Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mimka29
12. srp 2009

raduš ďakujem, čajík som od včera vysadila a neviem či ho budem tentokrát vôbec od menštruácie piť. Tak teraz ste ma všetky utvrdili v tom, že bojovať ďalej bez prestávky. Ani neviete ako sa mi uľavilo 😀
raduš a čo je ten vyplazený jazyk, tebe je stále blivno?

raaad
12. srp 2009

Maji : jj

mimka29
12. srp 2009

Inak včera v Repromede ti mohlo byť blivno aj zo mňa. Toď vysvetlene: Manžel mi kúpil nový parfúm a ja som to nejak neodhadla a veľa som sa navoňala (nevedela som, že je taký silný). A môj muž mi cestou domov povedal, že som to s tou vôňou prehnala a že ty keď si tehotná, tak ti to mohla vadiť. Už včera som ti to chcela napísať, ale nejak som zabudla 😒

raaad
12. srp 2009

Pavli...........nádherná fotečka...a pohlaví vám neřekli? nebo jste se neptali? někdy to při NT+ už jde vidět....
Nám taky doporučila Veveří- a přímo dr.Vlašína. prý je ze všech nejlepší....jenom k němu. Dělají to i v Bv, tak nevím, jestli to může být až takový rozdíl...a my máme vlastně na 98% dauwna vyloučeného... No-ještě si to rozmyslím.....
Jinak Luciiii....jenom jsem se chtěla zeptat, jak jsi na tom s jaterníma testama? nechci tě nějak strašit- jenom mě napadlo, že svědění kůže je příznak pro špatné játráky.....ale neboj- jen aby se něco nezanedbalo..... 😉

Babulky....asi jdu do čípku...ztatím jsem odolávala a nechávala si to na horší časy...ale asi už nastaly

pavka111
12. srp 2009

Rady no nám byl taky doporučený dr.Vlašín,ale bohužel já jsem tam musela tento týden a on má zrovna dovču 😠 😠 ale brala nás dr.Drábková a byla nám s manželem moc sympatická a řekla bych,že aji šikovná.Byla taková starší a řekla bych,že zkušená...No a mám tam za 14 dní jet na kontrolu,aby si byla jistější,protože jak já mám tlustší to břicho tak to nebylo vidět tak jak má.Ale jinak viděla všechno,pěkně nám to okomentovala a mimuško ju zlobilo,protože se furt mlelo a mávalo ručičkama,tak ale hlavní je,že viděla všechno co potřebovala....ale pohlaví nám neřekla,já si myslím,že je to brzo.A nebo u malýho bříška to jde vidět 😉 nevím....Jinak mi řekla,že jsem 12tt+2d a termín,že odpovídá...
A je dobře Rady,že ti aspoň ty čípky pomáhají 🙂 🙂

pavka111
12. srp 2009

No tak už mám výsledky a můžu vám říct,že jsem z nich pěkně rozhozená....Vyšlo mi to teda negativní,ale mám zvýšený nějaký hormon a oni nevědí vůbec co by to mohlo být a za 14 dní tam musím znova a ještě půjdu k nějaké jiné dr.a ta mi to vysvětlí a pak půjdu ještě na ultrazvuk.Jsem z toho hotová,brečím tady jak malá holka a nevím teda z těch výsledků nic.Nemáte někdo s tím zkušenosti číslo by mělo být menší než 1:300 a já ho mám 1.400 a to mi řekla,že mi to teda vyšlo negytivní a na hranici,ale že mám skrz to břicho menší viditelnost tak tam musím znovu,nakonec půjdu myslím na plodovku.... ☹ ☹ ☹

mimka29
12. srp 2009

pavka ja vôbec netuším čo to môže byť, ale tá hodnota nie je až tak zvýšená. Radka ti určite k tomu niečo napíše.

