Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
28. črc 2011

@gabulenka jj,už v sobotu,se moooc těším...snad bude dost vajiček...ja po 2 IVF měla 2 mrazačky...ale nic se nechytlo... 😒

gabulenka
28. črc 2011

@bublenudle určitě bude dost vajíček uvidíš 😉 já jdu zítra na krev a utz a jsem pěkně nervozní, jestli se mi tam vůbec něco začlo dít...

mufinka0
28. črc 2011

Ahoj holky 🙂 🙂 Nově příchozí zdravím, těhotným posílám pozdrav a hlavně buďte zdravé a snažilkám přeji hoodně štěstíčka. Budeme ho potřebovat 🙂
My jsme se vrátili z dovolené a bylo tam nádherně... 😵 Vůbec se mi do této reality nechtělo vracet. 😒 Pevně doufám, že i nás letos čekají příjemné věci v podobě // na testíku 🙂 🙂 Aspoň je na co se těšit. Už se pomalu začínám zajímat o KET, co a jak se děje,..kolikátý den se embryjka přenáší atd. Nepamatujete si některá??? Už mám naplánováno začátek stimulky na konec září a asi někdy záčátkem října budu mít embroušky u sebe. 😉 Předtím mě čeká nový byteček, tak aspoň mi to uteče 😅

@bublenudle Moc na Tebe myslím !!!! Všechno bude v pořádku, musíš tomu věřit 🙂 Ale číší z Tebe nadšení a víra, takže to vidím tentokrát opravdu dobře !!! 😉

@gabulenka Podle toho, co píšeš by se všechno mělo stihnout 🙂 Hlavně buď v klidu a pohodě,..to je asi to nejlepší, co pro to můžeš udělat,..ikdyž těžko těžce se to dělá...já vím. 🙄 Teď si říkám, že už budu v pohodě,..prostě klidnější než při těch předešlých pokusech,..ale možná je to jen proto že mám ještě cca 2 měsíce čas.. Uvidíme, až přijde na věc..

mufinka0
28. črc 2011

@nelatorka Ahooj ty maminko jedna,..koukala jsem na krásnou postýlku 🙂 Tak tam se Míšánkovi bude spát jako v bavlnce 🙂 🙂 Jsem moc ráda, že je všechno v pořádku a těhotenství si můžeš užívat plnými doušky 🙂 Opatruj se !! 😉

mufinka0
28. črc 2011

@valkat Ahojky 🙂 Ty že budeš špatná máma??? Ale kdeže !!!!! S dvojčátkama to sice asi bude trošku náročnější, ale jen ze začátku, než si zvykneš! Mám známé, co mají dvojčátka a říkali, že cca po 2-3 měsících v pohodě. 😉 Co bychom pro ty naše vysněný miminka neudělali, viď?? 😀 😀

mufinka0
28. črc 2011

@gabulenka My si taky nechávali zavádět poprvý i podruhý 2 embryjka,..podle mého názoru je to větší naděje, že se alespoň jedno uchytí. A taky by mi dvojčátka nevadili 😉

bublenudle
28. črc 2011

@gabulenka Tak dej hned vědět 😉

zazy
28. črc 2011

Ahojky,tak mi jsme si taky nechali zavést dvě embryjka a jestli budeme chtít ještě jedno,tak půjdeme zase do dvou,ikdyž kdyby se obě uchytli tak by to byl docela záhul mít 3 děti,ale zvládli to jiní my bychom taky.Jinak my mraženky neměli,takže stím neporadím
Mufínko:zdravím tě,to jsem ráda,že už za se chvíli za chvíli budete o mimi taky snažit.Všem Vám zlatíčka budu držet pěstičky.Mufi a ty jsi taky od Brna,jsme tu zatím všichni moraváci,já jsem od znojma,takže do Brna kousek

bublenudle
28. črc 2011

@mufinka0 Dík zlato,tentokrat to bude ok,vím to...v Repromédě jsem si už objednala dvojčatka 😵 😵

aidule
28. črc 2011

@mufinka0 Taky moc zdravím odpočatou a krásně pozitivně bojovně naladěnou snažilku 🙂 ! Je fajn, že sis odpočinula a máš před sobou takové hezké cílečky a záležitosti. Určo se pozitivní přístup odrazí na // v testu 🙂 . Budu moc držet pěsti, ať už se na tebe usměje štěstí!!!

