Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
24. únor 2011

@mufinka0 tak to bude v pořádku,akorát jsem měla opravdu zarytý,že to dělají ambulantně 😝 ,ještě že ti doktoři stáhly aspoň ty výpovědi 😉

mufinka0
24. únor 2011

@lola33 😀 😀 😀 To jo...doktory potřebujem,..ikdyž některý jsou fakt vyděrači.. 😝

lola33
24. únor 2011

@mufinka0 tak třeba zazáříme spolu v květnu 🙂 ,já se chystám koncem března teprve na konzultaci,nechci nic uspěchat 😝

lola33
24. únor 2011

@mufinka0 no někdy tu politiku nechápu 😝

valkat
24. únor 2011

@mufinka0 já tam byla asi dva dny....co si z toho pamatuju bylo mlíko s rozmočeným rohlíkem fuuuuuj.....je mi dobře,dneska jsem akorát trošku unavená po tom školení ale jinak v poho,škoda že nejde cítit co se v tobě děje abysme věděli že se vůbec něco děje.... 😉 🙂

valkat
24. únor 2011

@mufinka0 hlavně že složily slib a takhle to vypadá...... 🙂

mufinka0
24. únor 2011

@valkat 😲 😝 😝 jako taková strava, jo?? bléé, tak to jsi mi moc nepřidala teda... 😒 😒

Unavená?? To je taky dobrý znamení, ikdyž,...to může být tady to počasí. Jaká jsi měla stádia embryjek?? Třeba bys mohla testit dřív. 😉

mufinka0
24. únor 2011

@valkat Taky to tak říkám,...ale co už no. každej by chtěl přidat! Co takový hasiči a policie?? Taky nasazují životy a stávkují??............zatím ne... 😀 😀

valkat
24. únor 2011

@mufinka0 to já nevím,oni mi to neřekli...... ☹

mufinka0
24. únor 2011

@valkat aha,..já se ptala jako první,..až se mi dr. Fischer smál a řekl, že to proberem všechno postupně 😅 😀 😀 Asi je na takový chytrolíny zvyklej 😀

valkat
24. únor 2011

@mufinka0 bysme takhle mohli stávkovat všichni....šefka pořád tvrdí že kdyby jsme stávkovali my,že se nic nestane,ale vem si kdyby jeden den vypadla pošta...to by asi moc nadšení nebyli.... 😉

valkat
24. únor 2011

@mufinka0 jen mi řekli že jsou moc krásné a to je vše...jsem nevěděla že se mám zeptat.... ☹

valkat
24. únor 2011

@mufinka0 ve zprávě jsem měla jen 4/2 A...a to asi nikdo nepozná.... ☹

mufinka0
24. únor 2011

@valkat čtyřbuněčné?? Myslím...nevím ale. Nejsem doktor 😝 A taky každý CAR to hodnocení má asi jiné,..nebo ne jiné, ale jinak to píšou no.. Zkus si klidně napsat email, dr. Hromadová, nebo dr. Fischer Ti jistě napíšou. Jsou moc hodní a umí uklidnit i takto na dálku. 🙂 Ale pokud řekli, že jsou pěkné, tak bych tomu věřila,..protože kamarádce řekli, že ty její tenktát byly slabší,..takže asi by Ti to narovinu taky řekli. 😉

valkat
24. únor 2011

@mufinka0 a to by bylo dobré nebo horší? to máš jedno nějak to dopadne teď už to nikdo nezmění..... 😉

mufinka0
24. únor 2011

@valkat Jejda to nevím,..neměla jsi prodlouženou kultivaci,..takže fakt nevím. A taky se v tom moc nevyznám... 😒 A\raději ani nechci,..doktoři ví co dělají 😉 A jak říkáš, te´d už je to jedno!!!! Já se ptala jen kvůli tomu, jestli bys nemohla zkusit testit dřív 😀 Ale pokud ti řekli 14tý den, tak zkus vydržet.

valkat
24. únor 2011

@mufinka0 jsem si řekla že to vydržím až do 14.dne.....bojím se výsledku.... 😀

lola33
24. únor 2011

@valkat beruško,pokud vydržíš netestovat do 14dne tak tě obdivuju budeš tu asi jediná 🙂 🙂 🙂

valkat
24. únor 2011

@lola33 no zatím jsem tak rozhodnutá...fakt se bojím.....ale uvidím třeba to risknu už 3.3,to má dorazit mrcha.... 😠

lola33
24. únor 2011

@valkat to já byla taky a pak mě vždy někdo nahlodala a bylo vymalováno 😝 ,tak to máme mrchu stejně v očekávání,jsme se srovnaly,tak tfuj tfuj tfuj aby se u nás už neukazovala a šla o dům dál 😝 😝 😝

valkat
24. únor 2011

@lola33 jasně ať táhneeeee..... 😠 😠

nelatorka
24. únor 2011

@valkat ty pracuješ na poště? Já jsem taky zaměstn. pošty. A kde? Jestli můžu být zvědavá.

valkat
24. únor 2011

@nelatorka vidíš já říkala že jsme se někde viděli! co když na nějakém školení..... 🙂 🙂

nelatorka
24. únor 2011

@valkat mě to taky neřekli v jakém jsou stádiu. Jen mi řekl, že jedno je dobré a jedno v menší kvalitě, ale já jsem to potom našla v té zprávě o transferu je to tam určo napsaný hned skoro nahoře jek se píše: .... dne toho a toho byla přenesena atd..... Zkus se mrknout. Taky jsem to nevěděla apak jsem si to náhodou přečetla v té zprávě co mi dali.

valkat
24. únor 2011

@nelatorka se mrknu.....

nelatorka
24. únor 2011

@valkat no nevím já totiž dělám na sekretariátu ředitele odboru dopravy pošty. Leda na školení řidičů ? 😀
A ty jsi u přepážky nebo kde a tady v Brně?

valkat
24. únor 2011

@nelatorka já tam má 1x 4/2 A...takže to vůbec netuším....

lola33
24. únor 2011

@valkat jestli to nebude označení toho rozdvojeného vajíčka.....

nelatorka
24. únor 2011

Už jsem si to přečetla 😀

nelatorka
24. únor 2011

@valkat no tak to já taky nevím 😉