Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

venika86
22. únor 2010

Ne, nevolala. Už špinění přešlo a je mi mnohem líp. Asi se tam taky pořádně zahryzává, tak asi proto 🙂 Zítra jdu na kontrolu, tak dám pak vědět, jak jsem dopadla 🙂

inach
22. únor 2010

To je dobře,jen at se pěkně zavrtávaj,musí tam ještě 9 měsíců vydžet.Zítra už bude určitě vidět.určitě dej vědět 🙂

zazy
22. únor 2010

Díky inach,že jsi mě trochu uklidnila,kolikátý den sji si dělala test??Už je mi lépe i teplotu už nemám takovou,tak snad to bude jen taková ta dvoudenní chřipka.A vůbec tady na Moravě to řádí o sto šest.

zazy
23. únor 2010

Ahojky děvčata,takže přes noc se mi to spustilo,takže je asi konec.Měla jsem to mít už minulý týden,tak nevím.Test jsem sice ještě nedělala,ale asi nebude mít smysl.Co jsem četla,špinění je v poho ale krvácení už ne.Jinak všem přeji hodně štěstíčka. ☹

nelatorka
23. únor 2010

Ahojky,
zazy to je mi líto. Ale neztrácej ještě naději. Uvidíš co ti řekne doky. Tak dej ještě vědět.

Já jsem byla včera na OPU tak jsem měla 27 vajíček 🙂 dnes jsem volala na embryologii tak mi řekli, že jich mám 20 oplodněných ta uvidíme do pátku v sobotu bych měla jít na ET.
Ale já byla jen na IVF neměla jsem ICSI tak to není asi úplně 100%. Máme spermijky totiž od dárce takže by meli být zdravé tak mi to přišlo zbytečné a teť tak trochu pochybuji jestli jsme neměli jít rači do jistoty (ICSI), ale tak doufám že si s tím příroda poradí. Už mě z toho fakt hrabe a to je to nejhorší ještě přede mnou asi z toho zcvoknu. 🙂

ahoj venika tak co mrně už jde vidět?

venika86
23. únor 2010

zazy - to je mi velmi líto 😔 věřila jsem, že nás štěstěna neopustí. Určitě ještě dej vědět, jak jsi dopadla s testíkem. Budeme ti držet pěsti
Jinak já mám samé dobré zprávy. Krvička je v pořádku na hodnotu hcg jsem se zapomněla zeptat. Mimčo už bylo vidět. Zatím jen gestační váček. Fotečku mám v profilu. Je to ta malá bublinka, sotva je vidět 🙂
Jsem úplně nadšená, pořád na ni musím koukat, je to nejkrásnější obrázek na světě 😀

pavcahola
23. únor 2010

venika krásná bublinka. 🙂 🙂 🙂

inach
23. únor 2010

Zazy to je mi líto ☹ uvidíš co ti řekne doky.Třeba to nakonec ještě přejde.Budu ti držet pěsti.

Nelatorka to je krásný výsledek,měla jsi opravdu hodně vajíček a oplodnilo se ti jich taky hodně,ICSI ti pomůže jen v tom aby se ti jich oplodnilo co nejvíce ale v tom aby ti zůstaly všechny oplodněné už ne,to už ničím nejde ovlivnit,takže v tvém případě je ICSI zbytečné,výsledek máš velmi dobrý.Já měla 13 vajíček,oplodnilo se 8 taky jsem naměla ICSI,pokud je sperma dobrý ICSI není třeba.

Venika tak jsem ráda že je vše v pořádku,věděla jsem že ji už uvidíš,já si ještě počkám do pondělí tak doufám že budu mít taky štěstíčko.Už jsem se na tu tvoji bublinku dívala,jde nádherně vidět,krásná!!!!Blahopřeji 🙂 Doky ti tu fotku dala sama nebo sis o ni musela říct?

zazy
23. únor 2010

Děkuji děvčata,za podporu třeba to na druhém IVF výjde,musím věřit,jinak hezká bublinka taky jsem se koukla,držím Vám všem pěstičky

venika86
23. únor 2010

nelatorka - přesně, jak píše inach, vůbec neměj strach.
pavca - děkuji mnohokrát 😵
inach - to víš, že uvidíš, možná už budeš mít i srdíčko. Pro jistotu jsem si o fotečku řekla, musela jsem ji mít.
Holky děkuju, moc všem přeju ten pocit

yes79
23. únor 2010

Ahoj holky z Repromedy, jdu vás pozdravit a podpořit, taky jsme navštěvovali Repromedu a zadařilo se nám na poprvé, jsou tam fakt šikovný. Až se malá narodí, tak jim ji tam povezem ukázat. Tak držím palce všem čekatelkám a snažilkám. 🙂

inach
23. únor 2010

jojo taky si myslím že jsou tam moc šikovní,jsem tam moc spokojená.
Yes potom se nám přijd pochlubit i sem s fotečkou.

inach
23. únor 2010

Zazy a mražáčky máš?

yes79
23. únor 2010

ahoj inach, to je jasný, že se pochlubím taky tady 🙂

denisa76
23. únor 2010

Ahoj holky, dneska jsem objevila tohle forum a jsem ráda, že je Vás tady tolik, co chodíte do Repromedy. Já s manželem chodíme k doktorce Hromadové. Je mi 33 let a o mimčo se snažíme 2 roky. Náš problém je v manželovi, má genetickou poruchu, která způsobuje téměř úplnou sterilitu. Ve vzorcích mu sice našli několik kousků, ale šance na to, že bychom mohli mít vlastní dítě je hodně malá. Náš plán je zkusit ICSI s manželovými spermiemi a mít v záloze dárce. 12.2. mi píchli diphereline a 5.3. bych měla začít stimulaci. Manžel bude průběžně dávat vzorky, tak snad nastřádáme dost spermií na oplodnění. Máte někdo zkušenost s dárcovstvím spermií?

