Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

venika86
25. bře 2010

inach - ano, jsem obědnaná na 15.4. to budu akorát začínat 13. týden.
Mě bude taky doktor vystavovat průkazku v úterý a bude dělat všechny ty krevní testy. Nemůžu se dočkat, až uvidím prďolu zase na UTZ. Od toho krvácení mám pořád strach. Ale je fakt, že o sobě dává vědět dost velkýma nevolnostma 🙂

pavcahola
25. bře 2010

Ahoj tak u doktorky vše v pohodě už mám těhu knížečku a rovnou jsem se objednala na NT-skrinink 12.4. tak snad i tam bude vše v pohodě,jinak dostala jsem i letáček na nějaký kurzy.Musela tam jíd se mnou mamka (manžel byl v práci) jelikož jsem myslela že mi budou brát krev tak abych tam někoho měla kdyby mi to neudělalo dobře,no a oni nic tak jsem ráda. 🙂 🙂

zazy
25. bře 2010

Ahojky děvčata,tak nastávajícím maminám moc moc držím pěstičky,at jsou dětičky čilé k světu
Nelatorka tobě obzvlášt držím pěstičky,to bude v poho.
O tom píchání v tom autě mi ani nemluvte.My jezdíme po krvi,do carefuru,sice nahoře obchůdky až od 10,ale dole obchod je už od 7,tak koukáme vždycky tam
Frozi,třeba se na té punkci sejdeme,nezapomen,že mám dlouhý protokol,třeba to výjde stejně.Jinak já tedy byla dneska na prvním ultrazvuku,nebyla tam má doky,ale doktor Fišer,docela v poho.Mám tam zatím asi tak 5 vajuch,tak uvidíme co dál,vyfasovala jsem další injekce.Další kontrolu mám v pondělí.Frozi budete mít ICSI a prodlouženou kultivaci???

zazy
25. bře 2010

Jo Frozi a neboj,není to tak hrozné ta punkce,si lehneš hezky usneš a za chvíli ti přivezou na křesílku na pokoj,mě vůbec nic nebolelo,až pak navečer trochu.Byla jsem po té narkoze jak mě přivezli akorát trochu vysmátá,jak kdybych pila,ale bylo to v poho,nemej vůbec strach

frozinka
25. bře 2010

Zazy, říkala že můžem mít i obyč. IVF, že SPG není tak špatný, ale že se může stát, že nebudem mít žádný oplozený vajíčko, tak se prý máme rozhodnout. No není o čem, jdem do ICSI, jistota je jistota. A prodlouženou kultivaci určitě, vy taky? Punkce mně čeká prý okolo Velikonoc, ale kdoví... A tebe?

zazy
26. bře 2010

No Frozi,já si myslím,že mi budeme mít OPU taky nějak tak .Jsem to počítala podle toho prvního,tak by to mělo vycházet tak na pátek,sobotu,no uvidíme,si myslím,že už mi to v pondělí by mohla říct.Frozi a co ty vlastně pícháš,taky puregon???Dneska jsi na kontrole,vid,tak pak napiš co a jak.Víš co jsem si říkala o té PK:nevím je to můj názor,ale vezmi si,že je jedno jestli se vajíčka vyvíjí nebo přestanou vyvíjet,bud ve zkumavce nebo v tobě,stejně oni stím už nic nenadělají,tak nevím.My tedy měli ICSI i PK na 1IVF.Tak přemýšlím,no uvidíme,ale asi zase do toho PK půjdeme.

inach
26. bře 2010

Veni no mě bylo tři týdny strašně špatně od rána až do večera a nechtělo to přestat,ted mi je zle jen chvilkama tak doufám že je vše OK,uvidím co řekne doky.Jestli mi bude dělat UT a tak.

venika86
26. bře 2010

inach - no mě určitě. Kontrolují to častěji, kvůli tomu krvácení. Poslední fotečku mám z 8. týdne, tam už je drobek hezky vidět.
U mě se nevolnosti taky trochu lepší, ale někdy mě to znova popadne a to pak nejsem schopná se ani pohnout. I tak je to ale radost 🙂

pavcahola
26. bře 2010

zazy jestli můžu reagovat na tu PK tak oni to nechávají dýl aby věděli které jsou schopný života a který ne,protože aby ti to hned nějaký vložily tak může třeba druhý den být po nich.A to bys pak skoro celý musela absolvovat znovu - to je můj názor. 😉

frozinka
26. bře 2010

Ahoj holky, tak dneska jsme po kontrole, zvedli mi dávky Gonalu, takže teď si musím píchat 225 jed. Chtěla jsem se zeptat, jsem asi natvrdlá, jak se před 1. použitím odstříkává těch 37,5 jed. tak mi v tom peru zůstane 900 jed. nebo se od těch 900 odečítá 37,5? Vůbec jsem si neuvědomila, že to budu muset dopočítat a Repru mi taky nic neřekli, napadlo nás to až doma s manželem. Máte s tím holky, někdo zkušenost?

