Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

inach
1. dub 2010

veni jasně že dáme,já ani nevím kolik ten náš drobek měří,jen mi řekla že odpovídá konci 10tt,ten UTZ byl úžasný bylo tam krásně všechno vidět,nechápala jsem jak už je to mimčo veliký,fotečku mi udělala,musela jsem si ji koupit.

venika86
1. dub 2010

inach tak ji hoď do fotoblogu, chci se pokochat 🙂 Já teď nemám fotečku, ale těch 14 dní to vydržím a pak se budu kochat 😀

frozinka
1. dub 2010

Zazy, tak se zítra drž, ať to všechno dobře zvládneš 😉 budu na tebe myslet. No před tou punkcí, abych řekla pravdu, se nebojím hladu, ale té žízně, achich ☹ jsem zvyklá hodně pít. Tak ještě jednou hodně štěstí a zítra písni podrobnosti, jaké to bylo, ať vím, co mně čeká, díky moc a tfuj tfuj 😉 😉

beryk
2. dub 2010

Ahojda holky,
můžu se k vám přidat?Od prosince jsem v repromedě u dr.Hromadové. Od dneška si začínám píchat gonal,je to moje 5 IVF,ale první v repromedě a doufám,že konečně úspešné. 😎

inach
2. dub 2010

Veni tak už jsem ji tam přidala,není tam tak krásně vidět jak na UT nevím proč je tam ta tabulka tak blbě ale část vidět jde 🙂
Jo do kdy tobě vychází ten utroš?

inach
2. dub 2010

Ahoj Beryk,vítám tě tu.Já měla 1 IVF ve Zlíně a 2 v Repromedě-vyšlo to na KET. Myslím že sis vybrala dobře jsou tam moc šikovní a milí.Budu ti držet pěstičky at ti to vyjde.

beryk
2. dub 2010

Ahojda inach,díky.Fotečka z UTZ je krásná,snad se taky dočkám. 😉

zazy
2. dub 2010

Ahojky děvčata,právě jsem přijela z Brna,mám po OPU,žádná sláva,tak jak jsem si myslela,tak vajíčka byly jen z pravého vaječníků,bylo jich 6 a zralá pouze 4.Zítra si mám volat,tak doufám,že se drahouškové všechny oplodní.Ozvu se navečír,jdu dělat hají,jsem ještě po té narkoze ospalá.Frozi a co ty jak jsi dopadla.Ahojky Beryk,tak držím pěstičky,určo se to konečně podaří.

nelatorka
2. dub 2010

Ahoj holčiny dnes jsem byla na kontrole miminečka jsou v pořádku. Řekla jsem si o fotečku dala jsem ji na blog.
Už mě doky Hromadová poslala ke své doktorce tak jsem dnes v repromedě byla naposled (aspoň prozatím) 😀
Mimča už mi dávají zabrat je mi pořád šoufl ,žaludek jako na vodě. Nic mi nechutná, ale hlad mám pořád fakt hrůza. Naštěstí, ale zatím nezvracím. Všechny Vás zdravím a čekatelkám držím palečky.

Zazy určitě tam nějakej silák bude neboj . Tak v klidu a odpočívat!!!

Ahoj beryk taky tě zdravím já byla teda jen v Repromedě a po 1IVF budeme mít dvouvaječná mimča jsou tam fakt dobří hlavně doky Hromadová je moc hodná alespoň mi jsme tam byli opravdu moc spokojení. Uvidíš že tentokrát to vyjde i když nevím ,jak velké máte komplikace, ale musíš věřit!!!

beryk
2. dub 2010

zazy budu držet pěsti ,at to jsou pořádní čtyři bojovníci 😉

nelatorko nádherná fotka,at ti je dobře 😉 ,dvojčátka bych si moc přála,je mi už 35 let,vyšetření genetiky,imunologie,hormonální profil úplně v pořádku,jen máme línější spermie. Po 1 IVF jsem byla těhotná do 8tt,pak zamlklý potrat,2IVF jen v krvy 35 HCG,3IVF a KET nic ,4IVF ani nedošlo k transferu,protože 4 vajíčka nebyly zralé,2 vajíčka po oplodnění za dva dny se rozpadly a když jsem se sháněla po dalších folikulech ,protože podle UTZ jsem jich měla mít aspoň 12,dozvěděla jsem se,že dr. se bál mi odsát folikuly z levého vaječníku,aby mě něco nepoškodil.Tak jsem z caru odešla s pláčem a bez peněz,protože už to bylo 4IVF a na to nic pojištovna nepřispěje.Je to mazec hlavně na psychiku
a i prachy. Tak jsme znova našetřili,změnili car a věřím, že se snad už zadaří 😉

