Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

evickav
11. čer 2012

@terez80 občas ma chytá migréna, ale na tú trpím snáď odjakživa,,, inak je mi dobre,,, zle mi bolo pár krát, ale nevracala som,,, a teraz pár dní ma chytá strašný hlad 😀 ,,, nemusím moc zjesť, ale rýchlo niečo šupnúť do seba, lebo ma začne žaha páiť,,, a ty už sa guľatíš?

@perrolina my sme mali tiež minimálku, lebo ja mám moc nízke AMH a je zázrak, že som nejaké vajká vyprodukovala 🙂 takže zázraky sa dejú 🙂 potom písni, ako si na tom,,, moc moc moc držím palčeky 🙂

perrolina
11. čer 2012

@terez80
@valkat děkuji Vám moc všem doufám že 6. pro mě bude šťastné číslo.Doposut to tak bylo 😎 😎

perrolina
11. čer 2012

@evickav dám vědět jak jsem na tom zatím moc děkuji za podporu.Holky jste zlaté.

aidule
12. čer 2012

@perrolina No jen u nás vítej, s náma ti tady bude určitě výborně 😀! 6 bude určo šťastná, už proto, že jsou ten den v datumu ty 6 dvě, tak to vyjde 😉 , Budu moc držet palečky ať je vše v pořádku, jsi v dobrých rukách milých profíků, ostatní už je pak osud 🙂 ! Tak se drž a podávej info! 🙂

aidule
12. čer 2012

@terez80 Nazdar mamino! Já jsem tam tak posílala známou, měla za sebou asi čtyři samovolné potraty, její gynekoložka to nijak neřešila....V Repromedě jí udělali základní vyšetření a už v těch odběrech našli příčinu problémů, takže se dala do léčby a dnes má 2 krásné klučíky 😉 🙂 🙂. Tak přeji kamarádce taky takový šťasný konec...nebo vlastně začátek 😀 😀 🙂!!!

perrolina
12. čer 2012

@aidule pevně tomu věřím že jsem v dobrých rukou proto jsem tam taky zůstala je mi tam dobre i to prostředí je pěkný a personál taky jsou moc hodní.Budu podávat pruběžně info .Děkuji moc za podporu moc to potřebuji.

perrolina
13. čer 2012

ahoj holky tak další pokus se nekoná oba folíci prasky a třeti zastřený je maly tak se odsouvá na další měsíc.

evickav
13. čer 2012

@perrolina ahoj,,, tak toto isté sa stalo aj mne pri prvej stimulke,,, a na ďalší mesiac to vyšlo dokonale 🙂
ja som sa potom tak úplne náhodou dostala po čínsku tabuľku pohlavia počatých detí podľa mesiaca a roka otehotnenia,,, aj k nejakej zase podľa veku matky,,, a v marci - nepodarený pokus - mi všade vychádzalo dievčatko,,, lenže podľa rôznych veštení ( tak trochu to ovládam ) mi vychádza prvé bábo chlapček,,, a to som mala v apríli,,, takže druhý pokus nám hneď vyšiel 😀
to sú veci 😀 😀 😀 už len aby to bola pravda 🙂
tým chcem povedať, že nevieme prečo sa práve v danú chvíľu udejú určité veci,,, ale máme to v osude a to pekné čo má prísť si k nám cestu nájde 🙂
držím palce na ďalší pokus 🙂

perrolina
13. čer 2012

@evickav tak to skusím další měsíc ,děkuji za palce bubu je ještě moc potřebovat,mohu se zeptat kolik je Ti let měten to měsíc bude38 a také se snažíme už to bube 12let ☹ ☹ ale věřím že jednou do toho zdárného konce dojdu.A na Tebe moc myslím ať jste v pořádku dávej na sebe moc pozor.

valkat
13. čer 2012

@perrolina budu ti moc držet palečky na další měsíc,nevěš hlavu,my se snažili sedm let a nic,dokonce nám v Repromedě řekli že jsme v pořádku a nevidí problem proč to nejde,tak jsme šli do ivf a máme dvojčata... 😉 😉

evickav
13. čer 2012

@perrolina ja som mala v marci 38 r.,,, tiež sa snažíte už pekne dlho,,, nám to vyšlo po 18 r 7 m,,, a normálne to bol pre mňa šok,,, po transfere som to cítila, že sa to podarilo, ale aj tak som tomu poriadne dlho neverila,,,
u nás mi všetci teraz hovoria, že sme mali ísť dávno do Brna, že už sme mohli mať dávno deti,,, ja tvrdím, že až teraz je môj čas,,, že až teraz je mi to súdené 🙂 vo svojom vnútri som vedela, že deti mať bedeme,,, možno preto som neprepadala tak zúfalstvu, aj keď zo začiatku to bolo ťažké,,,
teraz už len dúfam,že bude všetko dobre a že drobek bude zdravučký 🙂

