Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

janca72
28. zář 2010

@mufinka0 ☹ ☹ ..doufám, že se brzy vrátíš...přeji hodně síly..

beryk
28. zář 2010

Ahojda holky,
já jsem dnes jak praštěná palicí, v noci jsem nespala,přišla migréna ,no hnus 😝

@mufinka0 chjoooooooooo, je mi to moc líto, vím,, že ted slova nepomůžou,drž se ,odpočiň si a naber novou sílu

@janca72 kdy jdeš na kontrolu?

@frozinka to ti věřím, já bych taky byla pěkně vytočená, hezky odpočívej, dávej na sebe pozor

janca72
28. zář 2010

@beryk tak to je mi Tě líto..migrény znám..brrr..doufám, že je to už lepší...?
Na kontrolu jdu v pátek..na krev a ultrazvuk.

zazy
28. zář 2010

Ahojky děvčata
Mufi ach jo a já ti to tak přála.Šla jsi v mých šlépějích,tak jsem si myslela,že to dotáhneš také do zdárného konce.
Asi to nemělo přijít,ale neboj ono to příjde a miminko bude,uvidíš.Odpočin si,myslím na tebe
Bery,tak na migrény naštěstí moc netrpím,mě ted asi ztoho počasí pořád bolej kyčle a klouby.
Frozi,tak to by mě houpl tlak si taky,to se ti nedivím.
Mě čeká kontrola zítra,tak jsem zvědavá,jakej budu mít tlak,protože kvůli němu ted chodím po 14 dnech,tak uvidíme.
Jani tak příjemné stimulkování

janca72
28. zář 2010

@zazy Moc děkuji za přání. A já přeji příjemnou dobu čekání 😉 🙂 .

beryk
28. zář 2010

@zazy at ti kontrola dopadne OK 😉

@janca72 už mi je dobře, jen zas nemůžu usnout

janca72
29. zář 2010

@beryk Koukám v kolik jsi psala...Vzpomínám si, že jedna má kamarádka v těhotenství také nemohla spát a poslední měsíc těhotenství ( rodila v čevenci) trávila noci na balkóně 😖 🙂 ....tak snad dnešní noc bude lepší 🙂

beryk
29. zář 2010

Ahojda holky, přeju bájo den
já jsem ted přišla z krve, kvůli štítné žláze v úterý mám kontrolu

@janca72 zas jsem usla až po 4h., , přitom porád zívám, ale usnout se mi nedaří. Jani co píchando, už sis zvykla, kolik jednotek pícháš?

frozinka
29. zář 2010

@mufinka0: to mně moc mrzí, nevím, co víc napsat, protože tady stejně žádná slova útěchy nepomůžou, to si musí každý prožít a proplakat sám...drž se....

janca72
29. zář 2010

@beryk Až ve 4 ráno? A co celou noc děláš? A zkoušela jsi "babské rady" mléko s medem, meduňku, procházku před spaním..atd?
Mám pero ( gonal 150 jednotek), tak je to v pohodě, nemám s tím problém. Ale dnes už cítím, že mi trošku poskočilo bříško..no zatím rifle obleču, tak to zatím nijak neřeším...horší bude, když si nebudu mít co ráno obléct 😀 😀

inach
29. zář 2010

bublenudle,promin že odepisuji až ted,máš pravdu uvádí se že na KET je nižší úspěšnost,taky jsem tomu moc nevěřila,že to vyjde,je to zajímavý na poprvé nic a na KET to vyšlo mě i Venice,takže dívat se na úspěšnost asi nemá smysl.Náplasti jsem si lepila na zadek,stehna a břicho.Držím pěsti at ti to vyjde

inach
29. zář 2010

@venika86 čau Veni,malímu je u tebe dobře,bud ráda že ti ten porod oddalují,nakonec budeš rodit skoro v termínu.Třeba to bude přirozeně.Ve které porodnici budeš?

pavcahola
29. zář 2010

Ahoj holky tak hlásím že 16.9. jsem se stala maminkou máme Kubíka a Patrika a máme se mooooooc dobře.

Jinak jak jste na tom vy?Máme nějaký nový maminky a nový těhulky?Dlouho jsem tu nebyla tak mi prosím někdo napište jak to tu pokračuje děkuji. 🙂

nelatorka
29. zář 2010

Ahoj Pavčo, moc gratuluji. 🙂 Už jsem je viděla jsou krásní klučíci. Tak si to mamčo užívej. Krása fakt 😵 Super že vše dopadlo dobře moc ti to přeji!!

janca72
29. zář 2010

@pavcahola Blahopřeji ke krásným chlapečkům 🙂

inach
29. zář 2010

Ahoj Pavcola,blahopřeji!!! Tak už to máš za sebou,chlapečci jsou moc pěkní!Já si ještě počkám.Kolik měli porodní váhu a cm?

venika86
29. zář 2010

@inach jj, nakonec to výjde tak dva týdny před termínem. Prostě už se hrozně těším 😵 Budu rodit v Bohunicích a ty?
@pavcahola moc moc gratuluji, kluci jsou sladcí! Hlavně, ať jste zdraví a vede se vám dobře!

mufinka0
29. zář 2010

Ahojky holky,. 🙂 Všem vám děkuju za podporu, kterou mi vyjadřujete tady nebo v IP 🙂 Je to moc hezký. Už je mi zase líp. 😉 Dnes jsem navíc mluvila s paní doktorkou a zase mám určité cíle v očích 🙂 Samozřejmě až po vyšetřeních. 😉 Snad všechny výsledky budou dobré, nic nebude potřeba doléčit, nebo to aspoň nebude dlouho trvat, abychom se mohli pustit do KETu. 😵
Čerstvé mamince gratuluju 😵 A všem nastávajícím přeju hodně síly 😅 A snažilkám hodně štěstí!!! 😉

janca72
29. zář 2010

@mufinka0 Ahoj, jsem moc ráda, že jsi zase mezi námi a že je Ti lépe. 🙂 . Jsem si pročítala diskuze i na jiných fórech a je tam hodně maminek, kterým se miminka povedla až z KETu. Moc Ti držím pěsti štěstí. A kdy půjdeš na kontrolu?