Zazy, taky jsem to počítala, že na punkci půjdu asi v pátek nebo v sobotu, tak možná se tam potkáme, ale jak se poznáme 😎
Tu PK si určitě připlatíme, člověk už v té situaci asi volí to, co mu nabídnou jako nejlepší, uvidíme.

Jinak moc vajuch zatím nemám, dr. mi dala malou dávku, jestli jsem to správně pochopila, tak jen tak 5, jsem z toho celkem špatná, myslíte, že se ještě stihnou dodělat? 😒

zazy
26. bře 2010

Frozi prosím tě byla to první kontrola,kolik myslíš,že já jich měla taky 5.Je lepší když je jich mín,bývají zase lepší kvality.I já si nakonec vše připlatím.Hele písneme si a uvidíme,jestli půjdeme spolu.To by jsme se pak domluvili,ikdyž ty tu máš foto,tak to já bych tě poznala a ozvala se,jsem dost ukecaná,takže to by jsi mě poznala.Já si píchám puregon,tak to ti asi nepomůžu,protože já si hned od začátku píchám 300 jed.A nic jsem neodstříkla na poprvé.Hele zítra tam jsou ,tak si tam klidně zavolej ani ti poradí.Jsem nafouklá jako balon,jak jsi na tom ty??Kdy jdeš na další kontrolu??

frozinka
26. bře 2010

Zazy, já jdu v úterý, nafouklá právě vůbec nejsem, nic mi to nedělá, nic nepociťuju, což mně taky zaráží (ale mně už zaráží asi všechno 😀), mám jen modřiny kolem píchanců. Někdy jsem po aplikaci taková malátná 😀 Co se týče té kvality, tak právě říkala, že nic moc, že jsou malinké 😖

zazy
27. bře 2010

Neboj oni dorostou,vždyt to byla první kontrola.Modřinky mám taky.Hele já jsem u toho 1IVF,taky nebyla až takhle nafouklá a nic mě nebolelo,ale ted trochu jo,to víš,šla jsem ted docela brzo na to druhé IVF,tak si myslím,že je to ztoho.Hlavně v klidu,na nic nemysli,jen si říkej,že se to zadaří,já už si to taky říkám,na psychice strašně moc záleží.Tak se měj zatím hezky a pěknou neděli

frozinka
28. bře 2010

Zazy a po jaké době od toho 1. IVF jdeš teď na to druhé? No můžu ti říct, že jak si teď píchám tu větší dávku, tak se mi zvětšilo břicho a jsem nafouklejší, ale dá se to přežít. Ale co mně víc trápí je ta moje neschopenka, když mi ji vystavovali, vůbec jsem si neuvědomila, že mi tam napsali trvalé bydliště, ale my s manželem bydlíme zatím v podnájmu na jiné adrese. Uvědomila jsem si to až dnes, a vůbec nevím jak to teď pořešit, vždycky když z Repra jedem, jsem tak rozhozená, že si neuvědomím ani takovou základní věc, nejradši bych se ani neviděla 😖 😖 😖

zazy
28. bře 2010

To se stane,si ji necháš změnit ted.Já o tom břichu ani nemluvím,to víš,já mám skoro konské dávky.Já jsem šla ted na to druhé docela brzo ,začátkem února se nezadařilo,a ted jsem vlastně na druhé.To víš,já mám danou diagnozu,mám endošku,takže mě nedělali žádná vyšetření,víš,proto tak brzo.Zítra ti napíšu,jak jsem dopadla,tak zatím,,dobrou noc

frozinka
29. bře 2010

Budu ti držet pěsti Zazy, snad to bude dobré a budeš mít aspoň deset krásných vajuch 😉 😉 Pak se ozvi

zazy
29. bře 2010

Ahojky Frozi,tak hlásím,že jsem měla 7 vajuch,no nic moc,tak snad budou dobré kvality.Jedu na kontrolu ještě ve středu a to se dozvím,kdy půjdu na OPU,počítám,že tak v pátek nebo sobotu.Tak doufám,že ještě nějaký vajucho přibude.Ty dej zítra taky vědět jak jsi dopadla

yes79
30. bře 2010

Ahoj pavco, fakt? No vidíš, odkud přesně jsi? 🙂

frozinka
30. bře 2010

Ahoj Zazy, tak vajuch mám tak cca 10, ale ještě nejsou úplně zralá, takže mi zas navýšila dávky a v pátek za na krev a UZ, takže taky nic moc, snad se to zlepší, že se to protáhne mi nevadí, hlavně ať je to ok a celá stimulace není zbytečná 😠 😠

zazy
30. bře 2010

Ahojky,no tak to já doufám,že mi zítra řekne,že už by mohlo být OPU,a nejradši bych to brala tak na pátek nebo sobotu,kdyby to bylo v pátek tak by jsme se tam mohli potkat.Písnu zítra,jak jsem dopadla.A nepamatuješ si,jak jsi je měla velká???Kolik si pícháš teda ted po navýšení???