frozinka
2. dub 2010

Vítej Beryk, uvidíš, že tentokrát to vyjde. A můžu se zeptat, kde jsi byla na těch předchozích IVF a jakou máš dg.? A kolik si pícháš jednotek?

Zazy, neboj, určitě budou všechny 4 šikovné, moc ti držím pěsti. A kdy půjdeš na transfer a kolik embrošků si necháš zavést? A jak to probíhalo? Jak dlouho tě nechali dospat? Já jdu na punkci v úterý a už teď se bojíííííím 😖 Máš teď nějaké bolesti břicha, abych věděla co můžu čekat? Na ET máme jít v neděli, tak snad to všechno klapne. Dneska mi na UZ našla kolem 29 folíků, tak doufám, že mám i nějaký vajucha 😀

Nelatorka, krásná fotečka, strašně moc ti gratuluju a ať je ti líp, ale k vůli mimískům vydržíme všechno, že? 🙂
Inach, taky nádherný mimísek, já už chci takýýý 😀 😀

zazy
2. dub 2010

Frozi to je otázek 🙂 🙂 Na transfér pokud to bude vše v pohodě,tak bych měla jet ve středu.No určo si nechám zavést dvě,ale přemýšlím o tom,že pokud by zbyly jen tři,tak se zeptám,jestli by mi tam ty tři nedali,no uvidíme,jak to dopadne.Přijddeš tam paní z recepce tě odvede do pokoje,tam se převlečeš a pak si pro tebe přijdou uspíjou tě a tak za 15-20 minut jsi zpátky na pokoji.No dospat tak zhruba hodinku a půl.Potom ti donesou pití a bagetu.Neboj se zvládneš to.Hele stím bolením břicha je to individuální,poprvě mě nebolelo vůbec a ted tedy trochu jo.Ono trošku víc bolí,když máš více vajíček,ale zase jak koho,hlavně bud v klidu neboj se,budu ti moc moc držet pěstičky,skoro nic to není.Můžu ti říct,že pro mě bylo horší to čekání po transféru,jestli se udrží a výjde to a budou mimi.Tak to máš krásnou úrodičku,to teda.NEboj neboj budu na tebe moc moc moc moc myslet a už aby jsme testili a plivli jim sem těhu virus,vid

zazy
2. dub 2010

Frozi neviděla jsi tam dneska sedět dva takový skoro holohlavý kluky??

frozinka
2. dub 2010

Díky Zazy za odpovědi, jsem hned klidnější 🙂 ale v pondělí večer budu určitě na nervy :(((( Uvidíš, že budou všechny čtyři té nejlepší kvalitky!!
Mně už břicho bolí teď, jsem jak balón, těším se, až se toho zbavím, snad trochu splasknu 🙂
Žádný holohlavý kluky jsem tam dnes neviděla, kdo to měl být? 😲

beryk
2. dub 2010

Frozi teeeeeeeda to je krásný počet 😉 , seš dost dobrá nosnice 😀
Já jsem byla před tím v Pardubicích v sanusu.
Od 22 dne minulé mrchy si stříkám synarel 2x za den a ted od mrchy druhý den si píchám 300 jed.gonalu,ráno baštím prednison,večer anopyrin,takhle až do úterý,to mám jít na KO kolem 10h. Jaký ty jsi měla dávky a co jsi si píchala? V kolik hodin jdeš na odsátí?

frozinka
3. dub 2010

Beryk, já si píchám 262.5 jed., ale začínala jsem na 112.5 😅 Taky těch léů mám dost, Prednison i Anopyrin a ještě Norprolac + výplachy Rosalginem. Na punkci jdu na osm, tak snad bude dobrá úrodička, když jsou ty Velikonoce 😀 😀 K čemu je ten Synarel dobrý?

