Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
26. lis 2010

@valkat Ahojky beruško 😉 ,dva dni jsem se sem nedostala,nějak se o mě pokoušela chřipka či co 😝 ,a co ty???Co záda,lepší?Už se Vám to krátí a budete mít výsledky,tak přeji,aby vše dopadlo na jedničku 😉 😉 😉

beryk
26. lis 2010

@pavcahola no mi nakonec budeme mít překvápko,můj chlap chce překvapení a porád se mnou chodil na UTZ a vždy hned křičel, že to nechcem vědět,já jsem chtěla to vědět, ale on vyhrál. Podle UTZ mám termín 31.12.2010 a podle umělka 6.1. 2011. Tobě at kluci rostou jako z vody a občas se tu ukaž a podej infošku

@lola33 přeji ti taky hodně štěstí a v lednu spolu s olafkou to pěkně rozjedete a pak na testíku najdete krásnou dálnici //

lola33
26. lis 2010

@beryk Ahojky mocinky děkuju 🙂 🙂 🙂
To bude krásný překvápko,třeba budete mít malého Silvestra 😉 😉 😉 ,přeji Ti ať je vše tak jak má a budeme se těšit na fotky miminečka 😉 😉 😉

valkat
26. lis 2010

@lola33 Ahoj zlatí,jj záda už dobrý a týden zase za náma.JJ pátek už se blíží,ale nervičky zatím v poho,to nastane asi až ve čtvrtek...tak vám hned písnu jak jsme dopadli...a taky mě čeká kafe s bublenudle.....a co ty,už ho máš doma??? 🙂 🙂

lola33
26. lis 2010

@valkat Ano ano už opečovávám 🙂 🙂 🙂 ,tak moc bublenudle pozdravuj 🙂 ,uvidíš uteče to jako voda a budeme se těšit jen na dobré zprávičky 😉 😉 😉

valkat
26. lis 2010

@lola33 jj vyřídím,v uterý se má vrátit a ve středu už se sejdeme.....jj snad máš pravdu..o víkendu musím napsat ten náš dopis ježíškovi..... 🙂 🙂

lola33
26. lis 2010

@valkat tak super,určitě napiš za nás všechny 😉 😉 😉 ,já vypustím přáníčko na Silvestra ať to máme posychrovaný z více stran 🙂 🙂 🙂

valkat
26. lis 2010

@lola33 no jasně,neboj napíšu to velký a za nás za všechny abysme se mohli příští rok radovat....tak pááá a pěkný víkend,pozdravuj maroda a ať je brzo zdravý ať můžeme na žebra.... 😉 🙂 a odpočívej.....

lola33
26. lis 2010

@valkat Jasně,už se moooc těší,je masožravec 😉 ,krásný víkend a první adventní neděli 🙂 🙂 🙂 a napiš to velkým písmem,ať to nepřehlídne 😉

paja1
26. lis 2010

Přidávám se ano taky věřím,že budeme těhule(i když já ten břuch asi neunesu) 😀 .Ted nebo po Vánocích to je fuk,ale budeme.Až nám z toho ještě bude špatně.Měl jsem dnes celý den 12h a i včera tak valím spát.zítra se ozvu .holky dobrou a sladké sny. 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😅 😅 😅 😅 a už se mi zavírají očka, 😵 😵 😵 😵

olafka
28. lis 2010

@beryk Mockrát ti zlato děkuji.Doufám,že ty těhu bacilky na mě dolétly?

olafka
28. lis 2010

@pavcahola Rovněž děkuji za povzbuzení.Chystáme se po novém roce.Postimulkujeme a fííí do Brna.Musí to tentokrát vyjít....Pa a všichni se opatrujte.Kubíkovi a Patrikovi posílám velikou pusinu.

olafka
28. lis 2010

@lola33 Moje drahá.Je opravdu dost možné,že se v Repromedě sejdeme.Budu průběžně informovat,jak pokračujeme.A pokud se budeme dobře stimulkovat,tak to nebude dlouho trvat.Ráda tě poznám.Občas se koukni,jestli jsem něco nepřipsala a navzájem si držme palčiska.Tentokrát nám to oběma vyjde-musíííí.Papa.

valkat
29. lis 2010

Krásné zasněžené ráno....... 🙂

lola33
29. lis 2010

@olafka Ahojky,budu držet moc a moc palečky,tentokrát nám to musí vyjít!!!! 😉 😉 😉

lola33
29. lis 2010

@valkat Ahoooj,jak se daří???Zapadený,zapadený,my strašně ☹ ,fůra sněhu.....

