Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

ili5
23. pro 2007

Klarusko,tak dej zítra vědět jaks dopadla,držím pěsti.Já taky vegetím a manžel vaří,kuchtí...Jsem 5 den po et,moc ležet se mi nechce,dnes je mi dobře,tak šmatlu pořád po bytě,manžel mě žene do postele.Tak se držte holky a veselé Vánoce pro všechny! 😉

klaruska1
23. pro 2007

ili5, díky moc,zítra se určitě ozvu.Tobě taky držím pěsti, u nás je to stejné,taky musím ležet a manžílek mě něchce do ničeho pustit, tak si aspoň užijeme tu vánoční pohodu v klídku - já teda poprvé 😉

nikij
24. pro 2007

Klarusko, tak jak??? Nakukuju kvůli tobě!!! 😉 Můžu gratulovat?
Ahoj Ili5 - koukám, že jsme na tom podobně. Kdy budeš testovat?

klaruska1
24. pro 2007

Milé holčiny všem Vám přeju krásné prožití vánočních svátků, pohodu a klid a splnění toho nejtajnějšího přání a zároveň na Vás prskám těhu bacily- měla jsem // 😀 😀 😀

nikij
24. pro 2007

Klarusko!!!!! 🙂 🙂 😀 😀 to je nádhernej vánoční dárek!!! Moc gratuluju a přeju nádherný vánoce!

ili5
24. pro 2007

Klarusko,mooooc gratuluji.Já taky chci //.Nikij,já mám testovat1,1.Nevím kdy dřív můžu,aby to nebylo zkreslené.Klarus,ty jsi po jaké době testovala?Nikij,ty budeš kdy testovat,na Silvestra?

ili5
24. pro 2007

Holky,mám nějaký hustý hlen,myslíte,že se nepřemění v krev,bojím,bojím!Měla jste ho taky některá?Jsem 6 den po et.Díky.Krásné svátky všem. 😉

klaruska1
24. pro 2007

ili, já byla na ET 3.12. a podle doktorů jsem měla testovat 20.12., což je za 17 dní- i v případě špinění,menstruace a výtoků.
Holky budu na Vás moc myslet a držet Vám pěsti a díky za gratulace

nikij
25. pro 2007

Ili, já byla na ET 17. 12. a na krev jdu 2.1. Chodím do Sanusu v Pardubicích a tam se jde hned na krev, testovat doma nedoporučují. Ale já to zkusím na Silvestra, to je 14 den po ET a už by na testu určitě něco vidět mělo být...
Jinak hustý hlen - to podle mě vůbec nic neznamená. Je to nejspíš reakce na hormony. Může to být i dobré znamení... 😉

ili5
25. pro 2007

Nikij,já byla na et 18.12.gyncentrum Ostrava.Dali mi baby test,že mám testovat 1.1.Pak zavolat,když bude poditivní a když nebude,tak prý můžu taky a oni mi řeknou jestli mám chodit.Testnu to taky na Silvestra.Bolí mě prsa při každém pohybu,jinak břicho docela dobré.Jak se cítíš ty? 😎

nikij
25. pro 2007

No tak to jsme na tom skoro stejně! 🙂 A měla jsi prodlouženou kultivaci? Já měla 3 dny a zaváděli mi 8mi buněčný a 10ti buněčný embrya.
Já se cítím tak nějak normálně. Prsa občas malilinko cítím, ale to je spíš o tom, že se na to soustředím, nebo z Utrouše. Jinak nemám žádný příznaky. 😒 Jedině, že furt jím, ale to není příznak, to je můj vánoční neduh. 🙂 Myslím, že na Silvestra už by stoprocentně jak u tebe, tak u mě mělo být něco vidět... Ale je to je ještě daleko, co...?

