Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

deninka07
15. pro 2007

Ahojky thereso - tak to jsme dvě....ja testovala taky - test,kde psali,že už se může provést 5. den po oplodnění a taky NIC!Jsem 8. den po ET.Je to tvoje taky 1. IVF?

deninka07
15. pro 2007

dívala jsem se a mám taky rapid clear

theresa
15. pro 2007

jj, je to taky moje první IVF. Nakonec jsem zkoušela test YOUR YOU, Rapid Clear jsem nechala ještě v zásobě. Ale myslím, že by jsme neměli ještě panikařit. Nic není ztraceno.

prcekpet
15. pro 2007

ahoj holky, ja mam testovat ted v pondeli a mam z toho hruzu, nevim jestli se toho pondelka dockam...coz o to asi se dockam, ale nebudu mit silu se na ten tt podivat, bojim se te /, ze tam svina bude... ☹ na druhou stranu, v jine diskuzi je cerstva zkusenost, ze testy byly pozitivni, ale krev a UTZ rikaly opak. Ja tomu uz vubec nerozumim... ☹

klaruska1
15. pro 2007

Holky, já mám testovat ve středu,ale možná už to budu vědět v pondělí-musím na krev a ultrazvuk-mám totiž hyperstimulační syndrom a už jsem byla na krvi a ultrazvuku minulý čtvrtek,ale ještě se z toho nedalo poznat jestli jsem těhu nebo né, tak jsem zvědavá na to pondělí jestli už to poznají a mám strach jak to dopadne.
Všem držím pěsti a věřte je lepší počkat až na ten daný termín-držím se totiž hesla, kdo si počká, ten se dočká , i když to čekání je hrůza ☹ ale pak ten výsledek snad bude stát za to 😀
Na testy bych moc nespoléhala-kámoška byla ve 3.měsíci a testík ji ukazoval jen /

prcekpet
15. pro 2007

ahoj klarusko1 - a ma to smysl vubec testovat? Kdyz stejne se to musi nasledne potvrdit testem krve? Mela jsi ten syndrom i po punkci? U me se doktori bali, ze nejhorsi to bude po ET. Nastesti jsem si to "vytrpela" jen po punkci, pred ET. Nikomu bych neprala ty kapacky a "nafukovani" briska...je to hrozny pocit, kdyz znate mozna rizika a pak vam metr ukaze, ze se ubirate tim spatnym smerem...Hlavu vzhuru, musime bojovat a myslet jen na to dobre...dobrou noc 🙂

klaruska1
15. pro 2007

prcekpet já to měla až po transeferu, na transeferu jsem byla minulé pondělí a v sobotu se mi to břicho nafouklo poprvé a pak to trošku polevilo,ale v týdnu zase znova, tak jsem volala do CAR a tam mi řekli ať hned druhý den přijedeme a rovnou si mě tam nechali 3 hodiny na kapačkách.
To testování asi smysl má, aspoň se můžeme na něco těšit, že by to mohlo vyjít 😉 Neboj já budu bojovat a tobě přeju taky hodně štěstí, ať se to tady příští rok jen hemží těhulkama 😀

prcekpet
16. pro 2007

klaruska1 - diky 🙂 snad se brzy zapojime i my mezi tehulky. 🙂

klaruska1
16. pro 2007

prcekpet to mu věř, budeme si navzájem držet pěsti, jasný? 😉
Já to budu vědět už možná zítra,tak jsem zvědavá a celá nervozní 😒

prcekpet
17. pro 2007

klaruska1 - dobre rano, dneska jsem testovala a mela tam krasne // 🙂 vim, ze nemame jeste vyhrano, ale kdyz uz jsme s miminkama v brisku dosli tak daleko, tak budeme bojovat! Volala jsem hned na CAR a tam mne sestricka rekla, ze jsem to stejne vedela od zacatku a ze moc gratuluje, tak jsem ji rekla, ze az to uvidim na UTZ budu klidnejsi 🙂 na UTZ me objednala az 7.1.2008, pry by tam ted nebylo nic videt. Odpoledne jdu za gynekologem a necham si asi pro kontrolu odebrat krev, abych mela uplne 100% jistotu na Vanoce. 🙂

deninka07
17. pro 2007

prcekpet - to je krásná zpráva hned po ránu!!!moc moc gratuluju!!!
můžu se tě zeptat,dneska jsi byla 14. den po ET? a do dneška jsi to vydržela a test sis nedělala???

