Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
2. led 2012

@antoa Tichounká, ale maximálně upřímná gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉 Zítra budu očekávat ty nejnovější a nejkrásnější zprávičky 😀 ! Pozdravuj skvělý repromeďácký tým a ten svůj pokládek pod srdíčkem pěkně pohlaď a opatruj 😉 🙂 !

aidule
2. led 2012

@bardotka1 Co ještě říct, když už vše podstatné bylo řečeno......rozumově to chápeš, to víš nejlíp sama....a časem to zpracuje i srdíčko 😉. Důležité je, že jedno dítko doma máš a to určo každá nemá!!!! Tak nechej život plynout a on sám ti ukáže, co má pro tebe ještě připraveno 🙂. Přeji hodně zdaru, vyrovnanosti a spokojenosti 😉 🙂 !!!

aidule
2. led 2012

@versuska Doufám s tebou, že ty // dáš 😉 😀 !!!

antoa
2. led 2012

@aidule jsem posr...až za ušima-strachy 🤐

terka82
3. led 2012

@antoa
@lucie 2010 holky držím palce na dnešní kontroly. Brzo hlašte ty krásné výsledky. 🙂

@versuska držím pěsti, ať // ještě vykouknou. 🙂

versuska
3. led 2012

@antoa to bude dobry, myslím, ze to úspěšně zvládneš a za za 9 měsíců budeš mit u sebe dvě prdolky

antoa
3. led 2012

Tak byla jsem u dr. Hromadové, Hcg 775 😵 😵 😵

lucie2010
3. led 2012

Tak jsem byla dnes na té kontrole...a je tam...jeden krásnej bobeček a se srdíčkem. Chtělo se mi až brečet, když jsem viděla na té obrazovce, jak tam bliká. Byla už zřetelně vidět hlavička...no prostě zážitek. Teď už jsem předána do péče mé gynekoložky...zítra jdu za ní. Jsem strašně šťastná...sice jsem celou noc nespala, jak jsem byla nervózní...ale to je jedno. Nádhera. 😵
@antoa Moc gratuluji ke krásnému výsledku...jen tak dál...a brzy na UZ krásný miminko. 😵

antoa
3. led 2012

@lucie2010 moc dratuluji k malé Lucince 😵 😵 😵 To nás asi nespalo víc 😉 a myslím, že to tak bude před každou konrolou 😕
Jinak já jdu na kontrolu příští pátek, ale ještě v pondělí musím na hematologii do Bohunic vyfasovat Fragminy.

lucie2010
3. led 2012

@antoa Tak to budu držet palce...ale je to strašně dlouhá doba...mě ty Vánoce utíkaly zatraceně pomalu. Každopádně stojí to za to. Hlavně se drž, odpočívej a vůbec nic nedělej. 😉

terka82
3. led 2012

@antoa krásný, držim pěsti, ať vše pokračuje tak, jak má. 🙂

@lucie2010 taky gratuluju a přeju, ať se bobánkovi krásně daří. 🙂

Já mam kontrolu příští úterý. Už aby to bylo. Pořád sem tam malinko zašpinim. Většinou je to spíš jako takový nitky(omlouvám se za detaily 😀 ), tak snad je to OK. Pokud by to bylo silnější, tak mažu na kontrolu hned.

versuska
3. led 2012

@lucie2010 gratuluji k bobiskovi, at se vsechno dobre vyviji preji 🙂

@ antoa uzasna zprava, mate doma urcite obrovskou radost, ja jsem kdo Repromedy objednana na patek. Ve ctvrtek uvidim co ukaze test a prinejhorsim se v patek rovnou domluvim na dalsim postupu

@ terka82 to bude dobry, uvidis.

terka82
3. led 2012

@versuska tak říkám si, že dokud to není krev, tak se nic neděje. Snad si jen něco nenalhávam. Vlastně ani když jsem psala doktorovi do Repromedy, tak na to mé slabé špinění ani nereagoval. Pokud by to bylo něco vážného, tak by mi k tomu určitě něco napsal.

aidule
3. led 2012

@antoa No vidíš, ty mamino jedna 😀 😀 😀 !!! Krásná čísílka, jen tak dál 😉 !

aidule
3. led 2012

@lucie2010 Myslím, že zažíváš ten nejkrásnější začátek nového roku 😀 😉 !! Tak si to hezky vychutnávej a bobíšek ať v pořádku roste a sílí (a ty taky 😀 😀 😀 )!