venika86
3. dub 2010

Inach - krásná fotečka 😵 Utroš mám psanej do 8.4. a tak nějak mi i výjde. Doktro taky říkal, že pak můžu vysadit.
Jinak přeji všem holčinám, které se chystají na transfér hodně úspěchu. Teď všude všechno krásně kvete, tak bude i miminek určo hodně 😉

beryk
3. dub 2010

Ahojda holky,všem přeji báječnou sobotu,v Pardubicích nám tady krásně svítí sluníčko 😎

Frozi synarel je k řízení stimulaci vaječníků před umělkem.K jakému dr. chodíš? Já k dr. Hromadové,je výborná,moc hodná,ted na KO budu muset k dr. Fišerovi, z toho mám strach.Na sále by jsi měla mít dr.Hromadovou,budu držet pěstičky.

pavcahola
3. dub 2010

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla a vidím,že se nás rozrůstá a to je dobře.

Všem budoucím maminkám přeji hlavně hodně zdraví a krásně se vyvíjecí miminka,a čekatelkám přeji aby to všechno dobře dopadlo.

Jinak já už jsem pomalu 12týden (toto letí)špatně mi už není jen z těch prášku co ještě pořád beru,ale naštěstí už jen 8dní.12.4. jdu na NT skrinink mám z toho docela obavu jak to dopadne,ale musím věřit že dobře. ☹

yes79
3. dub 2010

ahoj pavco, neboj určitě to dopadne dobře, držím palce 🙂

pavcahola
3. dub 2010

Ahoj snad jo musím věřit

frozinka
3. dub 2010

Ahoj Pavčo, určitě to bude dobré, neboj, nesmíš si nic jiného připouštět 🙂 Budu na tebe myslet 😉

frozinka
3. dub 2010

Beryk, myslíš že tam fakt bude dr. Hromadová? To bych byla ráda. Už jsem z toho nervózní, ať už je to za mnou a jedem si pro emryjka 😀 Ten Fišer je od pohledu nic moc, ale teď jsem viděla jak jedná s klientkou a byl fakt přijemný, milý, tak asi podle nálady 🙂 Třeba bude mít v úterý zrovna dobrý den 🙂))

yes79
3. dub 2010

frozi, já sem byla vždycky z Fišera nervózní, působí tak divně, ale všichni ostatní jsou v pohodě 🙂

pavcahola
3. dub 2010

frozinka děkuji odechnu si až to budu mít za sebou a uslyším že je to v pořádku,tak si pudu už něco koupit třeba ponožečky na malý. 🙂

beryk
3. dub 2010

Pavco budu držet pěstičky,at je to v poho a přeji bezproblébové těhulkování 😉

Frozi neboj,ono to uteče a budeš mít po odsátí 😵 ,dr. Hromadová by měla být na sále,já když jsem tam volala a nahlašovala se na KO na úterý a chtěla jsem k Hromadce,tak mi řekli bohužel, ona bude na sále

zazy
3. dub 2010

Ahojiky bambulky,tak nakonec se oplodnilo všech šest,ne jen ty čtyři,tak doufám,že vydržejí všechny.Předpokládaný termín ET mám ve středu.U Fišera jsem byla 2x na kontrole a včera mi dělal OPU,a byl docela v poho,všechno mi řekl,taky mi nejdřív od pohledu moc nepřipadal,je v poho,fakt Frozi.Jinak krásné velikonoce

beryk
3. dub 2010

zazy to je paráda,tak at se krásně vyvíjí a je 6 bojovníčků 😉

frozinka
3. dub 2010

Zazy, tak to je SUPER, uvidíš, že to tentokrát klapne a budeš těhule 🙂 Ve středu na tebe budu myslet. Začínám se na tu punkci těšit, břicho mám jednou takové, asi brzy prasknu, tak doufám, že tam bude dobrá úroda. Taky přeju krásné Velikonoce 🙂

beryk
4. dub 2010

Čusik holky,všem nádhernou neděli přeji 😵 a veselé Velikonoce 🙂

Frozi at ti to utíká 😉