Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

pavcahola
9. čer 2010

nelatorka mě výšly ty tripltesty negativně vlasně mám všechno negativní do Brna mě posílají jen tak pro sichr,aby měly jistotu,ale na všechno jsem chodila tady u nás v menší nemocnici,tak mám obavy jak to bude v tom Brně snad to bude taky dobrý.A ty jdeš kdy na tu kontrolu?

nelatorka
9. čer 2010

Jdu teť v pondělí na veveří, ale ne na utrazvuk, ale do gen poradny. Tak uvidíme.

zazy
10. čer 2010

Ahojky zlatíčka tak jak se všem vede??

venika86
10. čer 2010

Ahojky,
tak mi se akorát vrátili z UTZ srdíčka. Tak to máme taky v pořádku.
Mám takový dojem, že mi výjmenují všechno, co máme v pořádku, aby mi nakonec řekli, že to nejdůležitější na mozku je špatně. To čekání mě zabíjí a budu to muset vydržet ještě aspoň týden, než pojeme na tu rezonanci.
Nelatorko - neboj, určitě to bude v pořádku. Jak píší holky, dvojčtka jim nějak zamotávají hlavu 🙂 ale samozřejmě tvůj strach chápu. Taky jsme byli v gen. poradně. Zeptají se tě tam na pár věcí, není to nic hroznýho.
Každopádně dej vědět co a jak.
Aspoň, že to sluníčko nám krásně svítí 🙂

frozinka
11. čer 2010

Ahoj holky, jak se máte v těch vedrech? Nám to dává celkem zabrat.... 😅

Veni, vidíš, určitě všechno dobře dopadne, musíme věřit, moc na tebe myslím a držím ti pěstičky!!! Jsou to jistě hrozné nervy, nechci to zažít, ale určitě to bude v pořádku!!!!

Nelatorko, včera jsem byla na gyndě a ptala jsem se na ten triple test a doktor mi říkal, že u dvojiček je to ve většině případů pozitivní, že s tím by si hlavu nelámal, hlavní jsou ty NT testy!!! Takže to určitě bude ok. Ale chápu, že jsi nervózní, taky budu, jestli to i nám vyjde pozitivní... Ale jak říkám, pokud ti vyšlo vše negativně....

Olafko, držím pěsti při dnešním KET!!!

Beryk, co ty, nevolnosti už ustupují?

Zazy, jak se ti vede, byla jsi už na NT testech? Jak ti to dopadlo? Nás to čeká ve středu, celkem se bojím, ale snad to bude všechno ok.

My jsme byli včera v poradně, zlobí mně tlak, tak si ho musím 2x denně měřit a mám už i léky, tak snad se to upraví... Jinak bobci byli užasní, jeden má 5,5 cm a druhej 4,5 cm, je o týden menší, takže jsme včera byli 12+5 a 11+5. Pan doktor mně ze začátku trochu vyděsil, protože menší mimčo nebylo moc aktivní, leželo jen tak pokrouceně,vypadalo moc malinké, i když mu krásně bilo srdíčko, tak mi dr. říkal, že někdy druhé dvojčátko zmizí, že mně nechce děsit, ale že se to může stát, no to něměl říkat, prcek se naštval, zřejmě spal, probral se, natáhl se, aby ukázal jak je veliký a začal boxovat ručkama a nožkama, tak nás to celkem pobavilo.... Snad bude všechno ok a zabojuje 🙂

beryk
11. čer 2010

Ahojda holky 😎 😎 😎

teda to jsou pařáky, mě je nejlíp ve sprše,škoda,že koupalka,písáky mám zakázaný. Nevolnosti se mi porád drží.

Frozi gratulka ke kontrole,je to boží vidět mimísky na UTZ,ve středu budu držet pěstičky, at je vše OK 😉 ,jedeš do Brna nebo u vás?

Zazy jak ty,už 13tt,co nevolnosti jsou pryč?

