Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mamba555
3. bře 2011

@nelatorka a nelatorka čo je to nt plus čo to znamena?

lola33
3. bře 2011

@valkat Beruško,nevěš hlavu,znova také opakuji,že až krev je 100%,držím moc moc palečky 😉 🙂 🙂

valkat
3. bře 2011

Holky děkuju...ještě to nevzdám...uvidíme v pondělí.....

lola33
3. bře 2011

@valkat přesně tak,moje řeč!!!!

nelatorka
3. bře 2011

@mamba555 mě bývá ještě špatně, ale jinak dobrý. NT-plus je speciální UTZ, který se dělá ve 12tt na vyloučení Downova syndromu. Jde tam krásně vidět mimi, dr. ultrazvukem kontroluje celé miminko. Určitě tam půjdeš taky. Akorát to pojišťovna nehradí takže se to platí cca. 1400 kč. A dostaneš i fotečku a pokud to půjde vidět tak doktor i řekne zda-li to bude holčička nebo chlapeček. 😕 😵 😵

zazy
3. bře 2011

Valkat i já ti moc držím pěstičky at je na krvičce vyšší hcg

gabulenka
4. bře 2011

@valkat držím pěstičky, možná je brzo, nevzdávej to 😉

lola33
4. bře 2011

@valkat držím vše co mám,ať tam ty // vykouknou,musí!!!! 🙂 🙂 🙂

mamba555
4. bře 2011

@nelatorka ahoj nelatorka aha tak už viem a ten NT-plus sa robi kde v brne?mne dala doktorka hromadova taky leták že kedy sa mám objednat do brna na také niečo asi hm neviem či to je to?

valkat
4. bře 2011

Ahoj holky moc děkuju,zítra testnu a zavolám do caru a objednám si tu krev....mrcha zatím nedorazila,takže snad je ještě naděje..... 😉

nelatorka
4. bře 2011

@mamba555 ano je to v Brně a je to určitě ono. 🙂 🙂

Já dnes měla hrozný den. 😠 😖 Začala jsem z ničeho nic krvácet. Jenže moje doky má v pátek jen do 12.00 hod. tak jsem volala do repromedy a byl tam naštěstí dr.Fischer a tak mi řekl že mám dojet. Udělal mi UTZ a mimi je naštěstí vpořádku, 😵 ale mám přísný klidový režim. 😢 Než jsem tam dojela tak už to bylo dobrý a zatím taky je. Ale pěkně mě to zase vyděsilo. Už jsem měla zase černé scénáře ☹ 😒 no prostě děs.

@valkat určitě to dopadne dobře 🙂 🙂

valkat
4. bře 2011

@nelatorka tak na sebe buďte opatrní a odpočívejte.... 🙂

mamba555
5. bře 2011

@nelatorka ahoj nelatorka a to ti nepovedali že sčoho si začala krvácat?jojaj ja som tak bola minule a už som si mislela že je koniec a doktorka hromadova že to je ok že tam niečo bolo ale som sa zlakla aj s abojim do teraz

nelatorka
5. bře 2011

@mamba555 nic mi neřekl z čeho to bylo. Měla jsem to tak i minule, ale z čeho to je mi nikdo neřekl. Prý se to stává 😢 Ale mám z toho jen nervy 😢 😢

mamba555
5. bře 2011

@nelatorka ahojik no to ti verim lebo aj ja sa furt kontrolujem odvtedy ako som krvácela že čo zase nekrvácim a strašne s abojim to je hroznee

olafka
5. bře 2011

@valkat Zlato,zatím není nic ztraceno.Teprve z krve se to zjistí na 100%.Nepropadej panice,odpočívej,netestuj,a vydrž.Moc Ti držím palce,aby to tentokrát vyšlo a ty zbytečně nepřivolávej špatné věci,Věř,že bude líp.Papa Olafka.

