Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
14. pro 2010

@lola33 Ahoooj beruško,tak to je fajn,dej vědět kdy pujdeš..já chci jit až v březnu,a taky proto že tentokrát bude i to PGD no a to je dražší..taky mi koncem ledna budou dodělávat nějake testy... 😉

bublenudle
14. pro 2010

@valkat Ahoj zlati,tak hlavně at jsi brzo zdrava...mužem hupnout přiští týden na kafčo,hmm ?? 😉

zazy
14. pro 2010

Ahojky děvčata,všem děkuji z apřání,jsem ráda,že už jsme doma.Malá je hodnoučká pořád jen spinká.Jak budu mít trochu času,dám fotečky.Je to úžasné být mamčou,všem Vám to přeji

beryk
14. pro 2010

Ahojda holky ,všem prima večer. Já dnes byla na kontrole ,UTZ, vše OK, vážíme 2930g., zatím se neotvírám

@zazy obrovitanáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááánská gratulace,kočičce i tobě přeji vše nej nej nej......., budu se těšit na fotečky

@frozinka krásný miminka,jak zvládáte?

valkat
14. pro 2010

@bublenudle Ahoj beruško,promiň ale příští týden budeme mít největší blázinec ale mohla bych po vánocích,mám 29. a 30. dovču,tak bych měla spousty času....co ty na to? Dneska jsem už po hodině v práci byla bez hlasu,ale já to přetrhnu a budu zase fit......

paja1
14. pro 2010

Ahoj holky,takže nic,negativní.Nešel nám počítač až ted to můj zprovoznil.Tak jsem se nemohla ozvat dřív.Mám domluvený ještě jeden pokus ne konec ledna,ale příští týden v uterý jdu na hysteroskopii,prostě se jim to nezdá,mají ted 70% uspěch a já jim nejdu do hlavy.Jinak se prý mají zdražovat.o asi o 10-15%.To jsem minule platila za čerstvá 82tis,má být o 15tis dražší.Hrůza.zítra jdu do práce tak kuknu ve čtvrtek ráno.držte se. ☹

valkat
14. pro 2010

@paja1 zlatí to mě mrzí....ale neboj v lednu nám to vyjde všem...... 😉

lola33
14. pro 2010

@bublenudle Ahojky zlatí,jasně určitě si napíšeme,třeba také nepůjdeme hned v lednu,uvidíme,co paní doktorka 🙂 🙂

bublenudle
14. pro 2010

@valkat beruško,tak se domluvime a pisnem si smsku 😉 budu se těšit paaa

lola33
14. pro 2010

@valkat Ahojky 🙂 🙂 🙂 ,tak nemoc stále ☹ ☹ ☹ ? Mě už je kapičku lépe 😉 😉 😉 písnu IP

bublenudle
14. pro 2010

@lola33 třeba budeme pak bojovat spolu....tentokrát to určo vyjde... 😉

lola33
14. pro 2010

@paja1 Beruško,stašně mě to mrzí ☹ ☹ ☹ ,ach jo kde je spravedlnost ☹ ☹ ☹ ,ale uvidíš,po hysteroskopii to prý je jak když se pohnojí 🙂 🙂

lola33
14. pro 2010

@bublenudle to by bylo fajn,přála bych to tu nám všem,už je to dost na psychiku ☹ ☹ ☹

bublenudle
14. pro 2010

@lola33 No jak říkám,tento pulrok byl pro mě katastrofa..jen prášky hormony,2xIVF,1XKET,čekání,slzy,zklamání..nervy v kýblu...2011 BUDE NÁŠ ROK...pevně tomu věřim 😉

zazy
14. pro 2010

ahojky Bery,moc děkuji,tak to vážíte tak jak mi ted.Je dobře že je vše v pořádkua drž se

valkat
15. pro 2010

@lola33 bublenudle: to je jasné holky,v lednu se do toho všechny pustíme a to by bylo aby to nebylo........ 😉 🙂

bublenudle
15. pro 2010

@valkat Tak tak ,to by bylo,aby sakra už nebylo 😉 2011 JE NÁŠ ROK-)) 😵 😵

pavcahola
15. pro 2010

@zazy Ahoj ted jsem si přečetla že už máš holčičku tak velká gratulace a at jste zdraví.

bublenudle
15. pro 2010

@zazy Zlati,moc moc moc velká gratulace.....at je maličká hlavně zdravá,jelikož vše ostatní bude určitě mit od své maminky...hodně štěstí a uživej si to.. 😵 😵

nelatorka
15. pro 2010

@valkat ano souhlasím 🙂 to by bylo aby to nebylo 🙂

zazy
15. pro 2010

Pavli a Buble moc moc děkuji

valkat
15. pro 2010

@nelatorka no jasně ,to dáme....... 😉

lola33
16. pro 2010

@bublenudle bublí,pro mě byl hrozný celý rok ☹ ☹ ☹ ,ale věřím,že příští bude lepší a pro nás tady ten nejlepší a nejplodnější 🙂 🙂 🙂

lola33
16. pro 2010

@valkat přesně tak beruško,máš pravdu!!!To by bylo aby nebylo 😉 😉 😉

bublenudle
16. pro 2010

@lola33 Nooo,prostě 2011 je náááš 😉

lola33
16. pro 2010

@bublenudle Jasně dvě šťastné jedničky 🙂 🙂 🙂

valkat
16. pro 2010

🙂 ...nebojte holky,už nám to určitě vyjde a ty 11 nám pomůžou ke štěstí...... 😉

mamba555
17. pro 2010

zdravim holky je tu niekto????,

valkat
18. pro 2010

Ahoj holky,krásný sobotní večer........

zazy
20. pro 2010

Ahojky děvčata,tak jsem Vám dala aspon dvě fotečky malý,pak ještě přidám