Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
22. pro 2011

@antoa Vydrž prťka, vydrž... 😀 😀 😀 ...viróza není nic příjemného, ale máš za sebou horší věci, zas bude dobře! Opatruj se a užívej letos ještě poklidných svátků z gauče od televize, to za rok už bude jiný šrumec 😀 🙂 😉 !!!

aidule
22. pro 2011

@versuska Držím, co se dá, ať tam ty // jsou.... 🙂 😉

aidule
22. pro 2011

@bardotka1 Irčo, mrzí mě, že to nevyšlo a tím zklamáním a smutkem ti přeji, aŤ projdeš co nejrychleji. Prošla si tím většina z nás 😢 ....Já jsem měla vysoké dávky hormonů při stimulaci (tudíž taky za vysoký peníz), bylo 5 kousků, oplodnili mi 4, dobré k zavedení byly 2 a neujalo se ani jedno 😢....taky jsem měla chuť to vzdát a hlavně už nebyla finanční rezerva. Nakonec jsem ještě zkusila brát 2 měsíce clostil, ten už nemohl nic zkazit, ba naopak...a když už jsem s tím nepočítala, zjistila jesm // na testu 😉!!! Nechci říct, že to tak musí být u každé, ale doktorka pak říkala, že tomu zřejmě dost pomohly i ty vysoké dávky hormonů při stimulaci....takže vlastně vše mělo svůj smysl, ikdyž na výsledek jsme počkali trošinku déle 🙂!
S tou laborkou jsem to měla podobné, ale beru to zase tak, že oni za tím telefonátem neznají toho konkrétního člověka a jeho příběh. Tudíž asi těžko budou vést hovor nějak osobněji a nemůžeme očekávat nijak velké emoce. Pro ně jsme jen volající, kterým mají sdělit určitý výsledek-číslo, a tím to hasne. Navíc určo počítají s tím, že se pak každá ještě objednáme na osobní konzultaci k oš. lékaři a s tím to můžeme rozebírat proč a jak apod. Já jsem si pak u doktorky i zaslzela, ale to k tomu patří a oni s tím počítají.... 😉 ....Teď to nechej přes Vánoce uležet a po novém roce uvidíš....budeš-li pak mít ještě otázky či pochybnosti, fakt není od věci se k lékaři objednat a promluvit si s ním, jen tak to pak budeš moci klidnějším způsobem uzavřít a kdoví, možná tím pak i dáš možnost otevřít jiné rozhodnutí..... 🙂. Moc na tebe myslím, držím palce, ať to zklamání brzo přejde a ať si užiješ se svými blízkými poklidné Vánoce i vstup do roku 2012!!! 🙂 🙂

antoa
22. pro 2011

@versuska tak ať se pěkně zavrtají!!!!tfuj tfuj

versuska
23. pro 2011

@antoa děkuji moc, doufám v to, jen se mi moc dobře nedaří být tak úplně v klidu v posteli 🙂

antoa
23. pro 2011

@versuska proč v posteli? Těhotenství si holka nevyležíme.
Jinak přeji všem klidné prožití Vánoc a bohatou nadílku a příští rok co nejvíce repromeďátek v bříškách 😀

kacnov
23. pro 2011

holky krásné prožití vánoc a krásné dárečky na testu🙂)) moc vám to všem přeji🙂

aidule
23. pro 2011

Všem pohodové Vánoce i další dny nadcházejícího roku 2012! Kéž se všem snažilkám podaří otěhotnět,všem těhulkám zdárně donosit a odrodit svá miminka a všem maminkám zdárně vychovat ze svých malých andílků zdravé a slušné lidi 😉 🙂 !!!

terka82
24. pro 2011

Ahoj holky, přeju Vám všem krásné a pohodové Vánoce, děckám bohatou nadílku a nám splnění všech našich snů. 🙂

versuska
25. pro 2011

Ahoj holky, taky bych vam vsem chtela poprat krasne svatky v kruhu tech nejblizsich. Stastne tehulkovani a nam vsem dohromady stastne a vytouzene //

zazy
25. pro 2011

I já Vám všem chci popřát krásné vánoce a štastný nový rok,těhulkám at krásně těhulí,snažilkám at najdou // a těm co to nevyšlo a vzdali to,ještě šanci a naději,tan umírá poslední,takže hlavu vzhůru a všem Vám přeji krásné dětičky

marci
26. pro 2011

Ahoj holky, tak já hlásím neúspěšný pokus. Na štědrý den jsem začla špinit a další den se MS rozjela v plné síle. Už jsem se s tím docela vyrovnala a chci podstoupit co nejdřív KET. Nevíte jak to v Repromedě probíhá? Dělají KET v přirozeném cyklu nebo jen po hormonální přípravě (tu bych asi hned ted v lednu asi nestihla, když už jsem dnes 2. den cyklu, teprve zítra snad někdo v Repromedě bude, abych se tam dovolala)....

versuska
26. pro 2011

@marci tak to je smula.Kolik embryjek mas nachystanych na KET?

marci
26. pro 2011

@versuska zamražené máme 4, teď při ET mi zaváděli jen jedno.

terka82
27. pro 2011

@marci ahoj holka, moc mi mrzí, že vám to nevyšlo. ☹ Snad se ze zmrzlíků zadaří. Už ses dovolala do Repromedy?

versuska
27. pro 2011

@marci snad to na dalsi pokus vyjde.

terka82
28. pro 2011

Ahoj holky. Další kontrolu mam za sebou. Jeden vaječník už se zmenšuje, druhý je furt stejně mega a to nejdůležitější, máme dvě krásná miminka a obě mají srdeční akci.

