Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

andra76
28. pro 2007

už jsem se s tím jakž takž smířila ale mrzí nás to dost.sliznici jsem měla jen 6.3 a domluvili jsme se že mi je zavedou protože předtím po první stimulaci mi jue ani nezavedeli prototže jek je chtěli nechat 5 dní v pk tak se přestali vyvíjet.nebyl rozdíl ani v ceně když by zavedli nebo nezavedli.ještě mám dva pokusy stimulace protože po první my embrijka nezavedli.asi budeme muset jet do plzně na imunologii nop budeme muset já tam chci jet.byla jste tam některá.

nikij
29. pro 2007

Ili, tak co? Nakukuju, jestli nepíšeš...moc držím pěsti a doufám, že se špinění zastavilo. Budu ráda, když dáš vědět.
Andro, a co ty? Já jsem byla na imunologii, ale v Praze v Podolí u doc Madara, bohudík, máme všechno v pořádku. Kdyby tě něco zajímalo, ptej se. 😉
Já ještě netestovala. Přiznaky se zatím neobjevují, takže začínám propadat chmurům, že se to nepovedlo. Ale krapátek naděje si uchovávám. No, tak uvidíme v pondělí...

klaruska1
29. pro 2007

Nazdárek nikij a ili, tak jste na tom?Pořád na Vás myslím a moc Vám přeju aby jste měly pozitivní těhu test, já jsem taky pěkně na nervíky-bojím se bay ten ultrazvuk 3.1. dopadl dobře.

ili5
29. pro 2007

Ahoj Nikij,Klarusko,díky moc za podporu.Já dnes zas špiním,v poledne víc,tak jenom ležím.Už 3 dny v noci nespím,nemůžu usnout,ani přes den,jsem vyčerpaná,už aby to bylo za mnou.Zítra budu testovat,ať vím na čem jsem.Vůbec tomu nevěřím,vůbec.mám strach.Mám testy mama test Gc 3 druhy,tak nějaký testnu.Myslíte,že už výsledek bude?Nikij,ty jsi zkušená,co myslíš?Taky jsi špinila při některém z ivf?Klaruško,tobě moc blahopřeji,určitě ultrazvuk bude ok. 😉

klaruska1
29. pro 2007

ili neplaš zatím nemysli na nejhorší, uvidíš až budeš testovat, vím o pár holkách, které po IVF taky špinily a nakonec měly pozitivní test, u každé z nás je to jinak, tak ještě vydrž.Pusť si nějakou romantiku nebo komedii, dej si něco dobrého, vezmi chlapa k sobě a uvidíš, že se Ti hned bude líp usínat, věř mi.I když po pravdě já jsem taky ze všeho na nervy,ale to není moc dobrý, tak se koukej snažit, držím pěsti 😉

ili5
29. pro 2007

Díky Klarusko,myslíš.že test už bude pravdivý?Zítra v 9 hod.budu mít ukončený 12 den.18.12.jsem byla,tak to se už ukáže,snad 😒 Jdu nynat,zítra napíšu.Nikij,drž se a nechceš zítra taky testnout,že bychom spolu věděly,nebo se ještě napínáš?Já už jsem napnutá jak kšandy,tak to už musím,jinač prasknu 😀 .Dobrou holky.

ramonaa
29. pro 2007

Holky já testovala už 10 den po transferu a byla tam slaboučká druhá čárka, příznaky jsem jinak neměla žádný. Dokonce jsem i začala trochu krvácet asi jeden den a přesto jsem byla těhotná, takže hlavu vzhůru, může to být dobrý.

klaruska1
29. pro 2007

ili těžko říct, já byla na ET 3.12. a test jsem si podle pokynů doktorů měla dělat 20.12., což je 17 dní,ale ve většině případů udávají počet dnů 14, takže záleží na Tobě, jak moc silné máš nervíky a výdrž a co bude pro tebe lepší.Testy by měly být na 99%,ale třeba moje kámoška byla 3.měsíc těhu a její těhu test byl negativní.Hele nevím co ti poradit, jen ti přeju silný nervy, držím pěsti a prskám těhu bacily,zítra dej vědět-jsem zvědavá 😉

nikij
30. pro 2007

Ahojky, já se včera už nemohla připojit, protože nám kleknul notebook, mrcha jedna... Ale holky, já jako bych tušila, co ili napíše... 🙂 Já testovala... a ...//...JSOU TAAAM!!!!!! 🙂 😀 😀
Doufám, že se ili připojí a napíše, že testík byl taky pozitivní! Holky, děkuju moc za podporu, vím, že je to teprve začátek, ale stejně, mám strašnou radost!!!!! 😀 😀 😀