Veni to čekání je nekonečný, ale věř,že to bude v poho,drž

Olafko držím pěstičky ,ať KET klapne

Nelatorko neboj,bude to v poho

pavcahola
11. čer 2010

frozinko na ten ultrazvuk jdeš na Veveří?

frozinka
11. čer 2010

Ne ne holky, jdu tady k nám do Zlína....

zazy
11. čer 2010

Ahojkky holky tak mi jdeme v úterý,tak doufám,že bude vše v pořádku.Jinak ty pařáky jsou otřesný.Bydlím ve 4 patře bez výtahu,tak si dovedete představit jak vypadám,když je vyšlapu,ale musíme ještě asi měsíc vydržet a budeme se stěhovat do baráčku už aby to bylo.
Bery nevolnosti ještě trochu jsou,ale už ne tak častý a tak dlouhý,už aby nebyly vůbec.Už jsem i mín unavená
Jinak všem Vám držím pěstičky co Vás někoho něco čekat.

frozinka
11. čer 2010

Zazy, to si dovedu představit, protože jsme taky bydleli ve 4. patře bez výtahu a vždycky když jsem ty schody vylezla, tak jsem se půl hodiny skláněla nad záchodem, hnus... :( Tak ať se vám v baráčku líbí. To bude super, s prckem....

beryk
12. čer 2010

Ahojda snažilky,těhulky, maminky všem krásný víkend 😎 😎 😎

holky bez toho výtahu v tomhle vedru to musí být síla, Zazy tak at co nejdříve jste přestěhovaný 😎

včera to počasko mazec, v noci šílený dusno vůbec jsem nemohla spát,pěkně jsem zas natekla , usla jsem ňáko po 3h. , ted jsi připadám jako kdyby mě někdo vzal palicí. Nevolosti mě provázejí porád ......, ale aspon vím,že mimi o sobě dává vědět.

pavcahola
13. čer 2010

Ahoj holky potřebuji poradit jestli je nějaký obchudek s těhotenskýma věcima v Brně na Veveří?A nebo pak u Ikei?Ve středu tam jedem tak bych si ráda něco koupila,ale bohužel to tam neznám jestli tam tam něco takového je. 🙂

nelatorka
14. čer 2010

Ahojky Pavčo, nevím nevím na Veveří tam asi nic není. Dnes tam jedu tak se mrknu. Jinak u Ikei tam je shoping park. ale vyloženě s těhotenskýma věcma tam asi nic není. Záleží na tom co potřebuješ. Některé věci se dají koupit i v normálních obchodech. Jinak jestli pojedete do ikei tak když potom pojedete dál, jako kdybyste tam neodbočily tak je tam OC Olympie je to tam vážně velké tak tam se dá jít do CA nebo do HM tam prodávají i těhu oblečení a obchodů je tam hodně tak byste to musely obejít. 🙂

pavcahola
14. čer 2010

Díky nelatorka no já potřebuji hlavně podprdu,pak nějaký šaty nebo sukni teda jestli ještě bude takový hic jaký byl ted.A ty jedeš do Brna na ultrazvuk?

zazy
14. čer 2010

Ahojky děvčata,tak Vás všechny zdravím,jak se Vám vede.U mě už trochu těhu nevolnosti ustupují,ale od včerejška mě šíleně otekly nohy,hlavně nárty,nemáte to taky někdo,kdo ví z čeho to je,docela mám strach.Ale jdu zítra k doky,tak jsem zvědavá,co mi na to řekne,doufám,že mimi bude OK.

venika86
14. čer 2010

ahoj holčiny,
pavčo - nejvíce obchůdků s těhu oblečením je ve městě. Na Svoboďáku je obch. centrum Omega a pak ještě v Domu pánů z Lipé. Jinak jak píše Nelatorka CA to jistí, já si tam kupovala rifle a trička.
Zazy - mě taky trošku natíkají nárty, docela to i bolí, nejlepší je hodit nohy nahoru, na to ti asi nic jinýho nepomůže.
Jinak my byli dnes na kontrole. Stav je pořád stejný, ve středu jedeme do té Olomouce na rezonanci, tak snad už budeme chytřejší.

beryk
14. čer 2010

Ahojda holky 😎

Nelatorko at v gen poradně je vše OK

Veni myslím na tebe,držím pěstičky

Zazy já taky natejkám,nejhorší byly ted ti vedra

nelatorka
14. čer 2010

Pavčo já dnes byla v genetické poradně. Jinak já v Brně bydlím. Doky říkala, že to nepřepočítaly na jeden plod. takže by mělo být vše ok. 1.7. jdu na ultrazvuk tak se uvidí. Jinak s těma věcima fakt do centra jak, říká Venika a je tam i to CA a to ti doporučuji kupovala jsem tam taky věci i podprdy a jsem moc spokojená a hlavně možná je to levnější jak v orig. těhu obchodě. Dnes ty trička mají takové volné střihy i sukně jsou na gumu atd. že nepotřebuješ mít ani vyloženě těhu věci. Akorát se musíš ve městě zeptat kde to je ale někdo ti určitě poradí cestu. Z veveří to není tak daleko, akorát pokud budete autem tak budete muset někde zaplatit parkovné do centra je lepší pěšky. Na Veveří nic není.