ali.cka
30. bře 2010

ahoj holky.jen jsem vám sem nahlídla.já byla v reporo červenec 1IVF neůspěšné a září 2IVF se nám zadařilo.čekáme jednovaječné chlapečky 30tt.s těma vajíčkama si nedělejte takovou hlavu.oni vám na UTZ nepoznají kolik máte vajíček,ale kolik máte folíku.to je to co vám řeknou,že je tam třeba 5,ale né vajíček.vajíčka jsou v těch folíkách a tam jich může být několik nebo taky múže být ten folikul prázdný!!!já měla 18vajíček a do ET my přežily jen 3.ale jen jedno bylo schopné k tomu aby se uchytilo a vidíte budeme mít dva kluky!tak hlavu vzhůru a myslím na vás!!

inach
31. bře 2010

Veni-tak jsem byla u doky no mimi už je nádherný 😀 Dělala ti doky stěr z čípku,mě jo no nevím není to nebezpečný?Je prý ted moc měký tak jsem trochu špinila.Do kdy ti vychází utroš?Mě do 11.4. tak si asi ještě budu muset jedno nebo dvě balení nechat napsat.Na to vyšetření jsem se taky obědnala jedu tak 14.4. Zatím se mějte pekně.

pavcahola
31. bře 2010

Ahoj ali.cka jaktože máš jednovaječná dvojčata to ti do vajíčka píchly dvě spermie nebo z té jedné se utvořily dva plody?

venika86
31. bře 2010

inach - já včera taky byla. Od hlavičky po zadeček máme skoro 4 cm a s nožičkama tak o cenťák víc. Škoda, že nemám fotečku, dělali mi UTZ na tom, který nedělá fotky. Taky mi včera dělal stěry, vůbec jsem to necítila, ani žádný špinění. Tak si pak dáme vědět. Jsem zvědavá, co budeš mít

frozinka
31. bře 2010

Ahoj Zazy, jak jsi dopadla?

ali.cka
31. bře 2010

ahoj pavca!taky na mě každej kouká,že mám po IVF jednovaječné dvojky,ale je to asi tou silnou léčbou,hormony atd.říkali my,že se muselo potkat silné vajíčko a silná spermie.taky jsem z toho měla strach,aby se rozdělili zprávně a neměli nějakou vadu,ale všechny testy dopadly dobře tak snad už nám nic nehrozí.byli z toho v šoku i repromedě,p.dok.hromadová dokonce volala ještě posilu,aby se na ten můj zázrak podívaly dvě doktorky 🙂 .ale hlavně,že je vše ok!

zazy
31. bře 2010

Ahojky holky tak já dneska byla na poslední kontrole a mám OPU v pátek.Frozi ty jdeš v pátek na krev,já jdu na osmou na OPU,to by jsme se tam mohli možná potkat,že.
Jinak jsem dneska měla smíšené pocity,protože na pravé mám 5 foliků,ale na té levé nevědí,jestli jsou tam folici nebo cysty,přes ty srůsty málo viditelné.Tak moc velká úroda není,no uvidíme v pátek.Tak doufám,že tam nějací bojovníčci budou,bojím bojím bojím.

frozinka
1. dub 2010

Určitě budou Zazy, budu na tebe moc a moc myslet. Možná se potkáme, jdu na krev až na půl devátou, UZ až na 12.30, tak ať tam tak dlouho nečekáme. Doufám, že na tom budu líp, než minule a třeba půjdu už v sobotu, ale moc v to nedoufám. Chci to už mít za sebou ☹
Alicka - to se stává, je to jak klasické jednovaječné dvojčata, když se rozdělí buňky 1 vajíčka, určitě jsi ráda, ale je fakt, že po IVF to není tak časté,ale budete mít dvojnásobnou radost, gratuluju 😀

pavcahola
1. dub 2010

Ahoj my sice čekáme dvojvaječný dvojčata,ale říkala jsem manželovi co když jich tam bude víc a on na to že ne že do každého vajíčka se dala jen jedna spermie,a já že se to klidně může stát.Nevěřil mi ale tady je důkaz že to jde vid ali.cka?

zazy držím moc palce aby to tentokrát vyšlo,musíš věřit že to výjde. 🙂

zazy
1. dub 2010

Frozi tak uvidíme,já tam mám být na osmou.Je to zase budu mít žízen a hlad 🙂 .Třeba jo a půjdeš v sobotu,oni ty folici rostou ze dne na den,vezmi si ,že já ten největší měla v pondělí 18mm a ve středu 24,oni rostou,hlavně aby byla všechna zrala a to mi mít budeme přeci,musíme tomu věřit.Taky budu ráda,že to budu mít za sebou.Takže kdyby jsme se náhodou zítra neviděli,tak přeji hodně štěstíčka a navečír si písneme,ju
Pavčo děkuji za palečky,myslm,že je budu potřebovat.