Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

madla28
27. črc 2008

To já jsem si taky řkala, že až budou u mě, že budu testovat od šestého dne a vidíš, devátý a já se ještě neodvážila.
Ta kyselina listová je prý nejlepší brát s béčkem, prý má lepší účinky. Já mám dva v jednom.

kay
autor
27. črc 2008

aha, tak to ještě přihodím, nebo sezkusím zeptat v lékárně.. díky za tip.. 🙂 holky pily jste během stimulace nějaké čaje, třeba kontryhel? Já ho teď pravidelně piju naúpravu cyklu, ale právě nevím jak je to v době stimulace, aby mi třeba nenarostla nějak moc sliznice nebo tak.. omlouvám se za blbé dotazy..

madla28
28. črc 2008

Já piju jen ovocné čaje, jinak nic.
Péťo vidím to špatně, včera žádný těhu příznaky, už ani neprdím a ani břicho mě nezabolelo.

kay
autor
28. črc 2008

madli, to přece nemusí být pořád.. to může zmizet a přijít něco jiného, nebuj...

petradubai
28. črc 2008

Madli, buď v klidu, po ránu já taky nic neprodukuju,ale až navečer 😉 A břicho je ráno taky splasklé a nafoukne se až v průběhu dne. Ale jestli chceš,tak testni. Snad už by tam mělo být něco vidět a uklidníš se,až ty 2 uvidíš. 🙂

xmerssy
28. črc 2008

Ahoj holky, moc se omlouvam, ze Vam sem takhle vpadam, jen tu sleduju Madlu.
Madli, prave jsme s holkama z Obilnaku resili to vymizeni tehu priznaku........vubec se niceho neboj, je to normalni, to jen ustupujou hormony a opravdove tehu priznaky nastoupi!!Dnes jsi 10 den, zitra bych klidne testla......melo by se ukazat........!!
Preji hodne stesti a drzim moc palecky!!!!!
A vsem ostatnim taky!!!

madla28
28. črc 2008

To vůbec nevadí, že nám sem vpadáš a jak se cítíš ty? Koukám, že taky budeš brzo testovat.
Péti, když já se asi budu bát testnout, že tam nic nebude.

xmerssy
28. črc 2008

Testovat budu 10 den v patek, protoze na ktev mam jit v sobotu nebo v nedeli..........a chci byt pripravena......... 🙂 ........jinak od vcerejska necitim uz bricho, vlastne ani prsa, nic, proto jsem se tolik zajimala o vymizeni tech priznaku..........pry je to normalni, tak uvidime........

madla28
28. črc 2008

Tak pak určitě napiš, jak to dopadlo. Já ráno uvidím, jestli dostanu odvahu testnout, tak dám vědět.
A co teď bereš za léky.

xmerssy
28. črc 2008

Budu te taky sledovat, jak jsi dopadala........beru Utrogestan 2-2-2, pak Prednison 1-1/2-0, a pichla jsem si 3 den Decapeptyl, nevim jestli to pisu dobre.........a ty?Kdy mas jit na krev?

madla28
28. črc 2008

Na krev nevím, až si udělám v pátek test, tak tam mám zavolat.
Já beru 3 náplasti estrahexal, ráno a večer si zavádím crinone gel a pak anopirin a prednison, takže hormonů fůru.

madla28
28. črc 2008

A kolik tobě je?

xmerssy
28. črc 2008

Hmmm, to toho beres celkem dost..........je mi 28 let.Je to tve prvni IVF?A jsi v Repromede spokojena?

madla28
28. črc 2008

Jo jsem na tom poprvé. A na druhý asi jen tak nepůjdu, jsem samoplátce a vyšlo mě to na sto tisíc. A nebo když to nevyjde a rozhodla bych se to zkusit ještě jednou, tak bych šla asi na obilňák, tam by mě to prý vyšlo tak na sedmdesát.
A spokojená, myslím, že to bude asi všude stejný. Nemůžu porovnávat, když jsem jinde nebyla.

xmerssy
28. črc 2008

Madli ty jsi samoplatce?Jakto?My jsme platili 20.000, meli jsme vse, ale jen 4 vajicka..............

madla28
28. črc 2008

Mě je 42, tak musím platit všechno.

