Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

terka82
5. pro 2011

@bardotka1 teda moc je neznam, ale myslim, že kdyby tam byly jen 3, tak by ti nelhala. Naopak by řešila např. navýšení dávek, aby byla reakce lepší. Neboj, byl to první UTZ, příště už to bude lepší.

@marci do čtvrtka určitě ještě dorostou. Myslim, že OK je velikost kolem 18-20mm? To je pak jistota, že je v tom zralé vajíčko? Ale přesně už si to nepamatuju, tak zase abych tě neplašila. Oni ví, co dělaj, musíme jim důvěřovat. 🙂

zazy
5. pro 2011

Bardotka,já měla po odběru 8 foliků,ztoho 6 oplodnovali a oplodněné zůtali 4,a u druhého pokusu přibližně stejně.Ty peníze jsou síla,taky mi vdycky bylo mdlo,když pak po mě chtěli už platit navíc,ale stálo to za to,mít pak to miminko,to je za všechny prachy

aidule
5. pro 2011

@marci Neboj, to bude v poho, krátce a hlavně doufám úspěšně 😀 😉 🙂 !!! Držím pěstičky 🙂 !

antoa
6. pro 2011

Ahoj holky, tak jsem byla na kontrole a v bude pátek další. Budu stále píchat 262,5j Gonalu. To už si budu platit Gonal plnou cenu. Sakra nemáte někdo zbytky? 🙂))))) 😉
Dneska jsem přišla na řadu o hodinu a půl později než jsem byla objednaná, vůbec nestíhali, ale dr. Hromadová byla příjemná.
Ještě se zeptám co jste zobaly za vitamíny. Já jsem si koupila Femibion.

versuska
6. pro 2011

@antoa tak hezky pokracujes 🙂 ja si jdu pro gonal zitra ( konecne 🙂) myslela jsem, ze se uz nedockam. Kdy mas jit na OPU?

versuska
6. pro 2011

@zazy je fakt, ze vsechno stoji spoustu penizku, ale rikam si, ze pokud se povede zdrave miminko, tak to bude za vsechny penize 🙂

aidule
6. pro 2011

@antoa Zdravím, taky jsem pojídala femibion 😀 ...držím palce, ať je pořádně nastimulováno 😀 😉 a ať je z čeho vybírat 🙂 !

antoa
6. pro 2011

@versuska zatím mi neřekli, ale od pátku mi dávají i Rosalgin a tak počítám po neděli.

terka82
7. pro 2011

Ahoj holky. Tak jsem počůrala papírek a ...................................... jsou tam // . 😵 Jenže to by nebylo ono, abych se mohla jen radovat a když jsem vstala po druhé, tak na intimce jednorázové, slaboulinké zašpinění. Vím, že to nemusí znamenat nic, ale po předchozích zkušenostech... Navíc mě bobolívá vlevo v podbřišku a tak mě samozřejmě napadlo mimoděložní. Doufám ale, že se žádný z mých katastrofických scénářů nevyplní a tohle bude perspektivní těhotenství zakončené porodem zdravého dítěte/dětí. 😕 🙂

terka82
7. pro 2011

A ještě foto...

valkat
7. pro 2011

@terka82 tichounká gratulace,neboj určo to vyšlo...a kdy jdeš na krev? 😉

terka82
7. pro 2011

@valkat děkuju, ale gratulace až po porodu, prosím. 😅 V repromedě říkali, že mam po 14. dnech udělat test a zavolat výsledek. Tak jsem myslela, že se tam na krev nechodí. 😕 Asi si ten 14. den dojdu tady a rovnou jim zavolám i výsledek krve a domluvíme se co a jak. Nechce se mi jet tam na krev a pak zjistit, že je nedejbože Hcg nízké a bude to zbytečný den na cestě. Ale pokud by to bylo OK, tak tam stejně budem muset, protože mi asi nevystačí léky.

valkat
7. pro 2011

@terka82 je mi jasné,člověk se bojí celých 9 měsíců aby bylo vše ok....vím to podle sebe,se mi uleví vždycky po kontrole že je všechno v pořádku..... 😉

bardotka1
7. pro 2011

Ahoj holky, tak co tady nového?? 😉

@antoa Já jedu na kontrolu zítra 🙂 Od pátku si také píchám za komplet vlastní - jooo s těma zbytkama je to kalamita - zítra mi vyjdou 3 zbytky na píchnutí - budu celá opíchaná 😀 Jsem na 225 j. Jinak také valím Femibion !! 🙂

bardotka1
7. pro 2011

@terka82 tak potichu si to čtu, co píšeš a ani nedutám - ale pěsti držím co můžu!! 🙂

terka82
7. pro 2011

@valkat jj asi to máme včechny stejně 🙂 už bych chtěla mít za sebou alespoň 13tt. 😀
@bardotka1 děkuju. Také držím pěsti na kontrolu.