nikij
25. pro 2007

Aha, teď koukám o stránku zpět, že jsi měla PK 4 dny - no tak to jsme na tom úúplně stejně. 😀 Tak doufám, že ten Silvestr bude taky magickej, tak jako u Klarushky Štědrej den!🙂

klaruska1
25. pro 2007

ili5 a nikij budu na Vás při Vašem testováné moc myslet a držet Vám pěsti,jezte hodně vitamínky, šetřete se, myslete pozitivně a hodně se smějte, dívejte se pohádky a komedii a prsotě si to hezky užívejte ať se u Vás mimískům líbí.Teď se bojím 3.ledna,kdy jdeme na ultrazvuk,aby bylo vše v pořádku 😉

ili5
26. pro 2007

Ahoj Nikij,tak jakpak se dnes cítíme?Já cítím,že to dostanu. ☹

nikij
26. pro 2007

Ahojda, pocity, jako, že to dostaneš jsou naprosto normální i na začátku těhotenství. 😉 Takže bych to brala spíš jako další pozitivní příznak. Dokud to nedostaneš, tak je všechno dobrý!!! 😉
Já se dneska cítím úplně normálně - takže vůbec žádný příznaky. Prsa nebolej, ani nejsou zvětšený...prostě nic. Začínám kvůli tomu trochu propadat panice, že to zase nevyšlo. 😒

ili5
26. pro 2007

Ahojky,já byla sprchovat a mám vevnitř tmavěhnědé špinění a píchá mě v tom boku čím dál víc,hlavně při nadechnutí.Je to moje 1.ivf,tak nevím jestli je to normál,asi ne.Prsa mám bolavé furt a větší,to je jediná pozitivní zpráva. 🙂

nikij
26. pro 2007

No, tak špinění ještě není nic hroznýho. To může znamenat i zahnízďování embryjek, hlavně by se nemělo začít krvácet (jasně červená krev) to už je horší. Každopádně být tebou bych radši lehla a odpočívala... Držím pěsti, ať se ti to nerozjede!!!! A kdy bys vlastně měla dostat měsíčky?

ili5
26. pro 2007

Na Silvestra bych to měla mít,ale na to se nedá dívat,když beru hormony,pak punkce...Jdu ležet a trochu pospat,děkuji za infa,tebe se už 1 ivf zdařilo,tak víš co tě čeká,tak trošku. 🙂 Držím pěstičky,ať ti to vyjde.

nikij
26. pro 2007

To bude dobrý Ili, uvidíš, že to vyjde. Určitě odpočívej a hlavně pozitivně myslet!!! 🙂 To je podle mě to úplně nejdůležitější! 😉
Nám sice už jedno IVF vyšlo, ale je to už 7 let. Od té doby se vůbec nedaří... ☹ Tohle je naše poslední IVF - dohodli jsme se tak s manželem. Jsme už samoplátci a to je hodně finančně náročný... Takže buď to vyjde teď , případně máme ještě 7 zamražených (díkybohu) embryjek...nebo už to vzdáme. Ještě, že už jednoho ďáblíka máme. 🙂
Tak hezky odpočívej a díky za pěstičky! Taky držím a nepouštím. 🙂

nikij
27. pro 2007

Ili, tak co??? Doufám, že špinění přestalo! U mě je vše při starým, jen jsem nemohla v noci spát - furt jsem se převalovala a bolely mě záda. Beztak to mám z toho, že se celej den povaluju a nic nedělám... 😅

ili5
27. pro 2007

Ahojky Nikij,špinění jen trošičku ráno,nyní ne,ale ležím poctivě.Dnes mě bolí hlava a mám zvýšenou teplotu.To je dobře,že ti nic není,určitě jsi těhulinka.Jdu ležet,drž se!!!A dík za podporu,zas nakouknu,jak zbudím.Taky jsem v noci vůbec nespala,čučela do zdi,ráno jsem to dospala.Ráno spím,v noci nejde.Mám to převrácené.