Tady jedno letecké foto. Paní doktorka se ve mně nechtěla moc hrabat, když jsem na UTZ každou chvíli, takže podle toho ta fotka vypadá. Ale oni jsou stejně broučkové moc malinkatí na to, aby byli dobře vidět oba na jednom snímku. Pro mě jsou to ty nejkrásnější dva flíčky. Další kontrola za 14 dní, tak to už by měli být vidět líp. Teď jdu napsat do Brna a pak budu zase napjatě vyhlížet odpověď.
😀

antoa
28. pro 2011

@terka82 moc gratuluji!!!!!! 😀

terka82
28. pro 2011

@antoa děkuju. 🙂

zazy
28. pro 2011

gratuluji moc pěkné

versuska
28. pro 2011

@terka82 to je super zpráva :D gratiluji!!!

marci
28. pro 2011

@terka82 Teri, to jsou skvělý zprávy. To se tak pěkně čte, že je všechno v pořádku. Moc držím pěsti, ať to jde i dál hladce🙂
Já jdu na konzultaci do Repromedy zítra.

lucie2010
29. pro 2011

@terka82 Jééé...tak to velká gratulace, to je moc pěkný. A jak se cítíš, všechno v pohodě? Já jdu na tu kontrolu až 3.1. a tak dlooouhýýýý Vánoce jsem ještě nezažila. 😀 Tak snad bude všechno v pořádku.

terka82
29. pro 2011

@versuska děkuju

@marci taky díky. Jsem zvědavá, jak dnes pochodíš.

@lucie2010 taky díky. Cítim se jinak. Není mi špatně, ale ráno a k večeru mi bývá tak nějak divně. Ale vlastně jsem za to ráda, protože v předchozích těhu mi nic nebylo. A co ty? Teď už ti to uteče. Jen 4x se vyspíš a uvidíš bobánka. 😵

lucie2010
29. pro 2011

@terka82 To máš pravdu...teď už to uteče. Horší to bylo,když mi toho 19.12. řekla, že mám přijít až v lednu...to byla nepředstavitelná doba. 😀 Přesně jak říkáš ty...taky mi není špatně, nezvracím...ale ráno, jak se vzbudím, tak se musím najíst, protože mám strašnej hlad a je mi tak nějak slabo a večer jsem pokaždé strašně nafouklá...a to ať sním cokoliv nebo i když nic nejím. Během dne mi je někdy dobře, někdy mám žaludek na vodě a vůbec nemám chuť k jídlu. A co teda...tak jsem strašně unavená. I přesto, že jsem vlastně doma a celý dny v podstatě nic nedělám, tak v noci spím víc jak 12 hodin a už v 8 večer jsem zralá na postel. A občas mě pobolívá bříško, tak 1-2xza den, jako bych měla dostat MS. Ale jinak dobrý. Už se těším na to úterý...jsem zvědavá, jak jsme na to. 😉

terka82
29. pro 2011

@lucie2010 já už mam v šuplíku u postele piškoty, abych vždy zahnala noční hlad po návštěvě WC. Jenže se to naučila i naše hafina, takže i když zrovna hlad nemam, tak ona se dožaduje svého piškotu. 😠 😀
Se spánkem to mam stejně, asi bych byla schopná spát celý den a večer na to plynule navázat a chrnět dál. Jo, je to jiný stav. 😀 Jinak břuch mě taky občas bolí, sem tam i slabounce zašpinim, ale snad je to vše OK a za 14 dní bude vidět, že se broučkům krásně daří.

Na úterý držim pěsti a jsem zvědavá na info. 🙂

versuska
30. pro 2011

Holky po kolika dnech vam na TT nabehly obe carky silne? vcera jsem si delala TT a tu druhou carku, jsem mela slaboulinkou. Dnes jsem si delala dalsi a to stejne. Mam 8 den po ET. Tak mam obavy jestli se mi ta druha zvyrazni ....

antoa
30. pro 2011

@versuska to jsi dobrá, že testuješ tak brzo. Já jsem dneska 10den po ET a bojím bojím 😉

versuska
30. pro 2011

@antoa nevím, nevím jestli jsem dobrá, ale jsem rozhodně rozhozená. mám strach, že bych všechno podstupovala ještě jednou a moc si přeju, abych tam měla //. Zkusím vydržet aspoń 4 dny a další test zkusím potom. Jak se cítíš ty? byla o dva dny dřív na ET.

antoa
30. pro 2011

@versuska tak nějak nevím....a co ty máš nějaké příznaky?