Jak jste na tom po operaci nesestouplého varlete?

eloana
22. črc 2012

Ahoj holky, v lednu syn podstoupil v motole operaci varlatka- operace probehla standartne bez problemu. Naivne jsem si myslela, ze tim to konci.
Na kontrole u mistniho endokrinologa nam bylo sdeleno, ze to vypada,ze se varle nechytlo:( Nebrala jsem to prilis vazne -varlatka se mi zdala stejne velka, ale po pul roce od operace je videt velikostni rozdil. Mate nektera podobnou zkusenost?
K dr. mame jit na podzim a uvidi se.

lenka45
22. črc 2012

My byli na operaci v červnu 2011 u Dr. Příplatové na dětské chirurgie v nemocnici na Kladně. Jen samá chvála pro toto oddělení. Na operaci nás vzala během několika dní,žádné dlouhé čekací lhůty, skvělá péče v době hospitalizace, vstřícný, milý přístup, slušnost. 100% úspěšnost operace.

eloana
autor
23. črc 2012

@lenka45 diky....uvidime na podzim jdeme na kontrolu a popripadne budeme zas pichat pregnyl, aby se vzpamatovalo..a pokud ne nevim jak se to resi zda se varle odebere:(

natalie77
11. lis 2012

@eloana
Zdravím, syn 5 let, byl na operaci včera. Po operaci za námi přišel lékař, že to druhé také nemá tam, kde by mělo být a že je výrazně menší...takže nás čeká druhá operace v lednu, bohužel to prý najednou nedělají....což je škoda, teď už budeme vědět do čeho jdeme... 😒.
Taky nám řekli, že nám nikdo neřekne, zda se chytnou...ale protože je už syn velký, tak je minimální šance, jsem z toho hrozně špatná....že bude jednou řešit, že je neplodný....
Také nevím, jestli když se mu nechytnou, tak je odeberou? Uvidím, co řekne v pátek na kontrole pan doktror.
Držím pěsti....

tindra
3. led 2013

Ahoj, jdeme na operaci taky v 5 letech, dr. to poněkud zanedbala.....ale snad to dobře dopadne...můžete mi říct,kde jste byli? My jsem do Brna