Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

prcekpet
17. pro 2007

Neboj, to chce jen pozitivne myslet a byt naladena, nevim jak jsem to dokazala.
Taky jsem delala v kancelari a nejvyssi management rozhodl, ze nas asistentky proste propusti a ze obchodnici si budou delat veskere smlouvy a fakturaci sami...ja to neresim, posledni dobou to bylo hodne psychicky narocne, tak jsem rada, ze jsem si vybrala dovolenou a pak nasledne sla za obvodni at mi napise neschopenku. Zitra jsem to chtela zrusit a od stredy jit ke gynekologovi at mi napise novou PN, ale rekl, ze bych zbytecne prisla o penize a tak ze si me jen papirove prehodi a zmeni diagnozu. Vubec jsem nevedela, ze to jde takhle predelat. Nechtela jsem, aby kdokoliv z prace vedel, ze podstupujeme IVF... a vyslo nam to, diky Bohu za to 🙂

klaruska1
17. pro 2007

Jo máš pravdu, spousta lidí si myslí, že kancelářská práce je jen vaření kafe,ale ono to tak vůbec není,ale to jim nemá cenu vysvětlovat, že joooooo.Já jsem pozitivně naladěná a věřím tomu, jinak už bych asi visela někde na půdě a hlavně za poslední dobu jsem měla jen samé fuj, fuj zážitky a špatné zprávy,tak by bodla teď ke konci roku jedna moooc pozitivní

prcekpet
18. pro 2007

bastet - jak jsi dneska dopadla?
klaruska1 - zitra na Tebe budu intenzivne myslet, dej pak vedet 🙂
ostatni holky vydrzte!!! 🙂

klaruska1
18. pro 2007

prcekpet, díky moc, pak se ozvu, zeda jestli se budu mít čím chlubit 😉

bastet
18. pro 2007

Prcekpet, tak bohužel.Zázrak se nekonal,HCG 0 😢
Držím palečky všem ostatním.

prcekpet
18. pro 2007

bastet - to je skoda, hlavne neztracej nadeji 😉

theresa
18. pro 2007

bastet: upřímně je mi líto, že ti to nevyšlo. Já bych tady přála všem holkám miminka, protože pro nás je to strašný boj o miminko. Kdo to nezažije nepochopí. Pevně věřím, že příště to výjde.

theresa
18. pro 2007

Já jsem dnes dělala test GS Mama test a do tří minut se mi objevila velmi slabá druhá čárka. Dnes mám 12 den. po ET, zatím ani sebemenší příznak menstruace, ale čárka moc nesílí, jenom minimálně, ale malinké zlepšení je tam každý den.

klaruska1
18. pro 2007

theresa já jsem 16.den po ET a test budu dělat 20.12, dle pokynů doktorů, menstruace zatím žádná, ale pokaždé mám strach jít na záchod.Ta čárka by ti měla každý den být více čitelná, tak vydrž, podle všeho to vypadá nadějně, držím pěsti 😀

theresa
18. pro 2007

klarusko díky, já tobě taky, ale ty budeš určitě těhule, když si to po tolika dnech ještě nedostala

klaruska1
18. pro 2007

theresa to nikdy nevíš, doku to nebudu mít potvrzení z těhu testu a zároveň od doktorů,tak to mu stjeně neuvěřím a hlavně ani potom není ještě vyhráno, 9 měsíců je dlouhá doba,ale my jsem holky šikovný a všechny to zvládneme.To byla Vaše 1.IVF?Možná už jsi to tady psala,ale asi mi to nějak utelko.Naše jo.

theresa
18. pro 2007

jj, první IVF. Kolik ti je roků? Mě budě za měsíc 26. let.

klaruska1
18. pro 2007

Mně je 28, tak to jsme ještě mladý holky, co?My jezdíme do Pronatalu v Praze a můžu Ti říct, že si tam ve většině případů připadáme jako kuřátka, hodně tam jezdí cizinci a spoustě z nich je kolem 40 let.Tak to máme velkou šanci na úspěch, věk v tom taky hraje nemalou roli.
Byli jste i na IUI?My 3x a nic.Ta úspěšnost je tam dost malá 10 - 15%

theresa
18. pro 2007

Na IUI jsme byli jednou, jednou časovaný pohlavní styk a taky nic.

klaruska1
18. pro 2007

theresa, no a právě proto to vyjde,tak hurá za // zkus si udělat testík znovu třeba zítra, budu držet pěsti

theresa
20. pro 2007

Ahoj všem, tak dnes mi z krve potvrdili těhotenství, měla jsem přes 300 jednotek. Nechavali jsme si jenom jedno embryjko a evidentně se mu u mě líbí.

klaruska1
20. pro 2007

theresa tak to ti moc gratuluju, budete mít doma krásné Vánoce a asi ten nej dárek, co?
Teď se hlavně šetři, žádné vánoční úklidy,lítání po obchodech,ale hezky si nech rozmazlovat, jasný 😉

prcekpet
20. pro 2007

theresa - mooooc gratuluji, kdy jsi byla na ET? 🙂
klarusko1 - nemela jsi dneska testovat?

klaruska1
20. pro 2007

prcekpet máš dobrého pamatováka,už jsem testík měla ráno v ruce,ale nakonec jsme se s manžílkem rozhodli, že to testování necháme na Šťědrý den-byl by to pro nás super dáreček.Možná jsem blázen,ale zkusím vydržet.