zazy
29. zář 2010

Ahojky děvčata
Mamčo moc moc gratuluji mamino,at se Vám všem daří a jste zdravý
Jinak já dneska měla kontrolu,moc mě nepotěšili,měla jsem tlak 150/105,takže už to dospělo do stádia,že mi chtě nechtě dr musela dát prášky na tlak.Navíc místo aby se mi placenta stáhla zpátky,tak ne a na 90% budeme mít císař,tak takhle moje kontrola.Na další jdu příští týden,kvůli tlaku.

beryk
29. zář 2010

@pavcahola obrovitanáááááááááááááááááááááááááááánská gratulka 😎 ,kluci jsou nádherný,,přeji všechno nej nej nej.........

@zazy opatruj se ,at ti je líp

@mufinka0 drž se

yes79
30. zář 2010

@pavcahola ahoj, moc, moc gratulujem, hurá, ať pěkně rostou a dělají jen samou radost 😀 🙂

frozinka
30. zář 2010

@pavcahola: moooooooooooc ti gratuluju, mamino, kluci jsou krásní, kolik vážili a měřili? jsou to pěkní puclíci a narodili se ve stejný den, jak můj taťka 🙂))) a jak to všechno zvládáš?

pavcahola
30. zář 2010

Děkuji všem za přáníčka měly Kubík 47cm a 2790g a Patrik 48cm a 2110g rodila jsem císařem a bylo to všechno strašně rychlý.Jinak to zvládáme docela dobře oni se budí každý zvlášt takže si jednoho nakrmím dám do postýlky a pak příjde na řadu druhý.Zatím to takhle jde tak snad nám to vydrží. 🙂

mufinka0
30. zář 2010

@janca72 Ahoj 🙂 Dneska jsem si byla ukončit neschopenku a v pondělí hurá do práce. Snad mě to brzy vyléčí a dojdu na jiné myšlenky. 🙂 Na kontrolu jdu příští týden ve středu,..je to rychlé. Ale...ikdyž dopadne všechno dobře, tak do KETu nepůjdu až nejdřív za 3 měsíce. 😝 Uvažuju dokonce až o jaru příští rok. 😔 Uvidíme,..třebas budu už za měsíc mluvit jinak 😅 A jak je tobě?? Zvládáš injekce?? A jsi doma, nebo chodíš do tý práce?

venika86
30. zář 2010

Holky, nevím, jestli mi něco neuniklo, ale jak dopadla Natula? Dívala jsem se do jejího profilu a všechny fotky i články vymazala. Předpokládám, že to asi nedopadlo. Nevíte některá?

janca72
30. zář 2010

@mufinka0 Ahoj. Už jdeš tedy do práce. Možná to bude tak lepší, přijdeš na jiné myšlenky, odpočineš si od čekání a načerpáš novou energii a když budeš cítit, že jsi připravená, tak hurá do toho..ať zima nebo jaro..miminka se rodí po celý rok 😉 .
Já mám za sebou 4 injekce a zítra jedu na kontrolní ultrazvuk a krev. Kromě většího bříška na sobě celkem nic nepozoruji. Do práce zatím chodím, uvidím, jak se budu cítit příští dny....jsem zvědavá, co mi zítra řeknou...jestli se mé vaječníky probudily..já tam zatím vůbec nic necítím..žádné pobolívání, tlaky..protě nic..ale možná je ještě brzo...??

mufinka0
30. zář 2010

@janca72 Jani, jasně, to je ještě brzy. Já to začala trošku cítít až tak po 7 injekci. 🙂 Pak to šlo ale rychle a 9 den jsem píchala poslední 🙂 Začalo to trošku bolet až po injekci Ovitrelle,..to je HCG a píchá se na dozrání vajíček 2 dny před odběrem 🙂
Jinak stejně bych nemohla zůstat doma,..na KET dřív jak za 3 měsíce nepůjdu a to by mě nikdo nenechal. A ani nechci,..potřebujem peníze! 😀

janca72
30. zář 2010

@mufinka0 Tak tomu rozumím. Nevím, jaký jste v práci kolektiv..ale mne kolegyně vždy z nějakých smutků dostaly..ne že bych se jim svěřovala..ale tím, že jsou už starší, mají fajn nadhled nad životem 🙂 .
Jsem zvědavá, co se zítra dozvím, kdy mi naplánují další ultrazvuk..atd. a uklidnila se mne, že když ještě nic necítím, je to normál 🙂

mufinka0
30. zář 2010

@janca72 No kolektiv nic moc,...bohužel. Ale pořád lepší než doma. Je blbý že mají malé děti a dost často o nich mluví,.to mě hrozně bolí, ale chápu to. Taky bych byla nadšená a o dětech mluvila, kdybych je měla. 😔 Sice vědí co mám za sebou, ale nemůžu jim mít za zlé, že si svěřují své radosti. Zezačátku si trochu pobrečím a bude to zase dobré. Nic jiného mi ani nezbývá.
Neboj,..OPRAVDU je o.k. že ještě nic necítíš! Je pravda že některá už může něco cítit, ale každá jsme jiná a já měla těch 19 folíků a cítila až ten 8 den injekcí. A jen tak trochu,...spíš to tlačilo až po té HCG injekci. 🙂 Ale tu ještě dávat nebudeš. 🙂