madla28
28. črc 2008

Bývalý děti nechtěl a tak jsem od něj před třemi roky odešla a teď už jsem holt stará. Jsem hollt debil, měla jsem odejít dávno a ne až po osmnácti letech.

xmerssy
28. črc 2008

Madli to je mi lito...........takze IVF pojistovna hradi do urciteho veku?To jsem nevedela........
Jinak Obilnak asi je o neco levnejsi a ja tam jsem spokojena moc......s doktorama, sestrickama........snad jen to prostredi nemocnicni muze nekoho odradit a nekdy i to cekani.........
Zkus testnout zitra, jsem vazne moc zvedava a moc Ti to preju......drzim palce

madla28
28. črc 2008

V červnu jsem na obilňáku ležela s polypem a byla jsem spokojená taky a ještě tam mám na jipce sestřenici.
Pojišťovna hradí jenom do 38 let.

xmerssy
29. črc 2008

Ahoj Madli, tak co?Testla jsi?

petradubai
29. črc 2008

Ahoj holky, jdu se sem s vámi rozloučit. Včera jsem začala spontánně potrácet a bohužel se těhotenství nedalo udržet. Musím si teď dát půl roku pauzu a nějak se sebrat. Jsem z toho všeho vyčerpaná psychicky. Je to už 3tí ztráta a nevím,co je špatně.

Madli,přeji ti,ať ti to vyjde a Kay tobě taky.Mějte se

kay
autor
29. črc 2008

Peťulo, to je mi hrozně líto, beruško drž se. Snad se podaří přjít na důvod. Je mi z toho smutno za Tebe, kdybys potřebovala, tak nás tady najdeš určitě. Poplakej si a bude líp. Myslím na Tebe.

petradubai
29. črc 2008

Kay díky. Důvod jsou pravděpodobně špatné spermie, protože já už mám všechny vyšetření a nic se nenašlo. Takže příště asi musíme podstoupit PDG...bohužel na to musím nejdříve našetřit

kay
autor
29. črc 2008

peťo, vím že je to těžké peníze jsou důležité, je hrozné že to stojí tolik, ale hlavně aby se povedlo.. To by bylnejdražší dárek vživotě a nemyslím teď finanční. Takže se asi budeš vracet do emirátů? Aspoň Tě manžel podpoří a budete spolu. doufám, že to brzo přebolí. ☹

petradubai
29. črc 2008

Kay, ano, budu se vracet do Emirátů.Asi za 2 týdny. Budu tam těch 6 měsíců, pokusím se našetřit dost peněz a prostě to zase zkusíme. Nic jiného nám nezbyde.

zaenab
29. črc 2008

Petro, je mi líto, co se ti stalo, ale věřím, že se dáš v Emirátech do psychické pohody. Já dnes dostala šťastnou zprávu od kamarádky - po 7 letech neúspěchů a více než 100 tis. za celou tu dobu se jí podařilo normálně otěhotnět, je v 17 tt. Tak přeju, aby se povedlo.

petradubai
30. črc 2008

Díky Zaenab, snad se ten zárak povede i nám

madla28
31. črc 2008

Ahoj holky, odešel mi počítač, tak píšu od švagrovky. V úterý jsem testla a nic, tak se teď bojím testnout znova, že tam zase nic nebude. Udělám to až v sobotu, to je poslední den, kdy musím.
Péťo je mi tě moc líto, musí to být strašné.
A jedna dobrá zpráva: sestra si jede zítra do děcáku pro dítě. Konečně jí přidělili chlapečka, tak aspoň ona už někoho bude mít. Zatím ahoj, nevím kdy se sem zase dostanu, ale snad zítra mi počítač spraví.

kay
autor
31. črc 2008

madli, třeba bylo ještě brzo... nech to dašlí testování až na tu sobou, aťsi si jistá, že je to už správně.. každý to má jinak. budu moc držetpěsti a ozvi seurčitě jak jsi dopadla..

Peťo, jestli sem ještě občas mrkneš, doufám, že je líp...

madla28
2. srp 2008

Tak dnes taky negativní, co bude dál, to ještě nevím. Možná zkusím sehnat dalších sto tisíc, ale nevím jestli se mi to povede.