s9480
20. pro 2007

KLarusko klaním se před tebou, já bych to nevydržela,já jsem dnes bohužel dostala mrchu, jsem po 5 IUI a zase neúspěch,nejspíš mě bohužel čeká taky IVF,nic o tom ale nevím,co to obnáší peníze ,nervy, zdravotní problémy no prostě nic, tobě a všem přeju tn nejkrásnější dáreček pod stromečkem a to jsou ty vysněné //

klaruska1
20. pro 2007

s9480 díky moc,ještě není zaručeno, že to vydržím,ale s manželem jsme si to slíbili,tak se budu mooooc držet.Já zatím mrchu nedostala - a naštěstí už docela dlouho mešká-jinak to mám pravidelné.
Já mám za sebou 3x neúspěšné IUI a už jsme neměli nervy na další a sami doktoři nám to doporučili, měli jsme metodu ICSI, tak uvidíme.
Když bys potřebovala něco vědět o IVF,tak se klidně ptej-můžeš i do interní pošty, co budu vědět-ráda zodpovím.
Tobě bud držet pěsti aby se Vám to co nejdříve povedlo 🙂

ili5
22. pro 2007

Theresa,moc gratuluji.Já mám 4 dny po transferu,bolí mě břicho.V noci horší.Taky mám prodlouženou kultivaci.Po punkci ti zavedli za jak dlouho,pátý nebo 4 den?Mě 4 den,mám 2,tak snad se udrží. 🙂

nikij
22. pro 2007

Ahojda, moc všechny zdravím. Já jsem dnes 6 den po transferu. Můžu se přidat? Jsem ze Sanusu Pardubice, v pondělí mi zaváděli 3 embryjka, třetí den po punkci. Po IVF už máme jednoho chlapečka, ale teď se nám nějak nedaří pořídit mu sourozence...jsem už po devíti transferech a nic. 😒
Mám přijít na krev 2.1. 2008, ale testovat se chystám na Silvestra. 🙂
Jinak do včerejška jsem se povalovala a dneska už popocházím a sem tam něco udělám, ale snažím se nic nezvedat a nenamáhat břicho... Ach jo, to čekání je fakt na palici, co? 😝

klaruska1
22. pro 2007

nikij, jo to máš pravda to čekání je hrůza,ale pak ten výsledek, když se ti objeví //, tak ti přeju hodně štěstíčka.Já budu testovat na Štědrý den, i když jsem už mohla 20.12.,ale snažím se to napínat a dát si to s manželem jako ten nejkrásnější vánoční dárek.Zatím tomu napovídá vše, že by se to mohlo povést,ale nechci to zakřiknout 😉

nikij
22. pro 2007

Klarusko, tak to jseš dost dobrá!!! Takhle ještě čekat, když už víš, že na testíku by se ti objevilo, jak jsi dopadla...jseš fakt dobrá! 😉 I když je pravda, že já se toho Silvestra spíš bojím, než abych se těšila. Už to nevyšlo tolikrát, že radši ani s úspěchem nepočítám. Byl by to pro mě takovej malej zázrak.
No a jak se cítíš? Píšeš, že vše napovídá úspěchu - máš nějaký těhupříznaky?

klaruska1
22. pro 2007

nikij, no hlavně jsem to nedostala-to je ten nej příznak,vždycky to mám přesně, pak mě bolí prsa a taky na ultrazvuku tomu vše nasvědčovalo,ale protože jsem měla hyperstimulační syndrom-tak to přes tu tekutinu v břiiše ještě nešlo poznat-ale MUDr. říkala, že podle sliznice to vypadá nadějně,taky se mi zhoršila pleť a jsem pořád unavená a plácám jídlo dohromady-věnečky se šlehačkou a po hodině zavináče,tak uvidíme.
My se snažíme 3 roky,tak bysme si to taky už zasloužili.
A ty vydrž třeba to už taky dopadne, budu držet pěsti 😉

nikij
23. pro 2007

Téda Klarusko, to je super, tak to máš opravdu velikou šanci! Věřím, že vám to vyšlo a na Štědrý den tam ty // určo budou! 😉 To já si budu ještě muset počkat, ach jo, vůbec mě to teda nebaví. Mám pocit, že těch 14 dní po transferu se vždycky hrozně vleče. 😒 Ještě, že jsou vánoce, člověk aspoň přijde na jiné myšlenky...

klaruska1
23. pro 2007

S Vánocemi máš pravdu, jen musím říct, že to poprvé tak nějak moc nepřožívám,fakt se snažím odpočívat a šetřit, jak mi nakázali doktoři.A ty uvidiíš, že to vyjde,důležité je, že už aspoň jednoho sviště máte.Já jsem taky zvědaví na ultrazvuk-kolik ,, kousků ,, tam bude-nám zaváděli 2 embryjka,tak uvidíme.
Ty buď v pohodě, šetři se, mysli na pozitivní věci a dívej se na pohádky a romantické filmy.

nikij
23. pro 2007

Dík za podporu - snažím se, jen to na mě někdy tak padne. Na pohádky koukáme s Járou pečlivě.🙂 Letos to máme krapet obráceně - máma se válí, táta maká!🙂
No, a co kdyby byly dvojčátka? 🙂 Jú, to by byl mazec! A kdy jdeš na UZ?

klaruska1
23. pro 2007

nikij,vůbec nemáš zač,vždyť od toho jsme tady abysme se navzájem podporovaly a nebyly na nervy.Na UZ jdu 3.12., to už budu měsíc po ET, takže už bude vidět jestli se to povedlo a jestli se uchytila obě embryjka,ale testík bude zítra-doufám, že // a budeme mít s manžílkem krásné Vánoce.Dvojčátka nám neva-máme na ně i předpoklad a vzhledem k tomu, že to mojí ségru minulo a jiného sourozence nemám, tak ta šance je veliká,ale samozřejmě budu ráda za jedno-hlaaně když to vyjde a mimi bude v pořádku.
U nás je to taky obráceně-já si to užívám a manžel lítá sem a tam, neví co dřív 😉