Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
6. únor 2011

@janca72 Ahoj Jani 🙂 Takže už si připravuješ "peřinku" pro mimčo? 🙂 😵 😵 Ty jdeš v pátek na UTZ a podle toho už Ti řeknou kdy bude KET??? Ubíhá to rychle, viď? 🙂 Už jste se rozhodli mezi holčičkama a klukama??? 😀 😀

Já teď dostala rýmu jako blázen, doufám, že zůstane jen u ní, ale vzhledem k tomu, že kolega měl celý týden horečky a chřipku, že sotva chodil (ale chodil do práce 😠 😠 😒 ) tak musím jen doufat! Nechápu takový nezodpovědný lidi! Přenáší to na ostatní a přitom by stačilo jen třebas 4 dny zůstat ležet! Místo toho, pak budou ležet ostatní 😠 😠 Dost mě to štve!!!
Zítra mám začínat s tím Alveem, tak jsem zvědavá... Vím, že účinky nemůžu očekávat hned, ale snad....Taky chci začít zase pít Kontryhel 🙂 Prostě udělat pro "to" co nejvíc 🙂 😉 😉

mufinka0
6. únor 2011

@janca72 A co toho 25.2 ??? Přijela bys taky?? 🙂

mufinka0
6. únor 2011

Ahoj holky, tak nějak přemýšlím, co ještě udělat, abych zvýšila šanci úspěchu 🙂 Chci se zeptat, nemáte některá zkušenosti se cvičením Mojžíšovky v Repromedě?? Jak často se na něj musí docházet?? Nebo v podstatě to ani nemusí být v tomto centru, někde v Brně prostě s dobrou dostupností 🙂 🙂 Musela bych si to nějak zkombinovat s prací a protože nepracuju v Brně, asi by to bylo časově náročnější 😉 Všem za rady a zkušenosti děkuju 🙂 🙂 🙂

paja1
6. únor 2011

@mufinka0 Já jsem to ted nepochopila.Jako si má vybrat kluky nebo holky?Asi k tomu mají důvod,že?Prominte mi a omluvte mou sklerozu,je to u mě naprosto normální.držím pěsti děvčata. 🙂 😀

mufinka0
6. únor 2011

@paja1 ahoj 🙂 Janička mají vyšetřenou PGD a u toho jim řekli kolik kluků a kolik holek mají 🙂 U této metody vyšetření se rozpozná i pohlaví embrya 🙂 A oni mají zamražené obojí. Holky i kluky,...

paja1
6. únor 2011

@mufinka0 Jo tak to je dobré.Já jsem měla 9pokus dárkyni švagrovou a dárce semene.A ta má švagrová má 4holky,pořád chtěli kluka.Tak se tehdy ptala doktora jestli by to nějak nemohli u nich.A on jí řekl,že jen pokud by měli problémy,takže né 8lety dát přes 100tis.Já mám vlastně holku a kvůli muži bych brala kluka,ale jinák holku.Ty se víc drží mámy a i pak s vnoučaty většinou jdou víc k mámě,záleží koho si vezmou.No ,ale to už předbíhám,je to úplně jedno,že.hlavně at jsou-potřebujeme je.-miminka.

bublenudle
6. únor 2011

@mufinka0 ahojky...na Mojzisovku jsem do Repromedy chodila...jeste mam pernamentku..je to tam vzdy ve stredu....

lola33
6. únor 2011

Ahojky berušky,tak jsem zpátky z víkendu 🙂 🙂 🙂 ,jak se máte?A co Pájinka,už se to krátí,že,kdy půjdeš na krev????

mufinka0
6. únor 2011

@paja1 🙂 No to jo. Ono se to asi nedá jen tak že chtějí určité pohlaví miminka...To by museli zaplatit celé IVF sami si myslím 🙂 Pojišťovna hradí pouze párům, co mají problémy s plodností a to oni určitě nejsou.. 😅

Uf, už 9tý pokus?? Tak to jsi teda odvážná a nervy máš ze železa, ne?? 😕 😕 Musí to být psychicky a finančně šíííleněěě náročný!!!! Na to bych neměla jak jedno, tak druhé.. 😝 😝 Já mám za sebou 2 IVF a teď si půjdu asi v dubnu pro 2 sněhuláčky 🙂 Pak mi snad zbudou ještě 2 v mrazáku, ale záleží jak se tady ti dva budou vyvíjet po rozmražení.

