Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
14. únor 2011

@mamba555 Ahoj Eny, jak se cítíš??? ☹ Asi blbý dotaz, ale pořád na Tebe musím myslet.... Je mi to tolik líto... Ale víš,..všechno má svůj důvod,...maminka z Tebe jednou bude, z nás všech!!!! Uvidíš!!!!

mufinka0
14. únor 2011

@valkat tak tak, hodná holka! 😉 😉

gabulenka
14. únor 2011

@mufinka0 no právě, jsem moc netrpělivá. Moc toho nevím, to až na konzultaci, ale mám hodně folíků, ale žádný nedozraje pořádně.
@mamba555 zase bude dobře uvidíš, určitě se brzo zadaří a bude vše ok😉
@valkat držím pěstičky

valkat
14. únor 2011

@mufinka0 šefka už to dneska řešila,jak to beze mě v práci zvládne....chce mě vydeptat abych měla stres ....ale mám to za pár,tak je mi to jedno......doufám!!!!!

mufinka0
14. únor 2011

@gabulenka 🙂 jj tak to je ono. Anovulační cykly, nemíváš pravidelnou ovulaci. Takže otěhotnění je tak 50 na 50 🙂 Ale s tím si určitě poradí, neboj!!!! 😉 Horší je kdybys měla nemocnou dělohu, nebo tak něco 😝

@valkat To je mrcha ta tvoje šéfová,..ale na to se vykašli!!! Je to pro miminko, tak co 😉 A podaří se, musí!!!!!!!!! 😉

Holky já jedu domů,..konečně 🙂 Tak pa

gabulenka
14. únor 2011

@valkat a kde pracuješ? to neřeš, máš to za pár 😉

gabulenka
14. únor 2011

@mufinka0 díky, jsi hodná. Snad si s tím poradí 🙂 Taky si říkám, že jsou na světě horší diagnózy 😒 To jsi byla doteď v práci?

valkat
14. únor 2011

@gabulenka pracuju na poště,takže spousty balíků ale i stres a taky celý den sedíš...neudělám nic čím bych si mohla ublížit,radši budu doma od začátku..... 😉

paja1
14. únor 2011

@valkat Ahojky taky držím pěsti,moc na Vás myslím a fandím.my jsme dostali návštěvu-jmenuje se chřipka,už k nám trefila,mrška jedn.Ale to asi ke každému,je toho hodně. 🙂 🙂 🙂 🙂

Všem co se chystate na K.O. držím pěsti. 🙂

valkat
14. únor 2011

@mufinka0 taky jsem teď dorazila.....tak pááá zítra.... 🙂

lola33
14. únor 2011

@mufinka0 mě povídej,já přibrala 5 kilo,hnus a najdou moc dolu 😝 😝 😝 Jojo také mám ovulku a jsem jak poberťák,hrozný 😝 ,dávám tomu zase tak tři cykly a vše snad bude jak má 😉

valkat
14. únor 2011

@paja1 ahojky,taky se bojím někde něco chytnout,si hodná,zítra uvidím co máme za urodu a jdeme do boje..... 🙂

valkat
14. únor 2011

@lola33 sim tě a kde je jako máš...si kočka,viděla jsi mě??? 🙂 🙂

paja1
14. únor 2011

@valkat Věřím,že už se tu bude jen vyhrávat. 🙂

lola33
14. únor 2011

@valkat všudéééé a ty jsi v pohodě 😉

valkat
14. únor 2011

@paja1 taky doufám,špatné zprávy už nikdo nechce slyšet....

valkat
14. únor 2011

@lola33 🙂 🙂 🙂

lola33
14. únor 2011

@paja1 beruško,přeji brzké uzdravení,řádí toho opravdu hodně 😝

paja1
14. únor 2011

@lola33 Jo řádí,ale dá se to.Jinak už chodím pracovat,měla jsem víkend a jdu ve středu.No když je ta Káťa doma moc na počák nejdu-puberťačka má kecy,že ju na počák nechceme pouštět ajá jsem tu pořád.Nevysvětlím jí,že každé slovo píšu půl hodiny.Jsem pomalá jak šnek. 😀

lola33
14. únor 2011

@paja1 Také jsem šla hned do práce,mezi lidma je líp 🙂 🙂 ,tak se opatruj a brzo zase páááá

valkat
14. únor 2011

Holky,tak dobrou zítra páááá 🙂 🙂

mufinka0
14. únor 2011

@gabulenka 🙂 Úplně určitě si s tím poradí !!!!!!!!!!!!! 😉 😉
No já pracuju denně 8-17.30h, ale čekám v práci na manžela, protože mi jede poslední bus v 16h 😒 😒 Když je teplo, tak jezdím na kole, ale to teď nejde...auto máme jen jedno, ale stejně nemám řidičák 😀 😀

mufinka0
14. únor 2011

@lola33 jj, i mě se to vlastně po 3 cyklech upravilo 🙂 Zase mám MS pravidelnou,..jen ty beďary zůstali... 😅 Ale tak když není nic horšího... 😉

mufinka0
14. únor 2011

Dobrou noc všem!!! 😵

elisabet
15. únor 2011

Ahojte holky, platí to slezení toho 25.2. v 16hod??? jsem obj na 23.2 a zkusila bych se přeobjednat na ten pátek, ale jen jestli to platí.... 😉 no abych vás taky viděla, přeci 😀 😀 😀

bublenudle
15. únor 2011

@elisabet achooooj,no jasne že to plati,teda doufam,překopala jsem si celou agendu kvuli tomu.... 😉

mufinka0
15. únor 2011

Ahojte holky,..já na srazík nedorazím 😒 😒 Mám problém s hodinama,..v březnu potřebuju být 2 dny doma, tak si to potřebuju pěkně naddělat 😝 Máme nějaký chození po doktorech a taky tu Repromedu. Tak snad příště...

valkat
15. únor 2011

Ahoj holky já taky nemůžu,budu mít po ET,takže to nebudu riskovat...tak co kdyby jsme to přesunuli.... ☹ ☹

valkat
15. únor 2011

Takže podávám dnešní hlášení....máme 3 folíky,sliznice prý uplně předpisová,ve čtvrtek jdu na OPU a v sobotu na ET...dostala jsem injekci do břicha aby ty foliky zůstali tak jak oni je potřebují a nepraskly dřív,ale potom nechápu proč si mám v 21.00 píchnout tu druhou na uvolnění,tak snad tam do čtvrtka počkají... ☹

lola33
15. únor 2011

@valkat Ahojky 🙂 🙂 🙂 tak to máš krásný a super rychlý,přes sobotu a neděli si krásně odpočineš,aby se u tebe miminku líbilo 😉