klaruska1
30. pro 2007

nikij moooooc velká gratulace, já to věděla, že to dobře dopadne.Teď se hlavně opatruj, buď v pohodě, nic moc nedělej a užívej si- stejně jako já.Já mám taky strach aby všechno dobře dopadlo, 3.1. jdeme na ultrazvuk, tak mám trošku staženej zadek, aby bylo vše OK, takže ti naprosto rozumím. Užívej si to 😀 a piš nové příznaky 😉

ili držím pěsti 😉

ili5
30. pro 2007

Ahoj holčiny,tak jsem testla a nic.Už jsem to rozepsala v diskuzi-ostravské gyncentrum,tak se tam můžete mrknout.Nikij moooooooooooc gratulace,holka ty už sis protrpěla dost 9x.To jsi měla v sobě zmrzlíky,nebo celé znova podstoupilas?Já tomu vůbec nedávám šanci těm zmrzlíkům.Klarusko,hodně štěstí na UZ!!!!!Pak dej vědět kolik bude miminek 🙂

klaruska1
30. pro 2007

ili tak to mě mrzí, ale třeba ještě nemusíš zoufat a nakonec se objeví //, mrknu se do tí diskuze, jak jsi psala.
JInak budu držet pěsti, buď v pohodě, kdo si počká, ten se dočká 😉 myslím na tebe a věř, že bude líp, já se toho taky pořád držím.

andra76
30. pro 2007

ili5 četla jsem si co jsi napsala na ostravském gyncentru. jsme na tom skoro podobně v říjnu jsem byla tyky na laparce a odoperovali my cystu a endometriozu teda ta co šla.Pak mi doporučili stimulaci na ivf ale po první inkekci která má udělat jakoby přechod se mi udělala cysta tak mi ji opdsáli a pak jsem začala stimulovat.Měla jsem 6 vajíček,jedno bylo nekvalitní alr ostatní se po icsi všechny oplodnili.jedno embrijko se přestalo vyvíjet,dvě kvalitní my po 3 dnech zavedli a zbylé dvě nexhali dám vyvájet ale po 7 dnech se spomalili tak je ani nezamrazili.Dneska jsem 17 dni po et. a včera jsem začala krvácet sice nic moc ale test je neg. takže se nezadařilo.bolí mě ten vaječník co byl operovanej laparoskopicky,ale ten mě bolívá často.2.1. jdu na kontrolu a tak jsem zvědavá co dál jestli budu mít plánovanou půl roční léčbu endometriozy nebo se budu už ted objednávat na imunologii a až pak ta léčba.taky budeš prodělávat léšbu endometriozy?utrogestan zavádím dál.

nikij
30. pro 2007

Illi, to mě moc mrzí - myslela jsem, že taky budu moct gratulovat. ☹ Ale neboj, ono to jednou vyjde! Chce to jen vydržet, ale sama vím, jak je to sakra těžký. My už jsme byli na IVF popátý - a hradili si to sami... Ale musím tě povzbudit. Náš syn před lety se podařil taky při KETu, takže mražáčky v žádným případě nepodceňuj! 😉 Budu moc držet pěsti!
Klarushko - Přesně, po tý radosti ráno, kdy jsem se asi dvě hodiny přiblble culila a skoro nic nevnímala, teď už začínám mít taky staženo. Je toho ještě strašně moc - nejdřív krev, pak ultrazvuk...ale musíme myslet pozitivně! 🙂 3. 1. budu na tebe myslet, ať je v bříšku krásná fazolka, nebo dvě! 🙂
Andro, stejně jako u Illi - budu moc držet pěsti, aby se to příště povedlo!!!

klaruska1
30. pro 2007

nikij, moc díky, já se ještě teď chodím na ty dvě čárky dívat-jestli ta důležitá třeba nezmizela-připadám si jako blázen,ale to k tomu asi patří.Je ale pravdou, že ten nejdůležitější krok máme za sebou, sice náš čeká ještě maraton,ale to už zvládneme 😉
ili a adro hlavně se snažte být v pohodě a myslet pozitivně, vím, že je to dost těžké,ale pomůže Vám to, držím pěsti v dalším boji 😉

ili5
30. pro 2007

Ahoj Andro,já budu 2.1.volat do gyncentra kdy mám dojít,pak jdu v pondělí k mému gyneko.,ale nevím jestli mi bude léčit endometriozu,prý to vyléčit nejde,jen hormony jíst od bolesti,tak nevím co mi nabídne.Nebo vyvolat umělý přechod a nabídl mi odstranit vejcovody,že jsou stejně neprůchodné,to jsem odmítla,nebudu přece ve 33 v přechodu.Beru od bolesti Algifen už půl roku,jak mě to chytne,je to jediné co mi zabírá.Nyní mám po operaci klid,tak nevím na jak dlouho,prý se to vrací.V jakém gyncentrum jsi byla?