annina
12. srp 2009

Pavluško neboj,to bude dobré!!! Mimísek vypadá krásně a zdravě...já bych to tipla na pěkného klučíka 😉 , ale opravdu jen tipla 😀
Mám před sebou svoje výsledky a riziko M.Down 1/262 a kombinované riziko T21 1/21000 pak jsou tu další hodnoty NT 0,6 Paap-A 2,16 mlU/ml a 1,17 MoM FBhCG 17,96 ng/ml a 0,57 MoM
Závěr screningu NEGATIVNÍ a to je myslím pro nás ta nejdůležitější informace. Snad ti to nějak pomůže. Nám to dělal Dr.Vlašín,ale myslím,že odborníci jsou tam všichni! Dělal nám i kardio a rozštěpy a hodně nás uklidnil. Taky nám krevní testy v 16tt dopadly zle! riziko vysoké a ultrazvuk nic takového nepotvrdil,tak se neboj!!! Příště ti vše vysvětlí a zkontrolují,uvidíš,že to bude dobré!!! Jinak na Veveří přetáhli paní doktorku od nás z nemocnice,dělala tam ultrazvuky a ta je taky skvělá!!!! Moc mě mrzí,že jsme o ni ve Znojmě přišli! Prý tam snad bude aspoň jednou týdně,aby všechny těhule nemusely do Brna. Pavli hlavu vzhůru a hlavně se nestresuj! Kdyby to bylo zlé tak není výsledek NEGATIVNÍ,ju beruško??!!

pavka111
12. srp 2009

Mimuško já vím,ale moc tomu nerozumím,tak mi nezbývá nic jinýho než čekat 14 dní....ach jo zkusím ještě mrknou na net jestli něco nenajdu...

pavka111
12. srp 2009

Seš hodná Aninko a já ti moc děkuji,já budu mít výsledky večer na netu tak je sem pak písnu.No ona mi řekla,sice vám to vyšlo negativní,ale není důvod k panice,že je to z umělka a mám tu menší viditelnost a ještě jim dělal hlavu ten zvýšený hormon a že jsem na hranici 1:400 a ptala se mě jestli beru nějaké prášky a já furt jím ten norprolac tak nevím no...no a pak že půjdu ještě k té jiné dr.a ta mi to vysvětlí a že pak ještě ně ten ultrazvuk.No a víš co mě připadalo,že se aji tomu divila,že to vyšlo negativní,ale to jsem si možná na ní domyslela,ale jak píšeš hlavní je,že to vyšlo negativní uvidíme za 14 dní co mi řeknou.Ještě chcu zkusit zítra zavolat Hromadové jestli neví co by to mohlo být za ten zvýšený hormon....

annina
12. srp 2009

Určitě zavolej,věřím,že tě taky uklidní!! Já bych to brala,že je dobře,že jsou opatrní a ne všichni se vejdeme do těch jejich tabulek 😀 a nějaká hladina jednoho hormonu nás nerozhodí,viď 😉 Malý je vpořádku a hotovo! Za 14 dní už vám to jen potvrdí 🙂 Vím,že se bojíš-to my všechny tady,ale jak psala Rady to není nic co by nemohlo dopadnout dobře! 😉 😵

paneska
12. srp 2009

Janýsku, díky 😉 , slzičky sice ještě zatlačuju, ale už netečou proudem a vím, že i já zatnu zuby, jak mimuška a budu dál bojovat, jednou to prostě vyjít musí....., jen musím teď s Hromadovou nebo Veselou zvážit co dál, jaká vyšetření atd, atd, prostě možnosti....

Pavlíku, hlavně klííííííd, žádný slzičky, to tobě ani klučíkovi neprospěje, já vím, že máš strach, těhulinko naše, ale uvdiíš, že to bude všechno v pořádku. Nemůže to být ještě z těch léků, co jsi do 12tt brala: Přece jenom IVF není přerozené těhu a dokonce i Amonetka z rodiny zastává názor, že by si CARY měly těhulky nechávat a sledovat až do porodu, že je to jiné, než když otěhotníš přirozeně a docházíš ke svěmu gyndaři....

