám k tomu slov...Ty jsi opravdu boží ženská,co všechno děláš ,to je k neuvěření.Kdyby bylo takových žen více...Pomyslně před tebou smekám klobouk.Měj se fantasticky a zase se ozvi.Pa olina.

bublenudle
4. únor 2011

@valkat mooocinky se tesiiim...jak jsi na tom ty??? jak pokracujes,zlati???

bublenudle
4. únor 2011

@lola33 no hlavne si odpocin,micinko..ja pujdu zase na ivf az tak cerven..