perrolina
13. čer 2012

@valkat děkuji moc příští měcíc skusíme IUI a pak bych skusila když se nepodaří zase minimalku.Také nám řekli že neví proč to nejde.Manža má sice pomalejší sper.ale po zprácování joto 98/99%dobrý asi to bude ve mě psichyka nebo něco takovýho,a to jsem si říkala že budu odpočatá z lázní á mít čistou hlavu a ono tahleto,tak to jsem ještě neměla asi si musím projít vším.

terez80
13. čer 2012

@evickav Ahojky, ještě se moc nekulatím, vždycky jsem měla bříško takže okolí si může myslet, že zase ta holka přibrala,ale zatím nikdo se mě na nic neptá. Chutě začínám mít dost na kyselé, ale šíleně, jinak u mě nic vyjimečného. Tak se drž-te.
@aidule díky moc za odpověď, takže ji udělají vyšetření a dál pak řeknou, jsem zvědavá, má z toho chudák strach.
@perrolina Ahoj, budeme tě všichni moc podporovat a neboj zvládneš to a cíle miminka určitě dosáhneš. Chápu tě, že je podpora pro tebe důležitá, pro mě taky byla, když jsem šla do IVF. Bereš nějaké léky na podporu těch folikulů nebo to máš přirozeně a ke komu chodíš?

perrolina
13. čer 2012

@evickav My jsme byly 2na OBIL.tam se nikdy nepovedlo.Tak jsme šli v roce 2000do Repromedy a tam se hned zadařilo ale zas to nevidrželo,po 4 nic ani KETY se nezdeřili až zas5pokus jo ale to zas byl mimoň tak už nevím kde může být ten kámen urazu.

perrolina
13. čer 2012

@terez80 teď v tom to ciklu jsem měla Gonal jinak příští cikl mám clostík.Chodím k panu Veselému ale teď mě měla Dr.Hromadová

evickav
13. čer 2012

@perrolina je to ťažké,,, mne veľmi pomohlo, že som sa s mojím bábenkom rozprávala už pred otehu,,, hovorí sa, že dušička bábenka poletuje pri nás a ona si vyberá okamžik kedy sa k nám pridá do bruška,,, dostala som túto vzácnu radu od jednej dobrej dušičky tu na MK,,, tak som mu pekne hovorila, že to má v brušku nové ešte nepoužité, že nech vyskúša a určite sa mu tam zapáči 🙂 a že tam má moc miestečka a že ho už dávno ľúbime a už by sme ho chceli aj vybozkávať a vyobjímať 🙂
ona mi napísala, že to netrvalo dlho a že zostala tehotná,,, a ja tiež tak asi za 4 mesiace 🙂

perrolina
14. čer 2012

@evickav tak si přectav že jsem už o tom také něco slyšela povídala mi to jedna starší paní v lázních a já to mu věřím že na tom něco bude.

aidule
14. čer 2012

@terez80 Tery, je fajn, že máš chutě. Já měla u první dcerky nechutě, ale šílené až do 5.měsíce 😖 ☹ 😀 😀 😀 !!! Tak si těhu hezky vychutnávej a jídlo taktéž 😉 . Kdy máte termín porodu? Jinak kamarádce držím palce, ten strach je přirozený, ale určo to dobře dopadne a i ji miminko brzy navštíví 😉 🙂 !

aidule
14. čer 2012

@perrolina S clostilem a dr. Hromadovou mám tu nejlepší zkušenost 😉 😉 😉 -právě spinká v postýlce a už jí bude 10.měsíců 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

perrolina
14. čer 2012

@aidule to je pěkný a krása zároveň,posílám pohlazení oboum slečnám 😅 😅 😵

ytak
14. čer 2012

Tak se přidávám k vám... Někdy po létě nás čeká návštěva v Repromedě. Už rok se snažíme a nic ☹ Manžel je zdravý jako řípa, ale já nemám ovu, nedorůstají mi vajíčka, takže jsem brala clostilbegyt, do toho už rok utrogestan. Clostík nezabral, naopak jsem měla plno malých vajíček, žádný dominantí folikul. Takže jsme ho po 4 cyklech vysadili, teď beru estrofem, příští týden jedem na krev a budou se dělat genetický testy a pak se jde na to... Doufám že to vyjde.