Jo a Femibion zobu taky.

valkat
7. pro 2011

@terka82 měla jsem to stejně,už aby byl aspoň 12tt a teď už mám za pár do porodu..... 😉

terka82
7. pro 2011

@valkat tak to už bych taky brala. Ba ne, taky bych si to těhu chtěla chvíli užívat. 🙂

vera_vila
7. pro 2011

@terka82 Tak se také přidávám k těm tichým gratulantkám... Tak moc držím pěstičky, až mi bělají klouby... Určitě to bude vše v pořádku a krev to vše potvrdí... Kdyby tam HCG nebylo, tak by se // neobjevily... Myslím na Tebe...

A taky na všechny ostatní holky, které ať stimulují, nebo čekají, až si budou moct udělat testík, nebo se na stimulaci teprve připravují...

antoa
7. pro 2011

@terka82 tiše blahopřeji 😉

antoa
7. pro 2011

@bardotka1 ty pícháš Gonal myslím také od minulého čtvrtku že? a neříkali Ti jak dlouho se ty hormony píchají a kdy OPU?

terka82
7. pro 2011

@vera_vila děkuju za pěsti. U mě bylo vždy HCG OK, ale pak to šlo po pár týdnech do kopru... Ale teď máme broučky zdravé, otestované, tak to musí být jinak. 🙂

terka82
7. pro 2011

@antoa 🙂 holky, jste mi v patách.

bardotka1
7. pro 2011

@antoa Ano, píchám si od čtvrtka... Já se neptala 🙂 Já myslím, že se to bude píchat než mi řeknou, že budou odebírat vajica, ne? Co tu holky tak psaly tak cca 12 dní, to mi vychází do pondělí........ Když jsem se ptala na samotný odběr, šlo mi o to jestli mi to pásne na sobotu - dr. Hromadová mi řekla, že to je skutečně těžko říci, že ve čt (zítra) uvidíme víc.....a asi na začátku dalšího týdne bude odběr, ale že je možné i dřív 🙂
A začíná se mi nafukovat břicho a pobolívat vaječníky - snad se něco děje 😀 😀 Občas mi to tak dělávalo, takže zatím ok...ale s pícháním jsem tak nějak v půlce, tak kdo ví co ještě přijde 🙂
No a co řekli Tobě na kontrole??? Co folikulíky?? 😉

lucie2010
7. pro 2011

@terka82 No teda 😵 ...strašně moc gratuluju...taková krásná čárka a týden před plánovaným testováním. Blahopřeju, snad to všechno bude v pořádku a dočkáš se konečně miminka. Nejraději bych si ten test udělala taky hned teď, ale fakt mám strach, že to nevyjde. A jakou citlivost měl ten test?

terka82
7. pro 2011

@lucie2010 😵 , Myslela jsem na tebe a říkala si, jestli tě nahlodam. 😀 Tak teď si test určitě nedělej, Na neranní moč je to fakt brzo. Používam ty citlivější - 10IU. Tohle je mamatest.
A jak se cítíš? Nějaké příznaky?

antoa
7. pro 2011

@terka82 jasný už Ti dejcháme za krk!!! 😉

terka82
7. pro 2011

@antoa 😉

antoa
7. pro 2011

@bardotka1 dr. Hromadová měla cca 1,5hod. zpoždění, měla tam jeden pár snad hodinu a byla velice příjemná, pořád se omlouvala, ale bylo na ní vidět, že je naštvaná, že ji tak zdrželi, dělala asi i místo oběda. Takže vše s ní bylo strašně moc rychlé, říkala, že to odpovídá 6 dni aplikace, počet folíků mi teda neřekla. Sice mi odpověděla na vše co jsem chtěla vědět ale na o kdy +- bude punkce jsem se opravdu zapomněla zeptat. Mě je to jedno jsem na PN, ale kvůli tomu, aby si manžel vzal volno s práce. Musí to vědět dost dopředu.Jinak já si vždycky píchala tak 13 dní a 15den OPU.

antoa
7. pro 2011

to bude na přelomu srpna a září miminek 😀