andra76
30. pro 2007

ili chodím do car fn olomopuc.endometrioza jde léčit ale jen tím že se hormonálně navodí jakoby přechod na půl roku a během té doby nemáš mensez . endometrioza se totiž šíří během mensez.vím to protože jsem to už jednou prodělala ale to my bylo 22 let.no a tím že ti odstraní vejcovody se nic neřeší. dělá se to kvůli tomu aby po umělku nebylo mimiděložní těhu není to že by ti udělal umělí přechod normálně by jsi dál měla mensez. já teda vejcovody mám a jeden je na sto procent nefunkčnía jeden tak na 50 proc. ale mák dost kámošek a známých co vejcovody nemají a v přechodu nejsou.ono je pravda že na umělko vejcovody nepotřebujem.
Mě na bolesti endom. moc algifen nepomáhá ale taky ho beru aspon troch pomůže. co mi pomáhalo na 100% je čípek undomethacin ale měla jsem po něm šílené křeče žaludku i když to byli čípky.ale po zavedení embrijek jsem nemohla ani ten algifen.
mě po operaci bolí jen ten pravej vaječník měla jsem na ní cystu a mám na něm trochu srůsty a celkově je ten vaječník citlivější.
na kontrolu jdu taky 2.1.
ili5 brala jsi nějaké hjormony na úpodporu po zavedení embrijek a bereš je i když krvácíš dál?

ili5
30. pro 2007

Andro beru Utrogestan,beru ho pořád ,i když krvácím.Měla jsem cysty taky na pravém i srusty.Na endomet.mi přišli UZ vnitřním a laparka to jen potvrdila.Nevím jestli si nechám ten umělý přechod,mám 4 zmrzlíky,tak bych chtěla asi na konci léta to zkusit,nevím ale ,nejsem ještě rozhodnuta .

andra76
30. pro 2007

já taky beru dál utrogestan zavádím si ho, a potom hodku ležím teda odpoledne,protože ráno asi ho zavádím když pak ještě ležím a večer když už ležím takže je to dobrý.já teda nekrvácím nějak moc ale bolesti u toho mám.
Je pravda že pokud máš zmrzlíky tak je to asi lepší zavést ale zase říkají že můžou být zamražený třeba 5 let.po et se můžou zavádět ket. asi tak za 3 měsíce.Já zmrzlíky zeda nemám takže uvidím co dál.Však oni ti vcar poradí a kam vlastně chodíš.

andra76
30. pro 2007

jo vlastně do ostravy sorry

klaruska1
31. pro 2007

Takže do Nového roku přeju všem těhulkám, čekatelkám i snažilkám hodně zdraví, které je důležité,hodně lásky, které není nikdy dost, hodně štěstí, které je potřeba a nakonec něco malého,ale velmi důležité ( // ) a šťastný vstup do Nového roku.

ili5
3. led 2008

nikij,co je s tebou,jak pokračuješ,nějaké dobré zprávičky napiš 🙂

k.bett
8. bře 2008

Ahoj holky, nasla jsem toto tema, protože mě zajímají zkušenost se špiněním po ET,já jsem po 2. IVF a dnes jsem 9. den po ET mela jsem HSS ale embrijko po prodlouzene kultivaci stejne vlozili. 7. den po ET jsem večer zacala spinit měla jsem od zacatku ET bolesti jako na MS, kdyz jsem zacla spinit trochu (jen takove svetle hnede mlicko) tak me to boleni trochu preslo ale zase se mi objevil HSS na kterej si uz od zacatku ET picham injekce. Druhý den jsem volala do CARu jsem spinila vecer a momentalne nic, tak sestricka jásala ze to je dobra zprava ze to býva pri uhnizdovani a taky jsem ji zminila znovu zhorseni HSS, tak to mi naridila lezet a hodne pít, kdyby neco zavolata prijet.No ale ono to bylo uz odpoledne pryc HSS se zasezklidnil a spineni nikde. Dnes jsem 9. den od ET a zatim nespinim ale ty bolesti jako na MS jsou porad a v noci nejvic.To me prave trapi, ze i kdyby to spineni bylo uhnizdovani tak ze se mu to tomu embriskovi nepodarilo, nechytlo se a prave proto ty pokracujici bolesti jako na MS a brzo prijde.Myslim na to co mi rekla sestricka a jak byla nadsena ze je to na dobre ceste, jenze já si to bojim pripustit ze by to mohlo byt mozny a vyjit to, zvlast kdyz mi to ty bolesti pak z hlavy uplne vymazou a rikam si ze zas v neco doufam a budu zklamana.