vera_vila
3. led 2012

@antoa Krásné čísílko, tak jen tak dál a Hcg jen houšť, ať bobísek roste a sílí a za chvíli už ho taky vidíš na tom UTZ, jak mu tam bliká srdíčenko - ten pocit je nezapomenutelný

@terka82 Teri, to bude určitě v pořádku... Možná se Ti třeba plodové lůžko tvoří někde níž, tak to tam něčemu vadí... Dokud jsou to jen nitky a není to trvalejší a silnější, tak to nic nebude

@lucie2010 jj, taky mi tekly slzy, když mi ho doktorka ukázala a povídala - tady bliká srdíčko... Tak jen ať mrňousek krásně roste a drží se tě celých 9 měsíců 🙂

Maminy, všechny na vás moc myslím, držte se, opatrujte sebe i mrňousky a ať vše probíhá bezproblémově a za 9 měsíců tu budou viset fotečky těch vašich mimiňátek 😀 už se na ně těším

olafka
4. led 2012

Prdelinky moje zlaté,tak jsem konečně,píšu konečně našla malou chvilinku,abych se zase vrátila do diskuse tady k vám.Dočítat budu postupně od toho 19.listopadu co jsem tady psala naposledy.Tak jsme se dočkali.21.11.2011jsem nastoupila do Prahy Motole na plánovaný porod,kvůli srdeční vadě jednoho z mimisku.Nastup jsem měla na 10.hod.celý den se jim nedařilo natočit pořádně kardiotokograf,já byla v pohodě.Kolem 17.hod.za mnou přišel p.primář,že si mám obléknout tzv.andělíčka a,že jdeme na to.Nějak mi to pořád nedocházelo,došlo mi to všechno až v 17.32 a 17.34hodin,kdy se na svět vyklubali naši vymodlenci.Jan-2510g a 46cm a Lukáš 2600g a 47cm.Porod byl císařem a vše proběhlo o.k.Lukáška si hned po porodu vzali na kardiologii,udělali první operaci a za pár dní druhou.Já mezi tím byla na šestinedělí s Honzíkem a každou volnou chvilku mezi kojením jsem chodila za Lukáškem,bylo to 10.minut z jednoho pavilonu do druhého.Mě a Honzíka propustili 2.12.domů a pro Lukáška jsem si jela 13.12.Jinak jsme celkem klidni,dětičky spí dobře,papají Nutrilon,trápi nás sice prdíky,ale taky se to dá vydržet.Z Lukinkem jezdíme každý týden do Ostravy na kardio kontroly a 18.1.jedeme na kontrolu do Prahy.Nemohu sice pořád uvěřit,že i po těch pokusech z IVF,se stal tak nádherný zázrak a my se dočkali těch našich klučin.Jen si přeji to nejduležitější,aby byli zdraví a měli štastný celý život.Zdravím své staré spolupisatelkjy i ty nově přichazejíci,přeji jim,aby se čim jak nejrychleji vyplnilo to po čem tolik touží a aby věřily tomu,že REPROMEDA dělá zázraky,my jsme tomu důkazema nejenom my.Krásný Nový rok vám všem tady,plný zdravíčka,štěstíčka,rodinné pohody a splnění všech přání a tužeb.mějte se všechny moc fajn a zase někdy naslyšenou.Olina.

aidule
4. led 2012

@olafka Oli, to je nádherná zprávička takhle v úvodu roku! Už jsem se pídila, kde je ti konec a jak to s váma dopadlo.....Jsem moc ráda, že vše proběhlo v pořádku a bez komplikací a že jsou mimi i ty v pohodě. Lukášek je šikulka, že už zvládl takhle velké zákroky, no hold bojovníček bojovný, to je marný 😀 😉 !!! Moc, opravdu moc gratuluji ke klučíkům a celé tvé rodince přeji nejen do tohoto roku, ale i do těch dalších hlavně pevné zdraví, lásku, spokojenost a rodinnou pohodu 🙂 . Ať nám ti naši andílci dělají jen a jen radost 🙂 Je moc prima, když díky týmu bezva lidiček (Repromeda!!!) a díky přízni osudu mohou být naše děti tím nejkrásnějším a nejúžasnějším důkazem, že zázraky se dějí a že je třeba v ně věřit a nepřestat doufat 🙂 🙂 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

antoa
4. led 2012

@olafka páni!!! Moc gratuluji k oběma chlapečkům. Jsi statečná máma a dodala jsi mi hnací motor, že vše může dobře dopadnout 🙂 😵