nikij
27. pro 2007

To je super zpráva!!! 🙂 Myslím, že jsi na tý nejlepší ceste ke // 😉 Pěkně odpočívej!
Já už se začínám doma dost nudit. Jindy pořád něco vymýšlíme a pořád někde jezdíme. Tohle je na mě strašně moc dlouhý. Ještě, že už za pár dní budu vědět na čem jsem...mám z toho ale čím dál tím větší strach...

prcekpet
27. pro 2007

klaruska1 - gratuluji ke // 🙂
vsem ostatnim cekatelkam - snazilkam preji pevne nervy, zkuste to vydrzet, pro ty // je to nadherny pocit... 🙂
Jinak preji do noveho roku moooooc zdravicka, stesticko, lasku, pohodu, krasne zdrave miminko / miminka a holky, n ezapomente vykrocit pravou nohou!!! 🙂
Drzte se!!!

ili5
28. pro 2007

Nikij,tak dnes zase špiním,asi to v poho nebude!Jak je tobě?Testuješ kdy?pa 🙂

nikij
28. pro 2007

Ili, to špinění opravdu nic neznamená. Moje kamarádka takhle špinila po transferu asi týden, a teď má krásný dvojčátka. 😉 Hlavně, že nekrvácíš!!!! To je důležitý. Ještě opravdu není nic ztraceno, mysli pozitivně. 😉
Já jsem dneska propadla trochu depresi, že to nevyšlo. ☹ Nevím proč, ale na chvíli jsem měla pocit, že je to v kýblu. ☹ Teď už je to zase lepší, ale testovat mám strašnej strach. I když na druhou stranu jsem už strašně zvědavá. Já to mám totiž trochu komplikovanější a měsíčky bych nedostala, ikdyby se to nepovedlo, protože beru léky, který mi to nedovolej...
Testovat budu asi na toho Silvestra, když už jsem to řekla. 😉 Co ty? Taky vydržíš???

andra76
28. pro 2007

Ahoj holky,chtěla bych se s váma poradit.Dneska jsem 15 dní po et a začala jsem malinko špinit ale jen malinko protože se to míchá s tím utrogestanem,myslím že se to nepovedlo ani jsem na to moc nespoléhala protože jsem měla nizkou sliznici a ty embrijka co zůstali v laboratoři se zastavili ve vývoji. Chtěla jsem se s váma ale poradit jestli mám brát dál utrogestan i když bych začala špinit nebo dokonce krvácet. Na konrolu do car mám jít až 2.1.Díky moc a držte se.

nikij
28. pro 2007

Ahoj Andro, já být tebou určitě nepřestávám brát utrogestan!!! Asi bych ho místo zavádění polykala, kvůli špinění. A jestli jsi už 15 den po transferu, tak bych určitě už zkusila testík. Tam už by mělo být vidět, jestli se to povedlo. Můžu se zeptat, jak vysokou sliznici jsi měla? Myslím, že kdyby byla tak nízká, že by embryjka neměla šanci se chytit, tak by ti je určitě nezaváděli... A to, že se ostatní embrya zastavila ve vývoji, to taky nic neznamená - třeba zrovna to v bříšku je to pravý! 😉

prcekpet
28. pro 2007

andra76 - rozhodne bych pokracovala v brani vsech leku a stejne bych hned volala na CAR, maji tam i cislo pro akutni pripady. A pro Tvuj klid bych tam urcite volala a udelala ze sebe akutni vec. Spineni je podle holek z diskuze normalni, pokud nekrvacis, neztracej nadeji. 🙂

andra76
28. pro 2007

no jo ale oni tam ted mezi svátkama nejsou je tam jenom normálně ambulance an gyndě.a test jsem si dělal a nic se neukázalo dneska jsem už 15 den po et.myslím že spíš dostávám mensez. utroš asi brát budu dál.

nikij
28. pro 2007

No, tak jestli jsi měla negativní těhotenský test a začínáš krvácet, tak to teda bohužel vypadá dost bledě. ☹ Znám to moc dobře, jaký to je.... Budu držet pěsti, aby se ti to příště povedlo! 😉