zazy
23. únor 2010

Inach :mrazáčky bohužel nemám,takže budu muset vše absolovvovat znovu.Jen jsem se chtěla zeptat za jak dlouhou dobu se může jít na další.
Ahoj Deniso v repromědě jsou v poho,nám ted první pokus nevyšel bohužel,ale půjdeme znovu.Držím pěstičky

denisa76
23. únor 2010

zazy, moc děkuju. Já si myslím, že se může začít s novým cyklem docela brzo, ne? Taky držím pěsti.

venika86
24. únor 2010

zazy - já myslím, že tak za 3. měsíce můžete jít znovu. Pokud by jste měli mrazáčky, tak by jste mohli jít v podstatě hned, ale pokud se jedná o další pokus, tak je potřeba asi chvilku počkat. Uvidíš, že to uteče jak voda. Bude už krásně svítit sluníčko, pak se to určitě povede.
denisa - tak snad jich budete mít na oplodnění dost. Určitě proto udělají cokoliv, aby jste nemuseli použít dárce.
yes - těšíme se na další přírustek 🙂

inach
24. únor 2010

Zazy u zamražených stačí vynechat jen jeden cyklus ale když tím máš pro jít celým procesem znovu tak nevím jestli budeš muset čekat déle,určitě to moc dlouho trvat nebude,drž se.

Denisa ICSI je ve vašem případě určitě dobrá volba,tvůj manžel by měl brát nějaké léky na zlepšení,bylinky atak,v caru vám určitě něco nabídli ne?

Veni co ty jak se cítíš máš už raní nevolnost?Prsa bolí více nebo je vše stejné?

denisa76
24. únor 2010

venika - já taky doufám, že jich bude dost, z použití dárce nejsem moc nadšená. U Tebe fungoval první pokus?

inach - manžel nic na zlepšení nebere, protože se u něj potvrdila genetická vada, tak by to nepomohlo

venika86
24. únor 2010

denisa - vyšel nám druhý pokus. Bylo to z Ketu
inach - prsa mi dávají pěkně zabrat, už jsem musela koupit i novou šprndu, jsou mi všechny malé 😀 Navíc mě prsa bolí příšerně, ale to k tomu asi patří. Nevolnosti jsou, ale probíhá to spíš přes celý den. Tak kolísavě.

nelatorka
24. únor 2010

ahoj holky můžu se zeptat jak Vám bylo po OPU? Bolí mě úplně celé břicho a jsem nafouklá mám strach abych neměla OHSS v sobotu mám jít na ET.

Ahoj Denisa, manžel měl něco podobného doporučily mu jít na operaci TESE. Tak na to šel, ale stojí to 23 000,-
pojišťovna tento zákrok nehradí. Nám boužel ani toto nepomohlo žádné zdravé k použití tam nebyly. Udělali jsme pro to maximum. Máme spermijky od dárce. Tak držím palečky.

ob.soklina
24. únor 2010

Ahojte holky, přidány nějaké fotečky do alba. Jinak už jsme doma takže není moc času. Přeji všem krásný den

denisa76
24. únor 2010

nelatorka - manželovi taky dělali TESE - první minulý rok v květnu (nic nenašli) a druhou minulé pondělí (taky nic nenašli), když ale dával vzorky před operací, tak tam pár našli, tak tomu moc nerozumím. Máte dárce z Repromedy nebo z Cryosu?

soklina - gratuluju, moc hezký mimčo!

venika - co je to Ket?

pavcahola
25. únor 2010

ob soklina krásné miminečko

nelatorka
25. únor 2010

denisa - máme dárce z Repromedy. A těch pár bylo k použití? manžel tam taky měl, ale nedaly se vůbec použít. Tak možná nějaké našly, ale k použití nebyly.

venika86
25. únor 2010

denisa - Ket je embryotransfér zmrazených vajíček
soklinka - nádhera 😵

inach
25. únor 2010

veni to máš dobrý mě je furt stejně tak snad bude vše v pořádku.

Denisa tak uvidíš jak dopadnete ale dárci bych se nebránila kdyby nezbývalo nic jinýho.Od mé kamarádky manža měl taky problém a ted mají holčičku,no příroda je mocná.

Soklina srdečně blahopřeji 🙂

denisa76
25. únor 2010

nelatorka - nevim, jestli budou k pouziti, mame zatim dva zmrazene vzorky, ale nevime, jestli v nich neco najdou. Do transferu jeste manzel pujde nekolikrat dat vzorky na zmrazeni, tak se dozvime, jestli z toho vubec neco bude az v den transferu. Ty jdes na ET v sobotu?

inach - my budeme mit pro jistotu darce v zaloze, ale fakt doufam, ze ho nebudeme muset pouzit.

nelatorka
25. únor 2010

Denisa - tak to ti držím moc palce, abyste toho dárce nakonec nepotřebovaly. Ano já jdu na transfer v sobotu ještě si mám zítra zavolat v kolik a měli by mi i říct kolik mi z těch dvaceti oplodněných zbylo a jestli jsou možné ke zmrazení. Tak uvidíme snad to všechno vyjde.