@bublenudle Ahoj 🙂 Děkuji. Ty už tam teda nechodíš na tu Mojžíšovku? To se musí kupovat pernamentka?? Kolik to stojí a jak dlouho před transferem se tam musí chodit, aby se dalo spolehnout na účinky? Moc otázek, viď?? 😀

@lola33 Ahoj 🙂 Já se mám trošku nemocně, ale doufám, že to u toho nachlazení a rýmy skončí...chřipku bych mít nechtěla 😖 😒 😒 Asi se půjdu naložit do horké vany a k tomu si uvařím čajík s medem a citronem. 😉

bublenudle
6. únor 2011

@mufinka0 neeee,nemusi se kupovat..hodka tam stoji 100kc..no to nevim jak dlouho..ale mela by se cvicit pravidelne ,aby to melo efekt,,ja cvicila kazdej den doma pak...no,ted jsem nic pres vanoce nedelalaco mi nedopadl tak Ket,ale budu zase chodit..taky jsem 25km za brnem...

lola33
6. únor 2011

@mufinka0 Ahoky,taky tak,před chvílí se do mě dala zimnice,tak jdu do sprchy a něco si pro jistotu zobnu 😉

valkat
6. únor 2011

@lola33 ahoj beruško jak sisi užila víkend? my teď dojeli z návštěv,dneska jsme jich stihli fat dost....jinak dneska jsem začala s Clostíkem a nějak jsem po něm ztratila chuť.nešla mi ani dochutit polívka v poledne...ale pak už to bylo dobré..teď jsem si vzala druhej a zatím v poho tak snad to nebude u každýho...... 😉

paja1
6. únor 2011

@mufinka0 Já jsem ted už po 13.No jo a nervy mi už hrají.mám strach z výsledku.Pokaždé byl negativní,já nikdy // neměla.

valkat
6. únor 2011

@paja1 zlatí a kdy jdeš na krev?

paja1
6. únor 2011

@lola33 Ahoj zlati,já jdu ve středu.Šílím už,bolí mě spodek hrůza takže to bude zase v pr.........,Testit už jsem chtěla 3x a i dnes ráno,ale nakonec jsem test schovala a neměla odvahu.Prostě to nechci ty špatné zprávy slyšet.Ták je to Odvaha mi chybí. 🙂

valkat
6. únor 2011

@paja1 neboj se,třeba se to zlomilo a budou dobré zprávičky.....🙂))))

paja1
6. únor 2011

@valkat Ve středu dnes jsem 11 den,Ale jak jsem psala,hodně mě bolí spodek takže tak jak u měsíčků,nevěřím už tomu.Ale testit nechcu nemám na to nervy.já říkám,čím víc pokusů tak sebevědomí na bodu mrazu.

paja1
6. únor 2011

@valkat No já vím,ale já vlastně po estrimaxu nedostanu menzes až ho pak vysadím,ale fakt to podbříško bolí dost.

valkat
6. únor 2011

@paja1 třeba je to dobré znanení......musíš tomu věřit...... 😉 🙂

paja1
6. únor 2011

@valkat Já vím,to víš,že pořád doufám,že se na mě usměje štěstí.Kdyby to bylo po druhé-po třetí,ale s tím 13 pokusem to nějak nejde.Ale doufám to je jasné.jen tu odvahu prostě nemám.

paja1
6. únor 2011

@valkat Já nemívám problém po klostíku ,žádný?Ale každý reaguje jinak.Mám pokaždé motáky,ale vždycky tak hodku jak vemu léky a paak za chvílu dobré.

lola33
6. únor 2011

@valkat ahoojky,dobře,akorát se o mě asi něco pokouší ☹ ,neboj,chuť se vrátí a bude hodně vajíček 😉 a bude to....

lola33
6. únor 2011

@paja1 Neboj,bude to v pohodě,ta 13 bude šťastné číslo 😉

paja1
6. únor 2011

@lola33 Ty moje utěšovatelko,neříkali jsme si ,že spolu obě dvě?Tak asi ne.Jak se cítíš?už je ti líp,

lola33
6. únor 2011

@paja1 děkuji beruško,už jsem v pořádku dva dni jsem už nebulela,úspěch 😉 a moc se těším,že si pojedu v březnu pro sněhuláčky 😉
Myslím na tebe a držím moc moc palečky,někdo z nás dvou začít musí a doufám,že začneš a já se moc ráda v březnu připojím 🙂 🙂 🙂

valkat
6. únor 2011

@paja1 bude to šťastný pokus....asi to bylo vyjimečně,te´d už mi nic neudělal.....ale vydržím potřebuju vajíčka na miminko.... 🙂

valkat
6. únor 2011

@lola33 a tvé nemoci vyři´d že není šance,máš před sebou super sobotu tak žádný bacilky....

lola33
6. únor 2011

@valkat jasně s chřipkou zatočím 😉 😉 😉

mufinka0
6. únor 2011

@paja1 😝 Tak to věřím...Ale těhu prý ze začátku občas bolí jako měsíčky,..já zase necítila nic a těhu jsem nebyla... Takže taky to asi není dobře NIC necítit. Já teda už 1x // měla, ale bylo to mimoděložní, no a od té doby se ta smůla semnou táhne... Kolik Vás to proboha už stálo peněz??? A zbyly Vám nějaké embrya do mrazáku??

mufinka0
6. únor 2011

@valkat Ty máš nativ??? 🙂