Já bych taky na tvém místě zavolala Hromadové a zeptala se jí na to, uvidíš, že tě uklidní..., dřžím palečky

raaad
12. srp 2009

maji...neboj.....parfém byl v pohodě 😉
a Pavli, nic se nestrachuj!!!! Na netu píšou,že spousta výsledků NT může dokonce vyjít positivní a přesto je to pouze falešně positivní. Ale pokud se jim nelíbí něco málo, je dobře, že se to pohlídá....
Taky jsem se dozvěděla od známé Doky, že je to celkem pravidlo, že v soukromých sanatoriích (jako veveří je) se kontroly dávají procentuelně(a skoro každému)....prachy jsou prachy. Na papíře máš negativní, takže je to nedohledatelné, proč tě ženou na další kontroly, které si budeš samo zase platit. To je byznys.... A která na tu kontrolu nepůjde ze strachu? žádná! Takže bych se snažila hodit do klidu. Negativní je negativní!!!!
Takže-toť můj názor.... Věřím,že NT+ je výborné vyšetření a je divné,že když je tak strašně potřebné, že ho nehradí pojišťovna. Jsou to všechno darebáci.....Ale nebojte, já tam taky půjdu a taky to ráda zaplatím 🙂

Kočenky...zdravím a přeju krásný den 😀

pavka111
12. srp 2009

Paneško,Radunko a Aninko moc vám děkuji,jste zlatíčka,už jsem se trošku uklidnila.Taky nechápu proč se třeba nezeptají jestli neberu náhodou ještě nějaké léky,protože já pořád do sebe láduju ten norprolac a v pondělí jsem dobrala ten zbytek...takže si myslím,že to pořád mám v sobě.... 😠Jinak Rady mě hned ještě jak jsem byla na tom vevří říkala dr. že ten ultrazvuk za 14 dní platit nebudu,že to chce jen pro kontrolu,no a jak tam pojedu tak mi akorát říkala,že napřed než na ten ulz.půjdu,tak půjdu ke konzultaci ke genetičce tak nevím,ale zase si říkám,že kdyby to bylo hodně špatné tak doporučí odběr plodovky.No ale vyšlo negativní a to je hlavní....
Jak budu mít výsledky na netu tak je sem dám....

pavka111
12. srp 2009

No už mám holenky výsledky,ale jak se tak na to dívám tak těm číslům stejně nerozumím a tak vám to napíšu ve zkratce.Mají tam určenou čárku kde je ta hranice a já jsem těsně pod ní a výsledek je napsán negativní a to si myslím,že je fakt nejduležitější a myslím si,že to ovlivnila aji ta má silnější břišní dutina,že tam byla menší viditelnost,no nevím za 14 dní to bude doufám lepší.....

pavka111
12. srp 2009

Přeji vám babulky krásnou noc a krásné sníky...jsem ráda,že jste tady... 😵 😵

ob.soklina
12. srp 2009

Pavluško taky ti přeji krásnou dobrou noc a doufám, že moje sms byla dost výřečná.
Berušky přeji Vám také krásnou dobrou noc, jen jsem kukla na popud Pavlušky a jdu se dál kroutit v bolestech. Vaječník se dnes rozhodl že mi dá zabrat. Auuuuu No a zítra na screening tak papa jdu se to pokusit zaspat

mimka29
13. srp 2009

Dobré ránko,
soklinka tak dnes máš screening, myslím na teba a daj potom vedieť 😉
pavka to bude dobré, veď ako píšu baby - negatívne je negatívne.

Ja som sa včera ku vám už nedostala. Volala mi kamarátka či nepôjdeme niekam na večeru a ja som bola celá šťatná, že môžem niekam z domu vypadnúť. Jasné že sme potom klábosili dlho do večera. Dnes plánujem uvariť, nech má z toho môjho leňošenia niečo aj môj drahý manžel.

paneska ako?

soniela
13. srp 2009

Ahojky,
Soklinko, držím pěsti ať ti to vyjde všechno na jedničku 😉
Pavli, hlavně klid, uvidíš, že za 14 dní to bude zase v pohodě!!! 🙂
Mimuška, užívej si dokud to jde! Za chvilku budeš určitě těhulinka 😉
Panesko, nevzdávej se. Jsi silná holka a určitě to se skoromanžou zvládnete!!!