gabulenka
28. črc 2011

@mufinka0 no ahoooooooojky 🙂 to je super, že jste měli parádní dovolenou, to je potřeba 😉 Vzpomínala jsem. Uvidíš jak to uteče a září, říjen bude tady 😉 je fajn, že budete řešit byteček, budeš mít i jiné "starosti". Věřím, že nám to vyjde a připojíme se všechny tady k našim těhulkám 🙂 netvrdím, že by mi "vadily" dvojčátka, ale při představě našeho menšího bytu... ale co, byla by to dvojnásobná radost no ne? 😀 😀 😀
@bublenudle jak píše Mufi, jsi krásně optimistická a nadšená, to je super!!! Taky mám takový tušení, že tento rok to prostě vyjde nám všem 😉
@zazy jéé my jedeme do Znojma v sobotu na svatbu bratránkovi 🙂

lola33
29. črc 2011

@mufinka0 Jééé ahojky beruško 🙂 ,zdravím po dlouhé době,neměla jsem čas vůbec sem chodit,ale k narozeninám jsem dostala nový notebook,tak tu budu už častěji.Ketík mám ještě v živé paměti,napíši Ti vše do IP pošty a budu pravidelně posílat těhu bacilky 🙂 a těšit se na tvoje // 😵 😵 😵

lola33
29. črc 2011

Jinak všem snažilkám
@gabulenka
@bublenudle držím moc moc palečky a z celého srdíčka přeji aby jim na testíku zazářily // !!!
U nás vše v pořádkum,akorát se nám potvůrka nechce ukázat zda to je chlapeček či holčička,za 14 dní jdeme na UTZ ve 20tém týdnu,tak tam to prý už bude vidět,tak se moc těšíme!!!

lola33
29. črc 2011

@valkat Beruško na tebe se zítra moc těším,až pokecáme,ale asi si zavaříme panty,co??? 🙂 : 😉

lola33
29. črc 2011

A co další těhulky??? Mambička se dlouho neukázala,u Nelatorky jsem četla,že vše v pořádku a maličkého bude mít za chviličku u sebe,no letí to neskutečně,posílám pozdravy 🙂 🙂 🙂
A holky nevíte něco o Páje1???
Hezký víkend papa L

bublenudle
29. črc 2011

@lola33 děkuji moc,no zitra už OPU,tak se těšiiim....opatruj se....

mamba555
29. črc 2011

@lola33 ahoj milá lola tak sa tu nejako nemožme stretnut hihi tak ako sa máš čo nove u teba hm bruško rastie?dufam že s amáš jedine dobre ja sa mám taky fajn v sobotu budem v 30tyždni tehotenstva tak snád už to bude ok dufam pevne ani nám sa nechce ukázat naše zlatičko ale nevadi hlavne je aby bolo zdrave tak sa drž a určite sa ozvi držim palce ahojj

gabulenka
29. črc 2011

@lola33 děkuji 🙂
Tak právě jsem se vrátila z první kontroly. Opět jsem skončila u MUDr.Fischera 🙂 Jsem z toho taková jakási smutná. Reakce je, ale malá. Mluvil cosi o napravo 1x 7 a 6, asi milimetrech nevím, to diktoval sestřičce. Mám zvýšenou dávku z 75 jednotek na 200. Takže nákup dalších ampulek a příště asi další, protože toto mám na 3 dny ☹ Ptala jsem se ho, jestli se tím teda odsouvá punkce, a on že to nemusí, ale že uvidíme v úterý. Prý by z tohoto bylo tak třeba 1 nebo 2 vajíčka při těch malých dávkách. Tak se to zvýšilo a uvidíme. Říkala jsem mu, že manžel jede 14.8. pryč, tak tvrdil, že uvidíme v úterý, přinejhorším by odevzdal vzorek a ten by se zamrazil. To bych ale nerada ☹ Mám pocit, že v tom mým těle nemůže jít nic normálně 😀

aidule
29. črc 2011

@gabulenka Ale, ale, co je to za náladu ☹ ☹ 😕 ???????????? Doktor Fischer je taky moc šikovný a určo ví, co dělá. Někdy jsem u něj byla, když doktorka Hromadová nebyla přítomna. Zpočátku jsem taky měla malou odezvu, tak jsem zvyšovala až na dávku 300 jednotek. Hold, každé tělo reaguje jinak 😉. Uvidíš příští týden, snaž se být pozitivní a v klidu, ono to tvé tělo jistě pak ocení. I když tobě se zdá, že reaguje "nenormálně" 😀. Hlavu vzhůru a hezké předvíkendové odpolko!!!

valkat
29. črc 2011

@gabulenka Fischer je super já i lola33 mu vděčíme za miminka....dělal nám transfer..... 🙂

gabulenka
29. črc 2011

@aidule děkuji, odpočinula jsem si a už mi je líp 🙂 Já doufám, že on ví, co dělá 😀 😀 😀
@valkat jéé tak to jsem ráda 🙂 dnes jsem u něj byla potřetí, tak nějak to vyšlo, i když jsem chodila k doktorce Prokopové, jednou když tam nebyla tak k doktorce Hromadové. Byl moc milý, ale ten rozhovor je s ním vždycky tak rychlý 😀 že vždycky zapomenu všechno, na co jsem se chtěla zeptat 😀
Ale docela jsem se dneska i zasmála. Minule mi sestřička řekla, že máme platit zálohu. Protože jsme to nevěděli, tak jsme u sebe peníze neměli. Tak prý příště, jako dneska. Ptám se dneska jiné sestřičky, že budu teda platit tu zálohu a ona že jo, že klidně můžu. Slečna na recepci na mě koukala, proč chci platit zálohu, když ještě nejdu na punkci 😝 no opravdu zábava, ale aspon to je zaplacený a je klid 😉
Holky, počet mražáčků a zavedených mimisků jste řešili až před transferem ne? nebo to chtějí vědět nějak předem jakou máte představu?