bastet
17. pro 2007

Prcekpet, gratuluji ke //.Mě se bohužel ukázala jen /.Zítra jedu na krev, ale to bude už je potvrzení neúspěchu a začátek nového boje.

prcekpet
17. pro 2007

bastet - hlavu vzhuru, trebas mas jen pomaly hormony
deninka07, ET jsem podstoupila 1.12., takze jsem po ET 17. den, testy jsem si nedelala, protoze mi je manzel schoval 🙂 musim rict, ze se vseho byla nejhorsi dnesni noc...mela jsem nocni muru, ani vam ji nepopisu nebo by vam bylo smutno, tak jak me rano kdyz jsem vstavala...ale // me rozveselily 🙂

theresa
17. pro 2007

ahoj holky, já mám dnes 11. den po ET. Dělala jsem test Rapiclear direct a tam se mi asi do 5min. ukázala hezká slabá čárka. Dělal jsem dnes i test Best2 a tam je zatím velmi slabá čárka, ale oproti testu před dvěma dny je už zase čárka o něco malinko silnější. Jinak mě pořád hrozně bolí podbříšek? Máte některá taky bolesti?

prcekpet
17. pro 2007

ja mela od patku bolesti v podbrisku taky, bala jsem se, ze o miminka prijdu a dneska rano na me koukaly // 🙂 🙂 nadherny pocit, preji, at vam to holky rychle utece a uvidite to co ja rano // 🙂

ell7
17. pro 2007

ahoj theresa, ja som dnes 8. den od ET a bolesti v podbrusku mam tiez. Vraj je to normalne. Gratulujem k dvom // 🙂

theresa
17. pro 2007

prcekpet upřímná gratulace z celého srdce, určitě jsi šťastná. Já ještě radějí moc nejásám, protože je to depreve 11 den po ET. Ve čtvrtek jdu na krev a když tam řeknou, že tam mimi je, tak si snad i radostí vyskočím.

prcekpet
17. pro 2007

theresa - diky, zprvu jsem si to ani neuvedomovala, ale ted mam minutu od minuty vetsi radost a hladim si brisko a povidam si s miminkama...od manzela jsem dostala pusu 🙂 jeste ale nemame vyhrano, holky v brisku musi bojovat a drzet se maminky zuby nehty 🙂

theresa
17. pro 2007

prcekpet a nechala sis transférovat dvě embryjka? A kolik měli buněk, když je transférovali? A ty by jsi chtěla holčičky? Já mám jenom jedno embryjko, doktor doporučil radějí jenom jedno. A holčičku bych chtěla taky moc. Manžel chce samozřejmě chlapečka.

prcekpet
17. pro 2007

ja bych radeji chtela holcicky, manzel chce kluky, me je to uz celkem jedno, hlavne ze to bude zdrave. Priplatili jsme si za prodlouzenou kultivaci + asistovany hatching. Ano, mam v sobe 2 embryjka 🙂 jsem ted zvedava az se nam 7.1.2008 ukazou na UTZ.
Ja pochazim z rodiny, kde jsou same holky, manzel zase z rodiny, kde se prvni rodi sami kluci... 🙂

theresa
17. pro 2007

taky jsme platili prodlouženou kultivaci + ICSI. Zbylo nám ještě jednou embryjko. Jinak ty moje vajíčka nic moc. Měla jsem jich 10 a nakonec zbyly dvě.

klaruska1
17. pro 2007

prcekpet, moc gratuluju ke //, já byla dneska na ultrazvuku a na krvi jestli jsem těhu,ale bohužel mi to nemohli potvrdit,protože mám v břiše pořád ještě tu tekutinu z hyperstimulačního syndromu.Ve čtvrtek si dělám těhu test,ale MUDr. říkala, že je to na dobrí cestě, tak na mě holky myslete.
Já byla na ET 3.12., o 2 dny déle, možná už bych mohla testovat teď,ale budu se snažit vydržet, bojim .bojim.Opatruj se a odpočívej, jasný 😠

thesesa já měla taky ICSI, mám 2 embryjka a jedno mrazáčka, tak uvidíme.Držím pěsti a přeju // 😉