Všechny ostatní zdravím a přeju krásný den 🙂

raaad
13. srp 2009

ahojte berušky....jenom jsem mrkla... očekávám návštěvu-přijede mi kamoška ze střední, tak to bude asi na dýl. a odpoledne máme srazík ve steak-hausu se všema z práce. Náš Doky je po operaci, tak nás všechny pozval. Takže se už asi nedostanu, nebo až pozdě večer.
Co naše Pany???? že se neozývá? nebo ona je v té Repro? ani nevím,kdy to měla....
No nervičky stejně pracují u všech a asi budou až do konce... Ráno jsem zjistila,že trochu špiním...tak zase mám úplně stažený žaludek...jenom doufám,že se vyplavuje ten hematom,co tam byl. Tak nechci hned jančit, je to jenoim trošičku. Pokud se to neupraví, zítra asi raděj naběhnu ke gyndoky... No-to asi nemůže být úplně v klidu. Je to vážně šílený rozdíl, oproti normálnímu těhu. Nepamatuju si, že bych se tak třepala,když jdu na vecko, nebo při jakémkoliv píchnutí v podbřišku... Tak raděj ležím, nožky nahoře. Asi je to k prdu,ale aspoň se tak uklidňuju,že dělám max....Pokud se dohrabu k porodu,bude ze mě šedivý cvok 😖
Tak babule- užívejte podmraku a přeju klidný a příjemný den

paneska
13. srp 2009

Ahoj holenky,

Pany v Repromedě není, ještě tam ani nevolala, nemám nějak náladu ☹ . Kurz, kterej začnu v pondělí dělat je i na ráno i odpoledne, tak stejně musím počkat na rozpis a podle toho se objednat na konzultaci...

Teď ty pocity jsou všelijaké, kdo ví, jestlí se příští rok do 3IVF ještě pustíme

Rady, držím palečky, ať špinění přejde a je vše i nadále, tak jak má ....

Sokli, tobě teda vaječník dává zabrat, že se ne a ne zmenšit, pacholek jeden 😠

pavka111
13. srp 2009

Ahojky babulky....

Tak jsem volala do caru a můžu vám říct,že jsem se stejně nic nedozvěděla.Hromadová mě dost překvapila jak byla chladná a dokonce mi řekla,že nechápe co po ní chu a tak jsem jí jen řekla,že mi zjistily že mám zvýšený ten hormon a jestli to nemůže být třeba z těch prášků a ona mi na to odpověděla,že neví jaký hormon a že na to nemůže nic říct.Tak jsem s ní už radši pak nemluvila a ukončila to. 😲 😲 No asi když už tam nejsme v akci tak se nám věnvat nemusí.No a mluvila jsem ještě ráno a mmojí gyn. a ta mi řekla,že mám být v klidu,že to tam mělo spousta maminek a všechno bylo v pořádku tak ta mě aspoň trošku uklidnila.No ale holky u tý Hromadový je mi to fakt tak líto,že se tak chovala ☹ ☹ ☹

Paneško a ty jsi tam dneska měla jít a nebo se pletu???

Lucinko doufám,že ti to vše dobře dopadne 😉 😉 😉 Pak dej vědět ju??
Soniku děkuji určitě to bude ok.....
Holenky všechny moc zdravím a přeji krásný den...

paneska
13. srp 2009

Pavluš, já do Repromedy měla jen zavolat, na co bych tam dneska letěla??? Ještě jsem tam nevolala, ale zavolám, nechám vzkaz a fertik, konzultaci stejně musím až po tom rozvrhu. Tak nějak se mi teď už nechce kolem IVF nic řešit, když vím, že mám mínimálně půl roku čas na třetí pokus...a stejně si ještě nejsem ani jistá, jestli v Repro zůstanu, i když měnit CARY při každém pokusu, možná taky není dobrý, teď prostě nic nevím....