gabulenka
29. črc 2011

holky, prosím vás, co to znamená krátký a dlouhý protokol? Vím, že každá to má jinak, ale jak dlouho jste píchali injekce před OPU?
@bublenudle zítra už budeš mít po OPU vid? jak se chystáš? 😉

bublenudle
29. črc 2011

@gabulenka Ahojky,ano,zitra bude OPU 😵 no,dnes jsem byla nakupovat s kamoškou,nechala si udělat manikuru a pedikuru,abych se pak mimuškam libila 😵 😵 😵 ,pred chvilou jsme do sebe nacpali šmaženej syr s kroketama a tatarkou 😀 😀 ,takže nalada je vyborna,hahah..zas mi bude špatně ...

mufinka0
29. črc 2011

@bublenudle Fakt ?? 😀 😀 taky bych to vážně brala "jedním vrzem"... Chtěla bych taky dvojčátka,..nejlíp páreček, ....ale budu přešťastná i za jedno maličký miminečko 😅

mufinka0
29. črc 2011

@zazy 🙂 🙂 Ahojky 🙂 Já jsem taky kousíček od Brna,..asi tak 10 km. 😅 Už sem chodím hooodně dlouho,..tak přes rok, řekla bych 😀 😀 Já jsem tak nějak zatím klidná,..asi i proto, že jsme konečně vyřešili pár problémů, i co se týče financí a vím, že kdyby KET nevyšel, na další pokus bychom měli penízky,..možná proto... Tohle mi leželo v hlavě nejvíc. I zdravotně jsem za ten rok v podstatě všechno vyřešila,..nějak se na všechno dívám líp a s lehčí hlavou 🙂 🙂 Vím, že to je při IVF hooodně důležitý. 😵

bublenudle
29. črc 2011

@mufinka0 JJ,souhlasím...budu vděčna za vše.....tak doufám,že bude zitra z čeho vybírat..... 😉 😉

mufinka0
29. črc 2011

@aidule Čauky, děkuju !!! Taky tak nějak věřím víc než předtím... Ale jak jsem psala Zazy, cítím se dobře snad po všech stránkách. Táákže doufám, že i tento pozitivní přístup mi k // dopomůže 😀 😀 Rozhodnutí pro Repromedu jsem neolitovala ani na malou chvilku. Jsem tam spokojená a mám pocit, že dělají maximum. 🙂 Ikdyž myslím, že finančně jsou jiné CARY levnější.... No ale nemůžu si stěžovat 😉

mufinka0
29. črc 2011

@gabulenka No přesně tak !!!! Dvojnásobná radost a porod jen jeden !!! 😀 😀 😀 😀 Ale jak jsem psala, budu šťastná i za jedno miminko. 😉
Mrazáčky se řeší až v den transferu, záleží kolik jich bude kvalitních na zamražení víš. V den punkce Ti řeknou jen kolik jsi měla vajíček a Ty se rozhodneš kolik si necháš oplodnit ICSI a kolik normálně 🙂 Nebuď smutná z toho počtu oocytů, co Ti pan doktor řekl!! Já měla koňské dávky od začátku a to sice 300J, pak se mi teda zmenšily, ale i tak,..asi jen na 200J. Pan doktor mi na první kontrole tvrdil, že mám ani ne 10 oocytů,..myslím že to bylo tak kolem 8 a nakonec i přes to, že se mi zmenšily dávky jsem měla při punkci 17 kvalitních vajíček z 1 vaječníku !!!! Tohle ještě nejsou konečné počty!!!! Neboj !!! 😉 Navíc myslím, že ta první kontrola je hodně jakoby jen orientační,..ty oocyty se můžou i překrývat navzájem, to mi říkala paní doktorka Hromadová. Takže ještě není důvod ke smutnění !!!!! Navíc v úterý už tam bude dr. Hromadová, ta Tě uklidní, uvidíš 😉 😉 Je skvěláááá 😵 😵

mufinka0
29. črc 2011

@bublenudle Bude,..to je jasný. Kolik Ti zatím napočítali folíků???

mufinka0
29. črc 2011

@lola33 Nazdárek 🙂 Tak dodatečně VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ !!!! 😉 😉 😉

Myslím ale že největší dáreček máš v bříšku, že?? 🙂 🙂 Děkuju za IP, byla vyčerpávající 🙂 KET je v pohodě a už se na něj mooc těším 🙂 Ty se hlavně opatruj a těhubacilky posílej pravidelně a ve velkých dávkách!! Chci se zaručeně "nakazit" !!! 😀 😵 😵