Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

larunnka
29. bře 2007

Saski, to bych brala jako 1 den, podle mě, než se oplodní atd., tak ten den bych nepočítala, ale až od 19. 3.tj 11dní stáří plodu, což je málo 😅 , neboj těhu už jsi 😀

marinka
29. bře 2007

siskie, asi bych to taky počítala jako larunnka.. Zkus to teď vydržet a testnout tak za 3 dny..

saskie
autor
29. bře 2007

LARUNNKO DIKY ZE MNE TAK UKLIDNUJES

larunnka
29. bře 2007

Neděkuj, tak to opravdu je, mě to ani nenapadlo před tím, ale je to opravdu pochopitelné a mysli nad tím, že opravdu NEKRVÁCÍŠ, takže se miminka opravdu drží 😀

saskie
autor
29. bře 2007

JENOMZE TY JSI MELA ASI DLOUHY PROTOKOL ,PROTOZE JA CEKAM MESICKY AZ 2.4 A 4.4 MAM JIT NA KREV ,TAK TY JSI MELA ASI DLOUHY PROTOKOL ZE TI MESICKY VYSLY DRIV

larunnka
29. bře 2007

Asi ano, stimulovala jsem se dohromady kolem 42 dnů

saskie
autor
29. bře 2007

TAK DLOUHO?

larunnka
29. bře 2007

Stimulovala jsem se od 16.2. do 12.3. - to jsem si píchala Pregnyl, OPU bylo 14. a 20. bylo ET

saskie
autor
29. bře 2007

JO TAK TO JSI MELA DLOUHY PROTOKOL

larunnka
29. bře 2007

Nevím, já jsem nijak neřešila

saskie
autor
29. bře 2007

MARINKO TESTOVAT UZ DOMA NEBUDU PUJDU ROVNOU NA KREV TAM JE TO JISTEJSI .TED JSEM CETLA ZE NE VSECHNY TESTY UKAZOU PRAVDU ZE NEKTERE TESTY UKAZUJI FELESNE CARKY TAKZE UZ TESTOVAT RADSI NEBUDU A PUJDU NA KREV ASI V PONDELI 😔

larunnka
29. bře 2007

Saski, doufám, že vše bude v pořádku a těhu budeš, neboj 😵

saskie
autor
29. bře 2007

KDYBY TO TAK BYLO BYLO BY TO FAJN ,ZKLAMANI JE VELKA BOLEST BYLO TO TED ME 2 IVF A NEVIM JAK DOPADNU 😔

larunnka
29. bře 2007

Saski, mé je to taky 2.IVF a povedlo se, aspon prozatím tak tobě se to musí taky povést 😀

saskie
autor
29. bře 2007

NO BUDU JESTE VERIT ZE TO TEDA MUZE BIT JINAC 😖

larunnka
29. bře 2007

Saski, jasně, žádný stresy, miminkám to nědělá dobře 😅

saskie
autor
22. dub 2007

ahojky holky zdravim je tady nekdo kdo v breznu byl na transferu po neuspechu a ceka na dalsi ivf cervenec srpen?

zdeena
22. dub 2007

Ahojky Saski já jsem byla na transferu teď v dubnu a dneska jsem zjistila asi neúspěch (menses).Máme jedno zamražený, to bude transfer asi za měsíc a něco, ale tomu moc nevěřím. Jinak nás to celý od začátku čeká od srpna

saskie
autor
23. dub 2007

zdeeni to mi je moc lito vim jak ten neuspech boli taky nas ceka asi v srpnu stimulace .my mrazacky nemame ,ale neboj znam holky co otehotneli i zmrazacku drzim palecky .mate jen jedno vajicko zmrazeny?

zdeena
23. dub 2007

Ahojky saski, máme jen jedno zmražený, tak že fakt nevím.Ty jsi byla poprvé na ivf?

romcatko
23. dub 2007

Zdeni, to je mi moc líto. Držím palečky, aby se KET podařil.

saskie
autor
23. dub 2007

zdeni ted to bylo me druhe ivf no uvidis a oni zmrazuji jen jedno embrylko nechci te strasit ,ale vim ze po rozmrazeni nemusi bit

zdeena
23. dub 2007

Právě tomu zamražení nedávám moc nadějí.Vlastně jsem tak trochu celkově rezignovala. Vím, že jsou na tom i některé hůř, ale fakt jsem si toho už zažila dost.Taky nevím, jak to do toho srpna vydržím. Nechápu, proč je mezi tím taková pauza. na psychice to fakt nepřidá.

saskie
autor
23. dub 2007

zdeni ale pokud je ket tak se tak dlouho prece neceka vim ze holky sli na ket treba za mesic po ivf

zdeena
23. dub 2007

To máš, saski, pravdu. Přibližně mi řekli po další mens., tak jsem zvědavá. Tím srpnem jsem myslela, kdyby se KET nezdařil.Nevíte, jak dlouhá má být pauza mezi dvěma cykly ivf?

lanka
24. dub 2007

Ahoj zdeni - většinou se říká že by měla být asi tak tři měsíce. To aby se tělo zbráboralo a nabralo sílu.

lanka
24. dub 2007

Zkus to vidět pozitivně - po čištění po samovolném potratu se musí čekat půl roku. Tohle je poloviční čas. 😉

saskie
autor
24. dub 2007

zdeni jak pise lanka asi 3 mesice aby se telo ocistilo od hormonu

zdeena
24. dub 2007

Ahojtě holky, já jsem si to taky myslela. Nechodíte náhodou někdo do Iscaru nebo Gennetu?

saskie
autor
24. dub 2007

ja chodim do fertimedu