prcekpet
17. pro 2007

klarusko1 - vydrz, stoji to za to. My jsme taky meli ICSI, dneska jsem byla u sveho dr., mel mne predepsat nejake dalsi leky a protoze ma v ordinaci UTZ nemusel me 2x premlouvat. Ze 2 emryjek se uchytilo jedno, mam tam jeden gestacni vacek a bohuzel nasel take na vajecniku 2 velke cysty. 😒
Uz mam prvni fotecku do naseho rodinneho alba a vysledek tt si samozrejme taky zarchivuji, je to prece moje poprve 😀

klaruska1
17. pro 2007

prcekpet, ty jsi byla 1.12. na ET, že jo?Já 3.12., mrcha zatím nedorazila a nemám ani žádné příznaky - naštěstí, tak doufám, že by to mohlo vyjít, sliznici jsem měla taky vysokou,stejně jako Tobě mě dávali ,, 2 kousky ,,.ŠKoda, že to nešlo přes tu tekutinu vidět a dneska mi to těhu ještě potvrdit.
To byla Vaše 1.IVF-asi jsi mi to už psala,ale to víš už je nás tady hodně a já zapomínám, tak se omlouvám. Naše jo, 3x jsme měli neúspěšnou IUI.
Hezky odpočívej a užívej si klídku, ať máš hodné mimi 😀 😀

prcekpet
17. pro 2007

Toto bylo nase vubec prvni IVF, metoda ICSI s prodlouzenou kultivaci a asistovanym hatchingem...ja se v tom taky ztracim, taky si pletu holky z jine diskuze, 🙂
diky a bud v poho, takze testujes uz zitra? Muzu se zeptat odkud jsi? Ja jsem z Brna. 🙂

klaruska1
17. pro 2007

Já vydržím do čtvrtka,tak to mám v papírech, tak budu statečná a budu se snažit to vydržet, kdo si počká ten se // dočká 😀 😀 😀
Tak to super, že se Vám to povedlo na poprvé.
Já jsem z Liberce,takže docela trošku z ruky, aby jsem spolu vozily kočárky, co? 😀 😀 😀
Kolik Ti je ?Teda jestli to není tajné-to je skoro jako v seznamce, co? 😉

prcekpet
17. pro 2007

Drzim Ti pesticky, at to vyjde i vam a ja se muzu pravidelne delit s nekym o sve zazitky 🙂
Jinak jsem na neschopence, muj gynekolog si me prevedl k sobe na "rizikove" tehotenstvi, takze ted budu doma az do porodu...doufam, ze se vse bude vyvijet jen tim nejlepsim smerem 🙂 nikam nespecham, v praci nam rozdali hromadnou vypoved, takze ja se nemam ani kam vratit. A hledat ted praci, stresovat se...to nema smysl, hezky budu vyspavat, odpocivat, papat a premyslim o nejakem cviceni pro maminky (plavani anebo brisni tance pro tehotne)...uvidime jak se vse vyvrbi 🙂

prcekpet
17. pro 2007

V patek mi bude 28 🙂 je to ten nejhezci darek jaky jsem kdy dostala 🙂
Liberec je trosku z ruky, to je skoda... ☹
Vydrz a bud statecna, budu na Tebe moc myslet a drzet pesticky 🙂

klaruska1
17. pro 2007

Já mám taky neschpenku,ale zatím jí mám danou u obvodního, po potvrzení těhu testu ji budu dávát ke gynekoložce.Já si myslím, že mě taky nechají doma,teda alespoň se podle toho všichni tváří.Dělám sice v kanceláři,ale je to zase psychicky nářočné-papíry, počítání atd.asi se tam z toho zblázní,ale to už je jejich věc, šéfové vědí, že se snažíme,takže s tím musí počítat.No, to ale předbíhám.Pokud budu taky těhu, ráda se s tebou budu dělit o zážitky-kolikrát denně jsme zvracely, kolik jsme přibraly a tak, už se těším-jen je tady jedna důležitá věc a to - aby to vyšlo.

klaruska1
17. pro 2007

Jé, tak to jsme skoro stejné staré-teda mladé.Mně bude v březnu 29. A ten dárek k narozkám TI ze srdce přeju,ale klidně přijímej i další dárek, nesmíš být tak skromná 😀