olafka
5. bře 2011

Zdraví Vás všechny.Po včerejším ultrazvuku a odběrech krve hlásím:počet folikulků nejde ani pořádně spočítat,je jich prý až nadbytek,dorůstají požadovaných rozměrů,sliznice taky dorůstá,takže v pondělí 7.3.poslední ultrazvuk,krev a na středu 9.3. naplanováný odjezd směr BRNO,říkal dr.že je fakt ze mě nadšený a drží mi všechny palce,že to tentokrát musí vyjít a na zmrazení prý taky určitě něco zbude,ale je přesvědčený,že to nebude třeba...Kéž by měl pravdu...Takže,se s Vámi budu pomalu na nějakou chviličku loučit,ve středu večer Vám dám vědět,jak jsme dopadli a kdy bude transfér...Mějte se tady moc fajn,držte nám pěsti a brzo naviděnou.Pa Olafka.

valkat
5. bře 2011

Ahoj holky,takže máme dobojováno,HCG máme 1,1...takže nic,konec boje...a hurá do dalších testů... ☹ ☹ ☹

zazy
5. bře 2011

Valkat:ani nevíš,jak mě to mrzí,hlavu vzhůru,jednou to prostě vyjít musí

valkat
6. bře 2011

@zazy děkuju,jsem to ořvala....až to přebolí bude zase dobře.....

mufinka0
6. bře 2011

@valkat ☹ Ahojky , to mě mrzí. Já si opravdu myslela že to vyjde.. 😢 jj, pobreč si, ono to fakt pomůže! Jak se říká, co Tě nezabije, to Tě posílí a bohužel musím říct, že tady u toho to fakt platí. 😒 Dostaneme tolik kopanců a pak z nás budou ukázkový mámy! Uvidíš. 😉 Chce to jen čas, to mi věř.

gabulenka
6. bře 2011

@valkat moc mě to mrzí, tolik jsem vám držela pěstičky 😢 ale jak píše mufinka0, zase bude dobře uvidíš a pak už budeš jen a jen šťastná 😉
Jinak já hlásím, že jdu v pátek do Repromedy na ultrazvuk kvůli ovulaci, ale obávám se, že tam nic nebude ☹ Jenže mi to vyšlo tak jaksi divně, že tam p.doktorka Prokopová není, tak jdu k p.doktorce Hromadové, tak uvidíme 😉

nelatorka
7. bře 2011

@valkat ach jo to fakt není možný ☹ 😢 tak teda nevím co se to děje ☹ ☹ proč to nikomu nevychází ?
moc mě to mrzí 😔 příště to určo vyjde. Přeci mě v tom nenecháte samotnou ? 😉 🙂

Moc na Vás všechny myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉

valkat
7. bře 2011

Holky děkuju moc za podporu......jsem ráda že Vás mám..... 🙂

olafka
8. bře 2011

@valkat Holka moje,co ti k tomu psát,snad jen to,že mě to také hrozně moc mrzí.Nevzdávej se a pokračuj ve snaženičkování...Držíme ti všechny palce.Papa.olafka.

olafka
8. bře 2011

A jinak zlatíčka moje:dneska ve 21.hodin si píchnu 2 ampulky Ovitrelle a ve čtvrtek v 8.hodin se na nás budou těšit v Brně v Repromedě.K dnešnímu dni napočital p.dr.26ks folikulu které by se daly použít,podle velikosti a 16ks těch ostatních,které by měly jěště něco povyrůst.Mám velikou radost,že to tentokrát šlo tak skvělé a věřím,že by se mohlo tentokrát zadařit,co myslíte???...Mějte se tady všechny moc fajn,v pátek se ozvu,jak to vše probíhalo a kdy bude transfér...Papa pusinky posílá Olafka.

valkat
9. bře 2011

@olafka Ahojky,to víš že to nevzdám,už teď se těším za dva měsíce na další pokus.....ty nám to teď prolomíš a my tě budeme následovat....to je ale urodička..... 😉

bublenudle
9. bře 2011

@valkat zlati,je mi to mooooc lito...posilam pohlazeni....

valkat
9. bře 2011

@bublenudle beruško,děkuju..... 😉

paja1
9. bře 2011

@valkat Moc jsem ti držela pěsti,je mi to líto-co nato říct?Drž se a nevzdávej to. 🙂