Pavlí, to je divný, že naše "božská" Hromadová takhle zareagovala, asi se špatně vyspala, ale teda opravdu to od ní hezký není ani trochu. A co jako, že už te propustili, to ti nemůže podat info, zvlášť, když máš strach, aby bylo všechno v pořádku, však jsi jí určitě řekla, podle zprávy, jaký hormon, ne ????
To teda taky dost dobře nechápu....

zandanem
13. srp 2009

ahojky sluníčka, vy jste z brna... neznáte nějakého dobrého zedníka?? segra bydlí na lesné a potřebují něco udělat na domku... kdyžtak mi pisnite do ip.. děkuju....moc... jinak si vás přečtu jak se uvolním v práci... nebo pak doma... opatrujte se... papa mam vas všechny moc rada... 🙂

pavka111
13. srp 2009

Paneško právěže jsem jí neřekla ten hormon,protože oni to taky nevěděli což jsem se divila 😲 😲 😲 a proto jsem volala Hromadový jestli to třeba nemůže být z těch prášků,mě totiž nic nenapadá,a že by jsem měla zvýšený hormon z něčeho jiného?To teda nevím,ale je to jedno už jí tam radši volat nebudu.....
Já jsem myslela,že tam máš dneska jít víš???

Zandi já jsem teda z Brna,ale o nikom nevím,ale holčiny tady budou určo vědět a písnou ti....

paneska
13. srp 2009

annina • 2d, 26tt • 11. srpen 2009 ve 13:37

Která pravidla porušuje: | Zruš Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku pozitivní. Co ještě???

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:mimi-6cm,SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna(vše ok-vyfasovala jsem těhotenskou knížku), 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno. Ko- 19.8.09 14:00 poradna.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.Další Ko-24.8 poradna
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA
1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let) TĚHULINKA TP:24.3.2010
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 20.7.kontrola OK-Hcg:1960UI, 30.7.: UZV nááádherná princezna - 8tt+1, SA+, Hcg:44 66OUI,
poslední kontrola v Repro: 11.8.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7.09-7oocytů,ICSI 6embr., ET 30.7.09-2embr:BC+KM,HCG negat.,3IVF-rok 2010-snad,možná,asi ???

paneska
13. srp 2009

Pavli, to teda nechápu, proč se tak zachovala, to mi u ní úplně uniká....., to tě zklame, po tom všem, čím člověk projde a Hromadové všechny věříme.... 😢

Zandi, já taky zedníka neznám a su z Brna .... 😕

soniela
13. srp 2009

Pavli, já jsem teda k Hromadové nechodila, ale když jsem volala, že TT byl negativní tak byla hrozně milá. Taky mě to od ní zaráží. Že ji všichni chválí... ale co, každý má někdy blbou náladu, ale takhle ventilovat to teda nemusí ☹

Pany, můj chlap se taky nechce vrátit do Repromedy. Ale já si zase říkám, že už nás tam znají a ví, co bylo před tím, a co a jak udělat při 2.IVF. Takže já chci určitě zůstat. Ale to samozřejmě záleží na každém, jak se rozhodne. Každopádně určitě načerpej nové síly a pak uvidíš! 😉

Rady opatruj se, a přeju ti ať to špinění tak rychle odezní jak se objevilo.

pavka111
13. srp 2009

Já vím paneško taky mě to dost zklamalo,ale co nadělám.Doporučila mi ještě abych se objednala k jiný genetičce,ale nechám to tak jak to je.Manža byl taky z toho rozhozenej a povídá nech to tak jak to je nic se měnit nebude.Už jí volat nebudu,teď ne jsem zklamaná přístupem až jsem se jí rozbrečela do telefonu a nemohla jsem mluvit,tak mi pak ještě řekla,že jestli bylo všechno vidět na utz.tak že se nemusím ničeho bát.Ale já už jsem pak nemohla moc mluvit tak jsem to skončila... 😢 😢

pavka111
13. srp 2009

Soni já to taky nechápu,já jsem vždycky říkala,že je to naše zlatíčko,ale každý máme své dny....Ona asi jak ten výsledek nevidí tak k tomu nemůže nic říct,to ju zase chápu...no ale teď už to je jedno,počkám a za 14 dní budu chytřejší...