Tak to jsem se rozepsala, hezkou dobrou noc

klaruska1
9. bře 2008

k.bett neboj vůbec nic to nemusí znamenat-třeba to bude úplně v pořádku.Já jsem taky dost špinila a před pár týdny jsem začala i krvácet, tak jsem se bála-byli jsme na pohotovosti a zatím je všechno v pořádku i minulý týden ( to jsem byla 15.týden těhu jsem občas zašpinila ) vím, že to některé holky po ET měly, takže hlavu vzhůru a uvidíš, že to dobře dopadne.Co se týká toho HSS tak já ho měla taky a opravdu to chce hodně pít až 4 litry denně, hodně bílkovin, sýrů, jogurtů a taky hodně odpočinku-opravdu lež a nic nedělej-to mě řekli hned po ET, tak jsem brala kyselinu listovou, hořčík a na vkládání utrogestan.Tak ať ti to dopadne,držím pěsti.

katuska7
9. bře 2008

Ahoj holky, já se k Vám přidávám 🙂 Jsem 3tí den po ET a následujících 10 dnů bude nekonečných.... 😝 Jste tu ještě někdo? 😉

k.bett
10. bře 2008

klaruska1:
Ahojky děkuju za povzbudení, já jsem vlastně začla špinit 7 dnen od ET je trosicku a od 8. dne nic ani az do ted nic ale tyS bolesti mám porad, dnes jsem napr v noci se kvuli tomu 3x vzbudila jak to bylo silne. MS bych za normálu měla mít někdy ode dneška do čt. Tak uvidíme no...

Děkuji za info a pěsti, taky držím a přeju at jde vse jak má...

katuska7
10. bře 2008

k.bett

určitě bude vše v pořádku, uvidíš, upni se k k tomu, co říkala sestřička, oni mají stejně nejvíc zkušeností a podle její reakce to vypadá víc než nadějně!!! Držím pěstičky, aby mrška dnes nepřišla, i když vím, co asi prožíváš, kór pokud tak dlouho hodila mr.. pravidelně. Tentokrát na ni nepřijde, neboooj!!!!

Jinak já po Utrogestanu pořád spím a za to jsem moc ráda, protože pokud bych byla pořád čilá, myslela bych na hlouposti.

Hodně štěstí!!! 😉

k.bett
10. bře 2008

katuska7

Jo, jo porad na tu mrchu myslím kdy asi dorazí...taky mě láká udělat si test ale jsem teprve 11. den od ET talk nevim jestli by mi ukazal pravdu s testama moc kamatradka nejdem..

Spíš?Já teda jsem po nem tak trochu ospalejší ale nějak výrazně ne.
O 5. dne po ET jsem ale měla zvýšenou teplotu až do včera pak uz jsem se neměrila to taky muze byt tím utrošem, že?

Tak ti mooooc děkuju a i tobe hodně štěstíčka a zdravíčka...

katuska7
10. bře 2008

jo jo může to být tím utroušem, určitě. Já ho polykám ráno a v poledne 2, v noci mám zavádět. Asi za půl hodiny na mě přijde hrozná únava a trochu motání hlavy, tak zalehnu a usnu na hodinu a půl, fakt pravidelně. Probudím se úplně zpocená..

bety test si nedělej dřív, vydrž, to event. falešné zklamání nestojí za to a pokazila by sis tu pozdější radost. Já test dělat nemám, 19. jdu na krev.

Mě trápí asi 4 dny ucpaná levá nosní dírka, inhaluju a čajíkuju a furt stejný. Už si myslím, že je to psychosomatický, protože se furt pozoruju, ale jinak je mi fajn. Jsi na neschopence?

k.bett
10. bře 2008

katuska7:

Tak to já jsem ted spala oddelene od muže protože celý víkend prolezel s teplotou a rýmou, snad uz je to lepsí, takže tak nák podobně i když držím se zuby nehty... 😀

Já jsem brala utroš ještě před 2. IVF kvuli cystám a nikdy nic mi nebylo po nem naštěstí, nebo jsem si nevsimla-

6e jo já myslím že s tím testem počkám co má být bude tak ve st to bude 14 dní od ET tak pak nák uvidím protozr na kontrolu jdu 25. a to se mi zda dlouho