valkat
4. led 2012

@olafka moc gratuluju k miminkům,hlavně že všechno dobře dopadlo......nás už dneska dr. přeposlala do porodky,jdu tam ve středu,tak uvidíme jak dlouho budeme ještě 3v1 .....už to zvládám docela těžce,jsou už těžcí a bolí mě dost záda....... 😉 takže se mějte mooooc hezky ....... 😉 🙂 🙂

elisabet
5. led 2012

@olafka Ahoj, vítám tě, už jsem se tu holek ptala jestli o tobě neví jak se vám daří, to je fajn že je vše v pořádku, dětičkám přeji jen a jen zdraví a ať se vám daří! Já to asi všechno popletla, myslela jsem že čekáš holčičku a chlapečka a ta holčička má nemocné srdíčko, a ty máš zatím dva klučiny bojovníky!!! moc moc gratuluji!!!!

@valkat taky na tebe budu myslet ať vše dopadne dobře a jste brzy doma. nevíš prosím co je s Lolou?? už měla jít do nemocky, ne??

valkat
5. led 2012

@elisabet dneska se jí narodila holčička Lea..... 🙂 🙂

elisabet
5. led 2012

@valkat Děkuji za super zprávičku!!! to je paráda, zase jedna Repromeďačka na světě, tak teď už jen holky postupně v daném termínu přinášet další a další miminka.. my si ještě počkáme, ale věřím že mi každá která tu jste už hodně těhulky napíšete jak mi to rychle uteče... 😀 a budu se chystat do porodky taky. Mám za sebou prvotrimestriální screening, zrovna dnes a vše je v naprostém pořádku, takže je to paráda.. a miminko máme velké 7.5cm, tedy od kostrče po hlavičku. Takže se těšívám na každou kontrolu u dr a šmíruju jak se v bříšku to naše miminko má. 🙂

zazy
5. led 2012

Ahojky
Všem novopečeným maminkám přeji hodně zdravíčka to samé i miminkám a at krásně rostou.
Olafka@taky jsem si na tebe nedávno vzpoměla,jak jste na tom.Je dobře,že bobánci se mají k světu a Lukákovi držíme pěstičky,at vše zvládá
Těhulky moc držím pěstičky,at vše probíhá,tak jak má.
Jinak my pokud seženeme dostatek peněz,tak půjdeme v létě,asi červenec,srpen do druhého miminka

valkat
6. led 2012

@elisabet uteče to jako blázen,já jsem z práce zůstala doma hned od začátku a myslela jsem že se ukoušu nudou,ale ze začátku jsem pořád spala a později jsem si vždycky něco na práci našla a potom už si chystáš věci na mimi a teď na konci už jen přežívám a čekám kdy už budu mít miminka konečně u sebe..... 😉 🙂

aidule
6. led 2012

@valkat Ahojky, vidím, že s tím spaním to už moc valné není (dle času tvého příspěvku 😀 )....tak se drž, ať tu cílovou rovinku dáš pokud možno v pohodě a velké finále ať je rychlé, bezbolestné a nekomplikované! Odměna vítězům je ta nejsladší a nejúžasnější 😀 😀 😉 .....mimísci v náručí!!! 🙂

valkat
7. led 2012

@aidule mám to nějaké otočené,v noci nemůžu spát a k ránu zaberu a chrním do oběda....ale zatím v pohodě,žádné problemy,tak snad ještě chvilku vydržíme.... 😉

terka82
9. led 2012

Ahoj holky. Koukám, že tady přibylo několik miminek. @olafka gratuluji a přeji klučíkům hlavně hodně zdraví. Lukášek je opravdu bojovník. 🙂

@valkat broučkové u tebe určitě ještě pár týdnů vydrží. Věřím, že teď už to musí být únavné, ale za ty dva maličké poklady to všechno stojí. 🙂

aidule
9. led 2012

@terka82 Tak co, maminko, jak prožíváš těhotenství? Už jsou nějaké nevolnosti apod.? 😀 Doufám, že ty i mimi jste v poho a že to tak bude i nadále 😉 🙂 ! Opatrujte se.... 😉

terka82
10. led 2012

@aidule zatím je to docela v klidu. Já bych snad i za ty nevolnosti byla ráda, ale kromě toho, že je mi tak jako slabo, když mam hlad, tak mi nic neni. Trochu mě bolí břicho, prsa a jinak ani nevim, že jsem těhotná. Odpoledne mam kontrolu, tak snad je vše v pořádku.
A co vy? Jak válčíte? 🙂