paja1
29. lis 2010

@lola33 Ahojky už jsem zpátky doma,Šoupli mi tam 2 embryjka,jedna prý krásná blastocysta a ta druhá skoro tak ju dohání.Ták uvidím,ale jsou rozmrazený.Jinak jsem doma hned usnula a až ted jsem se probrala.Asi to ze mně spadlo-ty nervy. 😎 Jinak držím taky všem palečky. 🙂

valkat
29. lis 2010

@paja1 Tobě moooc držíme palečky,určitě to vyjde.... 😉

valkat
29. lis 2010

@lola33 Ahoj beruško,tady je taky hromada,sněžilo skoro do poledne.Naše kočka byla uplně hotová ,válela se ve sněhu jak malý děcko,se jí to hrozně líbilo.A jinak pátek už se blíží...a bublenudle nestihne to naše kafe,škoda...... ☹

zazy
29. lis 2010

Ahojky děvčata
Páji tak ti posílám tuny těhu bacilku a budu držet pěstičky at to tentokrát výjde
A Vám všem taky
Kdo ví jak jsou na tom moje spolutěhulky.Ozvěte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paja1
29. lis 2010

@zazy Moc děkuji.Vím,že musím věřit.Ale u těch čerstvých je to větší pravděpodobnost.Ale ty peníze.Snád to bude .o.k.

lola33
29. lis 2010

@paja1 Ahojky zlatí 🙂 🙂 🙂 ,tak to je super zprávička,u čerstvých je vždy pravděpodobnost větší 🙂 🙂 🙂 ,tantokrát to vyjde!!!!Držím moc moc palečky a budeme se tu těšit na // 😉 😉 😉

lola33
29. lis 2010

@valkat jojo u nás sněží celý den,hrůza 😝 ,ráno jsem měla strach zda dojedu do práce 😀 ,v pátek to bude O.K.uvidíš 🙂 🙂 🙂 ,dej pak hned vědět,budu na tebe myslet 🙂 🙂 🙂 ,jakto bublenudle ještě dovolenkuje???Alespoň načerpá síly,ty tu potřebujeme teď všechny 😉 😉 😉

luly3
29. lis 2010

nemate nahodou niekto zvyšný menopur????IP

beryk
29. lis 2010

Ahojda holky,

@paja1 držím pěstičky,at to klapne,hezkyodpočívej

@zazy já dnes byla na kontrole,mimi v poho,kultivace mě zas dopadla špatně,tak mi dali další čípky a z krve mi zjistili,že mám málo železatak jsem dostala prášky
myslím na tebe už se ti to blíží...

Frozi kde tě máme????????????????????????????????????????

venika86
30. lis 2010

Ahoj holčiny,
tak my jsme konečně doma z nemocnice. Adámek musel na operaci hlavičky (endoskopie). Naštěstí všechno dobře dopadlo, je to moc velký šikula. Už se začíná pěkně smát a povídat. Strašně to letí. Normálně už mu musím dávat dupačky 62, jinak jsou mu malé 🙂
Těhulky, vy už se taky blížíte do zdárného konce!! Užívejte si poslední týdny s bříškem, pak to bude záhul. Já taky všem říkala, že určitě nebude chvíle, abych si přála malýho zpět v bříšku, ale chyba 😀 Když nás chytne bříško, tak to je pak pěknej cirkus.

valkat
30. lis 2010

@lola33 Ahooj,jj ještě odpočívá a vrátí se až v sobotu,jasně pak dám hned vědět jak jsme dopadli......Holky jdete v pátek ráno někdo do Repromedy,že bysme se potkali?????

paja1
30. lis 2010

@beryk Já mám káčku taky na Silvestra-zž to bude 14 let.Držím pěsti to bude zážitek,pamatuji si,že měli všichni dobrou náladu.,ale ne pod vlivem alkoholu. 😀 😀 😀 😀

paja1
30. lis 2010

@lola33 Já vím právě proto mám obavy,ale co naděláme.Já na čerstvá pořád nemám,museli by jsme začít kradnuť. 😎 takže je mám z mražáčků.

zazy
30. lis 2010

Ahojky,já dneska byla na kontrole,pl. vody mám trošku méně,jinak malá bude menší má jen 2500g,tak snad do příštího týdne povyroste.Takže to zůstalo,jak bylo naplánovano a příští týden to už budeme mít za ssebou.
Beryk jojo pěkně nám to uteklo.
Veni ještě,že tak malej je šikulka,at jste zdravý