Jak dlouho jste se šetřily po KETu?

mufinka26
6. črc 2011

Ahoj holky chtěla sem se zeptat, zítra mě čeká KET, budou nám dávat dva bojovníčky... to je čtvrtek a v pondělí bysme rádi odjely i z dcerkou na chatu do jižních čech, myslíte že tím nic neskazím? Máme zasebou jedno neúspěšný IVF, kdy sem jenom ležela a stejně se neuchytilo, taže si myslím, že ty tři dny na uhnízdění by měly stačit, na chatě budu odpočívat akorád ta delší cesta autem... Možná je to hloupá otázka, ale ráda bych znala váš názor 😅

eliska76
6. črc 2011

Ahoj 🙂 , sice jsem po ET poprvé, ale myslím si, že na chatu klidně jet můžeš 🙂 . Když se budeš šetřit, tak určitě v pohodě 😀 . Hlavně, že budeš spokojená a udeš si užívet hnízdění a těšení 😀 . Přeju rychlé a pevně uhnízdení!!!!!

hansed
6. črc 2011

Ahoj, tak zkušenosti osobní nemám, ale v okolí pár ano... tak pokud se budeš šetřit, nebudeš se namáhat a hlavně hodně odpočívat (byla bych pro ležení apod.), tak jeď... ale vím, že je dobrý opravdu ležet a pokud se uchytí, tak odpočívat, popř. ležet první trimestr 😉

misanda
6. črc 2011

Tak já po posledním ET ležela fakt tři dny poctivě, pak jsem začala fungovat a čekáme dvojčátka 🙂. V CARu mi říkali, že tři dny stačí bohatě, ale transferovali morulky, na to taky musíš koukat...každá fáze embrya potřebuje trošku jiný časový "úsek" 🙂. Každopádně znám holčiny, co chodily po ET do práce a otěhotněly. Spíš jde o to, aby ses nehrabala v záhonech, neohýbala a nic nezvedala 😉. Hodně štěstí přeju!!!!

crca
7. črc 2011

Při tom polsedním a úspěšném Ketu jsem ležela jen jeden den,3 den jsem jela nakoupit,nemluvě o tom,že jsem si na Ket jela sama autem,takže po něm zase zpátky domů 60km(jedna cesta) 😅 Ano trochu se šetřila,ale dělala jsem vše jako normálně,ještě přišel opravář na poračku a já mu jí musela nadzvednout 😅 No a je nám 26 měsíců a narozeni v ukončeném 38tt plánovaným císařem 😅