aidule
14. čer 2012

@ytak Vítej mezi náma! Důležité je, že už teď víte, kde je problém. Určo se najde i způsob, jak ej překonat, neboj. V Repromedě si myslím, že budeš spokojená. Aspoň spousta z nás byla, tak snad se k nám přidáš 🙂 . Tak teď přeji, ať všechny testy klapnou, jak mají, hezké léto plné důležitého odpočinku a pak hurá do Repromedy pro mimíska 😀 😉 🙂!!! Opatruj se! 🙂

ytak
15. čer 2012

Jj, víme kde je problém, ale já si pořád říkám, zda by to nešlo řešit jinak než umělým oplodněním ☹ Jenže čekat se nám kdo ví jak dlouho nechce, chtěla jsem být mladá mamina a teď budu ráda, když se to vůbec povede.

terez80
15. čer 2012

@perrolina Budu moc držet pěsti ať ti to s clostíkem vyjde. dr. Hromadová je moc fajn ráda, jsem k ní chodila,umí dobře podpořit. Pan doktor Veselý je taky fajn, takový klidný pohodář. Tak držím pěsti ať ti to vyjde, moc ti to přeji, je dobře, že se nevzdáváš .
@aidule Termín máme 1.12., máš pravdu, že je horší, když je člověkovi špatně, zlaté chutě, ještě, že ne na sladké to bych se neunesla do porodu. Dám potom vědět co kamarádka, potřebuje trochu čas a srovnat se, věřím, že je to psychicky náročné, když potrácí.
@ytak ahoj, moc tě tady vítáme, je dobré, že už budete mít nějaké výsledky a pak vše výborně lékaři naplánují. Nám to klaplo hned, tak ti budeme držet pěsti, aby se ti to hned zadařilo. Jsou tam moc šikovní a hodní všichni,tak se neboj, vše s tebou trpělivě rozebírají a planují. Taky jsem chtěla otěhotnět přirozeně a čekali jsme 2 roky a nic, je lepší do toho jít a zjistit, kde je všude problém a podle toho to řešit. Vím, že naše známa se začala vyšetřovat a náhle sama otěhotněla tak někdy se i v průběhu zadaří samo a když ne tak dobře pomůžou.měj se

aidule
15. čer 2012

@ytak No jo, přirozeně to má v plánu snad každá maminka...ale co naděláš s přírodou, když ta nechce 🙂 Od toho jsou tady CAR-y, aby pomohly tam, kde to jinak prostě nejde 😉 . A jak píšeš, pořád jen čekat opravdu nemá smysl. Neboj, uvidíš, že tady budeš spokojená a že se váš miminkovský sen brzy naplní 🙂! Držím pěsti!!! 🙂 😉

perrolina
16. čer 2012

@terez80 já jsem bojovník i psycholožka mi to řekla tak, že se seberu a oklepu a jdu do dalšího boje dokut nebude vítěztvý 😀 😀 😀

aidule
17. čer 2012

@perrolina Tak to má být, to je, zvlášť pro dnešní těžší život, ten nejlepší způsob, jak vše přežít a nenechat se životními neúspěchy převálcovat 😉 🙂!!!

perrolina
17. čer 2012

@aidule tak nějak to má být ,ale musím říct že můj manžel ten vůbec není optimista ☹ ☹ a já bych od něj taky občas potřebovala podporu,protože při každým tom pokusu jsem já tem tahoun 😝 😉

aidule
18. čer 2012

@perrolina Beruško, myslím, že je to tak u většiny párů. Aspoň podle toho, co tady pročítám. M\y jsme nebyli vyjímka. Možná už tím, že jsme doma jednu dcerku měli, tak se manžel zpočátku moc netvářil. Mimi sice chtěl, to jo, ale nechtělo se mu "podnikat" ty procedúry kolem 😀 😀 😀 . A jak je teď přešťastný, že máme prďolinku doma 🙂 🙂 😉 . Pyšný jako páv!!! 🙂 Hlavně se na manžela nesnaž tlačit, nechej tomu volný průběh, chlapi to potřebují tak nějak vstřebat a rozmělnit pozvolna, nic hrrrrr 😀 😀 😉 !!!

perrolina
18. čer 2012

@aidule budu na Tvá slova myslet a do ničeho ho nebudu tlačit ale ani nevím jak ho naladit aby hned zas ne vybouchl jen tak si popovídat to mu taky moc nejde má to moc v sobě. 😲