Holky jinak já si s nohama taky užívám. Nejsou na takovou zátěž zvyklé takže bolí bolí hlavně u kotníků a taky natíkají. Zatím taky nevím co na to akorát ty nohy nahoru fakt to pomáhá a kamoška mi říkala že i nejlépe přes noc. jinak jdu ve středu na ko. takže se doky zeptám co s tím. Ale myslým že tohle je slabý odvar, že bude ještě hůře až ještě něco přibereme. 🙄 Tak papa

mufinka0
14. čer 2010

Ahoj holky, můžu se zeptat co vám prováděli na první konzultaci? Jestli vás i prohlíželi atd.. a jestli jste něco platili? Chci jít totiž na 2 kliniky a pak se rozhodnout, tak proto. 🙂 Díky za odpověď. 🙂

nelatorka
14. čer 2010

Ahoj Mufinko, nic neprovádějí jen se zeptají na problém a pak ti nabídnou různé postupy jak se to dá řešit, finanční stránku atd.. nic jsme neplatily. Repromedu doporučuji 🙂

yes79
14. čer 2010

@mufinka0 ahoj,taky repromedu doporočuji, díky ní, máme už dnes měsíční holčičku a na první pokus

mufinka0
14. čer 2010

@yes79 Díky. Gratuluju!!! No, my chceme jít na pohovor i do Unici a tam prý hned poprvý dělají nějaká vyšetření, tak nevím. No možná mám trochu víc nahnuto k Repromedě,..kamarádka tady otěhotněla hned napoprvé a sestřenka taky. Tak uvidíme,..chceme k paní dr. Hromadové 🙂

mufinka0
14. čer 2010

@nelatorka Děkuju za odpověď. Též gratuluji k těhulkovství! Jen jsme slyšela, že Repro je nejdražší,..ještě dražší než Unica. Nás první pokus stál 23tisíc na Obilňáku. No však uvidíme,..16.7. jdem na pohovory tam i tam.. 🙂

yes79
14. čer 2010

@mufinka0 tak unica asi taky není špatná, tam chodila moje kamarádka, sice jim to napoprvé nevyšlo, ale napodruhé mají dvojčátka, tak to bude těžké rozhodování, jen je možná Unica trochu levnější, ale držím palce a myslím, že ať tak nebo tak, že se rozhodnete správně 🙂

yes79
14. čer 2010

@mufinka0 no tak teď ti to o ceně píšu 😀

mufinka0
14. čer 2010

@yes79 To jsme si mysleli i poprvý, že jsme se rozhodli správně,..a ono ne. Měli jsme krásný (údajně) embrya a stejně to nevyšlo. Ale tak nemůžu vůbec uvažovat! Teď to jistě vyjde ať tam, nebo tam.. 🙂

yes79
14. čer 2010

@mufinka0 no hele, nám zrovna nedávali vůbec naději, tak jsme s tím ani nepočítali, brali jsme to jako zkušební a ejhle, vyšlo to, počítali jsme spíš s dalším pokusem

mufinka0
14. čer 2010

@yes79 Nedávali vám vůbec naději?? Proč proboha?? A to vám tak narovinu řekli?? To bych asi to čekání nepřežila, když by mi rovnou řekli že nemám naději na úspěch... 😲

yes79
14. čer 2010

@mufinka0 no bylo to hrozný, radili nám, ať jdeme radši rovnou do dárce spermatu, u manžela se vyskytl problém v genetice, ale jak je vidět, měli jsme štěstí, že to je holčička, a je zdravá, byli jsme i na plodovce, no fakt to byli nervy

beryk
15. čer 2010

Ahojda holky, všem přeji pohodový den 😎

Nelatorko dobré zprávy, paráda!!!! 😎 😎 😎

yes teeeda to jste si museli užít, ale hlavně, že vše dobře dopadlo a máte ten nejkrásnější dáreček zdravou holčičku 😉

Muflinko jj repro je o něco dražší než jsem chodila před tím do sanusu, ale všemi deseti doporučuji repromedu dr. Hromadovou, je nejlepší . Jo a nevím jestli si to dobře pamatuju,ale myslím, že jsme za konzultaci platili.

Já jdu dnes na UTZ srdce,páč dřív jsem měla ňáké problémy, tak doufám, že to bude v poho.
😉

Martinov- Marti myslím na tebe jak ty?????